Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: SlownikOrtograficzny
2016-03-25, 22:47
REGULAMIN FORUM - komentarze
Autor Wiadomość
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-19, 18:24   

SlownikOrtograficzny napisał/a:
Dostaniesz za punkty 6., 7., 11., 12., 13. i 14.


Czyli razem 6. Icywindowi bardziej by się opłacało wstawienie grubej baby w sygnę niż gifa :-D
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-19, 18:26   

6, 7, 11,12 i 14 rozumiem.

Ale z jakiego powodu 13? :???:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-19, 18:28   

widzu napisał/a:
Ale z jakiego powodu 13? :???:

Baba nie jest z Mistrzów.
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-19, 18:30   

SlownikOrtograficzny napisał/a:
Dostaniesz za punkty 6., 7., 11., 12., 13. i 14.

I możesz sobie od razu totka puścić ;)
 
 
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-19, 18:36   

SlownikOrtograficzny napisał/a:
widzu napisał/a:
Ale z jakiego powodu 13? :???:

Baba nie jest z Mistrzów.


ale wyskakuje dość wysoko po wklepaniu w google, wystarczyło wpisać "gruba baba" :-D
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-18, 19:44   

Specjalnie dla mojego ulubieńca pojawił się punkt o ruchomych obrazkach w avatarach i gifach. Prosiłabym również o wysyłanie informacji o lukach w regulaminie poprzez PW lub ten temat zamiast wykorzystywać to w praktyce, szczególnie jeśli mogłoby to zakłócić pracę forum. Proszę pamiętać, że to drugie może skutkować wpadnieciem w punkt 14. regulaminu.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-18, 19:49   

Trzeba doprecyzować, że ruchomych względem forum bo:


Zzależy od punktu widzenia, dla mnie scrollowany podpis jest nieruchomy tylko cały wszechświat się porusza wokół niego. No i z drugiej strony względem np. słońca to wszystko na Ziemi się porusza więc każda sygna jest zabroniona.

Dodałbym też jasno: To oznacza też zakaz używania funkcji [scroll] w sygnaturach i avatarach
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
Ostatnio zmieniony przez icywind 2015-01-18, 19:50, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-18, 19:50   

Głupio-mądre pierdolenie. Dostosuj się lepiej zamiast biedną klawiaturę męczyć.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13544
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-18, 19:53   

V - r napisał/a:
Głupio-mądre pierdolenie. Dostosuj się lepiej zamiast biedną klawiaturę męczyć.


:piwo:
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-18, 19:54   

I nie ma na tym forum ogłoszeń globalnych? Przydałoby się dla regulaminu
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-18, 19:55   

Icy, nie wiem, czy wiesz, ale to ani śmieszne, ani rozsądne. Zasady są proste i przejrzyste póki co, a Ty usiłujesz wymusić, by zrobić z niego literackiego potwora. Wszytko ok, bo zawsze może być luka, ale przesadzasz.

I niestety wbrew pozorom Twoje uwagi nie są błyskotliwe. Gdzieś w pierwszej klasie liceum uczy się, że wszystko jest relatywne, na fizyce zdaje się. Czy prawa fizyki tez będziemy wprowadzać do regulaminu?
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-18, 20:08   

Cytat:
1. Nie będziesz używać kilku kont do zaogniania tematu ani innych niecnych celów. W ogóle nie będziesz ich używał, ani nawet tworzył. Jeśli będziesz, Administrator z Wielką Radą Moderatorów może twoje posty usunąć. Zamknie konta dodatkowe oraz zbanuje główne.

Tu proponuje uproszczenie, po co najpierw pisać, że ie wolno używać kilku kont do zaogniania i niecności skoro dalej jest, że w ogóle ich nie wolno. Wystarczy te dwa zdania zamienić na: "Nie wolno tworzyć ani używać więcej niż jednego konta"
Cytat:
a) Nie będziesz obrażać ludzi o odmiennych poglądach.

Czyli jak ktoś ma takie same poglądy jak ja to mogę obrazić. Zmienić na "nie będziesz obrażać ludzi"
Cytat:
3. Pisz po polsku. To nie lekcja w szkole, ale stosowanie zasad gramatyki i ortografii daje +10 do szacunku czytaczy.

Czy to oznacza, że jeśli ktoś napisze np. "fuck". To złamał regulamin? Trzeba zmienić na "pisz poprawnie po polsku"
Cytat:
4. Zanim założysz temat, sprawdź, czy nie ma podobnego. Dzięki temu unikniemy zamieszania, a admin z moderatorami pokochają cię za oszczędzanie im czasu.

Czyli jeśli sprawdzę to mogę założyć bo jest tylko nakaz sprawdzenia a nie zakaz zakładania poprawnych. Trzeba doprecyzować. I to o pokochaniu do wykreślenia bo to nieprawda :(

Cytat:
5. Nie ciągnij off-topu bez końca. Spróbuj po czasie wrócić do wątku głównego. W przypadku off-topowych tasiemców i wkurzenia admina oraz moderatorów może pojawić się informacja, że każdy następny post nie na temat będzie zmieniany/usunięty/karany.

Nie da się ciągnąć offtopu bez końca bo prędzej czy później wszystkie gwiazdy wygasną i nie będzie internetu. Zmienić na "nie ciągnij offtopu"
Cytat:

9. Nie będziesz przeklinał, o ile okoliczności temu nie przeszkodzą. Soczysty wuj czy urwał nać może być uzasadniony, ale nie w co drugim słowie.

Nie wiem co tutaj znaczy "o ile okoliczności temu nie przeszkodzą" więc można nadużyć. Zmienić pierwsze zdanie na "Nie będziesz nadużywać przekleństw."
Cytat:

11. Będziesz szanował to forum jak siebie samego i zostawisz je w takim stanie, w jakim je zastałeś, a nawet lepszym - zawsze warto zyskiwać w oczach naszego Super Administratora.

Trzeba dodać, że nie dotyczy osób które samego siebie nie szanują albo zmienić na proste "będziesz szanował to forum"
Cytat:
12. Nie będziesz upubliczniał na forum żadnych danych osobowych, ani zdjęć niepublicznych osób, bez ich zgody.

Zamieszczał. Bo można uznać wrzucenie w dział ukryty za nieupublicznienie bo on nie jest publiczny.
I dodać, że na pw też nie nie wolno wysyłać.
Cytat:

13. Forum z mistrzów jest dla ludzi z mistrzów. Niby oczywiste, więc nie trzeba by tego wprowadzać do regulaminu, ale w celu ograniczenia potencjalnych trollowań ustalono jednak aby konto na mistrzach miało przynajmniej jeden miesiąc.

aby twoje konto na mistrzach miało przynajmniej miesiąc. (po co jeden, jak miesiąc to wiadomo, że jeden)


Mam nadzieję, że to docenicie -,-

[ Dodano: 2015-01-18, 20:08 ]
RudaMaupa napisał/a:

I niestety wbrew pozorom Twoje uwagi nie są błyskotliwe. Gdzieś w pierwszej klasie liceum uczy się, że wszystko jest relatywne, na fizyce zdaje się. Czy prawa fizyki tez będziemy wprowadzać do regulaminu?

Nie mają być błyskotliwe tylko pomocne :nieee:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-18, 20:11   

Nie docenimy, bo zwyczajnie łapiesz za słówka.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-18, 20:12   

Chcę, żeby regulamin był idealny
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-18, 20:21   

Och, czyli jednak wiesz, o co chodzi?

I wracamy do punktu wyjścia - prosty, przejrzysty regulamin albo kilkusetstronna książka napisana przez prawnika specjalnie dla trudnych przypadków.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-18, 20:23   

No właśnie niektóre punkty uprościłem!
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-18, 20:23   

I regulamin z jajem, odpowiadający dorosłym ludziom, którzy umieją się zachować, diabli biorą przez jeden przypadek, który zwyczajnie jest upierdliwy. No cóż. Trzeba będzie to przemyśleć.

[ Dodano: 2015-01-18, 20:24 ]
Icy, naprawdę jestem Tobą zmęczona.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-18, 20:26   

Umm... tylko, że co do definicji normy prawa mają być zwięzłe i przejrzyste (to, że jest ich dużo i potrzebują słownika na początku czynią książkę grubą). Więc robienie z nich opozycji do regulaminu nie będzie tutaj czymś zgodnym z prawdą, chyba, że to regulamin figuruje jako masa niepotrzebnych zawiłości- a tak przy niektórych pozycjach jest (nie oszukujmy się, pisał go jakiś Przemo dawno temu). Niektóre z propozycji Icy'iego akurat łatają luki...
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-18, 20:30   

Niektóre. To oczywiste. Dlatego napisałam, że trzeba to przemyśleć.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-19, 10:41   

Mam pytanie, czy mój obecny podpis jest dozwolony?
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.095 sekundy. Zapytań do SQL: 33