Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Być, albo nie być, oto jest pytanie...
Autor Wiadomość
Saskia 


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2020
Posty: 213

Medale: 1 (Więcej...)

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2020-10-22, 08:27   

widzu, jest okej :)
ChodnikowyWilk, mieszkam w domku na wsi od trzech lat, wcześniej mieszkałam w bloku i powiem, że... w sumie zależy i chyba wolę coś pomiędzy.
Mega lubię szlajać się nocami po mieście, chodzić do kina, do teatru i... w mieście zawsze coś się dzieje. Z drugiej strony, lubię też wychodzić tuż po pracy na spacer do lasu, pracować w ogrodzie i fakt, że u mnie maseczki są zbędne i nie jestem uwięziona w czterech ścianach.
Mieszkając w mieście cholernie tęsknię za niektórymi rzeczami ze wsi, a na wsi - za niektórymi z miasta. To ciut nie do pogodzenia.
Moris299, ani ten, ani ten.
Nadir, nie lubię sernika, ewentualnie jakiś rodzaj sernikobrownie z owocami.
icywind, jestem fanką serów pleśniowych.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-10-22, 09:29   

Serwolucja czy tytania? :hm?:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-10-22, 18:14   

SaskiaPride napisał/a:
mieszkam w domku na wsi od trzech lat, wcześniej mieszkałam w bloku i powiem, że... w sumie zależy i chyba wolę coś pomiędzy.
Mega lubię szlajać się nocami po mieście, chodzić do kina, do teatru i... w mieście zawsze coś się dzieje. Z drugiej strony, lubię też wychodzić tuż po pracy na spacer do lasu, pracować w ogrodzie i fakt, że u mnie maseczki są zbędne i nie jestem uwięziona w czterech ścianach.
Mieszkając w mieście cholernie tęsknię za niektórymi rzeczami ze wsi, a na wsi - za niektórymi z miasta. To ciut nie do pogodzenia.


Wiem co masz na myśli :piwo:
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-10-23, 10:30   

Davos napisał/a:
Wiem co masz na myśli


Ja też :piwo:
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2020-10-23, 11:36   

No i ja do tercetu :piwo:
 
 
Saskia 


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2020
Posty: 213

Medale: 1 (Więcej...)

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2020-10-23, 19:37   

Davos, ZróbmySobieKupę, ChodnikowyWilk, niezły z nas czworokącik ;)
icywind, Tytania. Królowa elfów zawsze u mnie wygra. Co prawda, mam raczej słabość do Puka, ale co ja będę wybrzydzać - elf to elf!
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-10-23, 19:49   

Ale Erza nie jest królową elfów
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-10-23, 20:05   

SaskiaPride, skąd chęć dołączenia do forum?

ciekawy jestem bo rzadko mamy nowych użytkowników

[ Dodano: 2020-10-23, 21:06 ]
icywind napisał/a:
Ale Erza nie jest królową elfów


nooo po konflikcie z Evergreen można powiedzieć że przyklepała swoją pozycję królowej wróżek a to całkiem blisko
_________________
Ostatnio zmieniony przez macbed 2020-10-23, 20:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-10-23, 20:17   

macbed napisał/a:
wróżek

Wróżki =/= elfy, ja pierdolę.
Prawdziwą królową wróżek to jest Elaine

[ Dodano: 2020-10-23, 21:18 ]
Chociaż jest siostrą króla, ale bliżej niżErza
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Saskia 


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2020
Posty: 213

Medale: 1 (Więcej...)

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2020-10-23, 20:51   

icywind, dość skomplikowane i ginie w tłumaczeniu. W niektórych źródłach - królowa elfów, w innych - wróżek. Bardziej funkcjonuje jako Sidhe albo Fae. Po Shakespearze też pod imieniem Mab.
Więc po polsku wróżki i elfy mogą funkcjonować też zamiennie. Zależy od tłumaczenia. Czasem nawet pixie są nazywane z bliżej nieokreślonych powodów wróżkami, a czasem elfami, a czasem elfy są dopasowywane do mitologii stricte skandynawskiej, czasem nazywa się elfami skrzaty, a czasem - wszystkie faerie. Ogólnie to mamy totalny misz masz jeżeli chodzi tutaj o terminologię i każdy tłumacz używa całkowicie innej, co jeszcze dodatkowo komplikuje sprawę.

macbed, co nieco o nim słyszałam, potrzebowałam poznać nowych ludzi, którzy wydadzą mi się ciekawi. A poznawanie nowych, ciekawych ludzi w realu jest ciut utrudnione w tym roku niestety.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-10-23, 22:14   

SaskiaPride napisał/a:
macbed, co nieco o nim słyszałam, potrzebowałam poznać nowych ludzi, którzy wydadzą mi się ciekawi. A poznawanie nowych, ciekawych ludzi w realu jest ciut utrudnione w tym roku niestety.


taa znam to :/
fora internetowe niestety odchodzą w niepamięć i zastępują je grupy facebookowe, chciałbym trafić na taką gdzie znajdę ludzi z którymi się fajnie dogadam

uważam że tu na forum są ciekawi ludzie więc dobrze trafiłaś
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-10-23, 22:43   

macbed napisał/a:

fora internetowe niestety odchodzą w niepamięć i zastępują je grupy facebookowe, chciałbym trafić na taką gdzie znajdę ludzi z którymi się fajnie dogadam


^mnie to mega smuci. Grupy facebookowe się do nieczego nie nadają.
Ciągle te same wiecznie powtarzające się pytania, brak profesjonalnej pomocy a jak ktoś ci pomoże to za miesiąc znowu padnie to samo pytanie bo grup na fb żadne google nie zaindeksuje więc nikt nie znajdzie odpowiedzi szukając w google xd
do tego średnia długość życia posta to kilkanaście godzin gdzie na forach tematy żyją latami
_________________
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6326
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2020-10-23, 22:45   

I nie ma anonimowości. :(
_________________
.
 
 
Saskia 


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2020
Posty: 213

Medale: 1 (Więcej...)

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2020-10-23, 22:55   

Moris299, dobrze zarządzana grupa jednak działa, choć w bardzo ograniczonej tematyce. Bardzo fajnie funkcjonuje na przykład grupa "Podróżniczki". Choć fakt - to, że wątek zaraz umiera jest dość smutne.
Sporo fajnych osób poznałam też w Alchemii Sztuki, ale tu znowu - zamknięty światek osób zajmujących się rękodziełem oraz zafiksowanie na warsztaty i tworzenie. Do tego same baby xD
Na powtarzające się pytania są modernatorzy, obowiązek stosowania hashtagów i lupka.
macbed, Cel ciut osiągnęłam, efekt ciut przebił oczekiwania, niestety nie spełnił wszystkich. Stąd dalej szukam kontaktu z ludźmi i osób ciekawych, ale w innych miejscach.
Ehh...odkąd zaczęłam mieć babskie zainteresowania wszystko staje się trudniejsze xD I od kiedy stałam się za stara na wiele rzeczy :haha:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.068 sekundy. Zapytań do SQL: 26