Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Davos
2016-01-30, 13:50
Jubileuszowy konkurs - pomysły
Autor Wiadomość
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 17:08   

Tyż. Może jakaś najlepsza kłótnia? Konwersacja? I koniecznie najlepszy offtop :P
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 17:17   

najlepsza klotnia koniecznie :D i może jeszcze najlep. post okolicznościowy.
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 17:27   

Najlepszy mem z Lassiem.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 17:34   


Mackers napisał/a:
Najlepszy mem z Lassiem.

:clap:

Ale Lassie to suczka :wnerw:
_________________
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6327
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 17:36   

Mackers napisał/a:
Najlepszy mem z Lassiem.

http://www.nooooooooooooooo.com/

[ Dodano: 2016-01-30, 17:36 ]
macbed napisał/a:
Ale Lassie to suczka

suka :I
_________________
.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 17:41   

co
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 22:43   

Najlepsza kłótnia koniecznie nie. Z dwóch powodów:
1. to ma być w zamyśle pewnego rodzaju podsumowanie dobrych rzeczy na forum i taka mała reklama dla świeżaków bo potem by się z tego gdzieś zrobiło osobny temat w okolicach poczekalni do zapoznania się, że ło kurwa dobre jazdy tu mają.
2. Bo już możecie wręczyć nagrodę Love i mi. :troll:

Tu powinny być dobre rzeczy, podsumowanie the best of z tych 3ch lat. i takie które mogłyby zainteresowac wszystkich. Więc "najlepszy mem z Lassie" (sorry Mac- ale nie wiem czy -kers czy -bed, nie trybię ktry z was tym spamuje) albo "najlepszy post o skokach narciarskich (sorry Szyszu!) lecą w kosz. Ja myslałem o kategoriach w stylu:
1. Najlepszy pojedynczy post (i tutaj nominowano by jakieś nieco dłuższe bekowe wypowiedzi)
2. Najlepszy pojedynczy post na poważnie (żeby promować te wypowiedzi, które nie były śmieszne tylko przede wszystkim poważne, fachowe na jakiś temat konkretny a interesujący a takich tez tu było mnóstwo)
3. Najlepsza riposta (to samo co najlepszy post tylko właśnie tu by były wypowiedzi krótkie, typowe panczlajnery)
4. Najlepsza dyskusja (bo było trochę takich akcji że pare osób co chwile coś wrzucało poz daniu i zrobiła się z tego dobra zbiorowa jazda bez jednej puenty - coś w stylu tych rzeczy, które ostatnio wyciągaliście)

Na tę chwilę nie wiem co więcej. Kategorii mało ale za to nominować do każdej po np. 10 zdarzeń. albo i ciut więcej, byle nie 178.

Niech się jeden z zielonych (proponuję Słownika - najbardziej systematyczny a jednoczesnie najbardziej milczący) zgłosi ze do niego na pw mozna przesyłać linki do zdarzeń. i co kto kiedy znajdzie niech powysyła. Jak się bedzie zbliżał termin to niech się sanhedryn zbierze i komisyjnie ustali które z propozycji dostaną nominacje. po czym ogłoszenie nominacji i ankieta dla użytkowników z ukrytymi wynikami. i potem ogłoszenie wygranych.

Wygranym i nominowanym w sygny wrzucić jakieś grafiki (nie wiem, ktoś niech zrobi stylizowane, pozłacane M jak mistrz) albo nawet nie, wgrac grafiki Oscarów a nominowanym jakąś ikonkę dyplomu) i niech oni to w sygnach mają już na zawsze. i jakoś opis do tego, ze był nominowany za to i za to, wygrał to i to. Czy nawet nie w sygnie tylko pod nickami albo avatarami wgrać te grafiki a opis w sygnach - mało istotne. Ale żeby mieli to zawsze. Taki fejm i nagroda.

Czasu jest sporo. Ja myslałem o tym w kontekście 4tej rocznicy forum (bo to już będzie czwarta nie?) co za problem ogłosić że złoszenia się przyjmuje do i ogłosi nominację na przyład rocznicy dnia kiedy Bartek otworzył tą pierwotną pseudo-forumową stronę) i od tej chwili trzymać ankiete a wyniki ogłosić we wrześniu(??) kiedy się ta stronka przekształciła w pierwszą wersję forum?

ot tak na przykład. Ale dejcie spokój z kategriami typu najlepsza kłótnia bo to wypacza cały pomysł.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 22:55   


JankielKindybalista85 napisał/a:
"najlepszy mem z Lassie" (sorry Mac- ale nie wiem czy -kers czy -bed, nie trybię ktry z was tym spamuje)

_________________
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 23:03   

Post o Dębicy zaliczyć do tych śmiesznych czy poważnych?
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 23:11   

Śmiesznych. Poważne to takie pisane z poważną intencją moim zdaniem. Co nie zabrania im byc momentami zabawnymi.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6327
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 23:13   

Jankiel tak specjalnie zaproponował, bo sam tak czasem pisze i liczy na wygraną w tej konkurencji i zgarnięcie medalu/nagrody/orderu/fejmu/cholera wie co jeszcze.
_________________
.
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 23:19   

Najbardziej czułe "kocham" na forum.

Nominuję Słownika :-D
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 23:25   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Ja myslałem o tym w kontekście 4tej rocznicy forum (bo to już będzie czwarta nie?)

Trzecia. Widzę demencja starcza już dokazuje. :smile: :troll:

Właśnie o takiej formule myślałem. A propos nagród, to przydałaby się ta wtyczka z odznaczeniami na profilu, no wiecie ta z tych obiecanych rozszerzeń co miały być wgrane na forum. :wnerw:

Propos kategorii to myślałem jeszcze nad:
Najlepsza przeróbka graficzna
Najlepszy off-top nieusunięty (tutaj bez zwycięzców, ot ażeby wyróżnić ciekawe offtopy [i całkiem tego sporo na forum wbrew pozorom])
Najlepszy off-top usunięty (jak wyżej)
Najgłupszy post

Pozostaje jeszcze nazwa plebiscytu. Co powiecie na "Morysy 2016", albo nawet może "Morysy Wszechczasów 2016"? (w końcu to pierwsza taka okoliczność i podsumowanie całej dotychczasowej działalności forum) Albo "Złote Tutanchamony" albo może macie jeszcze jakieś propozycje.
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 23:25   

Nadir napisał/a:
Jankiel tak specjalnie zaproponował, bo sam tak czasem pisze i liczy na wygraną w tej konkurencji i zgarnięcie medalu/nagrody/orderu/fejmu/cholera wie co jeszcze.

Ja pierdolę... :rofl:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 23:48   

SlownikOrtograficzny napisał/a:
Co powiecie na "Morysy 2016", albo nawet może "Morysy Wszechczasów 2016"?

Myślę, że zwycięzcom każdej kategorii można dać nagrody o innych nazwach, najlepiej mających coś z nimi wspólnego.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 23:50   


^
Poza tym wszystkie propozycje mi się podobają.
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-31, 00:53   

SlownikOrtograficzny napisał/a:
Propos kategorii to myślałem jeszcze nad:
Najlepsza przeróbka graficzna
Najlepszy off-top nieusunięty (tutaj bez zwycięzców, ot ażeby wyróżnić ciekawe offtopy [i całkiem tego sporo na forum wbrew pozorom])
Najlepszy off-top usunięty (jak wyżej)
Najgłupszy post


Popieram. Oprócz tego można by jeszcze dołożyć najlepsze/najciekawsze/najzabawniejsze/najbardziej absurdalne opowiadanie forumowe bo trochę ich już mamy, a to w końcu też jakaś reklama forum dla świeżaków.
Może jeszcze np. minikonkurs czy ankieta na słowo - klucz kojarzące się z każdym aktywnym userem (np. Widzu - slipy, 30 km zone; Icek - ser, Fedora itp.)? Zgłaszałoby się ileś propozycji do każdego usera, ale wygrywałaby tylko jedna. Oczywiście w tym konkursie nie byłoby nagród, chodziłoby tylko o znalezienie właśnie takich skojarzeń z konkretnych forumowiczem.
No i ja w przeciwieństwie do Jankiela uważam, że konkurs na forumową kłótnię nie jest złym pomysłem pod warunkiem, że wyłączylibyśmy z niego te najbardziej hardkorowe i chamskie pociski. Ale gdyby poszukać sporów, gdzie dwie lub więcej osób sobie wzajemnie docinały, ale jednocześnie bez chamskich odzywek tylko z przymrużeniem oka to znalazłoby się sporo materiału bo takich żartobliwych kłótni u nas nie brakowało.

[ Dodano: 2016-01-31, 00:58 ]
A, jeszcze jedno: wg mnie lepiej zrobić nowy dział przeznaczony na konkurs, a w tym dziale osobne tematy na każde kategorie - czyli jeden dla np. najlepszego postu, drugi dla najlepszej riposty, trzeci dla naciekawszego offtopu itp. I w każdym z tych tematów ludzie by zgłaszali swoje propozycje/głosowali na te, które już sa.
Bo jeśli to by miało wyglądać tak, że jeden mod dostaje wszystko na PW to zrobi się straszny bałagan, poza tym materiałów będzie tyle, że jedna osoba tego nie ogarnie. Lepiej zrobić tematy widoczne dla wszystkich, w których przy okazji każdy będzie też mógł się wypowiedzieć.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-31, 02:20   

Davos napisał/a:
A, jeszcze jedno: wg mnie lepiej zrobić nowy dział przeznaczony na konkurs, a w tym dziale osobne tematy na każde kategorie - czyli jeden dla np. najlepszego postu, drugi dla najlepszej riposty, trzeci dla naciekawszego offtopu itp. I w każdym z tych tematów ludzie by zgłaszali swoje propozycje/głosowali na te, które już sa.
Bo jeśli to by miało wyglądać tak, że jeden mod dostaje wszystko na PW to zrobi się straszny bałagan, poza tym materiałów będzie tyle, że jedna osoba tego nie ogarnie. Lepiej zrobić tematy widoczne dla wszystkich, w których przy okazji każdy będzie też mógł się wypowiedzieć.

Z tym jestem całkowicie na nie. Niechże będzie jakaś tajemnica i napięcie. A lud się wypowie w wielkim głosowaniu dopiero jak zostaną przez Akademię ogłoszone zaskakujące nominacje. A nie pł roku pitu pitu. I co tu jest do ogarniania? Pki co po prostu propozycje by sżły na jeden adres, dopiero tuż przed terminem ogłoszenia nominacji byście siedli i to ogarnęli i zdecydowali co nominować. A już gadka o tym że każdy się będzie mógł przy okazji wypowiedzieć to kompletne nieporozumienie. Pare ciekawych pomysłów już się na tym forum posżło jebać właśnie dlatego że był osobny temat w którym się każdy przy okazji wypowiadał aż wreszcie sama istota sprawy tonęła w morzu pierdolnego offtopu, to znaczy wypowiedzi każdego. Gala, z suspensem, wygranymi i przegranymi i uroczystym ogłoszeniem wyników, na które się czekało a nie coraz bardziej nudne i powoli zdychające śmiercią naturalną kółeczko dyskusyjne. Jak sobie każdy będzie mógł skomentować na bieżąco co kto wrzuca to po co potem robić jakieś ankiety na zwycięstwo? Wystarczy poczytac komentarze i podliczyć. Zupełnie chybiona idea.



Davos napisał/a:
Ale gdyby poszukać sporów, gdzie dwie lub więcej osób sobie wzajemnie docinały, ale jednocześnie bez chamskich odzywek tylko z przymrużeniem oka to znalazłoby się sporo materiału bo takich żartobliwych kłótni u nas nie brakowało.

No a to jest żywcem zdublwanie jednej z prponowanych przeze mnie kategorii. Bodajże w 4tej mi również o to chodziło.



A Złote Tutanhamony to bardzo dobra nazwa. Bo moja. :troll:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-31, 14:26   

Z tą kłótnią to miałem na myśli taką dla jaj, a nie na poważnie, no co wy :P
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-02-02, 12:03   

To nie chodzi po prostu o najlepszą ripostę? Używając słowa "kłótnia" tylko się wnosi zamieszanie, a chodzi o to, kto najlepiej komuś dociął
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.084 sekundy. Zapytań do SQL: 33