Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Muslimy
Autor Wiadomość
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-20, 13:37   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Aeh, Europa pierdolnie przez te wasze tolerancje. Nie dociera do was, a mi się tłumaczyć nie chce.


:piwo: i to wielki kufel
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-20, 13:47   

Pozabijali by wam rodziny przy was, a jeszcze byscie ich pewnie na grilla za to zaprosili? Ich trzeba się pozbyć razem z dziecmi bo jak dorosną to będzie to samo.
_________________
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-20, 13:48   

Tak tylko napomknę o Tatarach - mieszkają w Polsce, są zasymilowani a przede wszystkim wyznają islam. Ale ani im w głowie zamachy czy napaści na Polaków, ba, są wdzięczni, że mogą tu mieszkać i pracować. Ubogacają polską kulturę w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Takie coś popieram w całej rozciągłości. Nie należy kąsać ręki, która karmi.

A na zachód dotarli barbarzyńcy, zwierzęta, których trzeba jak najszybciej usunąć z Europy za wszelką cenę, o ile kultura zachodnia chce przetrwać.
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-20, 15:28   

dla wszystkich popierających przyjmowanie tej dziczy polecam filmik

https://www.youtube.com/watch?v=hDackRHE7GE

[ Dodano: 2017-08-20, 15:58 ]
https://www.youtube.com/watch?v=6lG8adhIee8
_________________
 
 
L - a 


Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 990

Medale: Brak

Wysłany: 2017-08-20, 16:21   

Dead_Laugh napisał/a:
A ja się w pełni zgadzam z Ickiem i Barbrą. I naprawdę smutno mi nawet z powodu tego, że wielokrotnie pada w tym temacie słowo "brudasy" czy "ciapaki". To jest naprawdę smutne, że ktoś jest uznawany za gorszego tylko z powodu koloru skóry, wyznania czy pochodzenia.

Nastoletni strażnik moralności, który w innym temacie fantazjuje o wyrywaniu krtani i skalpowaniu :clap: :clap:
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-20, 16:31   

manciara9 napisał/a:
Tak tylko napomknę o Tatarach - mieszkają w Polsce, są zasymilowani a przede wszystkim wyznają islam. Ale ani im w głowie zamachy czy napaści na Polaków, ba, są wdzięczni, że mogą tu mieszkać i pracować. Ubogacają polską kulturę w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Takie coś popieram w całej rozciągłości. Nie należy kąsać ręki, która karmi.

A na zachód dotarli barbarzyńcy, zwierzęta, których trzeba jak najszybciej usunąć z Europy za wszelką cenę, o ile kultura zachodnia chce przetrwać.

Radykalni nazywają ich "Psami Europy".
Tatarzy tu przybyli bodajże w XV wieku, bo podbijali tereny, ale znaleźli się tacy, co tu się osiedlili na Podlasiu, bo im się spodobało.
Obecnie mają oni tytuły szlacheckie. Wyznają islam, ale są umiarkowani w tym, mają swoje meczety, ale żyją w zgodzie z nami i czują się Polakami. Wytworzyli swoje zwyczaje, jakoś elegancko łącząc nasze z ich.
I to się chwali. Jakby każdy uchodźca taki był, co przybywa do Europy, to tego kryzysu by zwyczajnie nie było.
_________________
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-20, 17:47   

L - a, dokładnie. Będę wyrywać krtań i skalpować każdego kto się ze mną nie zgodzi. Bo w końcu to ja mam rację i dzięki mojej racji Europa przetrwa.

XDD

Może mam takie myśli ale to nie ja mówię o eksterminacji muzułmanów czy ich deportacji.

Miło Liz, że jesteś taka dorosła i dojrzała, że osoby, które mają odmienne zdanie są moralizatorami. A wiek mój nie jest tajemnicą i chyba nie stoi na przeszkodzie aby być traktowanym poważnie.


Ehh, chyba muszę w końcu zacząć chodzić do terapeuty bo jest coś ze mną nie tak.
_________________
 
 
L - a 


Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 990

Medale: Brak

Wysłany: 2017-08-20, 17:57   

Trudno cię traktować poważnie skoro jesteś śmieszny.
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-20, 18:06   

W końcu Śmieszek.
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-20, 18:57   

Lilith_Madness napisał/a:
Mnie kurde wciąż zastanawia, co sprawia, że u nas nie ma tych zamachów, a w zachodnich krajach ciągle coś.
Myslałam, że to przez silny katolicyzm, ale nie, bo w Hiszpanii też były zamachy, a ona też strasznie maryjna jest.

To przez rozwiązłość. Ksiądz powiedział

[ Dodano: 2017-08-20, 18:58 ]
L - a napisał/a:
Dead_Laugh napisał/a:
A ja się w pełni zgadzam z Ickiem i Barbrą. I naprawdę smutno mi nawet z powodu tego, że wielokrotnie pada w tym temacie słowo "brudasy" czy "ciapaki". To jest naprawdę smutne, że ktoś jest uznawany za gorszego tylko z powodu koloru skóry, wyznania czy pochodzenia.

Nastoletni strażnik moralności, który w innym temacie fantazjuje o wyrywaniu krtani i skalpowaniu :clap: :clap:

Wypominanie komuś wieku w dyskusji to oznaka, że ja przegrywasz.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
Ostatnio zmieniony przez icywind 2017-08-20, 18:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2017-08-21, 00:34   

odpowiedzialność zbiorowa najlepsza xD kurwa to wszystko żydzi z usa wymyślili najpierw ustawili 9/11 a teraz kolejne ataki żeby odwrócić cały świat przeciwko muzułmanom a wy jak ślepe owieczki gromadzicie sobie coraz więcej złości i agresji a im właśnie o to chodzi bo to muzułmanie odkryli lek na raka ale to byłoby niszczące dla big pharmy więc chcą ich zniszczyć ale jakby sami to zrobili to świat by ich znienawidził a tak to mają czyste ręce ludzie przejrzyjcie na oczy
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-21, 19:29   

Barbra napisał/a:
a teraz kolejne ataki żeby odwrócić cały świat przeciwko muzułmanom

co przeciwko komu xD

on-top:

_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6327
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-22, 00:13   

icywind napisał/a:
Jesteś nazistką

SlownikOrtograficzny napisał/a:
wszyscy wyżej to naziści

https://www.youtube.com/watch?v=kPPaKFJukDA
_________________
.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-29, 23:25   

Dobrze, że mnie tu nie było bo bym coś powiedział... 5 stron kompletnego offtopu bo to dział "humor" a nie "polityka". Aż dziw, że nikt tego do kosza nie wywalił.

Nie wstyd wam, forumowa lewico, odwalać takie rzeczy w stylu Wojtka w zwykłym kąciku do śmieszkowania?!

Dobrze chociaż, że nie jesteście hipokrytami i podobną, światłą, dyskusję rozpoczęliście w każdym innym temacie, mogącym budzić podobne, związane z poprawnością polityczną i obrazą uczuć różnych grup, kontrowersje. Na przykład w "W górę serca".

[ Dodano: 2017-08-29, 23:26 ]
A nie, jednak to tylko tutaj, w "W górę serca" nie.

A to ci niespodzianka...
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-29, 23:28   

¯\_(ツ)_/¯
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-29, 23:34   

Dobra, to coś na temat:

_________________
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-29, 23:35   

Jeez. Ja rozumiem, że żarty z niemek są śmieszne bo są brzydkie. Ale takiej brudnej to ja jeszcze nie widziałem.

[ Dodano: 2017-08-29, 23:36 ]
A pani przed nią się jeszcze z niej śmieje. ^^"
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-29, 23:37   

Lol :D
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-29, 23:49   

"Nie będę długo w Kolonii"

W sumie to ci wszyscy migranci, nieważne czy muslimy z Maghrebu i bliskiego Wschodu, czy mudżiny ze środkowej Afryki, to się w Europie zachowują jak dzieciaczki 13-15 letnie na kolonii właśnie:
Z dala od domu, wszystko mają opłacone, żadnych trosk, żadnych obowiązków, w sumie to nikt nie pilnuje więc tylko hałaśliwie kminią jak tu coś gdzieś poruchać albo rozjebać. I tylko w "białe noce" zamiast smarować klamki pastą do zębów wysadzają się w powietrze.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2017-08-29, 23:50, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-30, 03:52   

_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.082 sekundy. Zapytań do SQL: 34