Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: ChodnikowyWilk
2020-01-15, 20:26
Klawiatura vs Moni vs Madlenka
Autor Wiadomość
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-01-15, 17:26   Klawiatura vs Moni vs Madlenka

Tu jest chyba najlepsze miejsce do pokłócenia się.
Ja tu też się pożarłam z kilkoma osobami a nie mam tutaj walki w kisielku buuu
_________________
 
 
NieMamKlawiatury
Czerwony pasek chlubą forumka


Wiek: 2,5
Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 390
Skąd: na świecie tyle przemocy?

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2020-01-15, 18:08   

Ale ja nawet nie wiem o co się kłócimy xD
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-01-15, 18:21   

Cytat:
i [Wczoraj 22:26] NieMamKlawiatury: Tylko przez koneksje ¯\_(ツ)_/¯
i [Wczoraj 22:27] NieMamKlawiatury: Nie no, widzę, że ma te +9 punktów ode mnie, więc prawdopodobnie nie oszukane
x e i [Wczoraj 22:33] Lilith: Też Madlence dałam punkty, więc pardon :P
i [Wczoraj 23:04] ChodnikowyWilk: A przypomnijcie mi czy zwycięzca świątecznego spiewanią był w grupie mistrz karaoke?
i [Wczoraj 23:05] ChodnikowyWilk: Tak wiem ze ja to głównie organizowalem ale nie pamiętam xd
i [Wczoraj 23:06] ChodnikowyWilk: Bo generalnie w tym konkursie nie było do wygrania kolorku
i [Wczoraj 23:08] ChodnikowyWilk: Lilka a mikolaja wyślę za jakiś czas, sory ze tak opozniam :)
i [Dzisiaj 0:30] MsMadeleine: Chyba ktoś tu zapomniał łyknąć leków na nerwy ;)
i [Dzisiaj 0:44] ChodnikowyWilk: Nerwosol kurwa!
i [Dzisiaj 1:21] MsMadeleine: Raczej maść na ból dupy ;]
i [Dzisiaj 1:45] monjiczq: To zabrzmiało jak ciche dni xd
i [Dzisiaj 2:06] MsMadeleine: To moje do klawiatury było :p
i [Dzisiaj 2:38] MsMadeleine: ChodnikowyWilk, hmm gdzie ze mną ciche dni :-D :troll:
i [Dzisiaj 2:49] monjiczq: Aaaa XD :troll:
i [Dzisiaj 2:51] MsMadeleine: Bo panna atencjuszka znowu do czegoś pije
i [Dzisiaj 2:51] MsMadeleine: Klawiaturo, oficjalnie Twoje żarciki są nieśmieszne
i [Dzisiaj 3:07] Nadir: To nie był aż tak chujowy żart.
i [Dzisiaj 4:10] MsMadeleine: Kwestia gustu.
i [Dzisiaj 4:11] MsMadeleine: Sorry, ale pierdyliard razy powtarza o tej koneksji jakby jej się płyta zaciela
i [Dzisiaj 4:15] MsMadeleine: Może zalatw swojej pannie żeby została tutaj adminem, też będziesz miała wtyki :* i już Ci ten ból dupy się zmniejszy
i [Dzisiaj 5:52] Nadir: Na tym forum powtarzanie w koło do przygu tych samych żartów to standard (hehe wanna, hihi ogon Mackersa),
i [Dzisiaj 5:56] MsMadeleine: Mhm
i [Dzisiaj 10:22] NieMamKlawiatury: Wypraszam sobie, to był mój pierwszy żart o koneksjach
i [Dzisiaj 10:22] NieMamKlawiatury: Ale inni robili to wcześniej, więc wybaczam, mogłaś mnie pomylić xD
i [Dzisiaj 11:45] icywind: To forum upadnie przez nepotyzm
i [Dzisiaj 11:46] icywind: Dlatego widzu jest najlepszym adminem
i [Dzisiaj 11:47] icywind: Powinien obowiązywać celibat administratorów
i [Dzisiaj 11:47] monjiczq: Icy na prezydenta
i [Dzisiaj 11:49] icywind: Widzu na dyktatora
i [Dzisiaj 12:03] Love178: o nie, trzeba się od nowa rozkrzykać
i [Dzisiaj 12:05] macbed: https://www.youtube.com/watch?v=Qcp2W1-SFt4
i [Dzisiaj 12:10] Love178: Btw, nie powiedziałam Wam, co dałam Staszkowi na Święta, a ten temat dopiero co przywołałam
i [Dzisiaj 12:10] Love178: Chyba, że opowiedziałam i mam sklerozję
i [Dzisiaj 12:18] macbed: kalendarz? xD
i [Dzisiaj 12:25] Nadir: AAAAAAAAAAA
i [Dzisiaj 12:34] monjiczq: Love a ty już w polszy?
i [Dzisiaj 13:31] MsMadeleine: NieMamKlawiatury, chuj mnie interesuje Twoje "wybaczenie"
i [Dzisiaj 13:37] MsMadeleine: Zresztą Ciebie trudno pomylić z kimś innym
i [Dzisiaj 13:43] NieMamKlawiatury: Oooo, ktoś tu sie wkurzył xD
i [Dzisiaj 13:44] MsMadeleine: Nie, stwierdzam fakt
i [Dzisiaj 13:45] NieMamKlawiatury: Też stwierdzam fakt, to był mój jedyny żart o koneksjach
i [Dzisiaj 13:45] NieMamKlawiatury: Sprawdź moją historię postów jak mi nie wierzysz ¯\_(ツ)_/¯
i [Dzisiaj 13:51] MsMadeleine: Nie jestem pewna czy to było w postach czy tutaj na shoucie
i [Dzisiaj 13:51] MsMadeleine: Jak tutaj to nawet nie mam co sprawdzać, bo wykasowana historia
i [Dzisiaj 13:56] MsMadeleine: Ale burdę o brak kolorku kiedyś zrobiłaś ;p
i [Dzisiaj 13:57] NieMamKlawiatury: Jestem aktywnym użytkownikiem forum od 4 lat, zasługuję na kolorek
i [Dzisiaj 14:01] MsMadeleine: NieMamKlawiatury, może za bardzo trollujesz i dlatego Ci nie chcą dać.
i [Dzisiaj 14:06] NieMamKlawiatury: Nigdy to nie trollowałam. Nawet nie kłamałam prawie, jestem praktycznie wzorowym użytkownikiem. To jest dyskryminacja
i [Dzisiaj 14:07] MsMadeleine: ", wpadłam na początku tylko tu potrollować"
i [Dzisiaj 14:08] MsMadeleine: Zresztą dużo osób myślało, że jesteś multikontem
i [Dzisiaj 14:16] NieMamKlawiatury: Mój początek był ponad 4 lata temu i napisałam ze dwa posty, gimme a break xD
i [Dzisiaj 14:21] MsMadeleine: No ale fakt faktem byłaś dla ludzi mało wiarygodna, teraz trochę więcej piszesz
i [Dzisiaj 14:22] MsMadeleine: A zresztą, to adminów się pytaj czemu jeszcze Ci koloru nie dali.
i [Dzisiaj 14:41] monjiczq: Oja pierdole XD
i [Dzisiaj 14:43] MsMadeleine: Też tak sobie myślę, jak widzę kolejne jej głupie posty
i [Dzisiaj 15:03] MsMadeleine: NieMamKlawiatury, ja Ci z miłą chęcią dam spokój, ale to Ty się ode mnie odpierdol
i [Dzisiaj 15:07] MsMadeleine: A jak masz jakiś problem do mnie to zapraszam na pw. Wiem,że kochasz błaznować na shoucie , ale spokojnie takie sprawy można załatwić między soba bez publiki
i [Dzisiaj 15:17] monjiczq: A sama do niej pijesz na sb teraz
i [Dzisiaj 15:23] MsMadeleine: A na chuj sie wtracasz
i [Dzisiaj 15:29] monjiczq: A o chuj ci chodzi teraz?
i [Dzisiaj 15:31] bartek82r: https://media1.tenor.com/images/d8305dde14424a25518e862786161125/tenor. gif
i [Dzisiaj 15:33] krojechleb: https://m.youtube.com/watch?v=6VkaXXpq6Xc. Dziewuszki zamiast się kłócić posłuchajcie sobie wesołej piosenki
i [Dzisiaj 15:33] NieMamKlawiatury: No ale ja też nie wiem o chuj ci chodzi xD
i [Dzisiaj 15:40] MsMadeleine: monjiczq, o to , że sie wcinasz w nie swoją kłótnie
i [Dzisiaj 15:42] MsMadeleine: NieMamKlawiatury, chodzi mi o to, że mam wrażenie, że ciagle sie do mnie dopierdalasz
i [Dzisiaj 15:44] macbed: cat fight cat fight
i [Dzisiaj 15:50] monjiczq: Bo mogę XD
i [Dzisiaj 15:51] monjiczq: A tak serio to się jakoś z dupy przyjebalas teraz do niej po prostu
i [Dzisiaj 15:53] MsMadeleine: Mówi to osoba która pojawia się tutaj raz na x czasu i gówno wie co się tutaj dzieje.
i [Dzisiaj 15:54] MsMadeleine: To już nie pierwsza sytuacja , ze Klawiatura ma do mnie jakis problem.
i [Dzisiaj 15:54] macbed: http://forum.mistrzowie.org/viewforum.php?f=29
i [Dzisiaj 15:55] MsMadeleine: Ale co Ty możesz o tym wiedziec, skoro Cię tu czesto nie ma
i [Dzisiaj 15:55] MsMadeleine: Nie znasz całego kontekstu, skoro to nie pierwszy raz. Przecież nikt się nie dojebuje do kogoś po jednym wpisie.
i [Dzisiaj 15:55] monjiczq: Weź trochę przystopuj bo cie chyba wyobraźnia ponosi
i [Dzisiaj 15:56] MsMadeleine: A Ty się nie wtrącaj jak Cię grzecznie prosilam.
i [Dzisiaj 15:57] monjiczq: Ty bardzo grzecznie widze wszystko robisz XD lol
i [Dzisiaj 15:57] MsMadeleine: Nie dopierdalam się do kogos bez powodu, a z Klawiaturą to nie jest pierwsza sytuacja
i [Dzisiaj 15:58] MsMadeleine: Nie rozumiem?
i [Dzisiaj 15:59] MsMadeleine: Czy ja zaczęłam temat Klawiatury? No nie, ona zaczęła mój. Po co prowokuje.
i [Dzisiaj 16:12] bartek82r: http://forum.mistrzowie.org/viewforum.php?f=29 B-)
i [Dzisiaj 16:17] macbed: jak im nie założymy tematu to skończy się na shoutboksie
i [Dzisiaj 16:19] Całkiem_Dobry_Chłop: Pozwólcie im szaleć na szitboksie.
i [Dzisiaj 16:19] Całkiem_Dobry_Chłop: Nie chcę być w rozkrzyczanych.
i [Dzisiaj 16:25] icywind: "MsMadeleine: Zresztą Ciebie trudno pomylić z kimś innym" mówisz to do osoby która brali za moje multikonto
i [Dzisiaj 16:54] widzu: *laughs in Przesada*
i [Dzisiaj 16:56] widzu: s e r p e n t y n a
i [Dzisiaj 17:21] icywind: serpentyna
i [Dzisiaj 17:23] icywind: Kiedy morys się znołbadził?
x e i [Dzisiaj 17:27] Lilith: icywind, dobrą chwilę temu.
x e i [Dzisiaj 17:27] Lilith: A dziewczyny niech się kłócą tu: http://forum.mistrzowie.o...p=406840#406840
i [Dzisiaj 17:33] monjiczq: Kto tu się kłóci xd
i [Dzisiaj 17:49] widzu: icywind, mniej więcej w okolicy swojego ostatniego posta
i [Dzisiaj 18:06] NieMamKlawiatury: Ale ja nie zaczęłam nawet tematu, temat był, zażartowałam i poszłam xD i nie wiem jakie inne rzeczy ci chodzi, nigdzie się do ciebie nie przypierdalałam xD

Skopiuję na zaś
_________________
 
 
MsMadeleine 
Magdalena


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Lut 2019
Posty: 673
Skąd: Kraków

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2020-01-15, 19:43   

Ale ja nie mam ochoty się kłócić. Nie pisałam wcześniej na czacie. Sama zaczęłaś i prowokujesz. Po prostu już któryś raz dajesz jakieś "przytyki" w moją stronę i hmm tak, nie pozwolę sobie na jakieś dopierdalanie się do mnie, bo Ci kurwa nic nie zrobiłam dziewczyno. Co? żal Ci dupę ściska , że jestem dziewczyną Wilka i że wzięłam udział w karaoke? Mam takie samo prawo tutaj być jak Ty czy każdy. A pierdolenie o koneksji jest żałosne. Trzeba było sobie samemu stworzyć karaoke (przecież też możesz?). A zresztą w dupę sobie wsadźcie tą "wygraną".
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-01-15, 20:01   

_________________
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2020-01-15, 20:14   

Cholera, przegapiłam karaoke... :(
_________________
 
 
NieMamKlawiatury
Czerwony pasek chlubą forumka


Wiek: 2,5
Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 390
Skąd: na świecie tyle przemocy?

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2020-01-15, 20:22   

Mam wrażenie, że po prostu masz zły dzień i zrobiłaś się wrażliwa. Nie krytykuję, też tak często mam i czasem czuję się urażona o pierdoły, normalna sprawa.
Ale naprawdę, nic do ciebie nie mam, nie robiłam ci nigdy celowo żadnych przytyków. Jeśli przytoczysz mi coś, co cię uraziło to prawdopodobnie przeproszę, bo serio, nie pamiętam żebym kiedykolwiek chciała cię obrazić. Jesteś spoko osobą. Nie moim typem osoby, ale to nie grzech.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.069 sekundy. Zapytań do SQL: 20