To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Niemcy nie wiedzą, gdzie zmieścić uchodźców.

WojtekVanHelsing - 2015-08-30, 19:19
Temat postu: Niemcy nie wiedzą, gdzie zmieścić uchodźców.
LINK
Mnie to bawi, jak mozna upaść, aż tak nisko? To syttuacja rodem z czasow ze stalinowskiego terroru.

Ktoś ma sobie prywatny dom w którym mieszka sobie tylko w wakacje bo cos tam, a tutaj panstwo mu go odbiera i daje MUrzynom..

Przeciez jak zacznie dochodzic do tych patologii to Narodowo-demokratyczna Partia Niemiec zdobędzie 92% w wyborach jak jej pierwowzor (NSDAP).

A najlepsze będzie to sam, że sam bym zagłosował w takim przypadku na Hitlerowcow...

Antlion - 2015-08-30, 19:23
Temat postu: Re: Niemcy nie wiedzą, gdzie zmieścić uchodźców.
WojtekVanHelsing napisał/a:
A najlepsze będzie to sam, że sam bym zagłosował w takim przypadku na Hitlerowcow...

Kogokolwiek by to zaskoczyło? :|

macbed - 2015-08-30, 19:24



icywind - 2015-08-30, 19:26

WojtekVanHelsing napisał/a:

A najlepsze będzie to sam, że sam bym zagłosował w takim przypadku na Hitlerowcow...



WojtekVanHelsing - 2015-08-30, 19:37
Temat postu: Re: Niemcy nie wiedzą, gdzie zmieścić uchodźców.
Antlion napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
A najlepsze będzie to sam, że sam bym zagłosował w takim przypadku na Hitlerowcow...

Kogokolwiek by to zaskoczyło? :|


No kazdą osobą ktora mnie zna i nie jest kompletnym idiotą raczej tak, zwazywszy na to, że mam nastawienie antyniemieckie (a Narodowy socjalizm to domena Niemców) i antysocjalistyczne, popieranie socjalistów raczej się z tym wyklucza, tym bardziej, że jestem Polskim nacjonalistą, prawicowcem a nas (Endecje itd) Niemcy eliminowali z wieksza zaciekloscia niż Żydów, jako Polski nacjonalista raczej średnio popierałbym ludzi którzy wyniszczyli mój kraj i jego najwybitniejszych ludzi.


Natomiast to, że Ty twierdzisz, że popieranie sojuszu z jakimś krajem (korzystnego dla Polski, wówczas gdy nie bylo naszym wrogiem) oznacza oddanie sie im i poparcie dla ich idealogii, osmieszasz sie i robisz z Siebie w idiotę, ostatnio Cię zaorałem jak pole po zniwach, nie wiem po co sie tutaj jeszcze wypowiadasz.

[ Dodano: 2015-08-30, 19:37 ]
icywind napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:

A najlepsze będzie to sam, że sam bym zagłosował w takim przypadku na Hitlerowcow...

Obrazek
Obrazek


Wiesz, Hitler byl socjalistą, homosiem, Żydem i kiedyś bronił Żydów przed nacjonalistami Niemieckimi (za mlodu), przy okazji walczyl z Armii Bawarskiej Republiki Rad, no mnie trudno raczej do niego porownac... Nawet fizycznie to byl kurdupel, abstynent i wegetarianin.

Szyszek - 2015-08-31, 00:13

Cytat:
Nawet fizycznie to byl kurdupel, abstynent i wegetarianin.

Po raz pierwszy czytam, żeby ktoś był fizycznie abstynentem i wegetarianinem. Czyli, że jego ciało naturalnie odrzuca alkohol i mięso? No w sumie zdarzają się takie przypadki...

Żarty żartami, ale w sumie ta sprawa jest serio niewesoła. Nie powinno się zabierać prywatnych nieruchomości innym ludziom, którzy sobie uczciwie (choć pewnie nie zawsze) zapracowali i po prostu sobie dom kupili. Nie w takim kierunku powinna iść gościnność i tolerancja.

WojtekVanHelsing - 2015-08-31, 00:21

Fizycznie to byl tylko kurduplem.

Akurat czyms takim oni skutecznie zwalczaja tolerancje itd.

icywind - 2020-05-30, 01:35

Już jest ta konfiskata?
Love178 - 2020-05-30, 05:44

Moja znajoma sobie tam ostatnio kupiła dom, więc może można to podciągnąć pod konfiskatę nieruchomości za pieniądze przez przybyszy zza wschodniej granicy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group