Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 10:47
Heroes of Might and Magic III (i ewentualnie inne części)

Twój ulubiony zamek
Zamek
6%
 6%  [ 2 ]
Bastion
17%
 17%  [ 5 ]
Forteca
13%
 13%  [ 4 ]
Lochy
17%
 17%  [ 5 ]
Inferno
3%
 3%  [ 1 ]
Nekropolia
27%
 27%  [ 8 ]
Twierdza
0%
 0%  [ 0 ]
Cytadela
10%
 10%  [ 3 ]
Wrota Żywiołów
3%
 3%  [ 1 ]
Głosowań: 29
Wszystkich Głosów: 29

Autor Wiadomość
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-21, 16:53   

Albo jak król Dani.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Pierdomenico 
Szlachta


Dołączyła: 12 Lip 2015
Posty: 65
Skąd: Los Santos

Medale: Brak

Wysłany: 2015-10-21, 17:25   

Davos Moi znajomi i rodzinka nigdy nie doceniali Bastionów w tym sensie :D Zawsze było, że z kucykami nie chcą mieć nic wspólnego, a jak już się jakiś trafiał to i tak niezbyt ten zamek rozbudowywali. Potem zawsze było tak, że jak już kroczyłam na ich zamki to nie mieli za co wykupić wojsk :cwaniak: Kiedyś to się grało... Nie ważne, że na jednym kompie, jeden się odwracał i trzeba było liczyć że nie patrzy :-D

Mormegil To w Nekropolii było niezłe, potrafiło odrodzić się naprawdę sporo jednostek, wampiry, arcylisze i czarni jeźdźcy to byli moi ulubieńcy ale niestety znowu smok nie był zbyt wytrzymały. Też sporo grałam, pamiętam że moim ulubionym bohaterem była Vidomina i tę niemal zawsze wybierałam jak była taka możliwość.

Lubiłam przerabiać już istniejące mapki, tak aby mieć możliwość zgarnięcia jak najwięcej doświadczenia, sam edytor dawał tylko możliwość do pewnego momentu ale puszki pandory czy walki z tysiącami przeciwników to podbijały :-D Posyłałam też masę złota i innych dupereli przeciwnikowi, łącznie z podstawieniem armii, aby walki były bardzo widowiskowe ^_^ Niestety komputer niemal zawsze rozbija wszystko na kilka bohaterów ale parę walk było bardzo zaciętych.
_________________
There are people in this world who prefer solitude. But there is no one who can withstand it.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-21, 18:52   


Polecam serdecznie ten avatar :I
_________________
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2015-10-21, 20:23   

http://heroesportal.net/m...XL&lang=english

polecam zagrać w tę pierwszą mapkę, najlepsze co mogło mnie spotkać w h3 :1m:
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-23, 00:21   

Pomysłowe! Ale widzę, że jest tam też bardzo rozbudowana i szczegółowa mapka Westeros z Pieśni Lodu i Ognia Martina i coś czuję, że będzie trzeba w nią koniecznie zagrać :)
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-23, 00:23   

Davos napisał/a:
Pomysłowe! Ale widzę, że jest tam też bardzo rozbudowana i szczegółowa mapka Westeros z Pieśni Lodu i Ognia Martina i coś czuję, że będzie trzeba w nią koniecznie zagrać :)


Też na to zwróciłem uwagę ;) Aż mi się zachciało zagrać! Może sobie gdzieś kiedyś skombinuję hirołsy, by pograć w tę mapkę :P
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-23, 00:26   

Tylko szkoda, że Winterfell jest zamkiem. Bardziej by pasowała Forteca...
_________________
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-23, 16:34   

Też ostatnio zacząłem pogrywać kumplami z pokoju, ale nie ogarniamy jakoś specjalnie, więc kiepsko nam to wychodzi. :troll:
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-23, 20:50   

Adijos, spróbujcie bez wódki.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-23, 22:25   

Widzu...


JAK??????

HOW???????
:??:
Telepata jeden. :??: :??: :??: :??:
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-23, 23:08   

Nie telepata, tylko Widzu też kiedyś imprezo... A nie, sorry. Jednak telepata :PP
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-23, 23:16   

Davos, foda-se.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-23, 23:20   

Widzu, dzięki za propozycję, ale jednak wolę dziewczyny. Musisz poszukać gdzie indziej.
Ponoć Icek jest wolny :spiew:
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-23, 23:21   

Davos, foda-se znaczy "pieprz się" po portugalsku.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-23, 23:21   


Ano wolny, zbiera się do odejścia od dawien dawna i zebrać się nie może
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-23, 23:36   

Widzu, wiem...


To żeby przerwać offtopa: Adi, multi w Herosa to średni pomysł. Nie, żeby było nudno czy coś - wręcz przeciwnie. Tyle, że rozgrywka trwa przez to o wieeeeeele dłużej i nawet z jednym kumplem ciężko skończyć w 1 dzień mapkę, a co dopiero z kilkoma... Chyba, że ustawicie sobie limit czasowy na turę, ale akurat w HoMM III granie na czas wg mnie mija się z celem.
_________________
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-23, 23:41   

Grałem z kolegami na obozie biegowym kiedyś HoMM-a. Następnego dnia zarżnęliśmy się na wycieczce biegowej.

[ Dodano: 2015-10-23, 23:42 ]
Gorzej było tylko raz - wycieczka biegowa na hardkorowym kacu.
_________________
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-24, 00:09   

Davos napisał/a:
Nie telepata, tylko Widzu też kiedyś imprezo... A nie, sorry. Jednak telepata

:haha: :rofl:

Davos napisał/a:
To żeby przerwać offtopa: Adi, multi w Herosa to średni pomysł. Nie, żeby było nudno czy coś - wręcz przeciwnie. Tyle, że rozgrywka trwa przez to o wieeeeeele dłużej i nawet z jednym kumplem ciężko skończyć w 1 dzień mapkę, a co dopiero z kilkoma... Chyba, że ustawicie sobie limit czasowy na turę, ale akurat w HoMM III granie na czas wg mnie mija się z celem


Ale jakie multi? Bo takie przy jednym kompie to jak najbardziej spoko jest, tylko trzeba się przygotować żeby tak napierdalać kilka godzin, ale mimo wszystko zajebiste. Z wutkom nawet bardzo. Chociaż im więcej osób tym rzeczywiście bardziej się to dłuży, ale tak 2-3 osoby to jak dla mnie bardzo spoko.

Natomiast taki multiplayer żeby grać przez neta to mi np. nie bardzo odpowiadało. Trochę inaczej jest, mogą być problemy z netem i takie czekanie przed kompem samemu aż ktoś skończy turę to w ogóle słabo. Jak tak kiedyś graliśmy z kumplami to kończyło się tym, że więcej wtedy grałem na telefonie :/
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-24, 01:15   

Graliśmy w trzech, tury już po tyle trwały że na spokojnie grubsszą sprawę w kiblu szło załatwić :D
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-24, 02:11   

Przez neta w multi nigdy nie grałem, za to na jednym kompie owszem. Kilka razy próbowałem z jednym kumplem i tylko raz udało nam się skończyć mapę. Gdy grałem z dwoma to siedzieliśmy całą nockę i nie zrobiliśmy nawet połowy mapy :D A to nie była ta największa (czyli XL), tylko L. Po prostu w pewnym momencie tura każdego gracza zaczyna się mocno wydłużać - każdy ma już po kilku bohaterów, którymi trzeba gdzieś pojechać, kilka zamków, gdzie coś się buduje, no i bitwy do stoczenia, a te potrafią być cholernie czasochłonne.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.084 sekundy. Zapytań do SQL: 35