Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 09:54
Gra o tron książki, odpowiem na wszystkie pytania
Autor Wiadomość
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 13:26   Gra o tron książki, odpowiem na wszystkie pytania

Zniecierpliwiony czekaniem na kolejny sezon Gry o Tron, zmiękłem i zacząłem szukać spoilerów, ale tylko tych które najbardziej mnie dręczyły. Niestety po drodze przebijałem się przez inne spoilery i dowiadywałem się tego czego nie chciałem, więc przeczytałem jednak całą tą sagę. Jeśli ktoś miał taki sam problem ,a chce się dowiedzieć czegoś konkretnego to polecam się do odpowiedzi wszystkiego co będzie w serialu na 4 kolejne sezony, choć pewnie niejedna zmiana w serialu będzie w stosunku do książki. Jestem na świeżo po całej sadze pieśni lodu i ognia, więc wszystko pamiętam. Odpowiedzi będę pisał białym kolorkiem, dzięki czemu przeczytacie tylko to co chcecie i sobie podświetlicie nie narażając się na inne spoilery. Jeśli ktoś tak jak ja chciał konkretnych spoilerów to piszcie pytania i co jakiś czas jak będę wpadał to odpowiem. Polecam przeczytanie sagi samemu, naprawdę warto!
_________________
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 13:33   

Nie wiem, czy każdemu chce się czekać na odpowiedź pół roku. :slownik:
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 13:42   

ten temat już mam w zakładkach co by na niego co dzień spojrzeć XD
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 13:52   

AnswersMaster, taki podekscytowany, że nawet tematu poprawnie nazwać nie umie. ^_^
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 13:58   

widzu napisał/a:
AnswersMaster, taki podekscytowany, że nawet tematu poprawnie nazwać nie umie. ^_^

Nie wspomnę o tym, że temat powinien nazywać się "Nasze ulubione spoilery z gry o tron które zawsze chcieliśmy wiedzieć" :haha:
Ale starczy już off-topu. :offtop:
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Antlion 


Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 1407
Skąd: Sopot

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-06, 15:01   

Czy podobieństwo pomiędzy nieumarłą starożytną rasą która kiedyś zniszczyła prawie całe życie na świecie GoT i po odejściu wszyscy o niej zapomnieli oraz nieumarłą starożytną rasą która kiedyś zniszczyła prawie całe życie w galaktyce Warhammera (o czym prawie wszyscy zapomnieli) jest przypadkowe?

VS.
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 15:46   

nie mam sobie nic do zarzucenia w temacie tematu :)
Ascara, to nie wszystko, bo podobieństwo fizyczne jest również do rasy zombie która prawie wyniszcza całą planetę w każdym filmie o Zombie, a motyw z starożytną rasą chcącą zgładzic wszechświat był również w grze Mass Effect, więc czy przypadek? nie sądzę. Raczej chodzi o illuminati.
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 15:46   

To nie było moje pytanie, ale przynajmniej wreszcie legendarny AM mi odpowiedział :haha:
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 15:47   

To już jest AnswersVicemaster niestety. :P
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 15:51   

BTW nie oglądałam nigdy "Gry...", co jest o tyle śmieszne, że ściągałam wszystkie odcinki ojcu, który jest wielkim fanem. :smile:
Jakkolwiek, chyba zacznę, aby móc sobie konwersować tutaj z panem Masterballem ;)
_________________
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-06, 15:57   

Ja jeszcze książki nie czytałem, a serial skończyłem na początku trzeciego sezonu. Choć tak na prawdę, już nie pamiętam dokładnie gdzie stanąłem.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 03:34   

No proszę, Martin nie zdradził zakończenia sagi nikomu poza scenarzystami serialu, ale Answers już też je zna. No, bo wie o Grze o Tron WSZYSTKO. Ciekawe :P
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 11:37   

AnswersMaster, kiedy wyjdzie następna część?

[ Dodano: 2014-12-07, 11:37 ]
:P
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 11:45   

Davos
ja napisał/a:
wszystkiego co będzie w serialu na 4 kolejne sezony
o ile nadal jeden sezon to będzie jedna książka

Widzu nie wiem, ale o następną raczej bym się nie bał, wyjdzie, bo już ją długo pisze, gorzej z następnymi, szczególnie, że w między czasie pisze inne jak jakas książka o przygodach Tyriona, mógłby sobie darować i pisać takie dopiero na koniec.
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 13:52   

Wichry Zimy wyjdą pewnie najwcześniej w 2016 :/ A Sen o Wiośnie, znając życie, pojawią się w 2020 :P Więc jest praktycznie pewnie, że serial wyprzedzi książkę i zakończenia dowiemy się z serialu :/ Zresztą już w najbliższym sezonie wątek Tyriona i Daenerys ma wyprzedzić ten książkowy...
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 14:21   

Tyrion jest fajny, zabiją go na końcu. :haha:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 14:25   

Tylko jego? Nie zdziwię się, jeśli na koniec wszyscy zginą :D W końcu Martin już wiele razy pokazał, że niezły z niego troll.
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 14:36   

Ja to bym na końcu widział działanie jakiej magii, przez którą Tron Tysiąca Mieczy by się rozpadł i epicką walkę za pomocą mieczy z rozbitego tronu. :P
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 15:08   

Moim zdaniem Martin strzela sobie w stopę pozwalając by serial był dalej kręcony i wyprzedzał książki.

Poza tym podtrzymuje swoją teorię, że chłop doszedł do wniosku że rozciągnął to już tak i narąbał tyle epickiej akcji i fajnych bohaterów, że każde zakończenie tego będzie niesatysfakcjonujące i bez względu na to, kto ostatecznie wygra większość czytelników będzie wściekła, ze nie wygrała ich ulubiona postać. Co stwierdziwszy postanowił pisać na tyle powoli, żeby umrzeć przed zakończeniem sagi. Same plusy: nie ma wściekłych i rozczarowanych a do tego dodatkowy kult i hajs jak to się zawsze dzieje gdy ktoś znany umrze. Problem z tym jakie wymyślić zakończenie rozwiązany.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 17:42   

Widzu - Martin nie lubi opisywać wielkich bitew więc nawet, gdyby takowa się pojawiła na zakończenie, to pewnie skończy się tak, że postać, która brała w niej udział, dostanie w łeb, straci przytomność i obudzi się już po wszystkim, a potem dowie się (a razem z nią czytelnik) o całym przebiegu bitwy od kogoś innego ;)

Jankiel - ja myślę, że kiedy Martin godził się na zrobienie serialu, wierzył w to, że zdoła zakończyć książkową sagę przed końcem serialu. Ale się przeliczył, bo pisanie mu już nie idzie tak szybko jak kiedyś, a do tego brał aktywny udział w tworzeniu scenariusza i konsultacjach do serialu, jeździł na różne związane z tym eventy, podpisywał książki, udzielał wywiadów, prowadził bloga. Do tego zaangażował się jeszcze w jakieś projekty poboczne typu opowiadania ze świata PLiO. No i przez to zaniedbał sagę. Nawet, jeśli teraz tego żałuje, to już nic nie może zrobić - cała machina marketingowo - promocyjna ruszyła pełną parą, miliony ludzi na całym świecie czekają na kolejny sezon, a póki jest olbrzymie zainteresowanie, póty będzie hajs więc osoby odpowiedzialne za produkcję serialu na pewno z niego nie zrezygnują i będą kuć żelazo, póki gorące. Tym bardziej, że scenarzyści wiedzą, kto ma ostatecznie zasiąść na Żelaznym Tronie. Więc jeśli nawet Martin kipnie przed dokończeniem sagi, oni sobie poradzą. Najbardziej wściekli będą fani, którzy wtedy pewnie w odwecie zbeszczeszczą jego grób :D
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.072 sekundy. Zapytań do SQL: 33