Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Beka z celebrytów i ogólnie z politpoprawnego szajsu.
Autor Wiadomość
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5574

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-05, 09:54   

Davos napisał/a:
ZróbmySobieKupę napisał/a:
Davos, ale to jest wbrew pozorom najlepsza metoda na promocję. Skoro ktoś załatwia coś po znajomości, to to musi być zajebiste, to każdy się na to (w teorii) rzuci.


Gdyby oni przyjęli te szczepionki legalnie czyli np. w pierwszej grupie, a nie zerowej i zaszczepili się publicznie przy kamerach to skutek promocji byłby taki sam, a nie byłoby takiego niesmaku. A tak wykorzystali koneksje, żeby cichaczem się zaszczepić, a jak sprawa się rypła to wymyślili bajkę o tym, że rzekomo chcieli tym przekonywać ludzi do szczepień. Szkoda tylko, że to tłumaczenie jest kompletnie niewiarygodne :PP


Jak się okaże, że szczepionka ma efekty uboczne, które pojawiają się dopiero po jakimś czasie, to będą żałować tego wpychania się przed kolejkę :-)
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-05, 11:56   

Davos napisał/a:
ZróbmySobieKupę napisał/a:
Davos, ale to jest wbrew pozorom najlepsza metoda na promocję. Skoro ktoś załatwia coś po znajomości, to to musi być zajebiste, to każdy się na to (w teorii) rzuci.


Gdyby oni przyjęli te szczepionki legalnie czyli np. w pierwszej grupie, a nie zerowej i zaszczepili się publicznie przy kamerach to skutek promocji byłby taki sam, a nie byłoby takiego niesmaku. A tak wykorzystali koneksje, żeby cichaczem się zaszczepić, a jak sprawa się rypła to wymyślili bajkę o tym, że rzekomo chcieli tym przekonywać ludzi do szczepień. Szkoda tylko, że to tłumaczenie jest kompletnie niewiarygodne :PP


Mam wrażenie, że skutek byłby inny. Nie byłoby tego efektu "prestiżu" i niedostępności :D Ale z drugiej strony, ja mówię tutaj o skrajnych przypadkach polactwa, a nie o normalnych ludziach.

Wystarczy spojrzeć na Żydów. To mądry i przebiegły naród, a szczepi się na potęgę, bo wie, że to dla nich dobre.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-05, 12:36   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Ale z drugiej strony, ja mówię tutaj o skrajnych przypadkach polactwa, a nie o normalnych ludziach.

Z każdym dniem wydaje mi się coraz bardziej, że polactwo jest tutaj "normalnością"
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-13, 00:43   

W każdym razie beka z polskich celebrytów, zwłaszcza z tej pierwszej prześladowanej przez siepaczy reżimu Jandy, była nieziemska.

Właśnie przez takie cudeńka obecna opozycja nie ma szans wygrać dopóki się od celebrytów i ulicznych krzykaczy nie odetnie i nie sprobuje być chociaż odrobinę konkretna.

Poza tym zadziałało: w sondażach mamy spory wzrost deklarowanej chęci zaszczepienia się.

Jarosław Kaczyński cieszy się podwójnie.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-13, 01:10   

Zadziałało coś w rodzaju efekt Streissand. Polaczek cebulaczek, co sceptycznie podchodził do szczepienia nagle ma wąty, dlaczego on nie jest objęty szczepieniem, a śmietanka polskiej elity już tak i jest wielkie aj waj.
Co prawda, mnie do szczepienia nieśpieszno, ale cała ta sytuacja mnie zwyczajnie śmieszy.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-13, 01:13   

Lilith napisał/a:
Polaczek cebulaczek, co sceptycznie podchodził do szczepienia [...] Co prawda, mnie do szczepienia nieśpieszno...

Hmm, ok cebuleczko.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-13, 01:23   

JankielKindybalista85, tutaj mogę być cebulaczką, bo w tym przypadku nie jest to uwłaczające. Muszę się upewnić, czy to faktycznie bezpieczne i tyle. Niby wiem, że szczepionki mRNA są znane już dobrych parę lat, ale mimo wszystko, chcę zobaczyć, jak sytuacja się rozwinie.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-13, 01:34   

Bardzo słusznie. :piwo:

A Janda głupia cipa pobiegła po szczepionkę jak do siepaczy znienawidzonego reżimu po dotację.

Ach, naprawdę, to jak się ta baba non stop orze jest cudowne.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.069 sekundy. Zapytań do SQL: 19