Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Najbardziej wkurzające momenty w anime
Autor Wiadomość
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-20, 22:06   Najbardziej wkurzające momenty w anime

1. Kiedy frezer powiedział, że za pięć minut wybuchnie Namek a po miesiącu oglądania dwóch dwudziestominutowych odcinków dziennie na RTL7 dalej nie wybuchła.
Tak moje pokolenie nauczyło się nie ufać temu co mówią w telewizji
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-21, 15:17   

jak zobaczyłem ten temat to pierwsza myśl również dotyczyła dragonballa

https://www.youtube.com/watch?v=oePsdDdjN_s

nie mogę się doczekać aż ta wkurwiająca pizda ponownie zepsuje mi satysfakcję z oglądania najważniejszego turnieju w serii
_________________
Ostatnio zmieniony przez macbed 2020-08-21, 15:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-21, 23:42   

Lol, napisałam rano post, ale jak widzę, nie wysłał się, więc ja pierdolę i napiszę jeszcze raz: w anime wkurwiają mnie słodkie bloby robiące słodkie rzeczy. Słodkie dziewczynki z Lucky Star pierdolące o tym, jak powinno się jeść rogalika. Słodkie dziewczynki z K-On zamiast ćwiczyć czy nawet gadać powiedzmy o facetach, co jest normalne w tym zjebanym nastoletnim wieku, to pierdolą o głupotach.

Może to animce typu dajmy na to Shingeki no Kyojin, Lain, Evangelion, Akira, Denpa teki na Kanojo po prostu mnie jakby postarzyły i przez to po prostu słodkie blobowate rzeczy w animcach mnie zwyczajnie nie bawią.
_________________
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6326
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-21, 23:49   

Lilith, wręcz przeciwnie, do cgdct trzeba dojrzeć. Może kiedyś zrozumiesz.
_________________
.
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-21, 23:50   

Maybe later. Póki co nie lubie cukrzycy w bajkach.
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-22, 14:11   

widocznie nie osiągnęłaś jeszcze dostatecznego poziomu spierdolenia
to chyba dobrze

[ Dodano: 2020-08-22, 15:12 ]
chociaż w sumie Nichijou było śmieszne
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-10-06, 14:37   

1. Niektóre romanse shojo niczym latynoskie telenowele - jedno kocha drugie, drugie kocha pierwsze, nie potrafią się do tego przyznać i się wiecznie rozmijają (np. Kimi no Todoke) jakieś durnawe intrygi ze strony konkurencji, przeważnie bardzo słabe, a potem nagle wszystko się wyjaśnia i happy end. Żeby nie było, są shoujo romanse, które są naprawdę spoko (np. Kare Kano)

2. Shounen-ai/yaoi - stereotypowe pokazanie pary gejów, seme często strasznie duży i męski, jakby posiadał dwa chromosomy Y, a uke taki dzieciaczek, czasem wręcz shotacon (jak w Okane ga Nai), często miłość od pierwszego zgwałcenia (tego jest od zasrania w mangach, lecz tylko w dwóch, jakie czytałam, jakoś to uratowali i się dobrze czytało). W takim Hyakujitsu no Bara to było naprawdę przeobrzydliwe, bo jeśli dobrze zrozumiałam, seme chciał dać ukesiowi nauczkę brutalnie go gwałcąc. Późniejsze romantyzowanie tego sprawiło, że mangę porzuciłam.

3. Czasem przesadzanie z chibi karykaturami i upychanie ich na siłę (np. Kaichou wa Maid-sama)

4. Przesadne tsundere, bordery, które po prostu się wkurwiają i często się na kimś bezpodstawnie wyżywają czy uciekają się do przemocy (np. Toradora, Evangelion)

5. Urywanie akcji w połowie przez twórców (Yarichin Bitch-bu, Skip Beat!). No te animce zostały zakończone w takim momencie, niemalże cliffhangerowy, zwłaszcza pierwszy tytuł. Drugi tytuł aż się prosi o drugą serię.

6. Cringowe momenty w poważnych seriach. Kurde rozumiem, jeśli jest to głupiutka, ale na swój sposób urocza komedyjka okraszona typowym dalekowschodnim humorem, ale niektóre wstawki w Higurashi (mówię o pierwszych trzech sezonach, bo Kira to Kira) to tak oglądałam i się trochę żenuncjowałam.

7. Repetytywność. Ciągle dzieje się tak samo, odcinek w odcinek w koło macbedzie/mackersie. Tak, Czarodziejko z Księżyca, właśnie o Tobie pomyślałam.

8. CGDCT, to już pisałam. Nie po to się odchudzam, by zalewać mnie toną cukru, więc takie serie omijam szerokim łukiem.

9. Przesadne darcie mordy. Typowi Japończycy raczej się nie drą w miejscach publicznych.

10. Tutaj ofukam fandom otakurew. Hajpowanie słabych serii i krytykowanie dobrych. Nie rozumiem fenomenu np. Lucky Star i Kill la Kill. Nie wiem, która bajka bardziej cringowa i durna. Jechali po anime na podstawie vn yaoi Togainu no Chi, a o dziwo to się tak zajebiście dobrze oglądało, że grę ograłam i przez pewien czas miałam nawet Shikiego w avku. Kreska była, jaka była, ale to anime zmaratonowałam.

11. Znowu otakurwy - hejtowanie postaci typu Shinji z Evangeliona lub Yukiteru z Mirai Nikki. Oczekiwanie bycia dojrzałym, dorosłym i odpowiedzialnym za siebie i innych w wieku 14 lat? Naprawdę? Zwłaszcza, że ci dwaj to mocni introwertycy, którzy mieli pojebane sytuacje rodzinne, co na pewno niekorzystnie działało na ich rozwój psychiczny, więc ich zachowanie jest jak najbardziej usprawiedliwione. Już widzę, jak krytykujący na ich miejscu zachowują zimną krew w tym wieku, jeśli na ich barkach spoczywa los ludzkości (Shinji) lub jest prześladowany przez psycholkę (Yukiteru).

12. Jeszcze raz otakurwy. 1/10, bo to yaoi. Taką ocenę zobaczyłam przy Yuri on Ice. No przykro mi, ale to nawet niezbyt podchodzi pod shonen-ai. Może i jest jakaś mięta między Wiktorem a Yurim, ale to mimo wszystko nie jest gejowski romans, tylko serial o łyżwiarzach figurowych, tyle, że naszpikowany trochę fanserwisem, że coś tam dwóch panów może łączyć, jednak nie jest to powiedziane wprost. Rozumiem, że się nie lubi shounen-ai/yaoi. Ja nie przepadam za shojo-ai/yuri. Nie, lesbijki mnie nie odpychają, ale odnoszę wrażenie, że w anime pary lesbijskie często są przedstawiane jako dwie słodziutkie dziewczynki, albo jedna jest słodziutka, a druga nadęta (vide: Citrus). Niemniej jednak nie nakurwiam 1/10 animcowi tylko dlatego, że jest on z gatunku, za którym nie przepadam. Mam z tym tak jak Jankiel z musicalami. Po prostu to omijam i tyle, a krzywdzić złą oceną przez moje preferencje nie zamierzam.

Może kiedyś uzupełnię listę.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-10-06, 14:43   

Każdy.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-10-06, 14:48   

najbardziej wkurzający moment to kiedy wychodzi nowe anime
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-10-06, 15:00   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Każdy.

Nawet jak drużyna Cubasy wygrywała kolejny mecz?
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-10-06, 15:06   

Nawet, bo jebać Nankatsu, ja byłem za Meiwa.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-10-06, 15:12   

zawsze i wszędzie
Nankatsu jebane będzie
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-10-09, 20:51   

Przez Waszą dyskusję zacząłem sobie z nostalgii czytać na wiki o Tsubasie i spółce, aż dotarłem do takiego fragmentu:

Cytat:
Główni bohaterowie serii zainspirowali m.in. Alessandra Del Piero, Zinédine’a Zidane’a , Francesco Tottiego, Lionela Messiego czy Alexisa Sáncheza do wybrania kariery piłkarskiej


:O

Pamiętam z dzieciństwa jak grało się w nogę między blokami i każdy chciał być Tsubasą/Kojiro itd., ale że zawdzięczamy im Del Piero, Zidane'a czy Messiego, tego bym nie pomyślał :)
_________________
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-10-10, 05:19   

Czy wiesz, że... Del Piero, Zidane i Messi oglądali chińskie bajki?
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-29, 15:16   

https://vm.tiktok.com/ZMJoSTyXx/

[ Dodano: 2021-01-29, 15:16 ]
W każdym ze zbyt długimi transformacjami
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-29, 18:01   

Wszystkie?

[ Dodano: 2021-01-29, 18:01 ]
Oj jak mnie drzaźni ten mechanizm odignorowujacy tematy zignorowane tak dawno, że się o nich już nie pamięta.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-29, 18:46   

Jeszcze jeden powód, żeby jebać przema :kick:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-29, 18:49   

icywind napisał/a:
Jeszcze jeden powód, żeby jebać przema :kick:

Icek, musimy się obaj ogarnąć bo zgadzamy się już drugi raz w tym roku a jeszcze lutego nie ma.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-29, 19:17   

:rzyga:

[ Dodano: 2021-01-29, 19:18 ]
Wcale się nie zgadzamy po raz drugi, źle policzyłes >:<
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6326
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-22, 23:05   

Prawie wszystkie komediowe wstawki w "Fullmetal Alchemist: Brotherhood". Jestem na 19 odcinku i niby już się przyzwyczaiłam, ale znacznie lepiej byłoby bez nich. Najgorsze były pierwsze odcinki w których wielokrotnie powtarzany był żart z Edwardem wkurzającym się o nazywanie go niskim/małym itp.
_________________
.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.083 sekundy. Zapytań do SQL: 32