Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Euro 2016 we Francji
Autor Wiadomość
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-10, 23:52   

JankielKindybalista85 napisał/a:
No właśnie kurwa nie. Po pierwsze dlatego, że w Polsce się uczciwie nie obejrzy wszystkich meczy bo Solorz choć poniósł już tyle porażek wciąż próbuje się bawić w płatne kanały, blokowania, pajperwjuły i inne bzdety. I jak zwykle chuj mu w dupę.


:piwo:

Jak ja kurde nie lubię, gdy polsat ma prawa do transmisji jakiejś imprezy :/ Bo potem chuje wszystko kodują! Tyle dobrego, że chociaż TVP kupiła prawa do 11 spotkań. A polsat w otwartych kanałach zdecydował się w końcu puścić 24 mecze, ale te mniej intresujące, przynajmniej w fazie grupowej. Przykładowo jutro pokażą mecz Albania - Szwajcaria, a Anglia - Rosja już nie. Bo kurde lepiej zakodować, wyciągać od ludzi dodatkową stówę i mieć małą oglądalność, niż dać w otwartym kanale, mieć o wiele większą oglądalność i przez to dużą kasę za reklamy. Niemcy, Czesi, nawet Litwini mają całe Euro na otwartych kanałach, tylko my jesteśmy murzyńskim bantustanem, którego mieszkańców można dymać na prawo i lewo :/

A analizy Gmocha i spółki na TVP mi nie przeszkadzają bo i tak ich nie oglądam :D
Co do ceremonii otwarcia - ja czasem oglądam, ale to jest bardziej takie zerkanie co jakiś czas, gdy robię jednocześnie coś innego np. siedzę przy kompie.

No, a odnośnie meczu: Francja wygrała, ale szału nie było. Rumunia ambitnie walczyła i niemal udało jej się dowieźć remis do końca.
Mam nadzieję, że nasi oglądali ten mecz bo Rumunia będzie naszym rywalem podczas eliminacji do MŚ 2018. I warto im się przyglądać na tym turnieju.

[ Dodano: 2016-06-10, 23:56 ]
A ten gol Payeta nie przypominał Wam czasem gola Błaszczykowskiego z Euro 2012, zdobytego przeciwko Rosji? Bo mi bardzo :)
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-11, 00:15   

a tvp to wykupila 11 jakich meczow? bo powiedzmy ze Polacy przejda przez grupę jakims cudem a tvp wykorzysta już limit 11 transmisji. Chyba ze w to są wliczone wszystkie mecze naszej drużyny, jak to jest?
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-11, 00:21   

Davos napisał/a:
Niemcy, Czesi, nawet Litwini mają całe Euro na otwartych kanałach


No to po prostu znaleźć w sieci te kanały. ;)
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-11, 00:31   

Ascara, no w sieci znaleźć to nie problem, tak samo jak zawsze się znajdzie jakiegoś streama, tyle że transmisja w necie zawsze jest gorsza niż w tv, bo czasem muli i się zacina.

Wilku - tvp wykupiła mecz otwarcia, 3 mecze Polaków w grupie, 2 mecze 1/8, 2 ćwierćfinały, półfinały i finał. Razem 11. Jeśli Polacy dotrą do fazy pucharowej to tvp pokaże wszystkie ich mecze, a jeśli nie wyjdą z grupy - wtedy tvp pokaże mecze innych reprezentacji.
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-11, 01:07   

W sumie rozsądny schemat. :git:

Ja tylko czekam na PL-DE. Raz ich rozłożyliśmy. :P
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-11, 10:48   


Szyszek napisał/a:
"KIPCZIU"

Prawie jak "keczup". :]
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-11, 12:36   

Maczu Kipcziu :P

Ok, co my mamy dzisiaj w harmonogramie:
Albania-Szwajcaria - tutaj Szwajcaria powinna pewnie wygrać z Albańczykami.
Walia-Słowacja - Bardziej wierzę w Walijczyków, ale nie zdziwiłbym się, gdyby Słowacja zdołała wygrać.
Anglia-Rosja - potencjalnie najciekawsze spotkanie dzisiaj, ciężko mi wytypować faworyta, bo niby Rycerze Albionu napinają się, że są mocni, ale nie są dobrzy w przygotowywaniu formy na wielką imprezę no i Rosjanie mogą ich capnąć. Wyczuwam remis.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-11, 17:12   

Szwajcaria - Albania 1:0
Całkiem niezły mecz, ale wynik pechowy dla Albanii, bo mimo iż od jakiejś 30 minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla ich kapitana, mieli potem kilka sytuacji sam na sam, ale bramkarz Szwajcarii wszystko bronił. I to on jest niewątpliwie bohaterem spotkania.

W pozostałych meczach typuję zwycięstwo Walii i tak jak Szyszek, remis Anglii z Rosją.
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-11, 17:14   


Ta czerwona kartka trochę niezasłużona moim zdaniem.
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-11, 17:40   

Też tak uważam. Wprawdzie zagranie ręką faktycznie było, ale powinien być wcześniej odgwizdany faul Szwajcarów.
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-11, 18:15   

Sommer - bohater Szwajcarów dzisiaj. To dzieki niemu Szwajcarzy nie stracili punktów, bo obronił sporo. Po przeciwnej Berisha bronił, jak mógł, ale jego głupi błąd na samym początku pogrążył Albanię. No i mamy pierwszą czerwoną kartkę na turnieju. Nie wiem, czy aby na pewno zasłużoną, ale stało się.

A tymczasem bardzo ładny gol Bale'a :clap:
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2016-06-11, 19:58   

ja oglądam na czeskim kanale i daje radę, tylko bez głosu ;d
2:1 dla Walii, szkoda Słowacji, wieczorem stawiam na Anglię (y)

ciekawe kto wygra EURO, moim zdaniem Portugalia




a jutro juz POOOOOOOOOOOOOOOLSKA!!!!
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-11, 20:08   

Słowacy w pewnym momencie wydawało się, że zaczynają przejmować inicjatywę. Gol Dudy ( :D ) na pewno dodał animuszu naszym południowym sąsiadom. Jednak to Walia okazała się lepsza, zgodnie z planem, można tak powiedzieć, bo Słowacy potem zaczęli troche grać, jakby dostali wylewu.

Cytat:
ciekawe kto wygra EURO, moim zdaniem Portugalia

Szczerze to wątpię w Portugalię. Nie wykluczam, że zajdą wysoko, ale mimo to nie wyglądają mi na jakąś wielką drużynę, która miałaby wygrać całą tę imprezę. Jak dla mnie to jest taka bardziej ekipa na jednego zawodnika na ten moment. A jeśli Ronaldo nie będzie w świetnej formie, to wierzę, by mieli coś ugrać.

No dobra, dzisiaj jeszcze nas czeka spotkanie Anglików z Rosjanami. Nie ukrywam, czekam na to starcie, bo potencjalnie może być ciekawie ;)
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-11, 20:12   

Potencjalnie Anglia-Rosja nie oglądam bo net słabuje. A dwóch poprzednich meczy też nie oglądałem bo byłem w pracy.

Ale ważne że brudy i raki kontynentu zjebane albanusy przegrały i bardzo dobrze. Jeśli będzie trzeba niesłusznie wyrzucić z boiska całą ich jedenastkę żeby przegrali to to właśnie należy zrobić.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-11, 20:14   

JankielKindybalista85 napisał/a:
raki kontynentu zjebane albanusy


Król Albanii pozdrawia serdecznie

:troll:
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-11, 20:16   

Jego nuty i jego samego też nie znoszę. Słusznie wybrał akurat albanię na patrona. :troll:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-11, 20:19   

Tsa, dopasowali się :troll:

A tymczasem:
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-11, 20:21   

Nasz prezydent ratuje chleb z Jezusa przed upadkiem na dywan, rozdziewicza wzrokiem na instagramie i strzela gole na Euro w innej reprezentacji. W porównaniu do żyrandolowego komora to niebo a ziemia!

Aha, liczę że Anglia to wygra jedną bramką.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-11, 20:26   

Najlepsze, że Szwajcaria ma w składzie kilku piłkarzy pochodzenia albańskiego i wszyscy oni mogą po Euro przenieść się do nowopowstałej reprezentacji Kosowa. Podobnie może zrobić kilku reprezentantów Albanii. I tym samym Kosowo już na starcie będzie mieć niezłą pakę i może namieszać w swojej grupie eliminacyjnej :P No i bracia Xhaka, którzy dziś grali przeciwko sobie w meczu Szwajcaria - Albania, znajdą się w jednej reprezentacji.

A co do Portugalii, kilka dni temu rozbili Estonię 7:0. Wiadomo, to był tylko mecz towarzyski, ale pokazali, że mają niezłą siłę ognia. Sam jestem ciekaw, jak daleko zajdą. Grupę mają teoretycznie najsłabszą, bo z Islandią, Austrią i Węgrami, ale futbol już niejeden raz pokazał, że czasem i z takiej grupy nie jest łatwo wyjść :]

[ Dodano: 2016-06-11, 20:27 ]
JankielKindybalista85 napisał/a:
Aha, liczę że Anglia to wygra jedną bramką.


Czyżbyś zagrał tak u buka? :)
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-11, 20:29   

Davos napisał/a:
bracia Xhaka

A ich trzeci brat, Zulus, to gej, marcin i skurwysyn. Słownikiers potwierdzi. :troll:

A zagrany mam handicap 1 gola na Rusków za psi kurs ale o to chodzi. Czyli wygrana Rusków, remis i każda wygrana Anglików jedną bramką mnie urząda.

Skład Anglii pięknie odmieniony w stosunku do mundialu. Rośnie im nowa obiecująca młodzież... która oczywiście osiągnie dokładnie tyle samo co "złote" pokolenie Gerrarda, Lamparda i Terry'ego, czyli nic.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.098 sekundy. Zapytań do SQL: 32