Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AnswersMaster
2014-02-17, 11:55
MOje oceny
Autor Wiadomość
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-31, 09:58   

ser napisał/a:
A na matematyce wmawiali ci, że sinus 30°=1/2 ale też się nie dałeś! xD
Cytat:
Mialem 3 bo mi obnizali za jezyk podwórkowy (debile, podludzie itp).

Ciesz się, za taki język to powinni twoich rodziców wezwać na rozmowę.


Eeee.. nie.
Debili osoba z niesprawnością intelektualną (55 - 69 IQ)
Podczłowiek to określenie dla lewicowców, socjalistów, ludzi którzy kwestionują wolność innych itp. ;)
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-31, 12:18   

ser napisał/a:

Cytat:
Mialem 3 bo mi obnizali za jezyk podwórkowy (debile, podludzie itp).

Ciesz się, za taki język to powinni twoich rodziców wezwać na rozmowę.


I wzywali ale to nie było ani troche skuteczne... Ja w odróżnieniu do innych jeszcze myśle. Zresztą będe nazywal rzeczy po imieniu.. w szkole umieją sie tylok przeczepić do tego, że powiedzialem, że jeden uposledzony chlopak to debil (co bylo zresztą prawdą) ale sami g***o zrobią.

Zaknafein napisał/a:
ser napisał/a:
A na matematyce wmawiali ci, że sinus 30°=1/2 ale też się nie dałeś! xD
Cytat:
Mialem 3 bo mi obnizali za jezyk podwórkowy (debile, podludzie itp).

Ciesz się, za taki język to powinni twoich rodziców wezwać na rozmowę.


Eeee.. nie.
Debili osoba z niesprawnością intelektualną (55 - 69 IQ)
Podczłowiek to określenie dla lewicowców, socjalistów, ludzi którzy kwestionują wolność innych itp. ;)


No własnie w jednej klasie mamy debila i ja otwarcie powiedzialem, ze to debil i nawet tego sie przeczepili

Raz napisalem, że Żydów którzy witali armie czerwoną nalezało zagonic znowu do obozu i odrazu do komór i też sie przyczepili... Nauczyciele to półgłówki.


Ser to neonazista który by wszystko cenzurowal.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
ser 


Dołączył: 27 Lis 2013
Posty: 90
Skąd: Z krainy wolności

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-31, 12:21   

Wiesz co znaczy słowo kultura? W szkole powinni jej uczyć.
Cytat:
I wzywali ale to nie było ani troche skuteczne...

Rodzice cię nie wychowują i nie mówią jak należy się zachowywać a jak nie? Współczuję
_________________
Obalić tyrana!
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-31, 12:32   

Kultura nie może stąć na przeszkodzie mówienia prawdy.


Mówią ale ojciec to idiota a matka raczej ma w tej kwestii zdnie podobne do mnie.


Ja jestem jedna z nielicznych normalnych osób w dzsiejsm swiecie... Lewacy, socjalisci i inni podludzie (bydleta w najlepszym przypadku) go zdominowali...

Ale jak jakiś robaków jest zbyt duzo to mozna ich wybic.. tu mozna zastosowac podobna zasadę. Na swiecie jest takich nie wiecej jak miliard, reszta to apolityczni.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-31, 13:43   

a my w gimnazjum mieliśmy czasem doświadczenia na chemii, tego nienawidziłam :D bo się bałam że mi jakiś kwas gdzieś się wyleje i w ogóle ciągle tam śmierdziało gazem z tych palników i się bałam że się zaczadzę itd milion fobii w pracowni chemicznej ja tam przeżywałam koszmar mojego życia xD pokochałam chemię gdy uczyliśmy się tylko teorii (atomy cząsteczki orbitale elektronowe takie fajne sprawy)


a moni, nie dziw się że ma z polskiego gorsze oceny niż z języków, chyba każdy tak ma


w ogóle to ser, sam zacząłeś wredne komentarze w tym temacie więc daj już spokój :\
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
ser 


Dołączył: 27 Lis 2013
Posty: 90
Skąd: Z krainy wolności

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-31, 13:58   

Nie jesteś ani jedynym myślącym ani jedynym normalnym. Jesteś rozwydrzonym dzieciakiem który pluje na wszystkich wokół i nie potrafi się zachować. Dorośnij
_________________
Obalić tyrana!
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-31, 14:01   

ser napisał/a:
Nie jesteś ani jedynym myślącym ani jedynym normalnym. Jesteś rozwydrzonym dzieciakiem który pluje na wszystkich wokół i nie potrafi się zachować. Dorośnij


Cieszymy się, że przyszedł do nas Sędzia Sprawiedliwy, który - choć rzadko z nami bywa - wszystko o nas wie. Zaczynasz mnie irytować. Wojtek jest jaki jest, jedni go lubią, inni nie, ale nie pozwolę na to, aby jakiś koleś znikąd wpadał na forum i robił rozpi*rdol swoją wszechwiedzą. Jeśli chcesz wydawać takie opinie, może się choć zapoznaj z tematem, hmm?
Mógłbyś na przykład dowiedzieć się, że Wojtek lubi walnąć coś bezkompromisowego, ale podczas przyparcia do muru da się z nim rozmawiać.

Co chcesz osiągnąć przez takie posty?
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-31, 14:14   

RudaMaupa napisał/a:
Co chcesz osiągnąć przez takie posty?


Serwolucję :zalamka:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-31, 14:17   

widzu napisał/a:
RudaMaupa napisał/a:
Co chcesz osiągnąć przez takie posty?


Serwolucję :zalamka:


Więc powiedz koledze, że to nie miejsce na to. Niech sobie założy serwolucyjny temat, a nie szuka zaczepki, bo nie będę stosować żadnych taryf ulgowych.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-31, 14:21   

RudaMaupa napisał/a:
widzu napisał/a:
RudaMaupa napisał/a:
Co chcesz osiągnąć przez takie posty?


Serwolucję :zalamka:


Więc powiedz koledze, że to nie miejsce na to. Niech sobie założy serwolucyjny temat, a nie szuka zaczepki, bo nie będę stosować żadnych taryf ulgowych.



ser, to nie miejsce na to. Załóż sobie serwolucyjny temat i nie szukaj zaczepki, bo RudaMaupa nie będzie stosować żadnych taryf ulgowych.

[ Dodano: 2014-01-31, 14:21 ]
Już.

[ Dodano: 2014-01-31, 14:21 ]
:-D
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-31, 14:27   

ser napisał/a:
Nie jesteś ani jedynym myślącym ani jedynym normalnym. Jesteś rozwydrzonym dzieciakiem który pluje na wszystkich wokół i nie potrafi się zachować. Dorośnij


Jedynym nie... no jest jeszcze AnswersMasters itp... normalni sa jeszcze apolityczni jak np. jankiel... ale jesli chodzi o interesujacych sie polityką lewicowców to są to wszyscy debile, niemyslacy i anormalni ludzie którzy w porównaniu z nami są jak g***o.

Nie przypomnam sobie abym plul na Answersa, Rudamaupe itp...

RudaMaupa napisał/a:
ser napisał/a:
Nie jesteś ani jedynym myślącym ani jedynym normalnym. Jesteś rozwydrzonym dzieciakiem który pluje na wszystkich wokół i nie potrafi się zachować. Dorośnij


Cieszymy się, że przyszedł do nas Sędzia Sprawiedliwy, który - choć rzadko z nami bywa - wszystko o nas wie. Zaczynasz mnie irytować. Wojtek jest jaki jest, jedni go lubią, inni nie, ale nie pozwolę na to, aby jakiś koleś znikąd wpadał na forum i robił rozpi*rdol swoją wszechwiedzą. Jeśli chcesz wydawać takie opinie, może się choć zapoznaj z tematem, hmm?
Mógłbyś na przykład dowiedzieć się, że Wojtek lubi walnąć coś bezkompromisowego, ale podczas przyparcia do muru da się z nim rozmawiać.

Co chcesz osiągnąć przez takie posty?


Otóż to! Pamietam przypadek na jednym forum na którym bylem dosc lubiany... ogólnie zrobili dla mnie wlasna zakladke w której spamowalem itp.. Zjawila sie tam jedna dziewczyna która zaczela pierniczyc glupoty... i to mnie troche zirytowalo.

Ktos nic nie wie, nie ma argumentów, przychodzi i robi roz*ierdol a jak co do czego to ucieka.. gdy ostatnim razem ser tu byl i dyskutowal ze mna to nie dośc, ze go zmiażdzylem (jakby nie patrzyc z pomoca pingvina, answersa i zaka) to jeszcze nie próbowal nawet obalic moich argumentów... Wyczulem tez spaczone pojecie sprawiedliwosci.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-31, 14:34   

Jeden lepszy od drugiego ale Serze faktycznie, nie draznij Wojtka, to sie zle konczy.
Ostatnio zmieniony przez brzozik70043704352251515 2014-01-31, 14:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ser 


Dołączył: 27 Lis 2013
Posty: 90
Skąd: Z krainy wolności

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-31, 14:34   

Cytat:
Co chcesz osiągnąć przez takie posty?

Jeśli ktoś w każdym poście pisze "debile, podludzie, robaki do wybicia, bydlęta" itp. o innych ludziach i uważa, że pozjadał wszystkie rozumy a nikt inny nie myśli to go krytykuje. Takie wypowiedzi są chamskie, pozbawione kultury a prawdy w sobie też żadnej nie maja.
Czegoś tutaj nie rozumiem. Jednej osoby nie można obrazić ale całą grupę już tak? Twierdzenie, że jest się jedynym myślącym a reszta to debile i podludzie to nie jest przykład wypominanej mi "wszechwiedzy"?

Cytat:
ser, to nie miejsce na to. Załóż sobie serwolucyjny temat i nie szukaj zaczepki, bo RudaMaupa nie będzie stosować żadnych taryf ulgowych.

Naprawdę mogę założyć? :-D
_________________
Obalić tyrana!
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-31, 14:39   

Do sera:
ustaliliśmy, że nie obrażamy się nawzajem. To są poglądy i nie godzą w żadnego z użytkowników osobiście, dlatego unikamy oceniania się nawzajem, a raczej mówimy o grupach społecznych. Jeśli powiem "nie lubię serów, bo śmierdzą", będzie to oznaczało, że nie lubię serów jako takich. Jeśli powiem "nie lubię Cię, bo śmierdzisz", będę mówić do Ciebie i mogę Cię tym samym obrazić, jeśli to zgłosisz, mogłabym nawet zgarnąć ostrzeżenie. Wszystko jest w regulaminie, czy to jasne?

Tak, możesz założyć, pod warunkiem, że będzie zgodny z regulaminem. W odpowiednim dziale oczywiście.

Nawołuję o koniec offtopu i hejcenia, to nie temat polityczny - dział polityczny jest gdzie indziej. Można znaleźć tam również genezę poglądów Wojtka.
_________________
Nie ufaj rudym
Ostatnio zmieniony przez RudaMaupa 2014-01-31, 14:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ser 


Dołączył: 27 Lis 2013
Posty: 90
Skąd: Z krainy wolności

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-31, 14:41   

Niech będzie. Teraz w swoich wypowiedziach słowo "wojtek" zamienię na "korwiniści"

Pisałaś aby był koniec offtopu więc zaznaczam, że to mój ostatni post tutaj :D
_________________
Obalić tyrana!
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-31, 14:53   

ser napisał/a:
Cytat:
Co chcesz osiągnąć przez takie posty?

Jeśli ktoś w każdym poście pisze "debile, podludzie, robaki do wybicia, bydlęta" itp. o innych ludziach i uważa, że pozjadał wszystkie rozumy a nikt inny nie myśli to go krytykuje. Takie wypowiedzi są chamskie, pozbawione kultury a prawdy w sobie też żadnej nie maja.
Czegoś tutaj nie rozumiem. Jednej osoby nie można obrazić ale całą grupę już tak? Twierdzenie, że jest się jedynym myślącym a reszta to debile i podludzie to nie jest przykład wypominanej mi "wszechwiedzy"?



W porównaniu z lewakami to faktycznie pozjadalem wszystkie rozumy.. Zreszta nie przesadzaj z akzdym postem.

To ty tu wpadasz i robic burdel chociaz w rzeczywistosci nikt cie tu ni ezna.

Liczy sie tylko obraza bezposrednia

Mówie - Sa tu osoby madrzejsze niz ja... to, ze ty do takich nie nalezysz to inna sprawa

Zreszta nie oftopuj.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-31, 15:05   

i po co ciagniesz dalej ten temat?

widac, ze zawsze ostatnie zdanie musi nalezec do Ciebie...
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-31, 15:30   

WojtekVanHelsing napisał/a:
normalni sa jeszcze apolityczni jak np. jankiel


Przepraszam za offtop.

Maleńkie sprostowanie. Ja bynajmniej nie jestem apolityczny. Wręcz przeciwnie. Po prostu mam na tyle rozwinięte i skomplikowane poglądy, że zawsze znalazłbym powód, żeby się z kimś w jakiejś kwestii nie zgodzić więc nie marnuję swojego i innych czasu na polityczne gunwoburze w internecie. Do niczego to nie prowadzi, nikogo do niczego nie przekonuje a większość użytkowników takiego forum jak to, męczy to bardziej, niż interesuje. Na zakończenie sprostowania: mając do wyboru Redorov, Materoniego i Milo lub WojtkaVanHelsinga, Kicerka i Pingwina bardzo ostro stanąłbym po stronie tych drugich ale byłby to dla mnie niezbyt dobrowolny i pozbawiony entuzjazmu wybór oraz znaczące uproszczenie moich poglądów. Dziękuję za uwagę.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-31, 15:37   

DOŚĆ. KOLEJNY OFFTOP = WARN. Nieważne czyj i z jakiego powodu. Zawsze pozostaje PW.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-31, 15:48   

RudaMaupa napisał/a:
DOŚĆ. KOLEJNY OFFTOP = WARN. Nieważne czyj i z jakiego powodu. Zawsze pozostaje PW.


A, no to skoro tak, to... całkiem przyzwoite oceny Wojtku. Popraw na 2 te nieszczęsne chemię i fizykę i będzie git.

Ruda :piwo: B)
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.103 sekundy. Zapytań do SQL: 32