Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Słowa też gwałcą
Autor Wiadomość
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-22, 13:08   

Love178 napisał/a:
Każde "za" jest głupie.
Wytykasz komuś, że jest "za chudy/za gruby" a nie wiesz, czy ta osoba nie zmaga się z chorobą lub pracuje nad sobą i jest właśnie w lepszym stanie niż miesiąc wcześniej, a Ty ją dalej przybijasz. Nie mówiąc o aspektach, których się nie da zmienić "za niski/za wysoki", uważam, że można samemu pomyśleć, postawić się w czyjejś sytuacji i wielu osobom oszczędzić bycia setną osobą danego dnia, która im wytyka to jak wyglądają... zwłaszcza, że to tylko to, jak wyglądają, jak mówisz komuś "jesteś za chuda", to mam rozumieć, że wiesz dokładnie jak ta osoba będzie wyglądała kiedy przytyje i że się będzie wtedy lepiej czuła? Bez sensu. To już lepiej zachować swoje "mądrości" dla siebie lub dalej być sobie Koreańczykiem.


Ale teraz też poszłaś w skrajność. No chyba logiczne, że na wejście nie dopierdalam dziewczynie, której nie znam, "Jesteś za gruba/chuda/niska/wysoka". No bez przesady. Jednak obowiązują w społeczeństwie pewne standardy zachowania i na takim etapie nie wypada. Wyobraź sobie, że moja przyjaciółka (jakkolwiek to brzmi), cieszy się że mówię do niej: "jesteś za chuda". Dla niej to tylko motywacja do wpierdalania, tycia i chodzenia na siłownię w celu poprawy figury. I chyba nie znam osoby oprócz mojej mamy, które urażałoby "jesteś za chuda". (Mame wpada prawie w anoreksję).
I tak, grubym ludziom których dobrze znam też mówię: "schudnij spaślaku :-) ".
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-22, 13:10   

Adijos napisał/a:
I tak, grubym ludziom których dobrze znam też mówię: "schudnij spaślaku :-) ".


Ja też, jeszcze żodyn się nie obraził.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-22, 13:12   

V - r, a nawet jeśli to przełknęły obrazę. Ze smakiem.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-22, 13:13   

Ja sam jestem autorem większości żartów na temat mojego wyglądu, więc mnie też to nie obraża.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-22, 13:16   

Ty jesteś facetem widzu. Jak ktoś powie żeś gruby, to to będzie zwykle stwierdzenie faktu. Jakbyś był kobietą, to to byłby gwałt. Przynajmniej to sugeruje ten filmik.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-22, 13:23   

To dla rozluźnienia i kontrastu przypomnijmy sobie z Pomarańczowym Królem jak należy postępować z kobietami: https://www.youtube.com/watch?v=9GSp2F03MT8
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-22, 13:52   

Davos napisał/a:
Zawsze się trochę gwałci.


W sumie ten filmik potwierdza słowa JKM...

[ Dodano: 2016-08-22, 13:52 ]
Adijos napisał/a:
Love178 napisał/a:
Każde "za" jest głupie.
Wytykasz komuś, że jest "za chudy/za gruby" a nie wiesz, czy ta osoba nie zmaga się z chorobą lub pracuje nad sobą i jest właśnie w lepszym stanie niż miesiąc wcześniej, a Ty ją dalej przybijasz. Nie mówiąc o aspektach, których się nie da zmienić "za niski/za wysoki", uważam, że można samemu pomyśleć, postawić się w czyjejś sytuacji i wielu osobom oszczędzić bycia setną osobą danego dnia, która im wytyka to jak wyglądają... zwłaszcza, że to tylko to, jak wyglądają, jak mówisz komuś "jesteś za chuda", to mam rozumieć, że wiesz dokładnie jak ta osoba będzie wyglądała kiedy przytyje i że się będzie wtedy lepiej czuła? Bez sensu. To już lepiej zachować swoje "mądrości" dla siebie lub dalej być sobie Koreańczykiem.


Ale teraz też poszłaś w skrajność. No chyba logiczne, że na wejście nie dopierdalam dziewczynie, której nie znam, "Jesteś za gruba/chuda/niska/wysoka". No bez przesady. Jednak obowiązują w społeczeństwie pewne standardy zachowania i na takim etapie nie wypada. Wyobraź sobie, że moja przyjaciółka (jakkolwiek to brzmi), cieszy się że mówię do niej: "jesteś za chuda". Dla niej to tylko motywacja do wpierdalania, tycia i chodzenia na siłownię w celu poprawy figury. I chyba nie znam osoby oprócz mojej mamy, które urażałoby "jesteś za chuda". (Mame wpada prawie w anoreksję).
I tak, grubym ludziom których dobrze znam też mówię: "schudnij spaślaku :-) ".


Ja miałem spine z przyjaciółką bo sie wkurzyłem bo mowi naszej kolezance (gruba... ale ladna jak na grubą) że dobrze wyglada itd. i sama ją usprawiedliwia, ze to przez geny itd. i mnie to wkurwiało i poklocilismy sie w tym temacie - Zas tamta się odchudza i nie obraża jak sie jej powie, ze jest gruba i powinna coś ze sobą zrobić, sama stwierdzial, że to jej wina... No tak wlasnie jest no i chuj, co tu duzo gadac...

[ Dodano: 2016-08-22, 13:52 ]
Love178 napisał/a:
Adijos napisał/a:
I serio kogoś uraża "jesteś za chuda"? :D

Każde "za" jest głupie.
Wytykasz komuś, że jest "za chudy/za gruby" a nie wiesz, czy ta osoba nie zmaga się z chorobą lub pracuje nad sobą i jest właśnie w lepszym stanie niż miesiąc wcześniej, a Ty ją dalej przybijasz. Nie mówiąc o aspektach, których się nie da zmienić "za niski/za wysoki", uważam, że można samemu pomyśleć, postawić się w czyjejś sytuacji i wielu osobom oszczędzić bycia setną osobą danego dnia, która im wytyka to jak wyglądają... zwłaszcza, że to tylko to, jak wyglądają, jak mówisz komuś "jesteś za chuda", to mam rozumieć, że wiesz dokładnie jak ta osoba będzie wyglądała kiedy przytyje i że się będzie wtedy lepiej czuła? Bez sensu. To już lepiej zachować swoje "mądrości" dla siebie lub dalej być sobie Koreańczykiem.


Stek bredni, jak zawsze w twoim wydaniu.

Zdecydowana wiekszosc grubasów to grubasy które się obżerały a nie wykazały aktywności fizycznej, tym bardziej kobiety.

Ja znam tylko 2 (na niezliczoną ilość grubasek które znam) które się odchudzaja, reszta robi problem innym o tym, że same są grube.

Akurat wyrażanie poglądów jest czymś naturalnym jak powiedział jankiel i może wyjść bardziej na korzyść bo moze owy grubas się za siebie weźmie i przestanie żreć.
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-22, 14:06   

https://www.youtube.com/watch?v=g1kCpIAjdos

Tak mi się przypomniało to macie:D
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
maat_


Dołączył: 22 Lip 2016
Posty: 499

Medale: Brak

Wysłany: 2016-08-22, 14:14   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Maat, mówisz o kobietach?


Tak. Takie przypierdalaki, weź żyj z takim kimś pod jednym dachem
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-22, 14:33   

Maat, dlatego już nie mieszkam z kobietą. :troll:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
maat_


Dołączył: 22 Lip 2016
Posty: 499

Medale: Brak

Wysłany: 2016-08-22, 14:52   

JankielKindybalista85, Wyprowadziłeś się od mamy?
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-22, 14:54   

BURRRRRRRN
_________________
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-22, 14:57   

A mi się wydawało, że na tym polegał żart Jankiela.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-22, 14:57   

A w sumie
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-22, 15:38   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Ty jesteś facetem widzu. Jak ktoś powie żeś gruby, to to będzie zwykle stwierdzenie faktu. Jakbyś był kobietą, to to byłby gwałt. Przynajmniej to sugeruje ten filmik.


Czyli jeśli kobieta stanie przed lustrem i powie, że jest za gruba/chuda, można uznać, że w tym momencie popełnia samogwałt?
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-22, 15:51   

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: Tak ogólnie. Dla wszystkich od mojego ostatniego posta tutaj. <3
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
maat_


Dołączył: 22 Lip 2016
Posty: 499

Medale: Brak

Wysłany: 2016-08-22, 16:33   

V - r, Zapomniałam, ze nie jesteście w moim wieku, wśród znajomych mam obecnie apogeum rozwodów i rozstań, więc takie zdanie słyszę co chwilę i ma to inny wymiar
Ostatnio zmieniony przez maat_ 2016-08-22, 16:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-22, 17:08   

A mnie ciekawi, ile razy to one kogoś obgadywały. Np. między koleżankami, że taka jedna to gruba albo jakaś nieatrakcyjna bądź ma kiepską fryzurę. Albo ile razy same powiedziały facetowi, że jest za chudy, za mało przypakowany, że facet to powinien zaczynać się od 1,80 m wzrostu i co najmniej 17 cm w penisie. Ile to takich ludzi już, że sami najbardziej chętni, by wszystkich krytykować, ale jak oni coś usłyszą na siebie (nawet, jeśli to jest tak naprawdę konstruktywna krytyka, a nie obelga), to od razu "gwałcisz mnie tym słowem".

Czasami jak ktoś komuś powie "jesteś za chuda/za gruba", to nie musi być jakaś obelga, ale troska o zdrowie, bo nadwaga lub niedowaga (nie mówiąc już o otyłości lub wygłodzeniu) może być czynnikiem chorób.

Zresztą, każdy człowiek też ma swoje gusta i te "za" będą występować. Np. wysoka dziewczyna nie będzie sobie szukać karypla, a taki konus nie będzie szukał babki powyżej 1,8 m (wiem z autopsji :P ). Po prostu.
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-22, 17:12   

maat_ napisał/a:
Zapomniałam, ze nie jesteście w moim wieku


rzviro mode on
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-22, 17:42   

Maat, no nie no, rozwodzić się nigdy nie rozwodziłem. :-D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.091 sekundy. Zapytań do SQL: 32