Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: SlownikOrtograficzny
2014-12-05, 18:19
Pewność siebie.
Autor Wiadomość
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 22:27   

Co ja filtruje to niech Cię nie interere
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 22:32   

u mnie w gimbazie było dobrze, w liceum to już totalna chujnia i spierdolenie społeczne. boję się że tak mi zostanie na studiach, bo właśnie w takim wieku licealnym kształtuje się ludzka psychika :/
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 22:39   

Z własnego doświadczenia powiem tyle, że każdy jest Żółwiem swojego losu i że jakiejkolwiek głupoty się nie palnie to raczej nie skończy się to śmiercią. Trzeba mieć dystans do siebie i w ogóle.
I nawet taki ujowy chłopag jak ja mam cudowną dziewczynę, więc nie ma co wątpić w siebie :D
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 22:44   

Antybristler napisał/a:
I nawet taki ujowy chłopag jak ja mam cudowną dziewczynę, więc nie ma co wątpić w siebie :D



Cóż, trzeba przyznać, że Kalipso trafiła Ci się jak ślepemu żółwiowi babka lancetowata. :D
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 23:15   

Zabek nie spinaj, ja też się sam wyrobiłem. Miej dystans do siebie i wyjebane na dużo rzeczy. A jak kolegujesz się z kimś kto Cię źle szufladkuje to olej typa, on podejścia nie zmieni a tylko będzie Cię demotywował.
Znam kilku takich co potrafią gadać coś od rzeczy i głupio się uśmiechać przez co mają spore powodzenie, ale jak przyjdzie do załatwienia czegoś w prawdziwym życiu to kompletnie wymiękają. I jak takich nazwać? Niby z jednej strony pewni siebie ale z drugiej pizdy (jak dla mnie w pełni to drugie;)), ale to dowód na to, że odwagę do kobiet sobie wyćwiczyli. I zrobili to alkoholem i nieprzejmowaniem się gdy usłyszą "spier..." Aha, no i wybredni też zbytnio nie są :D
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 23:23   

no właśnie, gadanie od rzeczy. bez psychotropów bym tak nie umiał ;(
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 23:31   

Ekhm, a ja napisałem, że umiem? :D Mam wrażenie, że jak odezwę się do dziewczyny w cywilizowany sposób, językiem jakim posługuję się tutaj, to w jej oczach jestem dziwakiem. A jak ostatnimi czasy próbowałem tak przez neta (co by szlifować formę) to czułem się jak ojciec próbujący dogadać się z nastoletnią córką. Ale nie przejmuj się, nie zawsze tak bywa ;) To pozwala oddzielić ziarno od plew. Choć niekiedy dookoła same plewy.
Ale za to jak się trafią fajni ludzie, to Ci co potrafią pierdzielić bez sensu milczą a ja rozśmieszam towarzystwo. Autentyk. Także przekuwaj słabości w siłę!
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 23:35   

Gadanie od rzeczy jest banalne jak hodowla kałamarzu na karmazynowych fotelach produkcji peruwiańskiej.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 00:01   

V - r owszem, ale na peruwiańskim kałamarzu nie poruchasz. Chociaż... był taki władca Inków co się nazywał Chujowy Kapacz. Przynajmniej ja tak czytam to: http://pl.wikipedia.org/wiki/Huayna_Capac
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 00:02   

Ale na peruwiańskim fotelu już tak *ba dum tss*
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 01:15   

ZSK jak zwykle mądrze prawi :piwo:

Ząbek, nie zakładaj od razu, że nie dasz rady się zmienić i nabyć pewności siebie. Bo jak będziesz ciągle gadać, że na pewno się nie uda, to tak będzie. I nie przywiązuj zbyt dużej wagi do tego, co mówią inni (no może poza ludźmi z tego forum, bo my gadamy same mądre rzeczy :D ). Mówiąc krótko i bez ogródek: Miej wyjebane, a będzie Ci dane ;)
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 01:18   

JankielKindybalista85 napisał/a:
V - r owszem, ale na peruwiańskim kałamarzu nie poruchasz. Chociaż... był taki władca Inków co się nazywał Chujowy Kapacz. Przynajmniej ja tak czytam to: http://pl.wikipedia.org/wiki/Huayna_Capac


To ma sens. Szczególnie, że Ink to po angielsku atrament. A więc Inkowie, kałamarz i kapacz - te 3 ewidentnie do siebie pasują!
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 01:18   

Zabku, żeby podsumować to wszystko co tu pisaliśmy, szczerze i od serca: nas posłuchasz to zaruchasz!

szyszek27 napisał/a:
To ma sens. Szczególnie, że Ink to po angielsku atrament. A więc Inkowie, kałamarz i kapacz - te 3 ewidentnie do siebie pasują!


"Sonet o chujowym kapaczu"

Struga już swe pióro skryba,
mąci, bełta w kałamarzu.
Się zakochał biedak chyba,
o wybrance swojej marzy.

Sięga weną serca dna.
Rymem błaga by mu dała
żar miłości spisać na
pergaminie swego ciała

nagim niczym Andów granie,
jak sam Inka doskonałym.
Pragnie wiersz swój przelać na nie

lecz jest jeden szkopuł mały:
Indiańce nie były w stanie
pisma stworzyć - ot pedały.

Morał na temat: nawet jeśli czegoś nie umiesz to i tak próbuj.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 02:57   

Tak bym cos tu napisala ale dzisiaj mi sie nie chce, moze jutro
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 03:01   

Jutro zapomnisz.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 14:21   

Zabku, właśnie banda ludzi przekonuje Cię, że jesteś świetny :P dlatego, że tak uważają ;) jakim cudem nie dodaje Ci to pewności? :P hmmm? :P Wszyscy kochają bajbrę,a kogo ona ma w sygnie? No? ;) w związku z tym - z całym szacunkiem do Twej osoby - uważam, że bajki opowiadasz ;)
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 14:32   

RudaMaupa, powiem tak - nie warto. Z doświadczenia wiem, że taka gadanina niczym nie skutkuje.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 14:34   

Ruda, gdybym w rl był równie zajebisty to bym już dawno zaruchal

[ Dodano: 2014-12-06, 14:35 ]
widzu, o to to to właśnie.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 14:45   

Eeee... Wiesz co? Zdziwiłbyś się, jak późno Ruda ruchała. Bo to, kurwa, nie zawody. Nie łącz wyrywania fajnej laski z pewnością siebie, bo posucha czasem taka, że szok. I nie chodzi o to, byś był zajebisty dla wszystkich, ale dla wybranej grupy ludzi, która akceptuje człowieka. I to właśnie dodaje pewności siebie. Bo wszyscyśmy dziwni, ale przestaliśmy się przejmować. Jeśli wolisz być kolejnym klonem plastic-fantastic albo co tam teraz jest modne, to fakt, nigdy Ci to nie wyjdzie, bo do tego musiałbyś być nijaki.

I albo zaczniesz pracować nad sobą, albo całe życie będziesz mówił, że jesteś do dupy, a to sprawia, że nawet ci, którzy są blisko, powoli znikają, bo mają poczucie, że mówisz tylko o sobie, a ich zdanie się nie liczy.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-06, 14:53   

1. nie uważaj za priorytet "zaruchania" jeśli chcesz być bardziej pewny siebie
2. większość ludzi w twoim wieku nie rucha, ewentualnie dopiero zaczyna, więc nie wiem czemu tak się tym martwisz
3. przestań mówić że jesteś "spierdolony społeczne", "brzydki" itd bo jak będziesz to powtarzać to ludzie w końcu ci uwierzą mimo że wcale tak nie myśleli
4. Moni sobie napisała że jest fajna i wszyscy wiedzą że jest fajna, nawet jak ktoś dopiero przyszedł na forum
5. wiem że to najtrudniejszy punkt, ale zacznij myśleć o sobie aż za dobrze, jak będziesz chociaż lekko narcystyczny to będzie ci łatwiej, my ci tutaj tak słodzimy więc spróbuj nam uwierzyć, jak ty w to uwierzysz to wszyscy naokoło też
6. nic na siłę, jak wydaje ci się że ktoś nie chce z tobą gadać to go olej
7. jak z kimś rozmawiasz i nie wiesz co powiedzieć, to zadawaj pytania, takie żeby ten ktoś mógł się rozgadać na ten temat i będziesz miał spokój
8. spróbuj zmienić podejście z "nie polubią mnie" na "czemu niby ktokolwiek miałby mnie nie lubić?"

kurde nie umiem pomagać ;_; ale jak ja z tego wyszłam to tobie tym bardziej się uda ;_;

na studiach jest 100 razy łatwiej jeśli chodzi o znajomości, więc tym się nie martw, w liceum jeszcze liczy się ten lans, kto jest lepiej ubrany, kto więcej rucha itd, pójdziesz na studia a tam same dziewicze wąsiki w polarach oszczędzające na wszystkim i co wtedy:D
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.074 sekundy. Zapytań do SQL: 33