Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Mistrzów
Autor Wiadomość
matheus3004 
Überszlachta
Niepoprawny optymista


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 734
Skąd: Poznań

Medale: Brak

Wysłany: 2014-05-23, 13:47   

Davos napisał/a:
Słusznie. Obie drużyny powinny móc wystawić najsilniejsze możliwe składy, widowisko tylko by na tym zyskało.


No dokładnie. Ale jednak jest zupełnie inaczej. Przez żółte kartki nie zagra Xabi Alonso. Jestem ciekaw, kogo Ancelotti wystawi na środku defensywy...
_________________
"Tu, gdzie często wiele chcesz, a mało możesz."
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-24, 11:10   

Najprawdopodobniej zamiast Xabiego Alonso zagra wracający po kontuzji Khedira, ewentualnie Illaramedni, ale ja bym stawiał na Khedirę. Nie wiadomo jeszcze, czy ze względu na kontuzje zagrać będą mogli Pepe i Benzema.

Za to Costa będzie gotowy do gry :)
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-24, 20:24   

0-1 : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

[ Dodano: 2014-05-24, 21:37 ]
ja ku.wa mac pier.ole to gowno je.ane
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-05-24, 22:30   

4:1 : DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

swieetujemy :)

Ostatnio zmieniony przez brzozik70043704352251515 2014-05-25, 00:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-24, 22:31   

Podziękujcie sędziemu, za nieuzasadnione przedłużenie meczu o 5 minut. To wam uratowało tyłki :P
_________________
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-05-25, 00:37   

Nieuzasadnione? Policz sobie ile pilkarze Atkletiko lezeli w ost. 15 min. gry chcac przedluzyc spotkanie.

Dzisiejsiejszy ich styl gry?! Zenada, faul za faulem, Garcia za faul w 27 minucie powinien dostac od razu czarwona kartke a dostal tylko zolta pewnie dlatego, ze sedzia sie bal jej pokazac w tak waznym meczu. Stanowczo za malo kartek dostali w pierwszej czesci meczu. Gabi, Koke (ten to ewidentnie dzisiaj przesadzal).
Usprawiedliwiam ich tym, ze poniosly ich finalowe emocje.
Bramka na 1-0 tez to pieknych nie nalezala, pomyslka Ikera moglo Real duzo kosztowiac.
Ogolnie mecz z przewaga Krolewskich, ktory trzymal mnie do napieciu do ost. minuty.
Ramos, obronca ktory ratuje swoja druzyne w 93'min. juz po raz kolejny w tym sezonie.
DiMaria to kolejny zawodnik tego meczu ktory pozwolil Bale'owi przepieknym strzalem zdobyc przewage na 2:1 i zamknac usta wszystkim ktorzy wieszali na nim 100mln. w szczegolnosci kibica Barcelony. Ronaldo w tym meczy nie bylo prawie widac, jednak kontuzja nie byla do konca wyleczona. Modric z Marcelo rowniez zaliczyli udany mecz :)


REEEEAAAAAL MAAAADRyT!!! KTORA DRUZYNA JEST NAJLEPSZA W EUROPIE???!!! REEEEAAAAAL MAAAADRyT REEEEAAAAAL MAAAADRyT REEEEAAAAAL MAAAADRyT

:dance: :dance: :1m: :1m: :1m: :1m: :1m: :1m: :1m: :1m: :1m: :1m: :dance: :dance:



:piwo: :funfunfun: :funfunfun: :funfunfun: :funfunfun: :funfunfun: :piwo:
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-25, 15:59   

Takie meczy uwielbam i takie mecze pamięta się przez lata, aż przypomniał mi się mecz Chelsea z Bayernem. gdzie The Blues przegrywali 0:1, żeby w doliczonym czasie strzelił (też głową z rzutu rożnego) Drogba. Cały czas wierzyłem że Real odrobi stratę bramki, choć po 90 minucie zwątpiłem. :oops: Ramos bramka życia, Di Maria dał chyba z siebie najwięcej, jego fenomalne rajdy, i po jednym z nich padł gol. Casillas mógł odetchnąć z ulgą, gdyby przegrali mecz byłby głównym winowajcą. Ale jest puchar!! :yupi:
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-25, 16:09   

Jak na "najlepszą drużynę w Europie", to Real wczoraj nie zachwycił. Przez 90 minut meczu nic specjalnego nie grali, dopiero w doliczonym czasie i w dogrywce pokazali dobry futbol. Moim zdaniem te 5 doliczonych minut to była spora przesada. Przerwy w grze były, ale nie aż takie. 3 minuty by jak najbardziej wystarczyły, ale Atletico jest samo sobie winne - dopóki grali wysoki pressing, Real nie miał nic do powiedzenia, a gdy się cofnęli, to mieli oblężenie pod swoją bramką, które musiało się skończyć jak się skończyło. W dogrywce już nic nie grali, nie wiem czy to stracona bramka w końcówce tak na nich wpłynęła, czy też nie byli przygotowani kondycyjnie do rozegrania 120 minut. Raczej to drugie. No i brak Costy zrobił swoje. Nie dość, że w 5 minucie stracili najlepszego piłkarza, to jeszcze wykorzystali zmianę, która potem bardzo by się przydała. Szkoda, że musiał zejść, ale jak widać biologii nie da się oszukać nawet za pomocą końskiego łożyska.
_________________
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-05-25, 17:23   

Davos napisał/a:
Moim zdaniem te 5 doliczonych minut to była spora przesada. Przerwy w grze były, ale nie aż takie. 3 minuty by jak najbardziej wystarczyły


no i masz racje, 3 min wystarczyly, Real strzelil w 93min. dla przypomnienia a nie w 95' wiec nie wiem co Ciebie tutaj tak bardzo boli.

Davos napisał/a:
ale Atletico jest samo sobie winne - dopóki grali wysoki pressing, Real nie miał nic do powiedzenia, a gdy się cofnęli, to mieli oblężenie pod swoją bramką, które musiało się skończyć jak się skończyło


faktycznie, jak grali wysoki pressing to Rel nie mial nic do powiedzenia, tylko szkoda, ze Atletiko W OGOLE nie stwarzalo okazji bramkowych, moze za paroma wyjatkami.

"a gdy się cofnęli", haha ONI sie nie cofneli tylko ich Real cofnal a to jest roznica, przewaznie tak to jest w meczach, ze druzyna ktora musi strzelic bramke tylko atakuje pod koniec meczu

Real byl druzyna lepsza przez caly mecz i zasluzenie wygrali, mieli wielkie szczescie, owszem, ale wygrana zasluzona!
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-25, 17:38   

brzozik70043704352251515 napisał/a:

"a gdy się cofnęli", haha ONI sie nie cofneli tylko ich Real cofnal a to jest roznica


Jako niezaangażowany emocjonalnie mogę obiektywnie stwierdzić, że do 65-70 minuty to Atletico się cofnęło i planowo robiło swoje. Ostatnie 20-25min meczu to już nie jest żaden plan Atleti tylko panika, afera i wypier.dalanie piłki w hektary bo Real ich po prostu zgniótł i wtłaczał całą drużynę w bramkę. Nie mógł tylko wcisnąć tam piłki a zasłużył, żeby wygrać już po 90 minutach.

Inna sprawa, że co Bale i Ronaldo grali piach, to ich.

Jeszcze inna, że wystawienie Diego Costy, czy jak mu tam od pierwszej minuty to była głupota Simeone. Zmarnował zmianę bo koleś nie był w stanie grać i w końcu na tej końskiej spermie, czy czym się tam leczył :-D , dał radę poczłapać przez 8 minut. Absurd.

Zasłużona wygrana Realu. Mówiłem, że będzie gniótł i upokorzy Atletico? No i upokorzył. Fakt, że po dogrywce, że mało brakło a by się Atleti dożebrało tego pucharu, ale jednak. I zasłużenie. Niestety bo "ja tej kur.wy nienawidzę!" ale muszę im oddać, co królewskie. ;)
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-25, 22:17   

Dla mnie Real nic nie pokazał przez 90 minut. W dogrywce owszem, ale wcześniej Ronaldo był niewidoczny, a Bale miał ze dwie okazję, które spektakularnie zmarnował. Poza tym bez błysku.

Ale dobra, cieszcie się, następna wygrana w LM pewnie za kolejne 12 lat :P

JankielKindybalista85 napisał/a:
Jeszcze inna, że wystawienie Diego Costy, czy jak mu tam od pierwszej minuty to była głupota Simeone. Zmarnował zmianę bo koleś nie był w stanie grać i w końcu na tej końskiej spermie, czy czym się tam leczył :-D , dał radę poczłapać przez 8 minut. Absurd.


Wiesz jak to jest, cały świat oczekuje, że Costa zagra, sam zainteresowany trenuje i twierdzi, że może grać, to Simeone uległ. Wiadomo, kasa się liczy. Ja sam miałem nadzieję, że udało mu się dojść do siebie na tyle, że może grać, ale jednak kontuzja była zbyt poważna. Pechowo, że nie mógł zagrać chyba w najważniejszym dla siebie w życiu meczu, no ale tak to już w piłce nożnej czasem bywa...

A za rok wygra Legia :-D
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-16, 19:14   

Mundial się skończył, zaczął się bój o Ligę Mistrzów. Przynajmniej w krajach niebędących piłkarskimi potęgami. W II rundzie eliminacji Legia zagra dziś u siebie z irlandzkim St Patrick's Athletic. I już się nakręcają, jakby mieli walczyć z mistrzem Hiszpanii albo Anglii :D Pewnie tradycji stanie się zadość i znów w tym roku nie będzie awansu do fazy grupowej :]
_________________
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-16, 21:44   

Remisik 1-1 legia strzelila na poczatku 91 minuty ;s
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-16, 22:20   

No cóż, raczej było pewne, że Legła się będzie męczyła w eliminacjach. Tym razem może już odpaść na samym początku.
No i dobrze. Niestety żaden nasz klub się nie nadaje do LM, a nawet do LE (pamiętamy wspaniałe występy Legii w ostatniej edycji tych drugich rozgrywek)
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-07-17, 00:00   

;P
Ostatnio zmieniony przez K - k 2016-06-09, 20:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-17, 08:53   

Tak się nasze kluby do LE nadają, że rok temu Legia w fazie grupowej przegrała 5 meczów, nie strzelając w nich nawet gola :P Dopiero ostatni mecz udało im się wygrać z Cypryjczykami, którym już się nic nie chciało, bo o nic nie grali.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2014-07-17, 09:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
-Veon- 
Überszlachta
-Master-


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 727

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-17, 08:59   

Krokorok napisał/a:
W sezonie 2010\2011 skazywany na pożarcie Lech, niemal wygrał Grupę.

Ach pamiętam. Dobre czasy. :D

Davos napisał/a:
Przynajmniej w krajach niebędących piłkarskimi potęgami. W II rundzie eliminacji Legia zagra dziś u siebie z irlandzkim St Patrick's Athletic. I już się nakręcają, jakby mieli walczyć z mistrzem Hiszpanii albo Anglii

No, bo na tym etapie rozgrywek już nie ma słabych drużyn.

szyszek27 napisał/a:
Niestety żaden nasz klub się nie nadaje do LM,

Jak się nie nadają? Ja tam w FM'ie raczej nie mam problemów z dostaniem się do fazy grupowej. :P
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-17, 09:19   

-Veon- napisał/a:
No, bo na tym etapie rozgrywek już nie ma słabych drużyn.


A Legia? :P
_________________
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-07-17, 10:16   

:patyk:
Ostatnio zmieniony przez K - k 2016-06-09, 20:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
-Veon- 
Überszlachta
-Master-


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 727

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-17, 10:21   

Davos napisał/a:
-Veon- napisał/a:
No, bo na tym etapie rozgrywek już nie ma słabych drużyn.


A Legia? :P

Że niby Legia słaba? Przecież zremisowali z potężnym St Patrick's Athletic, więc nie mogą być słabi.

Krokorok napisał/a:
-Veon- napisał/a:
Krokorok napisał/a:
W sezonie 2010\2011 skazywany na pożarcie Lech, niemal wygrał Grupę.

Ach pamiętam. Dobre czasy. :D



Lepsze były ja Wisła rozwalała Kluby z Niemiec i z Włoch 4:1

Kiedy to było? Nie pamiętam takiej sytuacji, a 2011/2012 na pewno to nie był.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.108 sekundy. Zapytań do SQL: 33