Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 10:48
Jaką grę aktualnie katujecie ?
Autor Wiadomość
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-03, 12:04   

Wstyd przyznać, ale uwielbiam Larę Croft z wielkim cycem. Odkąd dostaliśmy komputer z bratem, katowaliśmy "TR:Last Revelation", "TR: Chronicles"... A "Angel of Darkness" rozczarował mnie jak niewiele rzeczy w życiu :(
Z powodu tej słabości do Lary brat zakupił mi serię I-VIII, teraz muszę radzić sobie sama z uzupełnianiem o Underworld i ostatnią część z 2013.
Ale wiesz, że pierwsza część TR jest z 1996r? :-D

W każdym razie od 2008 nie grałam w nic super poza chwilami upojenia na czyjejś konsoli czy dobrym pc, bo mój lapek nie wyrabiał z grami po - strzelam - 2005. I w końcu, w końcu...! Fcuk yeah! (Mam od jutra 3 dni wolnego w pracy, bo chora, zgadnijcie, co będę robić :-D )
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-03, 12:09   

Ale mój laptop wyrabia.
Poradziłby sobie nawet z nowym CoDem.

Po prostu mi się nie chce grać w "nowe" gry.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-03, 12:20   

Nowe gry są gupie, krótkie i stawiają głównie na grafikę. Raz przejdziesz i odkładasz. A do takiego Gothica często się wraca.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-03, 12:29   

Antybristler napisał/a:
Nowe gry są gupie, krótkie i stawiają głównie na grafikę. Raz przejdziesz i odkładasz.


Szczególnie Skyrim, GTA, Mortal Kombat... :P

Nie lubię takiego podejścia, bo są chwytliwe gierki bez grafiki, ale świat idzie do przodu. To tak jakby mówić, że muzyka dzisiaj jest do dupy, bo słychać tylko to, co w radiu. Może to sprawa tego, że od kilku lat komp najchętniej zacinałby się przy pasjansie, ale szczena mi opadła, jak zobaczyłam różnicę stare-nowe. Od dziś za punkt honoru stawiam sobie wyzwanie - udowodnić, że nowe gry to nie shit, że może być i ładnie, i grywalnie, muahaha...
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-03, 12:40   

Ale ja nie hate'uje nowych gier.
Po prostu jakby... gry mi trochę zbrzydły. :P
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-03, 12:59   

Mam podobnie jak Widzu. W jakieś stosunkowo nowe gry gram bardzo rzadko i nie tylko dlatego, że komp już wszystkich nowości nie uciągnie - zwyczajnie już mnie tak nie wciągają jak kiedyś. Inna sprawa, że czasu już też nie mam tyle, co choćby parę lat temu więc jeśli mam w coś zagrać, to wolę wrócić do jakiegoś starego klasyka typu Gothik, HoMM III, AoEII czy Fifa World Cup 2006, która bardzo mi podpasowała. Z GTA ostatni raz grałem w Vice City, ale lubię do niej wracać od czasu do czasu, ma świetny klimat :)

Jeśli chodzi o Tomb Raidera, w jedynkę grałem jeszcze na informatyce w podstawówce :) Potem z kumplem męczyliśmy się z trójką, była dosyć trudna, zwłaszcza jeśli chciało się zdobyć wszystkie sekrety, a my chcieliśmy. Doszliśmy do przedostatniego poziomu w ostatniej lokacji (Antarktyda), a potem ojciec kumpla zrobił mu format kompa i była trauma :D Ja sam grałem jeszcze w TR: Legend, dołączoną do Cd-Action jakieś 2 lata temu. Bardzo przyjemna część, jest kilka trudniejszych momentów, ale generalnie gra jest spokojnie do przejścia :)
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-03, 14:20   

Ja może wypowiem się szerzej, bo właściwie gram w niewiele gier i od lat katuję te same serie i to praktycznie same strategie, nie będąc zainteresowany właściwie niczym spoza tej listy. A do każdej z gier na liście z różną częstotliwością wracam.

1) Civilization (II, III, IV i teraz aktualnie katuję V z dodatkami bo można wreszcie grać Polską.)

2) Total War (Medieval I i II, Rome I i II - innych nie lubię. Od Japonii mnie odrzuca więc Shoguny odpadają a te wszystkie Empire i Napoleony olewam bo nie umiem w toto grać. W czasach, w których istnieje broń palna okazuję się być kiepskim wodzem. Tylko broń biała!)

3) Europa Universalis I, II, III, Hearts of Iron (czasy przed II wojną światową), Crusader Kings I i II (to z kolei bardzo głębokie średniowiecze) czyli właściwie wszystko co wydał szwedzki Paradox. Uwielbiam te skomplikowane cholery!

4) Football Manager (wcześniej Championship manager) - od 1996 gram w co drugą edycję. W 2012 ostatni raz grałem w listopadzie- dokończyłem 9 sezon Wolverhamptonem. FM 2014 zostanie zakupiony jak już obrośnie patchami - idealna edycja dla mnie. Wisła, Valencia, Betis, Fiorentina, Aston Villa, Wolverhampton, Liverpool, VFB Stuttgart i FC Koln przędą cieniutko a to są drużyny, którymi gram od lat. Będzie co robić i kogo przywracać do czołówki.

5) GTA. Grałem w II, III, Vice City, San Andreas i IV. Czwórki już nie skończyłem, część piątą olewam całkowicie. Wygląda na to, że Nic Belic był moim pożegnaniem z tą serią. Za najlepszą część uważam San Andreas, Czarnuchu!

6) Teoretycznie Elder Scrolls. I w Morrowinda, I w Oblivion, i w Skyrim trochę pograłem (najdłużej w to ostatnie) ale bez zachwytów i żadnej części nie skończyłem. I już nie skończe. Wyjdzie następne Elder Scrolls to znowu trochę pogram i nie skończę.

7) Heroes III - Hirołsy są nieśmiertelne. Ale gram do dziś tylko w genialną trójkę. IV to totalne dno było, V niezłe ale po co mam wracać do niego skoro jest trójka?

8) (tylko na konsoli na pijackich posiadówkach z ziomkami z liceum) bokserska seria Fight Night (champion, potem III, potem IV)

9) (też wyłącznie z ziomkami na konsolach) Pro Evolution Soccer, wszystkie części od 2005 roku. Ale w tym roku przesiadamy się na Fifę. Nie jesteśmy tępymi psychofanami. Po pograniu w dema cała ekipa, z którą co jakiś czas gram turnieje, stwierdziła zgodnie że FIFA po raz pierwszy od 9 lat jest lepsza od PESA to będziemy ciupać w FIFĘ.

10) I to tyle. Po 2004 roku nie grałem w żadną inną grę. Tych co wymieniłem wydaje się dużo ale to tylko kolejne odsłony tych samych kilku tytułów. Z dawnych czasów przeszedłem w całości i dziś może chętnie bym do nich wrócił dwa pierwsze Fallouty, oba Baldur's Gate, Planescape Torment, pierwszy Icewind Dale i pierwszego Deus Exa. Swego czasu katowałem też niemiłosiernie Age of Empires II ale trójki nawet nie zainstalowałem.

11) Ciekawostka: poza legendarną Contrą na Pegasusie NIGDY nie grałem w żadną strzelankę. W żadną. Co jest fajnego w byciu jednym żołnierzem w fpsie skoro w strategiach dowodzisz ich tysiącami?

12) Ciekawostka 2: Mam alergię na, uwielbiane przez tak wielu, gry Blizzarda. Diablo odrzuciło mnie od siebie szybciutko, do dwójki nawet nie podchodziłem. Starcraft znudził mnie po dwóch dniach. Warcraft I, II i III wylatywały z dysku po kilku godzinach grania. Nudne toto i dziwacznie wyglądające. Podziękował.

I tyle. Jak na liczbę gier dostępnych na rynku i katowanych przez zagorzałych graczy jest to malutko. A nowości to praktycznie żadnych tu nie ma. Jak to zwykle u mnie! B)
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
duken 
Terminator


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 203

Medale: Brak

Wysłany: 2014-02-03, 16:57   

mówię Wam- jak znudziliście się tym shitem co na przemian serwują od wielu lat, różniącym się tylko nazwą to bierzta i grajta w DayZ. w dayz to serce czasem tak na*ierdala że boi się człowiek o zawał normalnie :D serio mówię, zagracie to zrozumiecie.
_________________

 
 
Jemszyszki 
Miszcz!


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 534
Skąd: ja ją znam?

Medale: Brak

Wysłany: 2014-02-03, 17:08   

widzu napisał/a:




Wstyd przyznać, ale nie grałem w żadnego [...] Arkham City


A no wstyd.
_________________
Ludzie zakładają, że lubię szyszki.
Lubię.
=====================
Nabijam godziny na forum.
 
 
Vania 

Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 68

Medale: Brak

Wysłany: 2014-02-05, 00:38   

Ja aktualnie "męczę" Pasjansa pająka... liczy się?
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-05, 00:48   

Vania napisał/a:
Ja aktualnie "męczę" Pasjansa pająka... liczy się?


Czemu nie, gra to gra ;) A pasjans jest przynajmniej na kompie (chociaż karcianego pasjansa na stole też się fajnie układa), w przeciwieństwie do np. kamień, papier, nożyce :P
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-05, 01:00   

ja obecnie, przez pseudo-naukę do matury, pogrywam czasem w Terę Online, Endless Forest i od kilku dni w mmo z "jak wytresować smoka" - school of dragons. ale gierka świeża, więc dużo tam tego nie ma i już chyba wszystkie questy w weekend skończyłam :D

czyli tak gram jakbym nie grała. Endless Forest ciężko nazwać grą, bo polega tylko na chodzeniu po nieskończonym lesie w ciele jelenia z ludzką twarzą i porozumiewaniu się z innymi graczami wyłącznie za pomocą gestów.
tak.
https://www.youtube.com/watch?v=n2TihNExVok

fabularnych unikam, bo ciężej mi się oderwać od mmo.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-05, 10:08   

Davos napisał/a:
A pasjans jest przynajmniej na kompie (chociaż karcianego pasjansa na stole też się fajnie układa), w przeciwieństwie do np. kamień, papier, nożyce :P



Ahem...

http://www.playrps.com/
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-05, 14:30   

widzu napisał/a:
Ahem...

http://www.playrps.com/


O, tego nie znałem. Ale i tak to jest jedna z tych gier, w które z komputerowym skryptem gra się dziwnie, zdecydowanie lepsza jest wersja z żywymi ludźmi :)
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-05, 14:35   

może zrobią, albo już jest multiplayer?
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-05, 15:00   

Sharvari napisał/a:
może zrobią, albo już jest multiplayer?



Jest, ale nikt nie gra:


http://www.novelgames.com...kpaperscissors/
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-06, 00:18   

widzu napisał/a:
Sharvari napisał/a:
może zrobią, albo już jest multiplayer?



Jest, ale nikt nie gra:


http://www.novelgames.com...kpaperscissors/


Przed chwilą chciałem zagrać, ale nikogo nie było więc grałem ostatecznie z kompem... Bez sensu :P Jednak w to trzeba grać na żywo :)
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-08, 00:11   

widzu napisał/a:
A na komórce "Gothic 3: The Beginning". Fabułę przeszedłem, ale wciąż nie mogę odnaleźć koszuli Jesbara :(


Haha :piwo: Miałem ten sam problem. Tego chyba się nie da zrobić ;d

Na kompie męczę Team Fortress 2 z przebłyskami L4D2
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-08, 00:13   

Moris299 napisał/a:
Haha :piwo: Miałem ten sam problem. Tego chyba się nie da zrobić ;d


Da się!
Raz ją znalazłem. A to moje drugie podejście.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Jemszyszki 
Miszcz!


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 534
Skąd: ja ją znam?

Medale: Brak

Wysłany: 2014-02-09, 01:51   

Czy ktoś na komórce zagrał w Flappy Bird? :roll:
_________________
Ludzie zakładają, że lubię szyszki.
Lubię.
=====================
Nabijam godziny na forum.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.086 sekundy. Zapytań do SQL: 32