Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Afera z cenzurowaniem Trumpa
Autor Wiadomość
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-14, 13:49   

Cancel culture at its finest.

[ Dodano: 2021-01-14, 13:49 ]
Moris299 napisał/a:
xDDD

https://www.change.org/p/...in-home-alone-2

Sam aktor który grał Kevina - Macaulay Culkin poparł wniosek o wycięcie Trumpa z 2 części Home Alone XD
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-14, 13:49   

A, dobra, to żart xD

[ Dodano: 2021-01-14, 13:49 ]
Zerknijcie w petycję, widać że to żart z daleka
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-14, 13:49   

Nowa strono, job twoju mać.

[ Dodano: 2021-01-14, 13:50 ]
Szczerze to nawet mnie to nie zdziwiło :haha: dobra, trzeba czytać dokładnie. :haha:
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-14, 14:10   

Szkoda, że żart

[ Dodano: 2021-01-14, 14:11 ]
Ja proponuję ogłosić Bidena 45. prezydentem Stanów a Trumpa 44.5. prezydentem
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-14, 14:16   

widzu napisał/a:
Zerknijcie w petycję, widać że to żart z daleka
przyznam, że nie zdziwiło by mnie gdyby to było na serio xd nie czytałem, treści, zajrzałem tylko w nagłówek
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-14, 14:20   

Człowiek Moris
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-14, 14:40   

Kurwa wzieli by się wszyscy uspokoili i uciszyli chociaż na tydzień bo z tych emocji mumia Bidena się rozpadnie jeszcze przed zaprzysiężeniem. A towarzyszka Kamala wolałaby żeby chociaż przez tydzień panował zanim go przydusi poduszką jak Kaligula Tyberiusza na Capri.

[ Dodano: 2021-01-14, 14:43 ]
Zgrabne to było zważywszy że Biden miewa jakieś dziwne pedo zachowania, jak Tyberiusz, a Kamala jest pierdolnięta jak Kaligula. No i jest na k zaś Capri i Capitol mają trzy pierwsze litery takie same. Pszypadeq?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2021-01-14, 14:44, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-14, 15:27   

Biden po tygodniu powinien podać się do dymisji i dać rządzić Kamali

[ Dodano: 2021-01-14, 15:28 ]
JankielKindybalista85 napisał/a:
Biden miewa jakieś dziwne pedo zachowania

Niby jakie?

[ Dodano: 2021-01-14, 15:28 ]
Jedyne co widziałem to jak całował dorosłego syna w policzek ale to nie jest pedo.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
Ostatnio zmieniony przez icywind 2021-01-14, 15:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Samara 
Loża Szyderców
1=t, 2=y, 3=g, 4=h


Wiek: old
Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 1050
Skąd: studnia

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-14, 19:17   

icywind napisał/a:
Jedyne co widziałem to jak całował dorosłego syna w policzek ale to nie jest pedo.


Całował też wnuczkę w usta :D Niby też dorosła, 19 lat, no ale i tak, troooochę dziwne :D
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-14, 19:18   

_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-14, 19:21   

Dobre stosunki mają w tej rodzinie.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Samara 
Loża Szyderców
1=t, 2=y, 3=g, 4=h


Wiek: old
Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 1050
Skąd: studnia

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-14, 19:22   

Ok, patrząc na ten artykuł widzę, że jednak nie tylko pełnoletnią wnuczkę. Kurwa, ale creepy są te zdjęcia.

https://nczas.com/2020/02/05/joe-biden-znow-zachowuje-sie-dziwnie-pocalowal-swoja-wnuczke-w-usta-wczesniej-oskarzano-go-juz-o-molestowanie-foto-video/
_________________
Ostatnio zmieniony przez Samara 2021-01-14, 19:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-14, 20:27   

Przecież to jest w chuj naciągane
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-14, 20:46   

Że całowanie w usta jest niestosowne czy zdjęcia całowania wnuczki prosto w usta? :-D aczkolwiek śmieszy, że to jest argument, podczas gdy Donek i Iwanka też mieli dość intymną relację.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-14, 23:32   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Davos, no obecną akcja impiczmentowa na ostatniej prostej to też potężna żenada. Inna sprawa że dobrze by było, żeby Trump za 4 lata nie kandydował. Będzie już za stary nawet na papieża a jego kandydatura to gotowa recepta na kolejną klęskę republikanów i rozłam w tej partii jakiego w amerykańskiej polityce okołoprezydenckiej nie było od wyborów w 1912 roku. Więc szczerze... A niech go demokraci ujebia choćby i na kwadrans przed zakończeniem kadencji. Wyswiadczą tym przysługę republikanom a sobie strzelą w stopę.


A ja się z tym nie zgadzam, bo to stworzy niebezpieczny precedens. Teraz wymierzony akurat w Trumpa, ale za chwilę w kogoś innego. I będzie jeszcze większy chaos.
Swoją drogą tu jest o tyle ciekawa sytuacja, że na razie Izba Reprezentantów, w której demokraci mają większość, wszczęła procedurę impeachmentu, ale zatwierdzić musiałby ją jeszcze Senat, w którym większość mają republikanie i który zresztą zbiera się dopiero 19 stycznia czyli dzień przed końcem kadencji Trumpa. I senatorzy już zapowiedzieli, że nie będą głosować 19 czy 20 stycznia, bo najpierw muszą dobrze przeanalizować całą sprawę i wszystkie zgromadzone materiały więc gdyby nawet miało dojść do głosowania nad odwołaniem Trumpa to stanie się to po wygaśnięciu jego kadencji i zdaniem wielu konstytucjonalistów w USA głosowanie w takim wypadku nie będzie miało żadnej mocy sprawczej. Ale są i tacy, którzy twierdzą, że jednak będzie miało, tyle że na przyszłość. Możliwe, że będziemy mieć wielomięsieczny ciąg dalszy tej sprawy, która przetoczy się przez wszystkie sądy, aż do Sądu Najwyższego. W którym tak nawiasem mówiąc obecnie większość mają sędziowie nominowani przez republikanów :PP




RudaMaupa napisał/a:
Mam wrażenie, że po raz kolejny idziemy w stronę niektórych odcinków Black Mirror. Wielkie korporacje próbują się przypodobać masom, więc organizują kampanie na część najmodniejszych ruchów, teraz banują polityków, a czym się to różni od narzucania, co mamy oglądać? Przecież to jest Orwell, tylko z drugiego skrzydła.

Już nie wspomnę, że to de facto podżeganie do kolejnej wojny domowej. Najpierw była próba z Floydem, a teraz z przeciwnego bieguna - Trump. Jeśli to nie jest sterowanie opinią publiczną, to ja nie wiem, co nią jest. Zdecydowanie nie są to wolne media, których zresztą już chyba nie ma.

Jednocześnie pojawia się precedens, który teraz cieszy przeciwników Trumpa, ale raczej nie ucieszy gdy zostanie wymierzony w "ich" polityka.

Mój polityk jest lepszy niż Twój.
Mój pogląd jest lepszy niż Twój.
Moja wolność jest lepsza niż Twoja.

Dla mnie to oczywiste, że nie da się zaprogramować świata w taki sposób, by ludzie, którzy moim zdaniem ewidentnie się mylą i nie mają racji, podążali ideami uważanymi przeze mnie za właściwie, bo ich do tego zmuszę.
Ktoś już też wspomniał o hipokryzji; płonące budynki w erze ćpuna Floyda były nazywane "peaceful protests", naród dostał przyzwolenie na przemocowe ataki, więc czego się wszyscy spodziewali - że nikt więcej nie będzie nic i nikogo szturmował? Przecież to oznacza właśnie tworzenie precedensu.



Ano właśnie. Nie dość, że znikają teraz nawet pozory wolności słowa w największych światowych korpomediach to jeszcze cała ta inba spowoduje wzrost napięć i może wywołać dużo ostrzejsze reakcje niektórych zwolenników Trumpa, bo przecież ci ludzie dalej istnieją, są ich miliony i zamiast łagodzić napięcia społeczne, robi się teraz wszystko, żeby zaognić konflikt. To się naprawdę może bardzo niedobrze skończyć.



A z Macauleyem Culkinem to jest w końcu fejk nius czy nie? :PP Bo największe polskie portale piszą, że on popiera pomysł usunięcia Trumpa z Kevina: https://www.onet.pl/film/...gqxrmt,681c1dfa

Cytat:
Na fali krytyki, jaka spadła na Trumpa za to, że ponosi współodpowiedzialność za zamieszki, do jakich doszło w budynku amerykańskiego parlamentu 6 stycznia, z pewnym postulatem wyszli na Twitterze fani filmu "Kevin sam w Nowym Jorku". Ogromny zasięg zdobywają tam wpisy nawołujące do wycięcia postaci Trumpa z kultowej świątecznej komedii. Jeden z Twitterowiczów zamieścił fragment filmu z usuniętym w amatorski sposób biznesmenem. "Brawo" – skomentował to Macaulay Culkin. Aktor przyklasnął też pomysłowi, który pojawił się w innym poście, by Trumpa zastąpić cyfrowo nim samym, tyle że z dzisiejszych czasów.


Niby pomysł wyszedł od jakichś internautów, ale Culkin chyba nie ma nic przeciwko. Inna sprawa, czy to w ogóle realne. Ale skoro Kevina Spacey'a dało się wszędzie wyciąć to nie zdziwi mnie jak z Trumpem zrobią to samo.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-15, 00:55   

Ze Spejsim nieprawda że go wszędzie wycięli: dalej jest Keyserem Soze i tym mordercą co odwala głowę żonie Brada Pitta a potem wysyła mu ją dehaelem.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2021-01-15, 00:57, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5599

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-15, 09:09   

Czy jeśli ten hotel w którym mieszkał Kevin należy do Trumpa to czy to oznacza, że hotel też powinni wyciąć :??:
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-15, 09:17   

W universum KSWNY należał do Bidena
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-15, 09:50   

Ale Biden już wtedy był mumią więc najpierw nie zrozumiał pytania, potem próbował pocałować Kevina a na końcu, jak mu ktoś podpowiedział o co chodzi, to posłał Kevina do wyjścia bo pokręcił kierunki.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2021-01-15, 09:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-15, 11:58   

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
Czy jeśli ten hotel w którym mieszkał Kevin należy do Trumpa to czy to oznacza, że hotel też powinni wyciąć :??:


Powinni wyciąć cały Nowy Jork, bo wszędzie tam mógł chodzić Trump
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.087 sekundy. Zapytań do SQL: 36