Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Niemcy nie wiedzą, gdzie zmieścić uchodźców.
Autor Wiadomość
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-08-30, 19:19   Niemcy nie wiedzą, gdzie zmieścić uchodźców.

LINK
Mnie to bawi, jak mozna upaść, aż tak nisko? To syttuacja rodem z czasow ze stalinowskiego terroru.

Ktoś ma sobie prywatny dom w którym mieszka sobie tylko w wakacje bo cos tam, a tutaj panstwo mu go odbiera i daje MUrzynom..

Przeciez jak zacznie dochodzic do tych patologii to Narodowo-demokratyczna Partia Niemiec zdobędzie 92% w wyborach jak jej pierwowzor (NSDAP).

A najlepsze będzie to sam, że sam bym zagłosował w takim przypadku na Hitlerowcow...
 
 
Antlion 


Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 1407
Skąd: Sopot

Medale: Brak

Wysłany: 2015-08-30, 19:23   Re: Niemcy nie wiedzą, gdzie zmieścić uchodźców.

WojtekVanHelsing napisał/a:
A najlepsze będzie to sam, że sam bym zagłosował w takim przypadku na Hitlerowcow...

Kogokolwiek by to zaskoczyło? :|
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2015-08-30, 19:24   


_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-08-30, 19:26   

WojtekVanHelsing napisał/a:

A najlepsze będzie to sam, że sam bym zagłosował w takim przypadku na Hitlerowcow...


_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-08-30, 19:37   Re: Niemcy nie wiedzą, gdzie zmieścić uchodźców.

Antlion napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
A najlepsze będzie to sam, że sam bym zagłosował w takim przypadku na Hitlerowcow...

Kogokolwiek by to zaskoczyło? :|


No kazdą osobą ktora mnie zna i nie jest kompletnym idiotą raczej tak, zwazywszy na to, że mam nastawienie antyniemieckie (a Narodowy socjalizm to domena Niemców) i antysocjalistyczne, popieranie socjalistów raczej się z tym wyklucza, tym bardziej, że jestem Polskim nacjonalistą, prawicowcem a nas (Endecje itd) Niemcy eliminowali z wieksza zaciekloscia niż Żydów, jako Polski nacjonalista raczej średnio popierałbym ludzi którzy wyniszczyli mój kraj i jego najwybitniejszych ludzi.


Natomiast to, że Ty twierdzisz, że popieranie sojuszu z jakimś krajem (korzystnego dla Polski, wówczas gdy nie bylo naszym wrogiem) oznacza oddanie sie im i poparcie dla ich idealogii, osmieszasz sie i robisz z Siebie w idiotę, ostatnio Cię zaorałem jak pole po zniwach, nie wiem po co sie tutaj jeszcze wypowiadasz.

[ Dodano: 2015-08-30, 19:37 ]
icywind napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:

A najlepsze będzie to sam, że sam bym zagłosował w takim przypadku na Hitlerowcow...

Obrazek
Obrazek


Wiesz, Hitler byl socjalistą, homosiem, Żydem i kiedyś bronił Żydów przed nacjonalistami Niemieckimi (za mlodu), przy okazji walczyl z Armii Bawarskiej Republiki Rad, no mnie trudno raczej do niego porownac... Nawet fizycznie to byl kurdupel, abstynent i wegetarianin.
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-08-31, 00:13   

Cytat:
Nawet fizycznie to byl kurdupel, abstynent i wegetarianin.

Po raz pierwszy czytam, żeby ktoś był fizycznie abstynentem i wegetarianinem. Czyli, że jego ciało naturalnie odrzuca alkohol i mięso? No w sumie zdarzają się takie przypadki...

Żarty żartami, ale w sumie ta sprawa jest serio niewesoła. Nie powinno się zabierać prywatnych nieruchomości innym ludziom, którzy sobie uczciwie (choć pewnie nie zawsze) zapracowali i po prostu sobie dom kupili. Nie w takim kierunku powinna iść gościnność i tolerancja.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-08-31, 00:21   

Fizycznie to byl tylko kurduplem.

Akurat czyms takim oni skutecznie zwalczaja tolerancje itd.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-30, 01:35   

Już jest ta konfiskata?
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-30, 05:44   

Moja znajoma sobie tam ostatnio kupiła dom, więc może można to podciągnąć pod konfiskatę nieruchomości za pieniądze przez przybyszy zza wschodniej granicy
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.055 sekundy. Zapytań do SQL: 20