Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Davos
2016-01-30, 13:50
Jubileuszowy konkurs - pomysły
Autor Wiadomość
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 02:20   

Ja mam pomysł, jak przekuć ten zapał co niektórych użytkowników do archeologii w coś konstruktywnego. Zróbmy na 4 lecie forum czy ile tam ono będzie miało w wakacje lat jakieś kurna jubileuszowe rozdanie nagród. Porobić kategorie: jakiś post wszechczasów, najlepsza dyskusja w histrii forum, najlepszy pocisk itd itp. i ponominować po kilka fragmentw forum w każdej z tych dziedzin. Szukacze by się może rzucili przekopywac forum za perełkami, świeżaki też by może się zachęciły do zgłębienia historii, mógłby być fun większy niż te wasze czerstwe konkursy świąteczne. I forum uczczone i wspomnień czar 9jaki odzew na jedną wrzutę Zaka dzisiaj był i to nawet ze strony tych, których tu nie było gdy te archiwalia powstawały) i moryc by się do czegoś przydał. Taka luźna ideja. Pół roku jeszcze jest żeby stwierdzić że eeee to chujowe.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 09:11   

Cytat:
Porobić kategorie: jakiś post wszechczasów, najlepsza dyskusja w histrii forum, najlepszy pocisk itd itp.

Już widzę kto zgarnia wszystkie nagrody.
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 09:21   

W sumie dobry pomysł :git:
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 09:33   

Też mi się podoba. Tylko na chuj czekac do urodzin, można to zrobic nawet jutro przy odrobinie zapału i chęci :P
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 10:28   

Jutro można zacząć szukać, tylu postów nie przekopiesz w jeden dzień. :P

[ Dodano: 2016-01-30, 10:28 ]
BTW Te forum nie może odbyć się bez nagrody za najlepszy offtop. :P

Chociaż w sumie pewnie ketchup wygra : P
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 10:57   

O tak, świetna kategoria! i szukac jej łatwo bo wystarczy zajrzeć do kosza... albo właśnie nie, offtopy wywalone jako offtopy do dyskwalifikacji. Najlepsze offtopy to te ewidentne ale tak dobre że zal ich było wywalać.

I jakie jutro? To sporo może zająć. Ja myślałem na przykład o 2ch tygodniach. Wiesz, żeby nie było drenowania archiwów na siłę ale była motywacja poprzeglądać na spokojnie forum, na pół-spontanie. Jak kmuś się będzie chciało, na coś natrafi to niech to wysyła w PW do sanhedrynu. I po tych np 2 tygodniach sanhedryn niech ogłosi nominacje. I potem ankiety głosowanka - tylko żeby wyniki ukryte były. I potem ogłoszenie wyników i nagrody. Tylko zanim się zacznie szukać żeby była kompletna lista kategorii.

A jeśli chcecie już zaraz to spoko luzik. Oscary niedługo są. Można by w dniu ich rozdania ogłosić nominacje. A ogłoszenie zwycięzców po jakimś czasie żeby możliwie wielu użytkowników co wchodzą rzadziej mogło zagłosować. Np. też 2 tygodnie czasu. Bo jakiż dzień nadaje się na taki event lepiej niż pojawiający się raz na 4 lata 29 lutego. :troll:

I przez cały ten czas niech to będzie wjebane w baner na tych samych zasadach co święta. Widzu porobi medale, ktre się powpierdala ludziom w sygny: nominowany do Arcymistrza w kategorii takiej i takiej, a potem zdobywca w kategrii takiej i takiej - jak przy filmach na filmwebie. I by se to w sygnach już ludziom zostało (oczywiście mieliby prawo łamać regulamin jej szerokości w związku z tym) i takie tam pierdoły...

Wy dzieciaczki lubicie takie zabawy więc aż dziw że nikt na to nie wpadł do tej pory.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 11:20   

Pomysł zajebisty, ino jestem ciekaw czy nasi kopacze rzeczywiście pójdą z zapałem szukać tych perełek z przeszłości. A urodziny forum to idealna okazja na coś takiego. To się nadaje na coroczną galę.
2 tygodnie na przekopanie się przez 214368 postów? To się nie uda.

Mackers napisał/a:
Cytat:
Porobić kategorie: jakiś post wszechczasów, najlepsza dyskusja w histrii forum, najlepszy pocisk itd itp.

Już widzę kto zgarnia wszystkie nagrody.

:haha:
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 11:30   

No wiesz, tu się odniosłem do postu Wilka co to rzekł "róbmy jutro". Moim zdaniem ptrzeba dużo czasu. Niech to sobie wisi a zgłoszenia niech się zbierają i pół roku. Whatever. Właśnie po to żeby nikt się nia nic nie rzucał tylko żeby ogarnąc coś jak się na to trafi. ci co niczego nigdy nie odkopują mają swoje archiwa, jak Zak, albo pamiętają coś co im się szczególnie spodobało. Nic na siłę bo wychodza jakieś suchary jak już w 2-3 zbiorczych tematach tutaj. Zresztą... wy jesteście zieloni. Chce wam się to myślcie. Jak będzie wymyślone od strony tehcnicznej wszystko to dopiero wtedy można kminić terminy.

Ale jak z góry wiadomo że wszystko zgarnie Krok to się nie opłaca. Faktycznie. Albo po prostu Davs nie będzie w komisji nominującej i po problemie. :-D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 11:34   

Czemu ja mam robić medale?

I po co medale, nie lepiej kolor nicku? :roll:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 12:20   

Chuj z kolorami. I tak już jest za bardzo nasrane. A takie mikro grafiki jakiejś statuetki albo medalu albo cos w ten deseń ustawione w tej no... no tam gdzie ty masz samolot teraz... i opis ze wygral s tym i tym, nominowany za to i za to. To fajnie by wyglądało po prostu. I nie musisz robić ty, ktokolwiek. Do takiego macbeda zrobić jakąś prostą grafikę to 5minut. Zresztą whatever, ja tylko rzucam ideę. Zróbcie z nią co chcecie, włącznie z niczym. Ale wrzucanie wciąż nowych kolorków to chujowy pomysł.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 12:31   

Rzuciłem pomysł z kolorami, bo mój stopień zaawansowania w rysowaniu kończy się w okolicach przedszkola. :bag:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 12:35   

.... Nie chce mi się z Tobą gadać. Sorry. I dobrze bo tu się zaraz zrobi taki offtop że spokojnie go bedzie można nominować...
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 13:32   


Weźcie przerzućcie to do jakiegoś odrębnego tematu, to może przeczytam.
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 13:52   

Wydzieliłem nowy temat i póki co wrzucam go do działu "z życia forum", potem można ewentualnie wydzielić nowy dział/poddział na konkurs.


Pomysł spoko i podzielam sugestię Jankiela, żeby jako nagrody dać jakieś ordery/medale czy inne pierdoły do profilu bo kolorów już mamy zbyt dużo na forum i nawet nie bardzo byłoby z czego wybierać, żeby nie zdublować dotychczasowych kolorów. To raz. A dwa, że faktycznie bez sensu jest robienie tego "na gwałt", lepiej dać sobie więcej czasu, żeby wyszło porządnie.


Skoro już nagradzamy offtop to proponuję też nagrodę za najlepszą nazwę offtopowego tematu w koszu :spiew:


widzu napisał/a:
tylu postów nie przekopiesz w jeden dzień. :P


Nie doceniasz naszych forumowych archeologów :]


JankielKindybalista85 napisał/a:
Ale jak z góry wiadomo że wszystko zgarnie Krok to się nie opłaca. Faktycznie. Albo po prostu Davs nie będzie w komisji nominującej i po problemie. :-D


:troll: :troll: :troll:
_________________
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 14:05   

E, nie chce mi się ale z chęcią zobaczę rezultaty :troll:
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 15:38   

Myślałem żeby od jutra zacząć wykopki już, a nie czekać i dyskutować w nieskończoność :P
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 16:42   

Jakie zatem kategorie proponujecie?
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10720

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 16:46   

Nie wiem, najlepszy pojazd, najlepsza riposta, jakieś kategorie ze śmiesznymi tekstami, coś żenującego, tylko tak co by podium było, wincyj dobrych tekstów wpadnie :D
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6327
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 16:57   

może jeszcze jakaś najlepsza obrazkowa odpowiedź lub przeróbka?
_________________
.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-30, 16:58   


^ :-)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.085 sekundy. Zapytań do SQL: 32