Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2014-10-27, 12:32
KAMPANIA WYBORCZA NA MODERATORA
Autor Wiadomość
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-22, 23:27   

bez bicia = bez przedwczesnych ostów. OK? : D
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
qtasiorro 
Loża Szyderców
Obrońca Uciśnionych


Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 773

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-22, 23:28   

widzu napisał/a:
Zaknafein napisał/a:
Zbyt długo ciągnące się off-topy będę przerywał bez bicia ;)


To nie jest zbyt przekonywujący punkt Twojego programu. Nie podoba mi się. :P >:< :P

Temat offtopów i od razu nasz forumowy spamer się odezwał :D Kto zagwarantuje nieprzerywanie offtopów, może zapewne liczyć na głos Widza :)
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-22, 23:29   

widzu napisał/a:
Zaknafein napisał/a:
Zbyt długo ciągnące się off-topy będę przerywał bez bicia ;)


To nie jest zbyt przekonywujący punkt Twojego programu. Nie podoba mi się. :P >:< :P


A moim zdaniem to jest mocny punkt programu Zaka :)
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-22, 23:33   

_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
matheus3004 
Überszlachta
Niepoprawny optymista


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 734
Skąd: Poznań

Medale: Brak

Wysłany: 2014-02-23, 08:48   

Gratuluję tym, co przeszli do następnego etapu i życzę dalszych sukcesów! ;)
_________________
"Tu, gdzie często wiele chcesz, a mało możesz."
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-23, 12:36   

Hmm, należałoby coś naskrobać. Mam niecałe... pół godziny, więc zobaczymy co wyjdzie. Btw, nie wykupiłam miejsca na reklamę, ale chyba mniejsza o to.

Tak więc w trakcie wczytywania się w moją historię zalecam zapodanie sobie takiego kawałka w tle KLIK (tak wiem, sonata księżycowa, jestem tandetna, jak ktoś w Was zna coś lepszego, to miło by było poradzić :P )

Pochodzę z wymierającej ostatnio klasy średniej, swój pierwszy komputer otrzymałam w wieku 15 lat, jednak pierwszą rzeczą, do której za jego pomocą doszłam już było odnalezienie mojego powołania- rządzenia innymi, ekhm, to znaczy chciałam powiedzieć, niesienia pomocy innym poprzez moderowanie.
Kiedyś, podobnie jak tutaj, zarejestrowałam się na nowym przeniesionym forum w pierwszych dniach od jego powstania (z poprzednim molochem nie miałam za wiele wspólnego z powodu braku kompa), które w dużo szybszym tempie niż to tutaj urosło nieziemsko, tak jak poprzedni moloch. Administracja molocha zauważyła, że trzech JA to za mało i przydałby się jakiś moderator. Jednak nie robili castingu, nie. Pewnego dnia otrzymałam prywatną wiadomość. W treści było mniej więcej, że obserwowali moje poukładane posty od jakiegoś czasu i uznali, że ktoś taki nadawałby się na moda. Zgodziłam się, nieświadoma jeszcze jaki będzie zakres moich obowiązków. Od poprawiania literówek userów, poprzez pilnowania czy posty nie są za krótkie (to był bardzo rygorystyczny wymóg, jak czyiś post nie wyczerpywał tematu to z automatu miał trafiać do kosza. Co miesiąc główny admin robił czystki i nawet mi czasami 50 postów leciało :P ), wydzielanie nowych tematów z najmniejszego konstruktywnego offtopu (np. gdyby w takim naszym temacie "co nas wkurza", ktoś by napisał, że wkurzają go żule pod sklepem i pięć następnych osób by napisało, że też tak ma, to moim obowiązkiem w tym miejscu było wydzielenie ich postów do nowego tematu o nazwie "problem alkoholizmu") aż do RĘCZNEGO cenzurowania przekleństw. Jeśli ktoś z Was będzie się przedzierał przez jakieś wielkie forum i zobaczy w miejscu naszej córy Koryntu <akuku> niech wie, że to byłam ja. Jednak ostatecznie bardzo lubiłam swoje obowiązki, skargi na mnie nie leciały, a nawet było kilka pochwał. Więc jakby ktoś się zastanawiał kogo wybrać, nie wie, że ma przed sobą kandydata z kilkuletnim doświadczeniem na takim forum.

tl;dr
Dobra, a teraz konkrety- jestem jedyną dziewczyną wśród kandydatów niooooo :3 :3 :3
_________________
Ostatnio zmieniony przez Love178 2014-02-23, 12:37, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-23, 12:36   

Dlaczego akurat ja na moda?
Ja odpowiadam żywotnym potrzebom całego forum!
Ja mogę być modem na skalę waszych możliwości.
A dla tych, który nie czują się jeszcze dostatecznie przekonani:
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-23, 13:26   

love178 napisał/a:
[...]bla bla bla :P [...]


Dobra, a teraz konkrety- jestem jedyną dziewczyną wśród kandydatów niooooo :3 :3 :3


No i tego to chyba już nikt z nas nie przebije :/ No ale trzeba probowac więc:
Jestem jedynym rockersem wśród kandydatów ;)
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-23, 13:31   

Love, bardzo ładnie się przedstawiłaś, ale:

love178 napisał/a:
Dobra, a teraz konkrety- jestem jedyną dziewczyną wśród kandydatów niooooo :3 :3 :3


to pewnie i tak będzie argument, który większość przekona najbardziej :)
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-23, 14:10   

...a prócz tego często jesteście na forum i czytacie wszystkie posty, bo to też ważne!
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-23, 15:18   

Zaknafein napisał/a:
Jestem jedynym rockersem wśród kandydatów ;)

W sensie że słuchasz rocka i nosisz się w takim stylu? Tutaj nie wiem co Ci odpowiedzieć prócz "witaj w klubie" xP Ale z nas dwojga ja zakładam bandanę na głowę ;)
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-23, 15:26   

love178 napisał/a:
Zaknafein napisał/a:
Jestem jedynym rockersem wśród kandydatów ;)

W sensie że słuchasz rocka i nosisz się w takim stylu? Tutaj nie wiem co Ci odpowiedzieć prócz "witaj w klubie" xP Ale z nas dwojga ja zakładam bandanę na głowę ;)


Nie :|
Rockersi nie noszą bandan na głowie : /
To taka subkultura, która podobno wyginęła w latach 60 (ale tak naprawdę nadal istniejemy ;) )
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rockersi
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-23, 15:37   

Cóż mogę powiedzieć. Wytypowanie do głosowania użytkownika o takim nicku to odważny krok administracji. To jakby zalegalizować marihuanę w całej Unii. Dziękuję :)

Do rzeczy. Otóż byłbym Moderatorem z ludu wziętym i dla ludu przeznaczonym. Sam dobrze wiem jak to jest być maluczkim, szarym użytkownikiem i jako Mod starałbym się nie utrudniać życia reszcie społeczeństwa. Np. offtopy najpierw bym grzecznie sygnalizował bez wyciągania od razu cięższej broni :)
Po za tym jestem z natury przyjaźnie usposobiony, mam fajny nick, potrafię być bezstronny no i zrobiłem fajne medale :D
Do tego oczywiście obiecuję wam oddanie do użytku kolejnych odcinków autostrad, poprawę koniunktury na światowych rynkach, to że obudzicie się wyspani przynajmniej trzy razy w tygodniu oraz, że Cię nie opuszczę aż do śmierci.
Aha! No i oprócz tego często jestem na forum i czytam wszystkie posty, bo to też ważne!

W najbliższym czasie wsiądę w swój Kupskobus i zrobię objazd po wyborcach, także do zobaczenia. Szykujcie kieliszki i kufle :)
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-23, 18:05   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Sam dobrze wiem jak to jest być maluczkim, szarym użytkownikiem





_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-23, 18:47   

grzejnik007 napisał/a:
widzu napisał/a:
ZróbmySobieKupę napisał/a:
Sam dobrze wiem jak to jest być maluczkim, szarym użytkownikiem


Obrazek


Teraz się zgadza :P

Obrazek


Bycie szarym przez miesiąc, kiedy nie było jeszcze "niebieskich", to chyba zbyt mało doświadczenia.

Kłamstwo i kiełbasa wyborcza.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-23, 18:54   

Widzę moje lajtowe podejście do offtopów Cię Widzu nie przekonuje :/
Loża szyderców nie daje żadnych szczególnych przywilejów więc w sumie nadal jestem szarym użytkownikiem tylko z niebieskim nickiem :) Po za tym ta grupa jest od niedawna.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-23, 19:16   

A ja od zawsze mam szary nick i czuję się gorsza :< Co byś zrobił żeby szarzy użytkownicy poczuli się mniej depresyjnie, prócz odczekania do końca dzisiejszego międzynarodowego dnia depresji?

Cytat:
Do tego oczywiście obiecuję wam oddanie do użytku kolejnych odcinków autostrad, poprawę koniunktury na światowych rynkach, to że obudzicie się wyspani przynajmniej trzy razy w tygodniu oraz, że Cię nie opuszczę aż do śmierci.

Moja siostra: on chyba kłamie :P

[ Dodano: 2014-02-23, 21:00 ]
Zaknafein napisał/a:
Rockersi nie noszą bandan na głowie : /
To taka subkultura, która podobno wyginęła w latach 60 (ale tak naprawdę nadal istniejemy ;) )
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rockersi

Aa, to teach me master :D
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-23, 21:13   

Ja chciałbym tylko - w imię mojej legendarnej uczciwości i szczerości - zwrócić uwagę, że ewentualne zwycięstwo Zaka wpędzi nasze forum w mroki skrajnego nepotyzmu rodem z czasów rządów SLD i premierowstwa Leszka Millera.Sorry Zak, nic do Ciebie nie mam, jesteś może i bardzo dobrą kandydaturą ale Shar to Twoja siostra, co rodzi nieunikniony konflikt interesów i obawę przed zdominowaniem ekipy rządzącej przez rodzinną oligarchię. A do czego to prowadzi widzimy na co dzień w krajowych serwisach informacyjnych. Sama twoja obecność w finałowej szóstce już zalatuje delikatnie Amber Goldem.

Czy chciałbyś wydać komentarz w trybie wyborczym w tej sprawie? :-D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-23, 21:34   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Sama twoja obecność w finałowej szóstce już zalatuje delikatnie Amber Goldem.

żeby przejść dalej:
Cytat:
trzy taki trzeba było mieć, albo dwa w tym jeden od Bartka.

Zak miał 4/4.

i to że się ze mną przyjaźni kompletnie nie ma nic do rzeczy, skoro wszystko omawiamy, albo uprzedzamy w Piwnicy.
 
 
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-23, 21:35   

Tu miało być przemówienie dłuższe niż Misi i Antliona razem wziętych, no ale cóż... przez cały bajony dzień nie przyszło mi do głowy ani jedno zdanie!:) Dopiero teraz może coś mi się uda naskrobać :)

Tak więc:
Brzozik, Moni, obiecuję Wam częstsze pojawianie się na kurniku. Brzozik pisze na sb 'kiedy jakiś kurnik?' a ja na to pstryk!:)
Wodzu, masz ode mnie gwarancję, że nie będę wściekać się na Twoje offtopy. chociaż i tak będą lecieć osty :>
Mati, obiecuję Ci, że będę częściej wrzucać do poczekalni Twoje suche komentarze z mistrzów :-D
Jankiel wiem, że Ciebie strasznie wqrffiają moje smuty na sb. Jeśli zagłosujesz na mnie, to nie będę miał powodu aby smutać tak bardzo!:)
xkenq na Twój sposób kręcenia beki z Wojtka przymknę oko XD XDDD
Antek, jeśli zostanę modem to postaram się zainteresować żółwiami :)
Bartek, Shar, Davos, AM a ja przyrzekam, że nie będę wywlekał na wierzch tajemnic piwnicy i że będę sumiennie wypełniał obowiązki moda. Amen.

i tak wygra Misia albo Zak : (
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.102 sekundy. Zapytań do SQL: 32