Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 10:47
Heroes of Might and Magic III (i ewentualnie inne części)

Twój ulubiony zamek
Zamek
6%
 6%  [ 2 ]
Bastion
17%
 17%  [ 5 ]
Forteca
13%
 13%  [ 4 ]
Lochy
17%
 17%  [ 5 ]
Inferno
3%
 3%  [ 1 ]
Nekropolia
27%
 27%  [ 8 ]
Twierdza
0%
 0%  [ 0 ]
Cytadela
10%
 10%  [ 3 ]
Wrota Żywiołów
3%
 3%  [ 1 ]
Głosowań: 29
Wszystkich Głosów: 29

Autor Wiadomość
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-28, 08:47   

Surrealista napisał/a:
no co wy gadacie najlepszym jest bastion zaraz wam wytlumacze. po 1 w nekropolis i cytadeli nawet nie ma gildii magow do 5 poziomu, w fortecy jest i w ogole uwazam ze forteca jest druga. po 2 w bastionie mamy dobrych ul. centaurow - najlepsza pierwsza jednostka, elfie luczniki sa kozackie, enty moze i malo chodza ale sa wytrzymale, caly zamek jest po prostu uniwersalny :)



Eeee.. Bastion ma tylko 1 jednostkę dystansową, forteca 3.
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Surrealista 
artist


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 170
Skąd: Radom

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-28, 09:49   

Zaknafein napisał/a:
Eeee.. Bastion ma tylko 1 jednostkę dystansową, forteca 3.
wiem to jest mały minus ale nadrabia całokształtem i moim zdaniem najprzyjemniejszym klimatem, co nie zmienia faktu że klimat w zamku nekropolis, twierdza czy cytadela nie jest przyjemny nazwałbym raczej epicki czego nie mogę powiedziec o bastionie ale przynajmniej miła muzyczka i wszystko zielone sprzyjające oku ;)
_________________

"Prosty chłopak, prosty przekaz, proste serce moje"
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-28, 12:11   

Surrealista napisał/a:
miła muzyczka i wszystko zielone


Gościu, ty chyba jesteś Jamajczykiem. Na Jamajce uważają jakieś miejsce za fajne jeśli tylko gra tam dobra nutka i jest dużo zielonego. Wtedy siadają, palą i mówią "jaman!" I też czasem widzą centaury, jednorożce, elfy, pegazy i inne magiczno-epickie gunwa. Nawet ulepszone! B)
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Surrealista 
artist


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 170
Skąd: Radom

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-28, 12:35   

Jankiel K.85 napisał/a:
Gościu, ty chyba jesteś Jamajczykiem. Na Jamajce uważają jakieś miejsce za fajne jeśli tylko gra tam dobra nutka i jest dużo zielonego. Wtedy siadają, palą i mówią "jaman!" I też czasem widzą centaury, jednorożce, elfy, pegazy i inne magiczno-epickie gunwa. Nawet ulepszone! B)
huehue jamajka to mój drugi dom^^
_________________

"Prosty chłopak, prosty przekaz, proste serce moje"
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-28, 13:00   

No ja tak właśnie myślał. Cały Bastion to jedna wielka melina palaczy zielska.

Patrzcie, jak oni wszyscy wyglądają: http://h3.heroes.net.pl/bohaterowie/bastion.html

Ryland i Ufretin są już tak zasuszeni od palenia, ze niedługo zamienią się w enty. Thorgrim i Kyrre się szczerzą jak idioci, Gem to już żywy trup a wyraz twarzy i oczy Melodii i Alagara mówią same za siebie. Oni w tym stanie nie powinni w ogóle prowadzić armii!

A tak poważnie to Bastion jest u mnie na trzecim miejscu. Centaury to najszybsza jednostka 1 poziomu, Krasnoludy i drzewce to bajecznie wytrzymała ciężka piechota, Leśne Elfy zadają szokujące obrażenia dystansowe (Krasnoludami i entami trzeba ich bronić do upadłego!) jak na ten poziom, Pegazy i Jednorożce to takie troche popierdółki jak na poziom, z którego są ale są szybkie więc równoważą powolność dwóch poprzednich a Zielone Smoki to... po prostu smoki. Są osom! No i Skarbiec Krasnoludów i ten cały magiczny staw to bardzo fajne ulepszenia do postawienia w mieście.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Surrealista 
artist


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 170
Skąd: Radom

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-28, 13:05   

i nie zapominaj o 5 lvlu gildii magów i o tym że przyjemniej jest stąpać po trawie niż po czaszkach huehue. Masz rację co do reszty, chociaż jednorożce akurat uważam za fajne jednostki (mają oślepienie) co nie zmienia faktu że w rycerze śmierci z nekropolii albo żywiołaki umysłu uważam za gorsze bo tak nie jest ;)
_________________

"Prosty chłopak, prosty przekaz, proste serce moje"
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-29, 00:20   

Mi akurat Cytadela nigdy nie podchodziła, ale jestem w stanie zrozumieć Jankiel Twój entuzjazm dla niej, zresztą Slonx też w tym temacie bardzo pozytywnie się o niej wypowiadał. Zresztą prawda jest taka, że żaden zamek nie jest jakiś wyraźnie słabszy od innych (może poza Inferno :P ), one są po prostu inne. Ja oprócz Cytadeli i Inferno nie lubię też grać Twierdzą, ale to wynika z faktu, że jest to zamek obliczony na atak i siłę, a ja preferuję magię. Bastion - bardzo fajny zamek, silne jednostki, ale mają tą wadę, że krasnoludy i enty są strasznie powolne. To zamek raczej defensywny, jednostki dobre do obrony, trudne do ataku. Kilka fajnych budynków jak gildia górnicza czy ten magiczny staw. Z herosów fajny jest Kyrre bo ma logistykę. No i klimacik jest, trzeba mu to oddać, bardzo fajny :) I to chyba jeden z najtańszych zamków jeśli chodzi o kupno budynków i pozyskanie armii, kumpel kiedyś przeliczał wszystkie zamki i o ile mnie pamięć nie zawodzi, najkorzystniej wyszedł właśnie Bastion, najdrożej - Forteca. Chociaż z tym ostatnim nie do końca się zgadzam - nawet jeśli kupno budynku ulepszającego Gigantów w Tytanów kosztuje 25000 to kupno budynku dającego Gigantów kosztuje tylko 5000, najmniej ze wszystkich zamków jeśli chodzi o jednostki 7 poziomu, a to ma ogromne znaczenie w początkowych etapach gry, gdy ciuła się każdą złotą monetę :) Nawet jeśli nie stać nas na wykup armii, to można jeszcze pod koniec tygodnia kupić sam budynek, a Giganci mogą się w nim kisić dopóki nie będziemy bogatsi. Zatem to jest moim zdaniem kolejna zaleta Fortecy.
_________________
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-29, 10:30   

Właśnie dzięki Wam idę szukać płyty z grą :-D
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-29, 11:31   

Astrolodzy ogłaszają tydzień pierniczenia o hirołsach na forum. Populacja graczy w Heroes III zwiększa się.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Surrealista 
artist


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 170
Skąd: Radom

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-29, 13:54   

Davos napisał/a:
a Giganci mogą się w nim kisić dopóki nie będziemy bogatsi. Zatem to jest moim zdaniem kolejna zaleta Fortecy
zawsze tak robiłem że kupowałem najpierw budynki na 1 potem ulepszałem jak już było więcej wojska ;)
_________________

"Prosty chłopak, prosty przekaz, proste serce moje"
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-29, 14:03   

To ma największe znaczenie kiedy gra się na najtrudniejszym poziomie, bo wtedy w początkach gry jest bardzo ciężko o złoto i nie ma szans, by wykupić całej armii - wtedy zaczyna się kombinowanie co zrobić, żeby jak najszybciej wykupić budynki z jednostkami przed końcem tygodnia, a same jednostki można wykupić później. Trzeba tylko uważać na plagę :diabelek: Ale ona na szczęście pojawić się może najwcześniej po upływie miesiąca, a wtedy na ogół ma się wystarczająco dużo złota na zwerbowanie całej armii.
_________________
 
 
Surrealista 
artist


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 170
Skąd: Radom

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-29, 14:32   

To jest odpowiedź bo już od dawna gram na najtrudniejszym :D
_________________

"Prosty chłopak, prosty przekaz, proste serce moje"
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-31, 15:33   

Wie ktoś może, czy idzie zmienić czas auto zapisu? :-D Gierka mnie wciągnęła tylko jest ten ból, że po 3 godzinach grania komputer się wyłącza ;x
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-02, 02:32   

^AdijoS^ napisał/a:
Wie ktoś może, czy idzie zmienić czas auto zapisu? :-D Gierka mnie wciągnęła tylko jest ten ból, że po 3 godzinach grania komputer się wyłącza ;x


Ale w czym właściwie problem? Auto-zapis jest co turę, po kliknięciu na klepsydrę, ale polecam też częste robienie ręcznie save'ów, u mnie też od czasu do czasu gra się lubi wysypać do Windowsa i bywa, że jak ją wczytam na konkretnym save'ie to potem i tak się wysypuje, dlatego warto ważne momenty w grze zapisywać równocześnie na 2 save'ach naraz.
_________________
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-02, 09:59   

Davos napisał/a:
^AdijoS^ napisał/a:
Wie ktoś może, czy idzie zmienić czas auto zapisu? :-D Gierka mnie wciągnęła tylko jest ten ból, że po 3 godzinach grania komputer się wyłącza ;x


Ale w czym właściwie problem? Auto-zapis jest co turę, po kliknięciu na klepsydrę, ale polecam też częste robienie ręcznie save'ów, u mnie też od czasu do czasu gra się lubi wysypać do Windowsa i bywa, że jak ją wczytam na konkretnym save'ie to potem i tak się wysypuje, dlatego warto ważne momenty w grze zapisywać równocześnie na 2 save'ach naraz.

Jeśli co turę to spoko. Mi się gra nie wysypuje. Cały komputer mi się wysypuje. Po 2-3h grania wyłącza się. Mój komputer jest drewniany.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-02, 12:31   

^AdijoS^ napisał/a:
Mój komputer jest drewniany.


Kiedyś spłonie i dopiero wtedy będzie dramat.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-28, 19:50   

Wow. Nie widziałem, że dzisiaj rocznica:
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-02, 16:49   

^AdijoS^ napisał/a:
Wow. Nie widziałem, że dzisiaj rocznica:
Obrazek


Heh, jak tak spoglądam wstecz na ilość spędzonego czasu nad trzecią częścią "Hirołsów", to stwierdzam, że ta gra ma TYLKO 10 lat ;)
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-25, 15:47   

Odpaliłem sobie dzisiaj hirosłów i taka fajna armia się zebrała podczas partyjki : D


_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-26, 23:34   

Niezła armia :) Co to konkretnie za mapka? I który miesiąc był w grze?
I widzę, że grałeś Cytadelą. Ja akurat za tym zamkiem nie przepadam, aczkolwiek kilka jednostek ma ciekawe umiejętności. No i nigdy też nie wybieram talentu magicznego i ataku :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.109 sekundy. Zapytań do SQL: 35