Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Telefony
Autor Wiadomość
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-27, 22:35   

ChodnikowyWilk napisał/a:
To teraz jesteś adminem i znów jesteś świadkiem upadku forum.

Nie wiem co sądzicie ludzie, ale wychodzi na to że Davos przynosi pecha :troll:


No w sumie :diabelek2: Ale biorąc pod uwagę, że fora, na których jestem modem, upadają po co najmniej 6 latach, statystyka nie jest taka najgorsza :PP


ZSK napisał/a:
Jak tak czytam Davos, to aż zazdroszczę. W sumie wystarczył nowy wątek o wyjściu na piwo czy planszówki i znajomości rodzą się same <3


Bo tak właśnie było. Zresztą z naszego forum też mieliśmy kilka zlotów i część z nas poznała się na żywo, nawet powstały forumowe pary. To teraz wyobraźcie sobie, że na naszym forum jest kilkudziesięciu aktywnych użytkowników i mieszkamy wszyscy w tym samym mieście. No nie da się nie poznać i nie spotykać regularnie w takich okolicznościach. Nawet Widza byśmy wyciągnęli z chaty :PP
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-28, 00:37   

No na końcu to cię już trochę poniosło.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-28, 18:11   

A może wywalenie Davosa z funkcji admina uratuje forum?
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-28, 18:32   

widzu napisał/a:
A może wywalenie Davosa z funkcji admina uratuje forum?

https://www.youtube.com/watch?v=-nOkR7HjyO4
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-28, 20:02   

widzu napisał/a:
A może wywalenie Davosa z funkcji admina uratuje forum?




_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2021-12-28, 20:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-29, 20:27   

Davos napisał/a:
¯\_(ツ)_/¯.gif" resizemod="on" onload="rmw_img_loaded(this)" border="0" alt="" />
_________________
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-29, 22:23   

https://youtu.be/BBZ3i1GIWrE
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-29, 23:37   

Moris299 napisał/a:
https://youtu.be/BBZ3i1GIWrE

https://www.youtube.com/watch?v=quW7rWboP8I

[ Dodano: 2021-12-29, 23:38 ]
Pewnie to było w poście dabosa przed edycją
Cytat:
Ostatnio zmieniony przez Davos Wczoraj 20:03, w całości zmieniany 1 raz
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-30, 01:26   

Dziwne, bo wkleiłem standardowo gifa i tyle. Nie wiem, skąd się tam wziął ten kod ¯\_(ツ)_/¯
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2022-09-09, 19:07   

Co myślą Applowcy o marce: Mesjasze technologii ustanawiający trendy
Jak jest w rzeczywistości: xDDDD https://streamable.com/dv3yn4
_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2022-09-09, 19:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2022-09-10, 06:54   

Xiaomi lepsze
Ostatnio zmieniony przez icywind 2022-09-10, 08:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2022-09-11, 10:25   

Apple robi dobry sprzęt, ale targetuje do bufonów. Ludzie posiadający iPhony uwielbiają się obnosić, że takowe posiadają. Zauważyłam, że ludzie zwykle mają wyciszone dzwonki, a jak dzwonek nie jest wyciszony, to przeważnie jest to iPhone.
Młodzi mają tendencję do tego, żeby telefon pozostawić na samej wibracji, w średnim wieku i starsi mają dzwonek na pełną pizdę, pod warunkiem, że to Android. Jabłkowcy w większości mają dzwonek na pełnej głośności niezależnie od wieku. Nawet u mnie w firmie. Jak słychać, że komuś dzwoni telefon, to zawsze słychać iPhone'a.
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2022-09-11, 11:07   

Mam włączone dźwięki w telefonie :bag:

Ale zawsze je wyłączam, gdy jestem w jakimś miejscu typu u lekarza itd.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2022-09-11, 11:25   

Oglądając pierwsze filmowe recki na yt i czytając komentarze, wysuwam hipotezę, że często klientami iP są ludzie, którym łatwo zaimponować jedną-dwoma w zasadzie prostymi nowościami, a ci już są zaślepieni, zachwyceni i nie patrzą na resztę specyfikacji (mam tu na myśli animacje wokół pigułki gwa... z aparatami).
Często też nawet nie mają wiedzy jak bardzo do tyłu są za androidem, albo kupują żeby się pokazać. Bo to symbol statusu, coś jak Rolex - w zasadzie jedyna luksusowa marka zegarków jaką zna gawiedź, więc taka jest kupowana przez nowobogackich bez wiedzy o branży, by ową gawiedź zachwycić. Mało kto obejrzy się za Patekiem na nadgarstku, mimo, że to totalnie wyższa liga niż rolek, no ale hype jest na rolka. Myślę, że podobnie to działa z telefonami. iP to taki Rolex w świecie telefonów.
Do tego dochodzi ta mityczna wręcz niezawodność, wieczna płynność, bateria etc. ...marketing po prostu. No i te jebane aparaty, które mimo, że fizycznie nie są wcale przełomowe, to jakimś cudem zdjęcia robią dobre, instagramowe takie.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
  
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2022-09-11, 12:26   

widzu napisał/a:
Mam włączone dźwięki w telefonie


Ja napisał/a:
Zauważyłam, że ludzie zwykle mają wyciszone dzwonki


Nie pisałam, że wszyscy, tylko zwykle tak jest. Zawsze znajdzie się ktoś, kto się wyłamuje, normalne.
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2022-09-11, 12:42   

Również mam włączone, ale cicho.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2022-09-11, 15:03   

Ja mam tylko wibracje a jak jestem gdzieś dalej od telefonu (w innym pokoju powiedźmy) to zegarek wibruje i pokazuje kto dzwoni.

ZSK napisał/a:
łatwo zaimponować jedną-dwoma w zasadzie prostymi nowościami, a ci już są zaślepieni


najlepsze, że te nowości to często coś co jest już standardem w innych telefonach. Dla przykładu: pierwsze telefony z bezprzewodowym ładowaniem to okolice 2012 r. tymczasem tymczasem w Apple pojawiło się dopiero w Iphone 8 w 2017 roku. To samo z płatnościami mobilnymi, a teraz dla przykładu wielkie notche na prawie całą szerokość ekranu gdzie w Androidach już dawno albo są pełne bezramkowe albo tylko taką małą kropeczkę na aparat zajmującą 1/5 tego zajmuje Notch w Apple.

A co do szpanerstwa użytkowników Apple to zawsze rozwala mnie jak ludzie kupują case na ten telefon i case koniecznie musi mieć dziurkę która odsłania logo Apple XD To daje już niezły pogląd po co kupują ten telefon - dla szpanu

_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2022-09-11, 19:03   

Moris299, takich funkcji było więcej. Pamiętam jak zdarzało się, że użytkownicy iP byli szczerze zaskoczeni, że "nowa" funkcja jest od x lat dostępna w andkach. Nie znają rynku. Po prostu w ich świadomości iP jest najlepszy i chuj.
I znowu odniesienie: tok rozumowania podobnych do części miłośników BMW.
Chore? Owszem, ale mają do tego prawo.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2022-09-11, 20:29   

Ja mam iPhona mini bo to jedyny dobry telefon z ekranem poniżej 5,5 cali xD
Dzwonek mam włączony bo jak ktoś dzwoni to chce słyszeć, że ktoś dzwoni, zwłaszcza ze czasem ktoś zadzwoni na numer służbowy. Wibracje włączam jak wiem ze nie będę mógł rozmawiać
Noszę go bez case, pewnie po to, żeby logo było widać, macie mnie
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2022-09-12, 06:38   

Oj tam, ja też swój telefon noszę bez "bez case". Nie po to inżynierowie w pocie czoła projektują jak najcieńsze telefony i do tego eleganckie plecki, żeby je jakimś chujstwem zakrywać.

[ Dodano: 2022-09-12, 07:43 ]
Moris299 napisał/a:
w Androidach już dawno albo są pełne bezramkowe albo tylko taką małą kropeczkę na aparat zajmującą 1/5 tego zajmuje Notch w Apple.

Może Apple za kilka lat odkryje czym jest skaner linii papilarnych pod ekranem.

Ja mam mega kocura z wysuwany aparatem, ale niestety przez lenistwo konstruktorów i klientów, którzy mają tbw, to ostateczne, ultimate rozwiązanie problemu z przednim aparatem poszło do lamusa. A szkoda.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.101 sekundy. Zapytań do SQL: 33