Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Kolejny (nie)zwykły dzień na forum
Autor Wiadomość
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2016-02-09, 17:19   Kolejny (nie)zwykły dzień na forum

Z okazji 3000 posta… Nie jest to tak dobre, jak bym chciała, sesja, a bałam się, że przeoczę granicę, nie umiejąc zachować wstrzemięźliwości. :troll:

Na forum.mistrzowie.org dzień jak co dzień… A przynajmniej tak mogło się wydawać. Jak zawsze macbed spędził większość doby zalogowany na forum, Davos pojawił się w środku nocy. Coś jednak było inaczej. Co? Ach, wiadomości na Shoutboxie…
Davos: Wydaej mi sie, że spedxam tutaj za duzo czasu. :/ Studoiwaem P R A W O, a teraz prezsaduę na forum z rezczywitymi i metanlymi dzeicakami. Wystrczy. Offtopujcie sobie dalej, bze mie. :/
macbed: :I
SlownikOrtograficzny: Szerzo się gimbusy i spamujo wszyndzie a teraz Davos odchodzi. Ludzie ludziom zgotowali ten los!
JankielKindybalista85: Spam? A, to zwłaszcza dziewczyny… Nie żebym był seksistowski! Idę zobaczyć czy wlsz wrzucił już główną.
widzu: Moja mama mówi, że to nieładnie chwalić się tym, że studiuje się prawo…
bartek82r: Davos chyba przegrał jakiś zakład. :D
monjiczq: hehe
Szyszek: No i dzisiaj nareszcie mieliśmy dobry konkurs w wykonaniu naszej reprezentacji! Stoch pokazał wreszcie, na co nas stać. A co się tu porobiło?
macbed: :I
Moris299: O co chodzi Davosowi? nie rozumiem :???:
ZróbmySobieKupę: I dlaczego nas to nie dziwi. :D
Moris299: ej
JankielKindybalista85: No i wciąż nie ma głównej! Pewnie będzie w południe jak wszyscy porządni ludzie w robocie siedzą! Co to kurwa jest
love178: Szyszek, Davos uznał, że jest dla nas zbyt inteligentny. W sumie jak patrzę na poziom co poniektórych…
icywind: o nie, Davos odchodzi :cry: i kto teraz zajmie jego miejsce w moich mokrych snach?
Zabek05: Ty śnisz o widzu przecież.
icywind: nie
macbed: :I
Mackers: Nikt mu nie zrobił na początku testu na bycie kebabem i oto są skutki.
Barbra: o nie davos nas już nie chce :cry:
WojtekVanHelsing: Z każdego wyjdzie lewak prędzej czy później.
ChodnikowyWilk: Davos odchodzi? Tak na serio? bartek82r, coś się stało, wiesz może?
Zaknafein: Mógłby się podzielić tym, co on tam pije. :D Przecież zobaczcie, jak on to napisał. :D
macbed: ^
Marcin55522: ^
manciara9: Spokojnie, znajdę go w Poznaniu i pożałuje. :-D
bartek82r: Już do niego napisałem, zapytałem o co chodzi. Pewnie wkrótce się dowiemy.
Antybristler: Czuję się jakby mi żółwik umarł. :(
Davos: Sytuacja opanowana, panie i panowie! Wiedziałem, że mam łatwe hasło, ale żeby Krok włamał mi się na konto…
love178: I zamiast wykorzystać sytuację, żeby usunąć sobie wannę z sygnaturki, on wypisuje pierdoły. No tak, to Krok :haha:
JankielKindybalista85: O, wanna :haha: love napisała o wannie :haha: Ile razy może was w dupę mać śmieszyć ten sam żart? To już śmieszniejszy jest dworzec w Dębicy

R - y zamrugała gwałtownie, po czym skrzywiła się z niesmakiem. Liczyła na kolejny erotyczny sen, a tutaj jakieś pierdoły…
- No, czas na selfie – mruknęła, uśmiechając się do swojego telefonu.

PS Ten post ma dokładnie 3000 znaków.
PPS Przepraszam, że nie wszyscy się tu znaleźli – nie wszyscy mogą być zalogowani w jednej chwili. :P Posłużyłam się głównie wchodzącą często Starą Gwardią.

3000.png
Plik ściągnięto 17910 raz(y) 31.13 KB

_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2016-02-09, 17:28   

Myślałem, że powiem coś mniej ogarniętego :P
Nie było to długie ale spoko loko jakby było dłuższe to bym wrzucił tldr.gif
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2016-02-09, 17:29   

Moris299, miało mieć 3000 znaków, jak proponujesz to wydłużyć? Grubsze literki? :P

[ Dodano: 2016-02-09, 17:29 ]
Wysłany: Dzisiaj 17:28

Ostatnio zmieniony przez Moris299 Dzisiaj 00:09, w całości zmieniany 1 raz

o.O
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2016-02-09, 17:32   

No wiem wiem całkiem zacny pomysł z tymi 3k znakami Ale ogólnie to brakuje mi tu jakiejś fabuły cose. No nie wiem mam taki niedosyt, jakieś niespodziewane zakończenie(jak to się zwało) no wiesz :P
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2016-02-09, 17:33   

No wiem. :sadangel:

[ Dodano: 2016-02-09, 17:34 ]
No ale fakt, że to był (nie)erotyczny sen R - y nie jest wystarczająco zaskakujący? :(
_________________
 
 
R - y 
Nobody Girl


Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 2067

Medale: Brak

Wysłany: 2016-02-09, 17:35   

Wychodzi z tekstu, że mi się to wszystko śniło. Tak mi się wydaje przynajmniej. ;) Mi się tam podoba, chociaż nie czytam shoutboxa zwykle ;)
_________________
I'm staying here to end my life, down in the Rising Sun
Make my world go black, hit me like a heart attack, knock me flat on my back, just keep doing that thing you're doing
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-02-09, 17:40   

Ascara, no jakbyś przy tym była. Dokładnie tak się to wszystko wydarzyło. Tylko nie pamiętam dnia. A teraz napisz coś oryginalnego od siebie a nie po prostu skrin z szauta. :troll:

Najs łan maj dir! :piwo: Bardzo fajne, podobało się mnię. Chociaż ja na szaucie zazwyczaj nie pisze albo praktycznie wcale albo odwrotnie: raz na jakis czas z rzadka o wieeeeeele więcej.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2016-02-09, 17:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2016-02-09, 17:41   

JankielKindybalista85, :haha: :piwo: <3
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-02-09, 17:42   

<3
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2016-02-09, 17:42   

Ascara napisał/a:
No wiem. :sadangel:

[ Dodano: 2016-02-09, 17:34 ]
No ale fakt, że to był (nie)erotyczny sen R - y nie jest wystarczająco zaskakujący? :(

Nie doczytałem tego
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2016-02-09, 17:45   

Moris299 napisał/a:
Ascara napisał/a:
No wiem. :sadangel:

[ Dodano: 2016-02-09, 17:34 ]
No ale fakt, że to był (nie)erotyczny sen R - y nie jest wystarczająco zaskakujący? :(

Nie doczytałem tego


(/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-)
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-02-09, 17:46   

Lol Moryc didn't read. Lol. Zaskoczyłeś mnie tym wyznaniem Stary!
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-02-09, 18:16   


Fajnie, że w Twoich oczach tak wiele wnoszę do dyskusji na forum
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-02-09, 18:22   

To jest karykatura, jak by nie patrzeć, mi tam się Twoje kwestie podobają :P

jedynie:
Ascara napisał/a:
pierdoły

Nie używam takich słów :/
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2016-02-09, 18:24   

macbed, :troll:

love178, wybacz. :(
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-02-09, 18:36   

Oj tam :hug:
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2016-02-09, 18:42   

love178, <3
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-02-09, 19:39   

bardzo to fajne :D
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2016-02-09, 19:40   

Zaknafein, :grimer: <3
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2016-02-09, 19:44   

Niezłe :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.102 sekundy. Zapytań do SQL: 35