Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Nie przyjeli mnie tak gdzie chcialem...
Autor Wiadomość
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-07-03, 13:56   Nie przyjeli mnie tak gdzie chcialem...

Chuj - Z pewnych przyczyn jak poszedłbym do zeróki majac 7 lat (tzn. 6 ale z powodow zdrowotnych nie przechodzielem okol 8,5 miesiaca), teraz skończyłem 3 gim.. Nie mowiłem bo mi wstyd, ze jestem rok do tyłu :)

http://scr.hu/38sw/orisy - Moje wyniki z egzaminu, z WOS/Historia mialbym powyzej 90% jakbym lepiej sie wczytal w zadania, cóż..

Srednia mialem 3,13 (swoją droga 3 z techniki, 3 z plastyki, 3 z muzyki, 4 z religii, 4 z artystycznych, 4 z WF, 3 z EDB... każdy z tych mial 5-6, ale ja je olewalem, coz, sredniej mi to nie podnioslo).

Przyjeli mnie do jednego technikum na logistyke.. jestem chujowy z matmy, angielskiego itd. z geografii moze i bylem najlepszy w klasie ale to nic nie zmienilo.

Ogolem nie rozumiem jak mogli mnie przyjac tu a nie tam.. w takim liceum mialbym rozszerzony WOS, Polski, Angielski i Rosyjski (bo zadeklarowałem), poradziłbym sobie, a tam bede mial rozszerzony Angielski, Matematyke i Geografie... Nie czaje tego.

Ale cóż, jestem zalamany.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-07-03, 14:37   

Wiedziałem, że nie jesteś w liceum :haha:

[ Dodano: 2015-07-03, 14:38 ]
W ogóle to dużo teraz tych egzaminów. Za moich czasów był polonistyczno-historyczny i matematyczno-przyrodniczy.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2015-07-03, 14:41   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Nie mowiłem bo mi wstyd, ze jestem rok do tyłu

No jak mówiłeś, że to z przyczyn zdrowotnych to nie sądzę, żeby to był jakiś powód do wstydu.

Ja chciałem iść do pewnego liceum ale się nie dostałem więc poszedłem do innego i nic nie żałuję. Tu gdzie jestem jest super chociaż na początku myślałem, że będzie do dupy bo nie poszedłem tam gdzie chciałem. Więc nie ma co się teraz załamywać.

Co prawda liceum a technikum to trochę większa różnica. Ale skoro chciałeś liceum to czemu nie złożyłeś podania do jeszcze innego? Nie było takiej opcji?
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-07-03, 14:48   

KicerK napisał/a:

No jak mówiłeś, że to z przyczyn zdrowotnych to nie sądzę, żeby to był jakiś powód do wstydu.

Chyba, że wstyd że oblał rok i teraz znowu nas wkręca
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-07-03, 15:43   

icywind, Ja zlozylem do tych lepszych znawco, do tych gorszych by mnie przyjeli, duzo gorszych ode mnie przyjmowali, tylko tam było zbyt wielu chetnych z lepszymi srednimi.

Nie wkrecam, mam wszystkie swiadectwa od zerowki do teraz, prawie nei zdalem w 4, 6 i 1 gim (za kazdym razem z powodu Angielskiego..) i tyle.

KicerK, Nie, inne mnie nie interesowaly, a takie jedno spoko w miescie, takim obok to nie bylo umieszczone w systemie, ponieważ tego miasta nei bylo, a drukuje sie jedno podanie.


Zadzwonilem do tego liceum czy maja wolne miejsca, w poniedzialek im wszystko dowiaze, jak mi kaza czekac 2 dni to nie bede ryzykował tylko juz na amen do tehcnikum zloze

[ Dodano: 2015-07-03, 22:03 ]
Prawdopobonie załapie sie do jednego liceum.. w sumie moglbym tam najpierw zlozyc, ale nikt z mojej klasy nie idzie.. lipa, ale rozszerzone bbede mial tam Polski, WOS i Historie (tak napisali, dziwne bo jest 4 rozszerzone chyba, chuj..).

Na profil medialno-prawniczy sie moze zalapie.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-07-04, 00:14   

WojtekVanHelsing napisał/a:
duzo gorszych ode mnie przyjmowali



_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-07-04, 10:04   

Przyjeli moja znajomą ze średnią mniejsza ode mnie, podniesioną plastyką itd. bo inaczej bylo by ponizej 3... Jak ją przyjeli to mnie tez powinni.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2015-07-04, 10:32   

Bo oni patrzą chyba na jakieś tam punkty przyjemniej ja tak kojarzę.
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-07-04, 10:38   

Moris299 napisał/a:
Bo oni patrzą chyba na jakieś tam punkty przyjemniej ja tak kojarzę.

Za moich czasów liczyli punkty z egzaminu i z ocen i na ich podstawie rekrutowali. Podobnie jest zresztą na studia tylko bierze się jedynie maturę.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-07-04, 14:17   

Moris299, W teorii, w praktyce patrzą na średnią, natomiast punkty sa doliczane m.in. z ocen.

Zresztą jak jest miejsc 33 a chetnych 32 to biorą wszystkich.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-07-04, 14:22   

WojtekVanHelsing napisał/a:

Zresztą jak jest miejsc 33 a chetnych 32 to biorą wszystkich.

No tak, wojtek jest z niżu demograficznego i to dużo wyjaśnia :-D
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-07-04, 14:47   

Zasadniczo prawie na 100% mnie przyjma do tego liceum, ale zastanawiam sie czy lpeij nie bylo by zostac w tym technikum..
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-07-04, 14:49   

Jaki kierunek technikum?
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-07-04, 14:52   

Technik logistyk.

Bylem najlepszy w klasie z geografii, ale chujowy z Angielskiego i Matmy
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-07-04, 14:53   

Oczywiście wiesz, że w technikum również masz normalny program nauczania jak w liceum? Oczywiście dochodzą przedmioty zawodowe.
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-07-04, 16:14   

co trzeba zrobić żeby mieć 3 z plastyki/muzyki/artystycznych? przecież na tych przedmiotach ci którzy olewają dostają 4 a reszta 5 i 6, musiało ci się naprawdę nie chcieć... nie zrozumiem tego nigdy, psuć sobie średnią takim byle czym co służy do jej podnoszenia
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-07-04, 16:18   

Widocznie Wojtek oddał do oceny prace namalowane specjalną farbą ze specjalnego pędzelka. Fapizm nie kubizm- nie zyskał uznania.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2015-07-04, 17:29   

Barbra mi raz facetka od artystycznych 2 proponowane wystawila : D
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-07-04, 19:00   

Może nauczyciel menda.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-07-04, 19:52   

Mackers, w II klasie odchodzą niektore przedmioty, jest ich tez duzo mniej w tygodniu niz rozszerzonych

Barbra, Nie wiedzialem, ze jakakolwiek komisja moze byc na tle tepa by patrzec na średnia..

widzu, Nie, nigdy nie zrobilem zadnej pracy itd.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.068 sekundy. Zapytań do SQL: 31