Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: widzu
2021-06-08, 23:04
Jedna wielka aktywność w mapach Googla
Autor Wiadomość
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-15, 17:53   

o curwa ale kyrk
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-15, 18:03   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Moris uspokój się, one tylko wykorzystują spermiarzy, masz pretensje że są przedsiębiorcze i dużo bardziej inteligentne od nich? :P


Mam ból dupy, ze nie urodziłem sie kobietą xD
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-15, 18:09   

Moris299 napisał/a:
ChodnikowyWilk napisał/a:
Moris uspokój się, one tylko wykorzystują spermiarzy, masz pretensje że są przedsiębiorcze i dużo bardziej inteligentne od nich? :P


Mam ból dupy, ze nie urodziłem sie kobietą xD

_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-15, 18:48   

A tymczasem będzie starcze pierdolenie. Tym razem o starości fizycznej, nie psychicznej. Wyszedłem właśnie z USG na które poszedłem bo po niedzielnej pilce ręką w ramieniu mnie bolała tak że zwijalem się z bolu przy najlżejszym ruchu. W niedzielę i poniedziałek. Dziś juz tylko pobolewa. A na USG z mięśniami wszystko w porządku, nic nie widać. "O, ale za to tu pan ma złamanie." Coooooo?! "No tak, złamanie jakiejś tam mikrokości (nie chce mi się sprawdzać jak się to nazywało) ale to widać że stara sprawa. Ale solidnie pan musiał przydzwonić bo to akurat złamać trudno".

Co ta starość robi z człowiekiem. Dawniej połamany chodził i nawet o tym nie wiedział, teraz się naciągnie tak lekko że 5 dni później nic nie wychodzi na badaniu a boli kurwa przez tydzień.

Eeech, I'm too old for this shit." Idę sobie splatynować moje złamanie z Wietnamu.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-15, 18:54   

Moris299 napisał/a:
Mam ból dupy, ze nie urodziłem sie kobietą xD

a jakbyś się urodził brzydką kobietą?
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-15, 19:01   

icywind napisał/a:
Moris299 napisał/a:
Mam ból dupy, ze nie urodziłem sie kobietą xD

a jakbyś się urodził brzydką kobietą?

To by się kurwa trochę zdziwił.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-15, 19:14   

icywind napisał/a:
a jakbyś się urodził brzydką kobietą?
to bym też miał ból dupy xD

serio, nie trigerują mnie ludzie co zarabiają dużo bo mają np. wyjątkowe umiejętności, albo dużą wiedzę albo doszli do tego ciężką pracą. Nie triggeruje mnie nawet jak ktoś jest bogaty bo odziedziczył majątek (tak jak np. młodzi Kulczykowie). Nie triggeruje mnie jak sportowiec zarabia grubą kasę (w przeciwieństwie do lewicy którą powyższe rzeczy triggerują).

Ale za to triggeruje mnie, że totalnie puste laski mogą zarabiać kupę kasy po prostu pokazując kawałek swojego ciała xD
_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5593

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-15, 19:39   

icywind napisał/a:
Jest popyt to jest też podaż

Ciekawe kiedy popyt się nasyci.
_________________
 
 
MsMadeleine 
Magdalena


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Lut 2019
Posty: 673
Skąd: Kraków

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-15, 19:43   

Moris299, zostaje Ci opcja dalszego wkurwiania albo spróbowania polepszenia sobie sytuacji materialnej i zarobienia hajsiku. :-D
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-15, 19:45   

Moris299 napisał/a:
icywind napisał/a:
a jakbyś się urodził brzydką kobietą?
to bym też miał ból dupy xD

serio, nie trigerują mnie ludzie co zarabiają dużo bo mają np. wyjątkowe umiejętności, albo dużą wiedzę albo doszli do tego ciężką pracą. Nie triggeruje mnie nawet jak ktoś jest bogaty bo odziedziczył majątek (tak jak np. młodzi Kulczykowie). Nie triggeruje mnie jak sportowiec zarabia grubą kasę (w przeciwieństwie do lewicy którą powyższe rzeczy triggerują).

Ale za to triggeruje mnie, że totalnie puste laski mogą zarabiać kupę kasy po prostu pokazując kawałek swojego ciała xD


Ale ze one najczęściej nie są puste, to Ty wiedz. :-D są całkiem mądre, wiedzą jak szybko i łatwo zarobić :-D poczytaj o tym, jak króliczki playboya skorzystały.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-15, 19:52   

Moris, ja Cię rozumiem, bo mnie też to wkurza, że wystarczy po prostu być ładną dziewczyną i nie trzeba nic więcej, bo hajs sam wpada, a reszta musi zapierdalać. Ale zgadzam się też z głosami, że znacznie gorsi są ci kolesie, które takim laskom płacą i nabijają im fejm. Albo kupują jakieś znoszone damskie gacie, a potem pewnie się do tego brandzlują, no dno totalne :D Wstyd mi, że takie jednostki się w ogóle nazywają facetami.


icywind napisał/a:
a jakbyś się urodził brzydką kobietą?


Gdyby nawet urodził się brzydką kobietą to i tak miałby więcej atencji i powodzenia niż dobrze wyglądający facet, taka prawda :PP


JankielKindybalista85 napisał/a:
A tymczasem będzie starcze pierdolenie. Tym razem o starości fizycznej, nie psychicznej. Wyszedłem właśnie z USG na które poszedłem bo po niedzielnej pilce ręką w ramieniu mnie bolała tak że zwijalem się z bolu przy najlżejszym ruchu. W niedzielę i poniedziałek. Dziś juz tylko pobolewa. A na USG z mięśniami wszystko w porządku, nic nie widać. "O, ale za to tu pan ma złamanie." Coooooo?! "No tak, złamanie jakiejś tam mikrokości (nie chce mi się sprawdzać jak się to nazywało) ale to widać że stara sprawa. Ale solidnie pan musiał przydzwonić bo to akurat złamać trudno".

Co ta starość robi z człowiekiem. Dawniej połamany chodził i nawet o tym nie wiedział, teraz się naciągnie tak lekko że 5 dni później nic nie wychodzi na badaniu a boli kurwa przez tydzień.


Ech, znam to... 2 lata temu na piłce złamałem rękę i było to moje pierwsze złamanie w życiu. Fakt, że przydzwoniłem nadgarstkiem o ziemię z wielkim impetem, ale dawniej też się różne upadki czy zderzenia zdarzały, a jakoś człowiek się nie łamał. Co prawda po tym uderzeniu grałem dalej w nogę jeszcze dobrą godzinę i dograłem mecz do końca, bo adrenalina mnie trzymała, a potem wróciłem autem do domu i poszedłem spać, ale rano już nie byłem w stanie robić niczego tą ręką więc wiedziałem, że coś jest nie tak. Poszedłem na prześwietlenie no i wyszło, że kość w nadgarstku pęknięta...
U kumpli to widać jeszcze bardziej niż u mnie. Jeden skręcił kostkę to leczył się ponad rok. Drugi sobie coś zrobił z kolanem to w ogóle już nie wrócił na boisko... A 10 lat temu wszyscy śmigali po boisku i nie było żadnych kontuzji.
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-15, 19:53   

icywind napisał/a:
a jakbyś się urodził brzydką kobietą?


Ale, że nie trzeba być ładną ani zgrabną kobietą by zarabiać na kamerkach to ty wiedz.

[ Dodano: 2021-04-15, 19:53 ]
Ani nawet cycatą.

[ Dodano: 2021-04-15, 19:54 ]
Davos napisał/a:
A 10 lat temu wszyscy śmigali po boisku i nie było żadnych kontuzji.


Spowolnienie metabolizmu najgorsze, ech.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-15, 20:38   

Davos, u mnie trzech bardzo dobrych grajków odpadło tuz po 30tce z tego samego powodu: zerwanie więzadeł w kolanie. Przejebana kontuzja dla zawodowca, co dopiero amatora. A jeszcze dwóm się to przydarzyło bez najmniejszego kontaktu z przeciwnikiem. Żaden nie wrócił. Nie do piłki czy do kosza gdzie trzeba się kręcić na krótkich dystansach. Każdy z nich teraz biega, dwóch nawet maratony, ale do piłki nie wróci żaden bo co z tego że przebiegną po prostej 40 kilometrów skoro zrobią dwa metry w lewo, trzy w prawo, obrót i już mają znowu po kolanie.

[ Dodano: 2021-04-15, 20:41 ]
A moje kolana to o panie kochany. 25 lat rzucania się na bramce to ja nie wiem czy mam w ogóle jeszcze stawy. Po każdej piłce, koszu, rowerze, nawet basenie, coś tam sobie przez dwa dni chrupie, chlupie, skrzypi, śmiesznie przeskakuje... Ogólnie heheszki i nic się nie dzieje i nie boli ale wiadomo że w końcu pierdolnie a jak już pierdolnie to raz a dobrze i cześć pieśni. I co zrobisz, nic nie zrobisz.

[ Dodano: 2021-04-15, 20:44 ]
I'm too old for this shit. Dajcie mi poplatynowane stawy a ruszę z posad cała ziemię. A przynajmniej dupsko z fotela.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-15, 20:52   

Davos napisał/a:
Gdyby nawet urodził się brzydką kobietą to i tak miałby więcej atencji i powodzenia niż dobrze wyglądający facet, taka prawda

Wątpię, żebym taka ja zrobiła karierę, jak mam konkurencję wśród wypindrzonych lal, do których ślinią się spermiarze
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-15, 21:01   

Lilith, polemizowałbym.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
kotmaalealamakota 
Loża Szyderców
Mother of evil


Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 1459

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-16, 11:31   

Czy ja wiem... wbrew pozorom jest dużo niby brzydkich, grubych czy tam ogólnie uważanych za nieatrakcyjne kobiety, które robią mega karierę, hajs i się wybijają na świecie. Niekoniecznie tutaj mówię o gównie jakim jest YT czy inne internetowe pierdololo.
Z tym, że te pasztety przeważnie nadrabiają czymś innym, jedne robią hajs na dupie, a inne mają ciekawe zainteresowania, pasje które potrafią w fajny sposób pokazać, nadrabiają charyzmą itd ogólnie nie są nudne i mają coś więcej do zaoferowania niż dupa na bananie. I może dupa na bananie się sprzedaje za niezły hajs jednak to wciąż tylko dupa na bananie, a nie jakieś osiągniecie w życiu. Nie ma czego zazdrościć.
_________________
"Normalność to iluzja. To co jest normalne dla pająka... jest chaosem dla muchy. ~ Morticia Addams"
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-16, 11:49   


No a potem się dziwić, że to wykorzystują xD
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-16, 12:42   

icywind, ten screen ma 3+ lat co najmniej.

JankielKindybalista85, znam ten ból :/ Wprawdzie ja nie od sportu, ale mam podobnie - w wieku jakoś tak 12 lat przewróciłem się na gruz, kamień mi się wbił w kolano i rozwalił to co jest w środku. Dopóki byłem w fazie "wzrostu" tego nie odczuwałem, ale w okolicach lat 20 przypomniało to o sobie i był okres, że nie byłem w stanie wejść po schodach na piętro. :/
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6327
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-16, 12:46   

tak się kończy igranie z gruzem
_________________
.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-16, 12:50   

Nadir, tata z wujkiem robili fundament pod garaż i służył jako wzmocnienie...
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.241 sekundy. Zapytań do SQL: 33