Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Ban
Autor Wiadomość
gieneklopata

Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 15

Medale: Brak

Wysłany: 2015-12-17, 22:51   Ban

Bardzo chętnie chciałbym się dowiedzieć od kiedy dajecie tutaj bany na zasadzie "widzi mi się".

Swoim zachowaniem nie złamałem ABSOLUTNIE ŻADNEGO punktu regulaminu.

Nie ma również nigdzie zaznaczone jakby trzeba mieć tyle lub tyle % plusów, żeby bana nie otrzymać. Przestępstwem jest posiadanie innego gustu niż admin?

Intrygujące jest to, że ktoś kto mnie zbanował nie ma teraz odwagi odpisać na wiadomość którą do administracji wysłałem. Drogi adminie który się na taki krok zdecydowałeś, znajdź jaja i obroń swojej decyzji.


Pozdrawiam serdecznie.

BAN.jpg
Plik ściągnięto 129 raz(y) 106.25 KB

 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-17, 22:52   


_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-17, 23:00   

Panie Gienku, chyba zostałeś Pan wzięty za gimbotrolla co wszystko minusuje "bo tak".
Pozdrawiam :-)
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-17, 23:00   

No sorry gienek, ale nie sądzisz, że statystyki 100 plusów do 1492 minusów świadczą TROCHĘ na Twoją niekorzyść?
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-17, 23:01   

gieneklopata, decyzję podjął sam główny admin (nick na Mistrzach: admin) - nie wlsz czy Fudal tylko ich szef. Obawiam się, że nie znajdziesz tu żadnej wyższej instancji. :troll:
Wiadomości, które wysyłasz do administracji, trafiają natomiast zazwyczaj do wlsza, nie głównego admina.

Wyjaśniając wszystkim - GienekLopata dokonał (nie wiem, jaki to okres, z pewnością nie całokształt działalności na Mistrzach, może rok?) 1529 ocen, z czego tylko 100 było pozytywnych. Daje nam to 93,4598% ocen negatywnych. Ktoś, kto pojawia się tylko w celu krytyki nie działa na korzyść strony, to nie jest konstruktywne.

Ascara, moderator.
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-17, 23:05   

No i kurde przebil mnie swoimi statystykami :/

Ale nie przejmuj sie. Po banie wrocisz i zalozysz jakies forum mistrzow czy cos... ;)

bartek82r - Odbanowany Administrator Oficjalnego Forum Mistrzow
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-17, 23:06   

bartek82r, właściwie to założy je w trakcie trwania bana. :P
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-17, 23:07   

Także wiesz, na przyszłość staraj się nie być takim hejterem.


widzu - w sumie, ku*wa, nikt ważny
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-17, 23:08   

stronka byla w trakcie trwania. Forum juz po banie :PP
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-17, 23:09   

widzu napisał/a:
widzu - w sumie, ku*wa, nikt ważny
:troll:
Miało wyglądać profesjonalnie.
_________________
 
 
gieneklopata

Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 15

Medale: Brak

Wysłany: 2015-12-17, 23:10   

Nie, nie uważam, że 93% ocen negatywnych to dużo. Od jakiego już czasu piszę systematycznie, że poziom screenów na Mistrzach spada.

To jedynie konsekwencja z mojej strony nic poza tym.

Czy działa to źle na portal? Czy założyciel nie liczył się z tym, że ktoś może mieć inne zdanie niż reszta? To w końcu jest portal dla wolnych ludzi czy dla tumanów plusujących wszystko bo tak albo po koleżeńsku?

Dodatkowo nigdzie w regulaminie nie zauważyłem, że tego typu statystyki przemawiają za banowaniem.

I na koniec nie wydaje mi się, żebym źle działał na portal. Wielokrotnie rozpoczynałem wiele ciekawych dyskusji które ludzi przyciągały no ale jak widać to pozostaje niezauważone :troll:


W obecnej sytuacji jak można się w takim razie skontaktować z głównym adminem w celu wyjaśnienia? Ostatecznie, nie jestem złośliwy ale samo zbanowanie konta nie świadczy o tym, że przestanę dawać minusy. Gdzie tu sens i gdzie logika?

Pozdrawiam
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-17, 23:12   

Dalbym Ci numer telefonu ale musisz nam udowodnic ze nie jestes np. jakims psychopata :troll:
 
 
gieneklopata

Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 15

Medale: Brak

Wysłany: 2015-12-17, 23:15   

Nawet jakbyś mi dał numer to bym nie zadzwonił bo nie wiem czy z drugiej strony nie jest psychopata.

Skoro portal jest jego niech napisze wiadomość albo niech wejdzie na forum. To chyba nie jest taki ogromny problem.

Pozdrawiam
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-17, 23:16   

gieneklopata napisał/a:
wiele ciekawych dyskusji

Znów: dla wszystkich zainteresowanych przykład takowych ciekawych dyskusji:
http://mistrzowie.org/638259#comment_5082614
http://mistrzowie.org/639...#comment_510425

i taki przykład konstruktywnego komentarza:
http://mistrzowie.org/652655#comment_542857


gieneklopata, admin został przeze mnie poinformowany o głosie ludu. ;)
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-17, 23:16   

gieneklopata, sęk w tym, że ostatnio trwa plaga tzw. minusowania wszystkiego jak leci.
Nie miałbyś problemów, gdybyś oprócz minusowania plusował rzeczy które Ci się podobają, ewentualnie takie, które uważasz za wystarczająco dobre by nie zminusować.
Krytyka jest mile przyjmowana, o ile jest konstruktywna.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-17, 23:17   

gieneklopata napisał/a:
Ostatecznie, nie jestem złośliwy ale samo zbanowanie konta nie świadczy o tym, że przestanę dawać minusy. Gdzie tu sens i gdzie logika?


Tu, że przez dwa miesiące nie będzie masowego minusowania screenów?

[ Dodano: 2015-12-17, 23:18 ]
gieneklopata,
gieneklopata napisał/a:
Skoro portal jest jego niech napisze wiadomość albo niech wejdzie na forum. To chyba nie jest taki ogromny problem.


Jest adminem Mistrzów, Joemonster, Demotów, Pewexu i wielu innych, naprawdę myślisz, że monitoruje wszystkie fora? :haha:
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-17, 23:32   

Odnoszę wrażenie, że zwracacie się do kolegi trochę infantylnie :/

Mechanizm banowania, czy ogólnie rozpatrywania i obdarowywania banem za stawianie dużej ilości minusów funkcjonuje od niedawna (dokładnie 2 stycznia 2015 roku, ktoś pamięta?
)
bo wtedy zauważyliśmy, że regularnie miały miejsce masowe minusowania w poczekalni, które uderzały nawet w dobre screeny i postanowiliśmy się tym problemem zająć. Na dłuższą metę sprawowało się to jak widać dobrze, ale właśnie mamy w związku z tym mechanizmem pierwsze zażalenie. Nie wiem co z tym zrobić, ale mam nadzieję Gienku, że wykażesz wyrozumiałość do prostego algorytmu :/
_________________
 
 
gieneklopata

Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 15

Medale: Brak

Wysłany: 2015-12-17, 23:37   

Ascara i co, to nie są ciekawe i budujące rozmowy? Poza tym ze wszystkich możliwych wybrałaś najkrótsze... Propaganda rodem z TVN...

Ja nie minusuję wszystkiego jak leci. Każdego screena dokładnie przeglądam. Sęk w tym, że 90% z tego co tutaj jest wstawiane, kiedyś w tej lub innej formie już tutaj było. Nie ma za grosz oryginalności także nie wiem skąd takie zdziwienie.


Nie rozumiem również tego spinania. Skoro tylko ja tak "masowo" minusuję to w czym tkwi problem? W tym, że jeden na 100 głosów będzie minusem? Skoro jest wstawiane tyle "świetnych" screenów to co jeden minus zmieni skoro reszta to same plusy? Zaiste, logika na najwyższym poziomie.


Nie wiedziałem, że pan admin jest adminem tylu portali. Co jednak nie zmienia faktu, że skoro chciało mu się sprawdzić statystyki jednej osobie i ją zbanować na jednym z tych portali to powinien mieć na tyle jaj żeby przyjść tutaj teraz i jakoś swoją decyzję obronić... A nie, no fakt. Przecież to jest admin nad adminami, jemu wszystko wolno...

Typowe.


Pozdrawiam

[ Dodano: 2015-12-17, 23:41 ]
Love178 dziękuję pięknie za wytłumaczenie nie mniej jednak przykro mi ale nie zamierzam ot tak odpuszczać ponieważ nie zostałem (zapewne tak jak i cała reszta) o tym poinformowany!

Jak już wyżej napisałem, nigdzie w regulaminie nie jest zaznaczone jakoby były jakieś wymogi odnośnie stosunku plusów do minusów i tego typu rzeczy. Gdybym o tym wiedział albo bym nie oceniał w ogóle albo starałbym się to jakoś wypośrodkować. To, że nie wiedziałem zadecydowało o szczerym podejściu do tematu, nic poza tym.

Pozdrawiam
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-17, 23:46   

Dużo w Tobie egocentryzmu... Zaskoczę Cię - nie jesteś jedyny.
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-17, 23:49   


Chodziło jej o mnie, witam. :muk:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.084 sekundy. Zapytań do SQL: 33