Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Tortuga
2018-05-01, 10:23
Tajemnicza Wyspa - komentarze
Autor Wiadomość
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19147

Medale: 26 (Więcej...)

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-10-18, 06:11   Tajemnicza Wyspa - komentarze

Chyba was pojebało, mam metalowy pręt w dupie i nie mogę się ruszyć, a wy zamiast mi pomoc urządzacie sobie jakieś głosowania. Ogarnijcje się najpierw, nic o sobie nie wiemy to możemy wybrać nawet seryjnego mordercę czy kij wie. Nie głosuje na nikogo, tak się nie wybiera przywódcy, ogarnijmy co mamy najpierw zrobić i samo się okaże kto jest osobą najbardziej do tego kompetentną. Nie głosuje na nikogo. Ałaaaaa.

[ Dodano: 2017-10-18, 07:29 ]
Nie ma żadnego tematu z komentarzami więc piszę tutaj
Z jakiej racji mam być ciężko ranny tylko dlatego, że jestem pilotem? Proszę o uczciwe losowanie :patyk:

[ Dodano: 2017-10-18, 07:37 ]
PS2. Wylądowaliście na nieznanej wyspie z garstką nieznajomych i pierwsze co robicie to głosujecie na to który z kompletne obcych wam ludzi będzie się teraz wami rządzić. No w chuj wczucie w rolę. I to jeszcze na podstawie cech z kreatora postaci o których nie możecie wiedzieć.

[ Dodano: 2017-10-18, 07:51 ]
Cytat:
Chwilę potem nastąpił wybuch

Ale miało nie być zamachu


[ Dodano: 2017-10-18, 07:52 ]
Cytat:
Lista Macierewicza – dwie listy przygotowane w MSW w związku z realizacją uchwały lustracyjnej Sejmu z 28 maja 1992 r.

Pszypadeg?


[ Dodano: 2017-10-18, 08:51 ]
Chuj, że poza samolotem szaleje huragan a jesteśmy na środku oceanu. Wyskoczę sobie ze spadochronem xD ~ drugi pilot

[ Dodano: 2017-10-18, 08:54 ]
Po chwili moja postać dodaje:
Gówno mnie obchodzi kto jest liderem, powinniśmy opracować plan a potem głosować który ma obowiązywać. Proponuję najpierw pomoc rannym, przeglądać resztki samolotu w poszukiwaniu jedzenia i picia. Zawsze coś wam odpychamy podczas lotu więc powinno być dużo butelek wody i kanapek.
Ostatnio zmieniony przez widzu 2017-10-22, 19:12, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Tortuga
Włóż od tyłu - żółw


Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 7

Medale: Brak

Wysłany: 2017-10-18, 08:40   

icywind napisał/a:
Chuj, że poza samolotem szaleje huragan a jesteśmy na środku oceanu. Wyskoczę sobie ze spadochronem xD ~ drugi pilot


Chuj że huragan jest na Atlantyku, dlatego lecicie przez jebany Pacyfik - nie doczytam dokładnie, to się to się wypowiem.


icywind napisał/a:
PS2. Wylądowaliście na nieznanej wyspie z garstką nieznajomych i pierwsze co robicie to głosujecie na to który z kompletne obcych wam ludzi będzie się teraz wami rządzić. No w chuj wczucie w rolę. I to jeszcze na podstawie cech z kreatora postaci o których nie możecie wiedzieć.


Może niezbyt jasno się wyraziłem: to ma być TYMCZASOWY przywódca który ogarnie podstawy. Potem może się zmienić.

[ Dodano: 2017-10-18, 09:41 ]
I weź normalnie napisz jeszcze raz posta, bo nie da rady go podzielić.

[ Dodano: 2017-10-18, 09:46 ]
I jakoś wszyscy ogarnęli fakt, że ktoś próbuję ogarnąć chaos sytuacji, i nawet w miarę piszą że jeszcze się nie znamy i wybieramy "na czuja", tylko Ty robisz problemy, bo czytasz po łebkach. :patyk:
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19147

Medale: 26 (Więcej...)

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-10-18, 08:52   

Dalej nie odpisałeś dlaczego muszę być ranny
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Tortuga
Włóż od tyłu - żółw


Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 7

Medale: Brak

Wysłany: 2017-10-18, 08:54   

Bo tak mi kutwa bardzo pasowało fabularnie.
Od początku ranny miał być pilot, miałem losować jego rolę wśród graczy.
Ale jako że zgłosiłeś się na ochotnika - cóż, sam się wkopałeś. :spiew:
 
 
Tortuga
Włóż od tyłu - żółw


Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 7

Medale: Brak

Wysłany: 2017-10-18, 09:57   

EJ, DOBRA, ALE SERIO, SESJE RPG POLEGAJĄ NA TYM ŻE WYKONUJE SIĘ POLECENIA MISTRZA GRY, JAK ZACZNIECIE JE OLEWAĆ BO WAM SIĘ NIE PODOBAJĄ TO ZNAJDZIE SIĘ SPOSÓB BYŚCIE SZYBKO OPUŚCILI ROZGRYWKĘ, NIE WPROWADZA SIĘ WŁASNYCH ZASAD W NIE SWOJEJ GRZE



Tak, icy, to głównie do ciebie
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-18, 10:10   

Ej a jak wygląda ten samolot? Całkiem roztrzaskany, jak w Smoleńsku czy zostały elementy które można odzyskać (np. jakieś fotele, elementy plastikowe)? Czy paliwo wybuchło?

[ Dodano: 2017-10-18, 11:13 ]
I co to za samolot był? Model, jaka wielkość itp :p
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19147

Medale: 26 (Więcej...)

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-10-18, 10:15   

GM napisał/a:
EJ, DOBRA, ALE SERIO, SESJE RPG POLEGAJĄ NA TYM ŻE WYKONUJE SIĘ POLECENIA MISTRZA GRY, JAK ZACZNIECIE JE OLEWAĆ BO WAM SIĘ NIE PODOBAJĄ TO ZNAJDZIE SIĘ SPOSÓB BYŚCIE SZYBKO OPUŚCILI ROZGRYWKĘ, NIE WPROWADZA SIĘ WŁASNYCH ZASAD W NIE SWOJEJ GRZE



Tak, icy, to głównie do ciebie

Czyli mam mówić co chcesz i kiedy chcesz, mi chuja mi nie pasuje tutaj to głosowanie i chciałem, żeby moja postać to powiedziała ale nie, nie mogę, muszę głosować na przywódcę wśród nieznajomych mimo, że ludzie nigdy by się tak nie zachowali.
I mam napisać, że zboczyliśmy z kursu ale nie dajesz mi żadnych informacji dlaczego
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Tortuga
Włóż od tyłu - żółw


Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 7

Medale: Brak

Wysłany: 2017-10-18, 10:18   

icywind, wymagać będę tylko informacji istotnych fabularnie. To dlaczego zboczył z kursu sam napiszę.

Moris299, wszystkiego dowiecie się po losowaniu.

[ Dodano: 2017-10-18, 11:19 ]
icywind, mogłeś napisać że ci nie pasuje głosowanie i się wstrzymujesz, wstrzymanie się też jest głosowaniem nie mówiłem że nie można. Poprzedni post wypierdoliłem za spam Antosiem i tylko za to. ¯\_(ツ)_/¯
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19147

Medale: 26 (Więcej...)

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-10-18, 10:20   

Przecież tak kurwa napisałem
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Tortuga
Włóż od tyłu - żółw


Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 7

Medale: Brak

Wysłany: 2017-10-18, 10:20   

I nie, nie możesz zmienić. Jak się ogarniecie będzie drugie głosowanie, wtedy możesz wyrazić chęć nie głosowania na nikogo. Nie psujcie historii już na samym początku, nawet z prologu nie wyszliśmy. >:<
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19147

Medale: 26 (Więcej...)

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-10-18, 10:20   

Myślałem, że wypierdoliłeś wszystko bo muszę głosować
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Tortuga
Włóż od tyłu - żółw


Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 7

Medale: Brak

Wysłany: 2017-10-18, 10:21   

GM napisał/a:
I weź normalnie napisz jeszcze raz posta, bo nie da rady go podzielić.


Myślałem że ogarniesz że chciałem podzielić Twój post = głosowanie było ok, reszta nie.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19147

Medale: 26 (Więcej...)

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-10-18, 10:22   

Nie przeczytałem tego :I
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-18, 11:31   

Jaj, co za waląca po oczy forma. :P Muszą być te cudzysłowy? Czy można stosować dialogi w stylu książkowym?
_________________
Ostatnio zmieniony przez Ascara 2017-10-18, 11:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tortuga
Włóż od tyłu - żółw


Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 7

Medale: Brak

Wysłany: 2017-10-18, 11:43   

Ascara, nie muszą. Zważ na to o której to pisałem :D
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-18, 11:46   

To nawet nie tyle do Ciebie, co w kontekście wszystkich postów, które tam już są. :D Ogólnie dla mnie dość istotny aspekt, bo moje postaci zwykle mają bogate życie wewnętrzne. :chill:
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-18, 11:55   

Icek, na tym polegają sesje RPG, że mistrz gry steruje fabułą, a gracze muszą się stosować do jego poleceń :] Jeśli GM zarządził, że musi być głosowanie, trzeba je przeprowadzić i tyle bo widocznie miał w tym jakiś zamysł.


icywind napisał/a:
PS2. Wylądowaliście na nieznanej wyspie z garstką nieznajomych i pierwsze co robicie to głosujecie na to który z kompletne obcych wam ludzi będzie się teraz wami rządzić. No w chuj wczucie w rolę. I to jeszcze na podstawie cech z kreatora postaci o których nie możecie wiedzieć.


Ja przy wyborze kierowałem się nie kreatorem, tylko dwoma czynnikami:
- Wybierałem tylko spośród kandydatów zdrowych w 100%
- Uznałem, że jeśli mam głosować na kogoś poza sobą to najlepszym wyborem będzie Kicerk, który zaraz po rozbiciu się samolotu przedstawił jakiś konkretny plan co do dalszego działania - więc uznałem, że ma łeb na karku i będzie potrafił zachować zimną krew. A jeśli nie on, to ewentualnie Śmieszek, który wygląda na kogoś, kto sporo przeszedł (blizna pod okiem) więc w razie czego on też nie spanikuje.
Na razie mamy szczątkowe informacje o innych więc nie pozostaje nam nic innego, jak wybranie tymczasowego lidera na bazie tego, co już o nich wiemy.
A w razie czego, jak wspomniał GM, lidera zawsze można zmienić.
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12384
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-18, 12:39   

Prawdę mówiąc, to mamy postaci, które obdarowaliśmy cechami, których nie mamy, ale myślimy też po forumowemu i naszemu. I tutaj pomaga myślenie + szczęście.
Czuję, że szybko odpadnę.
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-18, 13:01   

Moris, w 1992 nikt nie mówił "lol"
wczuj się trochę

Na razie najlepiej robi to Askara ale teraz wszyscy teraz znają jej sposób myślenia mimo że powiedziała tylko jedno słowo
_________________
Ostatnio zmieniony przez macbed 2017-10-18, 13:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-18, 13:04   

Lol, jak to? To co mówili zamiast lol?

[ Dodano: 2017-10-18, 14:08 ]
Skąd lilith ma piwo do chuja na bezludnej wyspie xD
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.097 sekundy. Zapytań do SQL: 36