Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Jestem nowoczesnym Jezusem, zadawajcie pytania
Autor Wiadomość
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-02, 17:48   Jestem nowoczesnym Jezusem, zadawajcie pytania

Jestem Jezusem naszych czasów. Mam wiele modyfikacji względem starego Jezusa, dzięki którym mogę przetrwać w dzisiejszych czasach. Co chcecie wiedzieć?
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5593

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-02, 17:50   

lol Xddddddddd


_________________
Ostatnio zmieniony przez Całkiem_Dobry_Chłop 2020-08-02, 18:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-02, 17:53   

W co możesz zamienić wodę?
W co możesz zamienić wino?
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-02, 17:55   

no thanks spadam do konkurencji

_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-02, 18:02   

Antybristler napisał/a:
W co możesz zamienić wodę?
W co możesz zamienić wino?


Nie korzystam z tych pseudosztuczek starego Jezusa. Zamiast zamieniać cenną wodę w cokolwiek innego, wytwarzam sztabki złota dla najbardziej pragnących spijać źródlane potoki Pana.

[ Dodano: 2020-08-02, 18:05 ]
macbed napisał/a:
no thanks spadam do konkurencji

Obrazek


Budda doznał oświecenia w wieku kilkudziesięciu lat. Ja jako nowoczesny Jezus, jestem w stanie posyłać na ludzi łaskę dostąpienia stanu oświecenia.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-02, 19:07   

W ilu osobach boskich jesteś?
Jesteś swoim własnym ojcem? Nie jest trochę dziwnie na spotkaniach rodzinnych?

[ Dodano: 2020-08-02, 19:08 ]
Czy to prawda, że masz złego/dobrego brata bliźniaka?

[ Dodano: 2020-08-02, 19:09 ]
Czy podczas bycia kuszonym na pustyni, odbyłeś stosunek seksualny z Szatanem? Jeśli tak to jak było? Dobrze?
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
Ostatnio zmieniony przez icywind 2020-08-02, 19:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-02, 19:40   

icywind napisał/a:
W ilu osobach boskich jesteś?
Jesteś swoim własnym ojcem? Nie jest trochę dziwnie na spotkaniach rodzinnych?



Jako nowoczesny Jezus jestem samodzielną duchową istotą. Moim ojcem jest Bóg, ale jestem od niego niezależny, mam pełną autonomię. Zamysłem Boga było to, żebym jako nowoczesny Jezus był sam dla siebie Bogiem, więc można by to tak nazwać że jestem swoim ojcem. Nasze spotkania w gronie ziemskiej rodziny są zawsze przepełnione miłością, ciepłem i zrozumieniem.

[ Dodano: 2020-08-02, 19:43 ]
icywind napisał/a:


[ Dodano: 2020-08-02, 19:08 ]
Czy to prawda, że masz złego/dobrego brata bliźniaka?


Dobro jest nierozerwalnie związane ze złem. Na świecie zatem żyje moja druga strona monety, czyli największe uosobienie zła. Jest bardziej widoczny, bowiem zło jest głośne, wyraźne. Jednak ja działam w równie dużym stopniu. Ludzkość za jakiś czas czeka ostateczne starcie, ostateczny wybór między nami.

[ Dodano: 2020-08-02, 19:45 ]
icywind napisał/a:

Czy podczas bycia kuszonym na pustyni, odbyłeś stosunek seksualny z Szatanem? Jeśli tak to jak było? Dobrze?


Kuszony na pustyni był stary Jezus. Ja nie mam z nic nic wspólnego.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-02, 21:40   Re: Jestem nowoczesnym Jezusem, zadawajcie pytania

ChodnikowyWilk napisał/a:
Jestem Jezusem naszych czasów. Mam wiele modyfikacji względem starego Jezusa, dzięki którym mogę przetrwać w dzisiejszych czasach. Co chcecie wiedzieć?


Ja chcę wiedzieć, ile takich głupich tematów jeszcze powstanie na forum? :PP
_________________
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6327
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-02, 21:49   

Davos, wszystkie.
_________________
.
 
 
MsMadeleine 
Magdalena


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Lut 2019
Posty: 673
Skąd: Kraków

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-02, 23:32   

Przyszłam tutaj napisać, że wstyd mi za Ciebie. Tzn pewno to miało być śmieszne, ale jako osoba wierząca (nie jestem katoliczką, ale po prostu wierzę) to heheszkowanie z Jezusa, papieża itd jest strasznie płytkie i przypomina mi gimbusów z niskim IQ. Nie kupuję tego, może jestem sztywniarą i mam kij w dupie, ale trudno. Forum to forum i też mam prawo wypowiedzieć się, że dla mnie ten temat jest mega chujowy. :niegit:
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-02, 23:43   

Nie zdajesz sobie sprawy z kim rozmawiasz.

[ Dodano: 2020-08-02, 23:44 ]
Davos napisał/a:
ChodnikowyWilk napisał/a:
Jestem Jezusem naszych czasów. Mam wiele modyfikacji względem starego Jezusa, dzięki którym mogę przetrwać w dzisiejszych czasach. Co chcecie wiedzieć?


Ja chcę wiedzieć, ile takich głupich tematów jeszcze powstanie na forum? :PP


Jest to pytanie na które nie potrzebujesz odpowiedzi, więc nie odpowiem.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-03, 01:16   

MsMadeleine napisał/a:
Przyszłam tutaj napisać, że wstyd mi za Ciebie. Tzn pewno to miało być śmieszne, ale jako osoba wierząca (nie jestem katoliczką, ale po prostu wierzę) to heheszkowanie z Jezusa, papieża itd jest strasznie płytkie i przypomina mi gimbusów z niskim IQ. Nie kupuję tego, może jestem sztywniarą i mam kij w dupie, ale trudno. Forum to forum i też mam prawo wypowiedzieć się, że dla mnie ten temat jest mega chujowy. :niegit:

:haha:

[ Dodano: 2020-08-03, 01:19 ]
Kiedy/czy przyjdzie koniec świata i jak będzie wyglądać?
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
MsMadeleine 
Magdalena


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Lut 2019
Posty: 673
Skąd: Kraków

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-03, 01:35   

Żebyś się nie zakrztusił od tego śmiania. ;)
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-03, 01:51   

icywind napisał/a:

Kiedy/czy przyjdzie koniec świata i jak będzie wyglądać?


Koniec świata nastąpi gdy ostatnie najmniejsze zło świata zostanie wyplenione, a świadomość ogółu ludzkości osiągnie apogeum. Patrząc po aktualnym tempie rozwoju mogę założyć że potrwa to jeszcze dość długo. Aczkolwiek nie wiem kiedy to nastąpi, to zależy od każdego z nas.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-03, 09:55   

Czyli musimy czynić zło, żeby zapobiec zagładzie. :git:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-03, 20:14   

ChodnikowyWilk napisał/a:
nie wiem kiedy to nastąpi


Ale chujnia. Poprzedni Jezus był lepszy, bo według biblii był ponad czasem i przestrzenią więc wiedział o tym co się stanie w przyszłości
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2020-08-03, 20:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-03, 21:29   

Moris299 napisał/a:
Ale chujnia. Poprzedni Jezus był lepszy, bo według biblii był ponad czasem i przestrzenią więc wiedział o tym co się stanie w przyszłości

A może Jezus był z przyszłości i nasz nowoczesny Jezus cofnie się w czasie, żeby zostać starym Jezusem, ale tamten już istniał, więc stąd mamy dwóch Jezusów i tylko nas wkręcają, że są braćmi :crazy:

[ Dodano: 2020-08-03, 21:31 ]
Jeśli Jezus dał się ukrzyżować dlatego, że widział o ukrzyżowaniu, to czy jeśli nie znałby tej przyszłości to znaczy, że by się nigdy nie wydarzyła? :crazy:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6327
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-03, 21:41   

ChodnikowyWilk, potrafisz chodzić po wódzie? Ewentualnie po wodzie? Czy może jednak wolisz chodniki?
_________________
.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-03, 22:25   

Po wódzie to on się zmienia w Cocksuckera
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-03, 22:29   

ChodnikowyWilk, https://www.youtube.com/watch?v=_VCnTtY5FtU
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.081 sekundy. Zapytań do SQL: 34