To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Archiwum - ;POMOCY POMOCY POMOCY

V - r - 2014-06-12, 23:33

A ja, zamiast marudzić, będę życzył Ci powodzenia w szukaniu. Chociaż, z drugiej strony, nie rozumiem dlaczego piszesz o tym na forum :P
ZSK - 2014-06-12, 23:51

V - r napisał/a:
A ja, zamiast marudzić, będę życzył Ci powodzenia w szukaniu


Ja również :)

Davos - 2014-06-13, 01:40

Adijos napisał/a:
Moris jak masz jakies problemy dot. podrywu to pisz do Jankiela. :-D


Ha, czyli dobrze wytypowałem na sb, w jakiej sprawie pisałeś do Jankiela :D

monjiczq napisał/a:
Davos bo Las Vegas działa cuda


No ba, tamtejsze kasyna potrafią z każdego klienta zrobić błyskawicznie milionera. Pod warunkiem, że wchodzą tam jako miliarderzy ;)

JankielKindybalista85 - 2014-06-13, 16:54

Moris299 napisał/a:
jeszcze dodamm, że nie jest wcale ładna


Następny kur.wa małolat co się tak asekuruje. Masakra to jest jakaś! Wkur.wiacie mnie dzieci! Już to kiedyś komuś pisałem a tu tylko powtórzę:

Nigdy nie rzucaj takich durnych tekstów! PODOBA CI SIĘ DZIEWCZYNA? TAK? TO ZNACZY, ZE JEST PIĘKNA!! Koniec dyskusji. Temat zamknięty. Po co takie asekurowanie się? Przed kolegami, żeby nie wyśmiali, że kręci Cię laska odbiegająca od aktualnie preferowanych kanonów urody? Ilu małolatów przez takie gówno było, jest i będzie nieszczęśliwych bo nie zostaną parą, to się w głowie nie mieści! Ale tu nie gimnazjum. Tu forum. Więc nie musisz się asekurować. A jakbyś w real world tę laskę odnalazł i miał takie rozterki i takie obawy, że Cię koledzy wyśmieją, że lecisz na "paszteta" to odpowiedz sobie na jedno zaje.biście, ale to zaje.biście ważne pytanie: kto w bliższej perspektywie będzie Ci ssał kutasa a w bardzo dalekiej podetrze twoją sparaliżowaną dupę kiedy tydzień przed emeryturą dostaniesz wylewu? Ona czy podśmiechu.jący się koledzy? Tyle.


A w ogóle to spotted się na tym forum nie spodziewałem.

Adijos - 2014-06-13, 17:01

Cytat:
Ha, czyli dobrze wytypowałem na sb, w jakiej sprawie pisałeś do Jankiela :D

No i bardzo pomógł. :ok:

Teraz Jankiel jest moim Mentorem :D
Moris, jak coś to na spotted ja mogę napisać za Ciebie coś w stylu, że szukam tej i tej dziewczyny, bo kolega się wstydzi na spotted napisać.

Sharvari - 2014-06-13, 17:03

Adijos napisał/a:
Moris, jak coś to na spotted ja mogę napisać za Ciebie coś w stylu, że szukam tej i tej dziewczyny, bo kolega się wstydzi na spotted napisać.

+500 do ciotowatości

Adijos - 2014-06-13, 17:08

Sharvari napisał/a:

+500 do ciotowatości

No jak on się boi :D Co to za problem napisać za niego.

JankielKindybalista85 - 2014-06-13, 17:09

Adijos napisał/a:
Moris, jak coś to na spotted ja mogę napisać za Ciebie coś w stylu, że szukam tej i tej dziewczyny, bo kolega się wstydzi na spotted napisać.


O rany buoskie. Ta dzisiejsza młodzież. Sodomia i Gomoria, powiadam Pani!

Swoją drogą jak czytam cała tę historię z tramwajowymi dosiadkami... Moris... to była setka. Pół metra od bramki, piłka na nodze. Obrońcy i bramkarz 20 metrów za Tobą. Ba! Bramka przeciwnika powiększyła dwukrotnie swoje rozmiary bo tez chciała, żebyś strzelił... tego nie można było spier.dolić.

A co zrobiłeś Ty zamiast dziubnąć tę piłkę końcówką buta? Skleiłeś ją do nogi, poczekałeś, rozejrzałeś się... i podałeś do kolegi.

Biłbym Ci brawo gdybym umiał taką emotkę.

[ Dodano: 2014-06-13, 17:10 ]
Sharvari napisał/a:
Adijos napisał/a:
Moris, jak coś to na spotted ja mogę napisać za Ciebie coś w stylu, że szukam tej i tej dziewczyny, bo kolega się wstydzi na spotted napisać.

+500 do ciotowatości


W dzisiejszych czasach tylko +500?! Ale ten świat się skundlił. Dziesięć lat temu, gdy byłem młody i trochę brzydszy niż dziś za taką akcję byłoby OVER NINE THOUSAND!

widzu - 2014-06-13, 17:11

Cytat:
Biłbym Ci brawo gdybym umiał taką emotkę.


JankielKindybalista85, łap:



JankielKindybalista85 - 2014-06-13, 17:11

Adijos napisał/a:
Sharvari napisał/a:

+500 do ciotowatości

No jak on się boi :D Co to za problem napisać za niego.


A Ty też masz pałę z tej lekcji za to, że nie widzisz dlaczego tak jest źle!

....................................................................

Widzisz Moris! Widzu aż klaszcze slipami z żalu nad Tobą! A co zrobisz jak Ci znajdziemy tę pannę? Pouśmiechasz się do niej?

icywind - 2014-06-13, 17:13

JankielKindybalista85 napisał/a:


Widzisz Moris! Widzu aż klaszcze slipami z żalu nad Tobą! A co zrobisz jak Ci znajdziemy tę pannę? Pouśmiechasz się do niej?

Wyzna jej miłość :ok:

Adijos - 2014-06-13, 17:14

JankielKindybalista85 napisał/a:

A Ty też masz pałę z tej lekcji za to, że nie widzisz dlaczego tak jest źle!

Widzę, ale nie mogę pojąć o co Wam chodzi. Rok szkolny się skończy, a on jej nie odnajdzie to zostaje mu tylko spotted. Ewentualnie może wynająć biuro detektywistyczne.
JankielKindybalista85 napisał/a:
Dziesięć lat temu, gdy byłem młody i trochę brzydszy niż dziś za taką akcję byłoby OVER NINE THOUSAND!

Kiedyś nie było spotted.

Sharvari - 2014-06-13, 17:19

Adijos napisał/a:
Kiedyś nie było spotted.

i nie było ciot, każdy miał żonę czy męża nawet jeżeli go/jej nienawidził, życie było piękne.
gdyby mnie ktoś szukał na spottedzie to bym się z nim skontaktowała tylko po to żeby po pysku dać.

na szczęście jedyny spotted jaki z pasją obserwuję, to ten: https://www.facebook.com/...1105726?fref=ts

-Veon- - 2014-06-13, 17:20

JankielKindybalista85 napisał/a:

Swoją drogą jak czytam cała tę historię z tramwajowymi dosiadkami... Moris... to była setka. Pół metra od bramki, piłka na nodze. Obrońcy i bramkarz 20 metrów za Tobą. Ba! Bramka przeciwnika powiększyła dwukrotnie swoje rozmiary bo tez chciała, żebyś strzelił... tego nie można było spier.dolić.
!

Powiedz to polskim piłkarzom.

Adijos napisał/a:

Moris, jak coś to na spotted ja mogę napisać za Ciebie coś w stylu, że szukam tej i tej dziewczyny, bo kolega się wstydzi na spotted napisać.

Ale opcja z linkiem do nas, by dostać się na główną mistrzów zostaje? :P

ZSK - 2014-06-13, 17:21

JankielKindybalista85 napisał/a:
Moris... to była setka


Nom.

Nie piszcie na spotted.

Po prostu miej oczy otwarte i jak ją następnym razem gdzieś spotkasz to weź się w garść i zrób co masz zrobić. Podejdź od tyłu, maczugą w łeb, za włosy i do jaskini (y)

widzu - 2014-06-13, 17:21

Spotted:Pisz napisał/a:
Spotter : Szukamy miłych dziewczyn do rozmowy przy piwku jestesmy z daleka tylko do piątku jeżeli jest jakaś chętna zapraszamy oferujemy transport oraz piwko lat 19



:piwo:

Adijos - 2014-06-13, 17:21

-Veon- napisał/a:
Ale opcja z linkiem do nas, by dostać się na główną mistrzów zostaje? :P

Oczywiście. Pomoc i Hejt w jednym :D

JankielKindybalista85 - 2014-06-13, 17:24

Adijos napisał/a:
Kiedyś nie było spotted.


Malanowskiego też nie było. A jednak ludzie się odnajdywali dużo częściej niż teraz. A i w tv leciały ciekawsze rzeczy.

ZSK - 2014-06-13, 17:24

Spotted ustawki są mega :D Szkoda, że mało wpisów coś, mimo fajnej pogody :/

Sharvari napisał/a:
i nie było ciot


Były. Zostawały starymi kawalerami albo szły do zakonu, do końca życia ogródek plewić.
Kiedyś żeby choćby dwa słowa zamienić trzeba było ruszyć dupę i wyjść z domu. To musiały być fajne czasy :)

JankielKindybalista85 - 2014-06-13, 17:25

Były Ziomuś. Uwierz na słowo!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group