Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Wrzucajcie i oceniajcie...
Autor Wiadomość
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-14, 12:11   

Ale można to sobie zrekompensować pierwszym komentarzem :)
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-14, 12:47   

ja mam potem zaburzenia pamięci i nie wiem, czy to coś na głównej było już na mistrzach na głównej czy to po prostu w poczekalni widziałem :)
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-14, 17:54   

bartek82r napisał/a:
Większość z Was pisała, że raczej nie przeglądacie (i nie oceniacie) poczekalni.
A bywają tam czasem bardzo fajne screeny, które mimo wszystko nie przechodzą na główną (a szkoda) :(

Spróbujmy wygospodarować codziennie trochę czasu, na spędzenie trochę czasu w poczekalni i ocenianie.


To ja jestem z tych nielicznych, co przeglądają poczekalnię? Oczywiście w nocy po północy, jak spać nie mogę, ale jednak. Nie wiedziałem, że ze mnie taki sumienny gość jest.

Inna sprawa, że zdecydowanej większości skrinów daję minusy. Bom wybredny. A już te, które są tak malutkie, że nic tam nie widać bez wytrzeszczu, minusuję od razu bez wnikania w treść. Bo tak! Chcesz dodac skrina to zrób to tak, żeby dało się go odcyfrować bez mikroskopu! Bodajże Love się o to swego czasu burzyła i w tej wkestii ma moje pełne poparcie.

I alem Bartka zacytował! Niech mnie! [poprawione ;) - bartek]
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez bartek82r 2013-12-14, 20:55, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-14, 17:56   

Jankiel, już nie jesteś wicepremierem, nie musisz już przeinaczać słów w cytatach B)
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-14, 17:58   

widzu napisał/a:
Jankiel, już nie jesteś wicepremierem, nie musisz już przeinaczać słów w cytatach B)


Nie muszę, ale mogę! I to jest właśnie piękne! I byłem wicepremierem - obecnie tylko z innymi masonami rządzę światem z tylnego siedzenia. A to też niełatwy kawałek kawioru!:D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-15, 20:28   

W ramach czynu społecznego wrzuciłem ostatnio do poczekalni screena i nawet wszedł na główną :galy: Apel Bartka słuszny, postaram się od czasu do czasu odwiedzać poczekalnię i oceniać screeny bo jednak jest w tym racja, że nasza aktywność w poczekalni przekłada się na rozwój mistrzów i podniesienie poziomu głównej.

Jemszyszki napisał/a:
Najgorsze w ocenianiu poczekalni jest to, że potem większość głównej znasz, bo widziałeś dzień wcześniej w poczekalni.


AnswersMaster napisał/a:
ja mam potem zaburzenia pamięci i nie wiem, czy to coś na głównej było już na mistrzach na głównej czy to po prostu w poczekalni widziałem :)


O właśnie, kiedyś wyjątkowo wszedłem do poczekalni i przejrzałem chyba z 10 stron, a potem miałem deja vu podczas oglądania głównej :)
_________________
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-15, 23:31   

Wrzucalbym ale nigdy jakoś nie mogę znaleźć żadnej smiesznej sytuacji, riposty etc.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-16, 00:06   

Ja ostatnio mam w poczekalni sytuację, że widzę posty z powtarzającym się motywem sprzed lat, albo po prostu screen, który już był z bardzo wysoką oceną (/_- ) W sumie ciężka jest praca admina, bo musi zdecydować czy tą sklerozę ludzi przepuścić czy nie. A potem jak już jest na głównej, to my komentujemy ,,było!".
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-16, 01:57   

Wrzuciłem 2 screeny, obydwie riposty z komentarzy z Mistrzów:

http://mistrzowie.org/566919/Policja-cd
http://mistrzowie.org/566923/Ibra-cd


love178 napisał/a:
Ja ostatnio mam w poczekalni sytuację, że widzę posty z powtarzającym się motywem sprzed lat, albo po prostu screen, który już był z bardzo wysoką oceną (/_- ) W sumie ciężka jest praca admina, bo musi zdecydować czy tą sklerozę ludzi przepuścić czy nie. A potem jak już jest na głównej, to my komentujemy ,,było!".


Niestety prawda jest taka, że ilość dobrych ripost jest ograniczona, o wiele trudniej dziś wymyślić coś świeżego i dobrego niż kiedyś stąd ludzie kopiują stare motywy z basha czy innych stron, wałkują jeden temat (ostatnio na topie jest ta asystentka z Zusu), no a potem userom w komentarzach nie pozostaje napisanie nic innego niż "stare", "było", "wzięte ze strony XYZ" itd.
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-21, 16:20   

Davos napisał/a:
W ramach czynu społecznego wrzuciłem ostatnio do poczekalni screena i nawet wszedł na główną :galy: Apel Bartka słuszny, postaram się od czasu do czasu odwiedzać poczekalnię i oceniać screeny bo jednak jest w tym racja, że nasza aktywność w poczekalni przekłada się na rozwój mistrzów i podniesienie poziomu głównej.


No widzisz... :piwo:
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-28, 10:18   

Widzę, że poza Davosem nikt inny nie próbowął oceniać :/
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-30, 10:27   

Podniosę temat, bo chciałbym, żeby Davos się tutaj wypowiedział, bo jako jedyny wziął sobie do siebie rady wujka Bartka i ma wyniki.
W tej chwili jest 6 w topce :)

Gratulacje :piwo:
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-10-30, 10:33   

w top 20 msca ma 1 miejsce - 73 screeny :spiew:
pumpernikiel dobrze leci, ma 432. uparl sie na tego samsunga
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-30, 10:59   

A i tak póki co nagród nie ma i poczekamy na nie jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeszcze dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo z takim tempem.
_________________
 
 
matheus3004 
Überszlachta
Niepoprawny optymista


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 734
Skąd: Poznań

Medale: Brak

Wysłany: 2014-10-30, 14:59   

Moris299 napisał/a:
A i tak póki co nagród nie ma i poczekamy na nie jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeszcze dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo z takim tempem.

No dokładnie. Coś długo tych nagród nie ma... :|
_________________
"Tu, gdzie często wiele chcesz, a mało możesz."
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-30, 18:57   

bartek82r napisał/a:
Podniosę temat, bo chciałbym, żeby Davos się tutaj wypowiedział, bo jako jedyny wziął sobie do siebie rady wujka Bartka i ma wyniki.
W tej chwili jest 6 w topce :)

Gratulacje :piwo:


Dzięki :) Muszę powiedzieć, że sam jestem zdziwiony :P Jeszcze pod koniec sierpnia, po 3,5 roku obecności na mistrzach miałem 12 screenów. Aż coś tam wrzuciłem i weszło na główną, potem znowu i zmobilizowałem się, żeby dojechać do 20 i mieć niebieski nick :) Potem jeszcze weszły 2 kolejne screeny wrzucone przeze mnie kilka dni wcześniej i skoro już miałem 22 na głównej to stwierdziłem, że będę wrzucać dalej. I tak się wkręciłem, że w końcu mam 111 :P Na początku chciałem dojechać do 100, a teraz spróbuję do 200. Ale top 5 nie musi się bać, nie mam ambicji żeby atakować ich pozycje. Przynajmniej na razie :diabelek2:

I apel Bartka jak najbardziej wziąłem sobie do serca. Teraz przeglądam poczekalnię od deski do deski. Z 2 powodów. Po pierwsze - wiadomo - sprawdzam, czy ktoś już wcześniej nie wrzucił tego, co ja chcę wrzucić, bo szkoda fatygi i niepotrzebnie screeny się dublują. Ale po drugie - skoro ja już wrzucam screeny i inni je oceniają, to wypada też samemu oceniać screeny innych. I nie minusuję innych screenów tylko dlatego, że stanowią dla mnie potencjalną konkurencję (chociaż nie powiem, czasem korciło :diabelek2: ). Jak coś mnie śmieszy, to daję plusa. A jak coś mnie nie śmieszy, to przeważnie nie oceniam bo i tak już jest zminusowane ;)
Ale tak czy siak - nawet, kiedy ja przestanę już wrzucać screeny to i tak będę zaglądać do poczekalni - bo tak jak pisał Bartek, dziennie tych stron jest zaledwie kilka i naprawdę szybko można to przejrzeć. A jednak oceniając screeny mamy wpływ na to, co znajdzie się na głównej i warto z tego korzystać.
No i jest też to, o czym wspomniał Antek - łatwo mieć pierwszego czy drugiego komenta pod screenem, który ma spore szansę na główną i zarobić dzięki temu trochę plusów. To jest dobra opcja zwłaszcza dla Jankiela i nie dziwi mnie, że on przegląda nocami poczekalnię :)

brzozik70043704352251515 napisał/a:
w top 20 msca ma 1 miejsce - 73 screeny :spiew:


Jakoś miesiąc temu Pampers miał ponad 130 screenów na głównej w ciągu miesiąca :D Teraz trochę przystopował to mu statystyki spadły i go wyprzedziłem.

matheus3004 napisał/a:
No dokładnie. Coś długo tych nagród nie ma... :|


Ja w te nagrody nie wierzę :P Wydaje mi się, że to była podpucha adminów, żeby zachęcić ludzi do wrzucania screenów. Mnie to w sumie wszystko jedno. Jak będą nagrody to super, a jak ich nie będzie, to jakoś przeboleję :]

Swoją drogą - Bartek, coś mało screenów ostatnio wrzucasz. Z top 5 Pumpernikiel wrzuca jak szalony, Matheus i Veon też coś tam cały czas dodają. Jedynie Milek przystopował, ale on jest od jakiegoś czasu w ogóle nieaktywny. A Ty jesteś zarówno na mistrzach, jak i na forum. Czemu nie wrzucasz więcej screenów? Nie chcesz podjąć walkę o wyższą pozycję? Zresztą już powoli zaczyna zbliżać się do Ciebie Veon ;)
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-31, 01:50   

0 dodanych, 0 na głównej. Też się pochwalę skoro wpadł mi ten temat w oko a mam, jakby nie było, stuprocentową skuteczność.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-31, 01:59   

Ale jako Jankiel miałeś 2 albo 3 screeny na głównej z tego co pamiętam ;)
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-31, 02:01   

To było w samych początkach działalności. Jak miałem 2 skriny dodane i 3 komentarze... Spina nowicjusza. A potem się proporcje zaczęły zmieniać. Teraz jak jest 0 dodanych, tak zostanie.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-31, 02:07   

Ale na głównej już i tak screeny. Co z tego, że wrzucone z innego konta. Czystość i niewinność już utracone bezpowrotnie :D
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.086 sekundy. Zapytań do SQL: 33