Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przepraszam
Autor Wiadomość
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-29, 21:58   Przepraszam

Przy chaotycznym natłoku myśli, lawinie, która niejednokrotnie mnie atakuje, usłyszałem głos tej cząstki osobowości, którą w sobie adoruję. Usłyszałem pytanie "Czy masz w sobie pokorę?". Zbyłem je krótkim "Pewnie, że tak", na co usłyszałem z kolei "Gdzie? Potrafiłbyś całkowicie szczerze przeprosić i przyznać się do błędu?". Odpowiedziałem "Pewnie, że tak" i rzucono mi wyzwanie - "Tak Ci się tylko wydaje, tak sobie tylko wmawiasz". Poczułem się zmieszany. I spadła kolejna lawina. I jeszcze jedna, naprzeciw niej. Pierwsza sprezentowała mi mieszaninę wspomnień, pokazała mi wszystko, co robiłem i co mówiłem. Druga przedstawiła mi jaki chciałbym być i jaki, mimo wszystko, jestem - zobaczyłem wrażliwość, pragnienie szacunku, miłości, wiedzy, spokoju... Znów usłyszałem głos - "Owszem, jesteś wspaniały i doskonały, tylko nie masz pojęcia jak to okazać. To, co robisz, to nie jest sposób. Nie zabijaj pokory, bo jest częścią doskonałości." I podjąłem decyzję.

Przepraszam. Wszystkich. Za arogancję, buractwo, chamstwo, wielkopaństwo, deptanie wartości, które wyznaję ponad bogów. Wiedzcie, że do NIKOGO z Was nie odczuwam wrogości, niezależnie od tego, co między nami się dzieje. Powtarzam - ABSOLUTNIE NIKOGO. Zapominam o sporach, nie patrzę na człowieka przez ich pryzmat, zwłaszcza po dłuższym czasie. Chciałem przeprosić w tym miejscu każdego z osobna, ale musiałbym wymieniać ciągle te same przewiny. Dlatego pozdrowię w tym miejscu jedynie Brutalkę, którą zraziłem prawdopodobnie najbardziej - miałaś rację, ja zepsułem forum.

Pozostaje pytanie - dlaczego temat założyłem w Pożegnalni? Z dwóch powodów.
Po pierwsze - by pożegnać tę część osobowości, która jest odpowiedzialna za arogancję i chaos. By pożegnać tego złego V - r, którego wszyscy nienawidzą. Tu mała prośba, którą z góry uznaję za zignorowaną - zmieńcie mi w końcu ten nick. Nie wiem jak Wam, ale mi się "V - r" kojarzy bardzo źle. Zabijcie V - r, dajcie popiół, z którego odrodzić się będzie mógł V - r, ten obraz mnie, który jest zgodny z rzeczywistym. Wierzcie lub nie, ale wszędzie tam, gdzie pozwolono mi na taką zmianę, zmieniałem się razem z nickiem, nie chciałem zepsuć jego dostojności i pielęgnowałem go.
Po drugie - powinienem stąd naprawdę odejść. Podkopałem swoją reputację na tyle, że nie powinienem mieć prawa spojrzeć Wam w oczy, tymi przeprosinami dodatkowo tę reputację dobijam i doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Czy odejdę jednak? Nie wiem, nie mam pojęcia. Wszyscy wiemy, że to jest diabolicznie trudne. Udało się chyba tylko jednej osobie, ale ona jest okropniejsza ode mnie...

Przepraszam raz jeszcze. Bez odbioru.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-29, 22:06   

Że co urwa? O_o
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-29, 22:07   

Niezła próba zmiany nicku m8 :ok:
:troll:

Nie wiem co mogłeś mi zrobić, ale wybaczam Ci.
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-29, 22:09   

V - r napisał/a:
Przepraszam. Wszystkich. Za arogancję, buractwo, chamstwo, wielkopaństwo, deptanie wartości, które wyznaję ponad bogów. Wiedzcie, że do NIKOGO z Was nie odczuwam wrogości, niezależnie od tego, co między nami się dzieje. Powtarzam - ABSOLUTNIE NIKOGO. Zapominam o sporach, nie patrzę na człowieka przez ich pryzmat, zwłaszcza po dłuższym czasie. Chciałem przeprosić w tym miejscu każdego z osobna, ale musiałbym wymieniać ciągle te same przewiny. Dlatego pozdrowię w tym miejscu jedynie Brutalkę, którą zraziłem prawdopodobnie najbardziej - miałaś rację, ja zepsułem forum


A mnie to tam serio śmieszyło. Ale chyba tylko mnie, więc ogólnie dobry pomysł masz.


V - r napisał/a:
Tu mała prośba, którą z góry uznaję za zignorowaną - zmieńcie mi w końcu ten nick. Nie wiem jak Wam, ale mi się "V - r" kojarzy bardzo źle. Zabijcie V - r, dajcie popiół, z którego odrodzić się będzie mógł V - r, ten obraz mnie, który jest zgodny z rzeczywistym. Wierzcie lub nie, ale wszędzie tam, gdzie pozwolono mi na taką zmianę, zmieniałem się razem z nickiem, nie chciałem zepsuć jego dostojności i pielęgnowałem go.


Z jednej strony przyzwyczaiłem się do V - r ale z drugiej strony moglibyście mu to zmienić wkońcu jak bardzo chce.


V - r napisał/a:
Po drugie - powinienem stąd naprawdę odejść. Podkopałem swoją reputację na tyle, że nie powinienem mieć prawa spojrzeć Wam w oczy, tymi przeprosinami dodatkowo tę reputację dobijam i doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Czy odejdę jednak? Nie wiem, nie mam pojęcia. Wszyscy wiemy, że to jest diabolicznie trudne. Udało się chyba tylko jednej osobie, ale ona jest okropniejsza ode mnie...


Który to już raz próbujesz to robić?




Mackers napisał/a:
Niezła próba zmiany nicku m8


To samo pomyślałem :-D
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-29, 22:10   

Ale stacja wywoławcza zamknęła łączność. :I
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-29, 22:19   

Spoko. Przebaczam.
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-29, 22:22   

Nice try.
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-29, 22:23   

To ja tu z sercem na dłoni, a oni...
Muszę włożyć je z powrotem.
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-09-29, 22:27   

Dziady cześć trzecia
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-29, 22:29   


Cytat:
i [Dzisiaj 13:05] V - r: Jesteś głupim klocem.
i [Dzisiaj 13:05] V - r: Nikt Cię nie lubi.
i [Dzisiaj 13:05] V - r: Nikt Cię nie szanuje.
i [Dzisiaj 13:05] V - r: To są fakty, pogódź się z tym.


Z jakiegoś powodu odczuwam powyższe słowa jako bardziej szczere niż ten temat

[ Dodano: 2015-09-29, 23:29 ]
Zmieńcie mu ten nick.
_________________
 
 
Dawidiusz92 
Mr. President


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 554
Skąd: Kepler 452b

Medale: Brak

Wysłany: 2015-09-29, 22:38   

I po tym optymistycznym akcencie, niech każdy zwaśniony forumowicz poda dłoń drugiemu.



Wylogowujcie się w pokoju.
_________________
1) "We can't avoid the battle, but we can choose the battlefield."
2) Secret Service - Tajemnicza Zastawa
 
 
brutalka 
znerwicowana natrętnie


Dołączyła: 04 Lip 2014
Posty: 1162

Medale: Brak

Wysłany: 2015-09-30, 00:23   

A włąściwie to dlaczego mu nie chcecie zmienić nicku? Wszędzie gdzie byłam, na prośbę zmieniano nick. Raz. Jeden jedyny. Zwykle pierwotne nicki są "a bo mi wpadło do głowy takie głupie, nie mogłem nic lepszego wymyślić", a kolejne nicki już coraz bardziej są takie nam bliskie.

Na pierwszym portalu poetyckim i w ogóle jakimkolwiek w internecie miałam zjebany nick Spike - od fajek. No bardziej chujowego chyba się nie dało wpisać, ale po roku poprosiłam administrację o zmianę i zgodzili się, zastrzegając, że więcej nie będzie takiej możliwości. Ucieszyłam się wtedy. Minęło od tamtej pory 7 lat - nick wciąż ten sam. Dumnie noszony.
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-30, 00:41   

A ja nie mam zamiaru się nabijać. Brawo, trzeba sporo odwagi, aby coś takiego napisać. Osobiście nie mam czego Ci wybaczać, w sumie więcej mnie tu nie ma, niźli jestem. Post na plus. :ok:
_________________
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2015-09-30, 01:21   

zostań!
najpierw Krokork a teraz Ty, kto następny? :/
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-30, 11:54   

Ja lubię jak jesteś "ten zły" :D Zostań i bądź sobą!
_________________
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2015-09-30, 14:49   

ja ci mogę wybaczyć twoje wkurwy, serio. Ale czy już raz nie było tak, że przepraszałeś? hmm? Oczywiście mogę się mylić.
I z tym nickiem... zmieniliście mu? Ma taki sam.

Mormegil napisał/a:
Ale stacja wywoławcza zamknęła łączność. :I

CQ CQ...
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-30, 15:22   

:ok:
_________________
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2015-09-30, 16:50   

Mormegil napisał/a:
:ok:

wywołuję i nic :v
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-30, 17:54   

Bo ja jestem na innej częstotliwości. :I
_________________
 
 
brutalka 
znerwicowana natrętnie


Dołączyła: 04 Lip 2014
Posty: 1162

Medale: Brak

Wysłany: 2015-09-30, 18:58   

A teraz może odnośnie samych przeprosin - uwierzę, kiedy zobaczę, że jednak nie jesteś trollem i w ogóle wiesz, ZA CO przepraszasz. Nie mam zamiaru skakać z radości, bo zauważyłeś, że już na tyle mocno nagiąłeś granicę, stwierdzając, iż może Ci się tym razem nie upiec, to przeprosisz i uśpisz czujność. Powodzenia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.185 sekundy. Zapytań do SQL: 31