To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki z innych stron - Autonomiczny samochód Ubera zabił kobietę.

widzu - 2018-03-22, 13:40

Co najmniej. Sporo z nich wypada w czasie lotu. Jak spadli do oceanu to mogli tego nawet nie zauważyć.
Moris299 - 2018-03-22, 14:24

Skoro wliczamy takie osoby to wliczajmy też samobójców kolejowych... Których jest znacznie więcej
krojechleb - 2018-03-22, 18:25

Lilith_Madness napisał/a:
Cytat:
Od 1947 r. co najmniej 96 razy ludzie próbowali podróżować w komorze podwozia samolotu.

Sorki, przez ten rocznik to mi się skojarzyło z Akcją Wisła, nie wiem czemu :bag:


Skoro się przyznałaś sama bez bicia to wybaczamy ale żeby to było ostatni raz

Davos - 2018-03-22, 23:48

Moris299 napisał/a:

W przypadku samolotów nie ma możliwości "potrącenia" osób postronnych więc w ogólnym rozrachunku to samoloty są bezpieczniejsze :P


Ale jak się pociąg zepsuje w czasie jazdy to po prostu się zatrzyma i można z niego wysiąść, a jak samolot się zepsuje w trakcie lotu to już jest większy problem :PP

Moris299 napisał/a:
Skoro wliczamy takie osoby to wliczajmy też samobójców kolejowych... Których jest znacznie więcej


Są wliczani i dlatego zawyżają statystyki.


A co do filmiku to widać, że potrącenia nie dało się uniknąć więc nie ma co winić Ubera. Niektórzy ludzie pakują się na ulicę i w ogóle się nie rozglądają, czy coś jedzie, nawet dziś miałem taką sytuację. Zjeżdżałem z ronda i jakaś dziewczyna uprawiająca jogging dosłownie wbiegła mi prosto przed maskę, w ogóle się nie rozglądając na boki tylko patrząc przed siebie jakby miała klapki na oczach. Na szczęście nie jechałem szybko i zdążyłem wyhamować, no ale kurwa mać :/

Mańka - 2018-03-23, 00:43

Ić pan fhui z rondami w Poznaniu. Chyba najlepiej zaprojektowane jest rondo Nowaka-Jeziorańskiego na Grunwaldzie. Często z Morisem jeździmy po Śródce czy rondzie Rataje, tam to tragedia jest :/ jedziesz sobie i musisz się przy wyjeździe zatrzymać, bo z przeciwnej strony zapala się zielone :D kurwa kto to wymyślił
widzu - 2018-03-23, 18:44

http://www.planecrashinfo.com/database.htm
Love178 - 2018-03-23, 19:46

O, niedługo 20 000 postów Ci stuknie :D
widzu - 2018-03-23, 20:15

I tak piszę dużo mniej niż kiedyś.

[ Dodano: 2018-03-23, 20:16 ]
Wliczając Piwnicę i działy gdzie nie nalicza zbliżam się do 30 tysięcy :bag:

Love178 - 2018-03-23, 20:18

:bag:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group