Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Sharvari
2014-06-11, 16:54
Propozycja
Autor Wiadomość
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-06, 07:24   Propozycja

Jak w temacie, mam taką luźną propozycję.
Żeby nie zaśmiecać forum, można by wprowadzić punkt w regulaminie, że konto użytkownika jest kasowane, jeśli od daty rejestracji na forum przez 30 dni użytkownik nie napisze ani jednego postu lub napisze 1 w porywach do dwóch, co Wy na to? Ja po prostu rzucam wstępną i luźną propozycję, może Wam podpasuje, może nie :-D
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-06, 08:44   

R.I.P Veon [*]
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-06, 14:06   

W sensie, że od rejestracji? Czyli, że użytkownik, który się udziela może znikać na ile mu się podoba? :p
Tylko dla mnie 1-2 posty już by go wykluczały. Właściwie, to ktoś może się zarejestrować, zapomnieć o forum, postanowić się zalogować znowu po 2-3 miechach, a tu bach, konta nie ma :p Tego się też nie da przewidzieć.
_________________
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-06, 14:29   

no w sensie że od rejestracji. te 1-2 posty to już była w ogóle najluźniejsza propo :-D
A za 2-3 miesiące jak komuś się nagle przypomni łaaaaaaaaał że jest forum to zawsze może się zarejestrować i może zacznie się udzielać. Albo widziałam jest jedna osoba, która zarejestrowała się we wrześniu, była na forum po nowym roku ale nie ma napisanego ani jednego postu, czyli wpada tak sobie, żeby tylko poczytać o czym piszemy, bo klawiature mu zabrali. A to bezsensu, żeby ktoś się rejestrował tylko po to, żeby popatrzeć a się nie udzielać. No, nie wiem czy rozumiesz mnie dziś ;x Ale jak napisałam wyżej, to tylko luźna propozycja.
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-06, 14:44   

monjiczq napisał/a:
A to bezsensu, żeby ktoś się rejestrował tylko po to, żeby popatrzeć a się nie udzielać.

Tzw. Lurkerzy, to też jednostki należące do społeczności internetu (przynajmniej tak mnie uczono na poprzednim forum, może szkoła się zmieniła) :P Może sobie nas czytać, grunt, że nie ma wstępu do forum ukrytego. Zawsze mógł przeglądać jako gość, a jednak chce się logować, może w końcu coś napisze. Jakby po miesiącu wykasowano mu konto i znowu chciał wejść, to by się pewni wkurzył, że nie ma konto i by sobie poszedł. Ja bym tym objęła konta, które nie logowały się od czasu rejestracji i przedłużyła ten okres. I nie wprowadzałabym tego teraz, na razie niewiele jest takich kont. :p
_________________
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-06, 14:47   

Wszelkie zmiany mile widziane :p
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
Jemszyszki 
Miszcz!


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 534
Skąd: ja ją znam?

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-06, 19:29   

Jestem na nie. Konta nie są aż takim obciążeniem, że trzeba je sprzątać.
_________________
Ludzie zakładają, że lubię szyszki.
Lubię.
=====================
Nabijam godziny na forum.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-06, 23:47   

Gdyby ta propozycja weszła w życie, to trzeba by było każdego nowego usera poinformować, że jego konto zostanie usunięte, jeśli w ciągu x dni nie napisze posta. Nie wiem za bardzo, czy miałoby to sens, bo wtedy tylko pojawi się spam i sztuczne posty pisane tylko po to, by zachować konto. Jak ktoś nie chce się udzielać, to raczej go do tego nie zmusimy.
_________________
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-06, 23:53   

no w sensie do regulaminu dodać taki punkt ;>
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-06, 23:58   

W sumie ja osobiście nie widzę w tym nic złego, że tu są. Ci co tylko czytają, niech czytają, może się kiedyś dzięki temu zachęcą, żeby coś popisać. Tak jak ci, którzy tylko czytali mistrzów zachęcili się, żeby tu pisać na forum. Ci którzy nawet nie logują przynajmniej nabijają nam ilość użytkowników. Zawsze lepiej mieć więcej jak mniej :D Pikantniejsze fora są przed nimi ukryte, więc na razie nie widzę argumentu za tym, żeby kogokolwiek usuwać. No chyba, że któreś jest multikontem :)
_________________
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-07, 00:00   

ja tylko rzuciłam propozycją, bo widziałam, że na większości forum tak jest :-D przynajmniej było jak przesiadywałam gdzieś czasem xD
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-07, 00:02   

W porządku, wszelkie propozycje są mile widziane, nie ma się ich co bać i nie wstydź się za tą, bo wydajesz się zakłopotana, zawsze będą takie co przejdą i co nie przejdą. Być może kiedyś się okaże, że to była słuszna propozycja i powinniśmy ją wprowadzić, ale to zobaczymy od sytuacji, bo na razie nie znam przekonujących argumentów.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.057 sekundy. Zapytań do SQL: 22