Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Mistrzów
Autor Wiadomość
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-11, 22:10   

A gdzie ja powiedziałem, że jestem za Niemcami? Ot szydziłem z szydzenia z Barcelony (z której się zreszta słusznie szydzi) ale bynajmniej nie jestem za Bayernem. Gdzie dwie kur.wy z kiłą biją się o klienta tam klient idzie do trzeciej, zdrowej. A Bayern i Real to takie właśnie syfiaste szmaty. Obie. Równorzędnie. Wyrażam swoje ogólne desinteressement tą parą półfinałową.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-12, 01:17   

kanjerb napisał/a:
No są pary które chciałem, teraz Atletico u siebie wygrywa 2:0 albo 3:1, a na wyjeździe remisik i jadziem do Lizbony :P


Lepiej 2:0, albo nawet 1:0, byle nie stracić u siebie bramki, Chelsea często odrabia u siebie straty. Ja też chciałem takie pary więc wynik losowania mnie bardzo cieszy :) Lepiej by było tylko gdyby Atletico grała rewanż u siebie, ale i tak nie jest źle. Wygrali w Superpucharze Europy z Chelsea 4:1 więc wiedzą jak z nimi grać. Oczywiście łatwo nie będzie, ale skoro Atletico bez Diego Costy było w stanie wygrać z Barcą to tym bardziej z nim w składzie będzie bardzo trudnym rywalem dla The Blues.

Para Real - Bayern też mnie cieszy, bo jedna z tych drużyn odpadnie :diabelek: No, ale mimo że żadnego z tych klubów nie darzę sympatią, mecz chętnie obejrzę, bo powinno to być bardzo dobre widowisko z futbolem na najwyższym poziomie :)
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-12, 12:06   

Ja kibicuję Realowi z jednego powodu, że gra tam najlepszy piłkarz świata, mój idol od dzieciństwa. Jestem kibicem sezonowym i się tego nie wstydzę, kibicowałem Borussi kiedy był tam Lewandowski, teraz już nie będę, jeśli Ronaldo odejdzie z Realu (w co wątpię) to też tak zrobię. Dlaczego mam się utożsamiać z jakimś klubem z zagranicy? Wiernie kibicuję jedynie lokalnym drużynom.
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-04-12, 12:24   

nie mow, ze mowisz o Ronaldo, nie ciepialem jego jak gram w ManU, ale gdy przeszedl do Realu musialem sie z nim "pogodzic" :D
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-12, 12:41   

Ja na Ronaldo wieszałem psy, że płaczek, żeluś i cwaniaczek. Do Euro 2012. Tam mi zaimponował i od tamtej pory niezwykle cenię gościa. Naprawdę sam ciągnął Portugalię za uszy. Był wszędzie na boisku i robił wszystko. Harował przez 90 minut na całym boisku i wszystko to dla drużyny. A akcja z końcówki meczu z Niemcami gdy w ciągu minuty na sprincie wrócił z ataku, przykrył Gomeza i wybijał piłkę z własnego pola bramkowego a potem podłączył się do konkterki, którą rozprowadził tak, że była setka na wyrównanie dla Portugalczyków zasługiwała na standing ovation! To już był zupełnie inny piłkarz niż laluś i cwaniaczek z MŚ 2010 i Euro 2008, którym wtedy Ronaldo naprawdę był!
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
kanjerb 
Szeroka Szyja


Dołączył: 09 Sty 2014
Posty: 149
Skąd: Warszawa

Medale: Brak

Wysłany: 2014-04-12, 23:09   

O właśnie skoro Jankiel poruszył temat Euro to byliście na jakichś meczach? Ja byłem na Portugalia - Czechy, gdzie Ronaldo właśnie zdobył bramkę z główki i na pamiętnym meczu Włochy - Niemcy, gdzie Balo pokazał muskuły :D
_________________
Popełniliście wielki błąd. Chcieliście wydymać Freda, a teraz Fred wydyma was!
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-04-24, 23:19   

i jak Panowie skomentujecie pierwsze mecze polfinalowe LM?
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-24, 23:53   

Zaskoczenia nie było - wyrównane mecze i wszystko rozstrzygnie się dopiero w rewanżach.

Real wczoraj zasłużenie wygrał i ma skromną zaliczkę, ale przed własną publicznością Bayern będzie grał o wiele lepiej i Realowi ciężko będzie choćby o remis. Może ich uratować to, że nie stracili u siebie gola więc awans da im nawet bramkowa przegrana np. 1:2. Mimo wszystko moim zdaniem Bayern wyszarpie im ten awans do finału.

Co do meczu Atletico - Chelsea - niestety Mourinho, jak to zwykle on w meczach o taką stawkę, postawił w bramce autobus i zepsuł widowisko. Chelsea ma to co chciała - bezbramkowy remis i rewanż na Stamford Bridge, gdzie zawsze jest mocna w pucharach. Atletico ma trudne zadanie przed sobą, ale mam nadzieję, że dadzą radę wywalczyć bramkowy remis i to oni awansują :)
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-29, 16:34   

Da radę oglądnąć gdzieś w telewizji dzisiejszy mecz? Na Nsport nie wiem dlaczego ale nie ma...
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-29, 23:22   

Huehuehue... JE.BAĆ BAYERN!!!!!! Wprawdzie pojechał go Real ale lepsza (bo zazwyczaj ładniejsza) kur.wa hiszpańska niż niemiecka. A i za styl tego pojechania nie mogę nie złożyć gratulacji!

Brzoziu :piwo: dla Ciebie!

I teraz już dla mnie wszystko jasne: ja chcę derby Madrytu w finale LM!
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-30, 15:03   

Piękny mecz, jak to miło wreszcie oglądać kompletnie rozbity bayern. A gol nr 2 Ronaldo to majstersztyk i ośmieszenie kiepskiego Neuera, który nic nie bronił.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-30, 23:59   

A dziś dobry dzień. Zgodnie z życzeniem będę miał derby Madrytu w finale (oczywiście będę w nim za Atletico) a i hajs się zgadza.

Offtop bo o Lidze Europejskiej. Jutro niech Juve wygra z Benficą z handicapem (czyli np. 2-0, 3-1) a Sevilla awansuje to będę jeszcze bardziej szczęśliwy a hajs będzie się zgadzał jeszcze bardziej.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-01, 01:44   

Niezłe półfinały :)

W meczu Bayern - Real nie byłem za nikim, bo Realu wprawdzie nie lubię, ale nie chce by ktoś przełamał klątwę obrońców trofeum - chyba, że byłaby to Barca ;) Realowi trzeba pogratulować, bo wyeliminowanie Bayernu w dwumeczu różnicą 5 goli to jednak jest wyczyn!

No, a dzisiejszy mecz - idealnie :) Liczyłem na Atletico, ale miałem nadzieję bardziej na remis bramkowy, aniżeli na taki wynik. Oczywiście narzekać nie będę :D Póki co Rojiblancos grają wyśmienicie, mam nadzieję, że w finale zagrają z Realem równie skutecznie :)

Derby jednego miasta w finale LM - tego jeszcze nie było :)
Wielu liczyło na konfrontację Guardiola - Mourinho, a tymczasem żaden z nich nie awansował ;)
_________________
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-05-03, 22:51   

:piwo: dla wszystkich! (18+) :)

Powiem szczerze, ze nie spodziewalem sie takiego wyniku Realu, cieszy tez porazka Mourinho ktory odnoszac sie w taki sposob co do Realu zyskal ponad 230 mln. nieprzychylnie nastawionych serc.

Cieszy tez roznica bramek z Bayernem pomiedzy druzynami wiodace prym w lidze hiszpanskiej, z 12 golami na korzysc druzynie ktora jedzie do LIZBONY! :D

LIZZBONA!!! :-D
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-04, 01:32   

brzozik70043704352251515 napisał/a:
Cieszy tez roznica bramek z Bayernem pomiedzy druzynami wiodace prym w lidze hiszpanskiej, z 12 golami na korzysc druzynie ktora jedzie do LIZBONY! :D


Rok temu Bayern był inną drużyną, wtedy w LM grali kosmicznie, teraz tylko dobrze. Aczkolwiek trzeba przyznać, że ich tak wysoka przegrana u siebie z Realem to na pewno duża niespodzianka. Chociaż konia z rzędem dla tego, kto przewidziałby na początku sezonu dojście Atletico do finału LM. I najlepsze, że wcale nie są na straconej pozycji. Gdyby to był dwumecz, to obstawiałbym zwycięstwo Realu, ale w jednym meczu wszystko może się zdarzyć.
Ciekawe czy kibice z Madrytu pojadą do Lizbony jednym pociągiem :P
_________________
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-05-04, 02:12   

Przed meczem mowilem w pracy, ze jak Real wygra bedzie gadanie "to nie ten sam Bayern", "Bayern gdyby byl w takiej samej formie co rok temu to by Real dostal baty...",
Szkoda, ze po pierwszym meczu gdzie byla miazdzaca przewaga Bayernu nikt tak nie mowil. Dlaczego? W tym momencie Bayern nie zapewnil sobie wygranej szwabligi czy co?
Standarodwa gadka, powiedzcie jeszcze ilu zawodnikow nie gralo w Monachium w porownaniu co do zeszlego sezonu :roll:
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-04, 02:23   

Cytat:
Standarodwa gadka, powiedzcie jeszcze ilu zawodnikow nie gralo w Monachium w porownaniu co do zeszlego sezonu


Ok, ale skoro jak mówisz Real jest lepszy od Barcelony o 12 goli, bo taki mają bilans z Bayernem, to czemu nie wygrali z nią w finale Copa del Rey 12:0 tylko wymęczyli raptem 2:1? ;)

Bo mecz meczowi nierówny, czasami wszystko potrafi się diametralnie odmienić w ciągu kilku tygodni, a co dopiero całego sezonu. Real na pewno gra w tej chwili o wiele lepiej niż przeżywająca kryzys Barca, ale nadal nie jest to aż tak ogromna różnica, by można było zakładać ich miażdżące zwycięstwo w bezpośredniej konfrontacji :)
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-22, 20:09   

Za 2 dni finał Ligi Mistrzów :yupi: Jakieś typy odnośnie wyniku?

Liczę na dobry meczyk :) Jest spora szansa, że zagra Diego Costa, który pojechał specjalnie do Serbii leczyć kontuzję maścią z... końskiego łożyska ;) I jak widać, terapia pomaga bo Costa wznowił już treningi.
_________________
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-05-22, 20:41   

chcialbym zeby Costa zagral, duzo zrobil dla swojej druzyny i szkoda zeby jego zabraklo w tak waznym meczu.

w ogole w finale LM powinny sie anulowac wszystkie kartki, zeby kazdy mogl grac, to jest final, cos wyjatkowego.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-22, 21:14   

Cytat:
w ogole w finale LM powinny sie anulowac wszystkie kartki, zeby kazdy mogl grac, to jest final, cos wyjatkowego.


Słusznie. Obie drużyny powinny móc wystawić najsilniejsze możliwe składy, widowisko tylko by na tym zyskało.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.106 sekundy. Zapytań do SQL: 31