Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Ban
Autor Wiadomość
gieneklopata

Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 15

Medale: Brak

Wysłany: 2015-12-17, 23:52   

Dla jednych to egocentryzm, dla drugich umiejętność bronienia własnego interesu.

Zaskoczyłaś mnie, przyznaję. Nie tym, że jestem jedynym zbanowanym ale tym, że nikt do tej pory nie miał odwagi się temu sprzeciwić.

Po raz kolejny zaznaczam. Nigdzie, absolutnie nigdzie w regulaminie nie ma żadnej wzmianki na ten temat. Nie przypominam sobie również jakiejkolwiek wiadomości mówiącej cokolwiek o takim podejściu do sprawy.

Jak już wyżej napisałem, gdybym wiedział cokolwiek o Waszym podejściu do "statystyk" to zwyczajnie bym nie głosował. Jako, że nikt mnie o tym nie poinformował to jedynie korzystałem z opcji które (i tutaj mogę Cię ja zaskoczyć) PORTAL OFERUJE. Nic poza tym.

Pozdrawiam
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-18, 00:04   

gieneklopata

Postaw się na miejscu administracji:
Są skargi, że screeny są masowo minusowane tuż po ukazaniu się na stronie. Wszystkie.
Przypomina się sytuacja ze stycznia. Trolling minusami, minusy przeciw konkretnym użytkownikom, minusowanie wszystkich screenów z wyjątkiem własnych. Sytuacja wydaje się być podobna.
Administracja sięga po statystyki. Jakie one są już Ci wytłumaczyliśmy. Administracja przyjmuje, że jesteś "troll kontem". Wlepia Ci bana. Poprzednim razem obyło się bez skarg, gdyż trolle dobrze wiedziały, że trollują.


Teraz sytuacja jest nieco inna. Czujesz się tym banem pokrzywdzony. Postanowiłeś napisać na oficjalnym forum. Dobry krok! Po to istnieje. Żeby prowadzić dyskusje ogólne, ale też, przede wszystkim, aby rozwiązywać problemy.

Wydaje Ci się, że nie traktujemy Cię poważnie. Jest to niestety Twoja wina. Styl Twoich wypowiedzi wskazuje na "atak", "wszyscy są źli i przeciwko mnie". Uspokój się. Podaj rzeczowe argumenty. Dowody. Postaraj się zrozumieć nasz tok myślenia i wypisz rzetelną i niepodważalną argumentację dlaczego (według Ciebie) jest błędny.

To nie ulica. Krzykiem nic nie wskórasz, a jedynie sobie pogorszysz.

Odwiedzaj nas co jakiś czas, sprawdzaj czy akurat nie ma kogoś z Administracji.
Napisz Prywatną Wiadomość. Czekaj. Spokojnie. Krzykiem i wyzwiskami czasu nie przyśpieszysz.

Listę Administratorów znajdziesz tutaj: http://forum.mistrzowie.org/groupcp.php?g=117


Pozdrawiam. :)
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-18, 00:19   

Wiadomość od admina:
"Lista jest automatycznie wygenerowana bez selekcji. Jeśli jakiś Gienek nie widzi problemu w tym że minusuje wszystko i "w ten sposób podnosi jakość serwisu" to znaczy tylko jedno - jego sposób myślenia, czy chce czy nie, jest gimbusiarski, taka ilość minusów to sposób na jakieś psychiczne odreagowanie. Nie ma co wchodzić z nim w dyskusje, bo będzie to racjonalizował w nieskończoność. Jak chce podnieść poziom serwisu, niech robi screeny. (...) ten ban jest nieodwołalny, chociaż nie permanentny"
_________________
 
 
gieneklopata

Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 15

Medale: Brak

Wysłany: 2015-12-18, 00:34   

widzu,
Są skargi, że screeny są masowo minusowane tuż po ukazaniu się na stronie. Wszystkie.
Przypomina się sytuacja ze stycznia. Trolling minusami, minusy przeciw konkretnym użytkownikom, minusowanie wszystkich screenów z wyjątkiem własnych. Sytuacja wydaje się być podobna. Administracja sięga po statystyki. Jakie one są już Ci wytłumaczyliśmy. Administracja przyjmuje, że jesteś "troll kontem". Wlepia Ci bana.


Nie wiem o jaką sytuację chodzi mimo, że na Mistrzach jestem już jakiś czas zarejestrowany. Nie dostałem żadnej informacji na ten temat ani tym bardziej żadnego wspomnienia o wprowadzeniu "statystyk" warunkujących bana.


Poprzednim razem obyło się bez skarg, gdyż trolle dobrze wiedziały, że trollują. Teraz sytuacja jest nieco inna. Czujesz się tym banem pokrzywdzony. Postanowiłeś napisać na oficjalnym forum. Dobry krok! Po to istnieje. Żeby prowadzić dyskusje ogólne, ale też, przede wszystkim, aby rozwiązywać problemy.

Więc jak sam przyznajesz, sytuacja tym razem jest inna. Przyszedłem na forum, wytłumaczyłem co i jak, rozpoczęła się ta dyskusja i co dalej?


Wydaje Ci się, że nie traktujemy Cię poważnie. Jest to niestety Twoja wina. Styl Twoich wypowiedzi wskazuje na "atak", "wszyscy są źli i przeciwko mnie".

Nigdzie nie stwierdziłem jakoby ktokolwiek traktował się tutaj niepoważnie. Nie wiem dlaczego uważasz, że jest to moja wina. Nie wiem również skąd ten wniosek, że uważam, iż "wszyscy są źli i przeciwko mnie". Przecież od samego początku moje pretensje kieruję do jednej i tej samej osoby która mnie zbanowała a nie do ogółu. Reszta to po prostu odpowiedzi na konkretne pytania konkretnych osób


Uspokój się. Podaj rzeczowe argumenty. Dowody. Postaraj się zrozumieć nasz tok myślenia i wypisz rzetelną i niepodważalną argumentację dlaczego (według Ciebie) jest błędny.

Jestem spokojny. Jakich argumentów niby oczekujesz z mojej strony ponad to, co do tej pory napisałem? W jaki sposób mam Ci udowodnić, że nie klikałem "minusów" dla samego minusowania? Co do reszty chyba rzetelnie wypisałem dlaczego uważam, że ban jest niesłuszny.


Odwiedzaj nas co jakiś czas, sprawdzaj czy akurat nie ma kogoś z Administracji.
Napisz Prywatną Wiadomość. Czekaj. Spokojnie. Krzykiem i wyzwiskami czasu nie przyśpieszysz.


Po co mam Wam zaśmiecać pocztę gdziekolwiek indziej skoro jak napisała Ascara, wiadomości i tak nie trafiają do sprawcy całego zamieszania. Tutaj jest chyba większa szansa (jeżeli faktycznie ktoś adminow wspomniał o tym problemie), że przeczyta wszystko co mam do powiedzenia.


Pozdrawiam
 
 
d - n
Szlachta


Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 1323

Medale: Brak

Wysłany: 2015-12-18, 00:34   

Szczerze to radze zamknąć ten temat zanim jakiś niepotrzebny szitstorm się rozkręci przez jakiegoś krzykacza który przyszedł tutaj tylko po to by się żalić z postawą roszczeniową że jaki to on nie jest poszkodowany a ta zła administracja zrobiła mu psikusa.

Gościu idź stąd i rób syf gdzieś indziej a jak się nie podoba to załóż własną stronę i sobie tam króluj według swojego widzimisię.

_________________
 
 
gieneklopata

Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 15

Medale: Brak

Wysłany: 2015-12-18, 00:38   

Ascara, Dziękuję za odpowiedź. Poziom admina również jak widać jest "gimbusiarski" skoro nie miał na tyle jaj żeby wejść na forum i odpisać osobiście. No ale nie ma co marudzić, zajęty przecież z niego człowiek.

Pozdrów go ode mnie i życz wszystkiego najlepszego w takim razie.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-18, 00:39   

Jedna, ostatnia sprawa:

gieneklopata napisał/a:
Nie wiem o jaką sytuację chodzi mimo, że na Mistrzach jestem już jakiś czas zarejestrowany. Nie dostałem żadnej informacji na ten temat ani tym bardziej żadnego wspomnienia o wprowadzeniu "statystyk" warunkujących bana.


Naprawdę sądzisz, że administracja wysyłałaby do wszystkich użytkowników PW z powodu paru trollkont? (-_\)
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
gieneklopata

Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 15

Medale: Brak

Wysłany: 2015-12-18, 00:40   

d - n, Dzięki, za wiele wnoszącego do tematu posta.

Mam nadzieję, że się wykrzyczałeś.

Nawet nie wiesz, jak wiele Twoja opinia dla mnie znaczy.

Pozdrawiam serdecznie.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-18, 00:41   

Regulamin III 4)

Cytat:
Użytkownik zobowiązuje się powstrzymać od wszelkich działań mogących utrudnić, bądź destabilizować funkcjonowanie Serwisu lub korzystanie z jego funkcjonalności.


Dziękuję.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
gieneklopata

Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 15

Medale: Brak

Wysłany: 2015-12-18, 00:43   

widzu,
Naprawdę sądzisz, że administracja wysyłałaby do wszystkich użytkowników PW z powodu paru trollkont? (/_- )

Nie, nie sądzę, że administracja wysyłałaby do wszystkich użytkowników PW z powodu paru "trollkont". Sądzę natomiast, że administracja powinna wysłać do wszystkich użytkowników PW na temat tego, że został wprowadzony nowy system banowania który nie jest ujęty w regulaminie. Skoro w regulaminie nikomu nie chciało się tego wpisać to taka mała wiadomość byłaby zapewne mile widziana.


Pozdrawiam
 
 
d - n
Szlachta


Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 1323

Medale: Brak

Wysłany: 2015-12-18, 00:45   

Cytat:
Użytkownik zobowiązuje się powstrzymać od wszelkich działań mogących utrudnić, bądź destabilizować funkcjonowanie Serwisu lub korzystanie z jego funkcjonalności.


EOT
_________________
 
 
gieneklopata

Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 15

Medale: Brak

Wysłany: 2015-12-18, 00:45   

Wybacz ale w jaki sposób korzystanie NORMALNE z funkcji które portal oferuje "utrudnia bądź destabilizuje funkcjonowanie serwisu"?

Możesz mi to wytłumaczyć? Bo aż jestem ciekaw.

[ Dodano: 2015-12-18, 00:46 ]
d - n napisał/a:
EOT


Niezmiernie się cieszę. Mam nadzieję, że w związku z tym co napisałeś, więcej głosu nie zabierzesz w tym temacie.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-18, 00:52   

d - n napisał/a:
Szczerze to radze zamknąć ten temat zanim


Dokładnie. Pytanie zostało zadane, odpowiedź udzielona. ;)

[ Dodano: 2015-12-18, 00:53 ]
gieneklopata napisał/a:
wiadomości i tak nie trafiają do sprawcy całego zamieszania


Słyszeliście? Muszę powiedzieć Mariuszowi, że jest sprawcą zamieszania. :haha:
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-18, 00:54   

A tak przy okazji do naszych adminów głownej bo to się w sumie łączy: jak tam ukrywanie oceny danego skrina do momentu, w którym się go nie oceni? Wszyscy od ponad roku mówią, że to dobry pomysł, że sporo skrinów nie byłoby krzywdzonych przez stadne myslenie oceniających sugerujących się paroma początkowymi ocenami i co? i gówno. Jak było widać ocenę jak na dłoni, tak widać dalej. A jakby nie było widać to takim Gienkom (czy by to był przejaw trollingu czy wyjątkowo wysublimowanego gustu) trudniej by było "uwalać skriny. WIĘC WEŹCIE KURNA WRESZCIE WPROWADŹCIE OCENY UKRYTE SKRINÓW W POCZEKALNI. Ba, nawet z ocenami komentarzy by tak mozna było zrobić. I po problemie.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
d - n
Szlachta


Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 1323

Medale: Brak

Wysłany: 2015-12-18, 00:59   

JankielKindybalista85 napisał/a:
jak tam ukrywanie oceny danego skrina do momentu, w którym się go nie oceni?

_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-18, 01:01   

gieneklopata napisał/a:
Wybacz ale w jaki sposób korzystanie NORMALNE z funkcji które portal oferuje "utrudnia bądź destabilizuje funkcjonowanie serwisu"?

Możesz mi to wytłumaczyć? Bo aż jestem ciekaw.


Portal ma na celu CODZIENNIE dostarczyć nowe screeny.
Screeny z bardzo niską oceną lądują w Archiwum.
Screeny. są wybierane z Poczekalni.
Minusując tak dużo sprawiasz, że część z nich (często lepszych) przypadkowo ląduje w Archiwum, a zostają same słabsze które przeoczyłeś/nie głosowałeś bo pojawiły się po Twoim wyjściu.

Ponadto ludzie otrzymujący fale minusów zniechęcają się, przez co portal ma mniej materiału z którego może wybierać.

Także tak, Twoje zachowanie JEST poniekąd destabilizacją strony.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-18, 01:01   

d - n napisał/a:
Obrazek

Demoty to się w całości nie sprawdziły. :-D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
gieneklopata

Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 15

Medale: Brak

Wysłany: 2015-12-18, 01:05   

JankielKindybalista85, Wysublimowanym bym mojego gustu nie nazwał. To zwyczajne podejście do plagiatu oraz rozumienie definicji zapisanej w zasadach czym wg. autorów jest "mistrzowski" screen. Nic poza tym.

d - n, I tak admina nie dostaniesz. Nie mniej jednak upór godny pochwały.


Pozdrawiam
 
 
d - n
Szlachta


Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 1323

Medale: Brak

Wysłany: 2015-12-18, 01:07   

gieneklopata
\/
https://www.youtube.com/watch?v=PLteDgvYKIM

Teraz można już zamknąć i do kosza.
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-18, 01:11   

JankielKindybalista85 napisał/a:
A tak przy okazji do naszych adminów głownej bo to się w sumie łączy: jak tam ukrywanie oceny danego skrina do momentu, w którym się go nie oceni? Wszyscy od ponad roku mówią, że to dobry pomysł, że sporo skrinów nie byłoby krzywdzonych przez stadne myslenie oceniających sugerujących się paroma początkowymi ocenami i co? i gówno. Jak było widać ocenę jak na dłoni, tak widać dalej. A jakby nie było widać to takim Gienkom (czy by to był przejaw trollingu czy wyjątkowo wysublimowanego gustu) trudniej by było "uwalać skriny. WIĘC WEŹCIE KURNA WRESZCIE WPROWADŹCIE OCENY UKRYTE SKRINÓW W POCZEKALNI. Ba, nawet z ocenami komentarzy by tak mozna było zrobić. I po problemie.


JankielKindybalista85, właśnie rozmawiamy o tym z administracją.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Ascara 2015-12-18, 01:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.092 sekundy. Zapytań do SQL: 33