Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Davos
2015-05-23, 02:02
Odchodzę.
Autor Wiadomość
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13544
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 08:39   

Nie zdziwilbym sie, jakbysmy o nim w wiadomosciach niedlugo uslyszeli :P
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-05-18, 11:08   

Wojtek jedzie rozpętać wojnę :scared: :scared: :scared:
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 11:50   

Pewnie dostał tydzien pierdola na tej rozprawie na której był.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 12:27   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Pewnie dostał tydzien pierdola na tej rozprawie na której był.

Nie dziwi was w ogóle, że rodzice mu neta nie odcięli? Przecież wypisuje tutaj takie rzeczy, że miał rozprawę w sądzie a ci nic. "Dalej sobie wypisuj dziecinko, jak nam grzywnę karzą zapłacić za ciebie to też spoko będzie, w końcu jesteśmy kapitalistami i libertarianami, wolność słowa."
Tag było.

[ Dodano: 2015-05-18, 12:30 ]
Jakbym ja w wieku 16stu lat miał rozprawę w sądzie za wypisywanie rasizmu czy czegotam w internecie to bym miał w domu piekło a ten koleś się śmieje i dalej siedzi, dalej wypisuje co chce i się jeszcze śmieje z tego :|
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 12:31   

Pewnie lina holownicza już się grzeje w łapie ojca żeby opaść ze złowieszczym plaskiem na otłuszczoną dupę. Stary, wal w nery, nie widac pod swetrem! Ale neta nie odetną. Takie metody wychowawcze... wiesz, w końcu to Kieleckie. :troll:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 12:40   

Tia, tylko co z tego, że go zleją czy nawet stłuką a ten niczego się nie nauczy a wręcz przeciwnie bo w nim się zrodzi agresja którą będzie musiał wyładować w internecie na mniejszościach etnicznych, bo poza internetem jest za cienki, potem znowu będzie miał rozprawęa rodzice niczego się nie nauczą i znowu go zleją itd.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 13:37   

Powodzenia Wojtku. Obyś wrócił cały i zdrowy :hug:
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 16:11   


Jak Missy coś walnie... :rofl:
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 16:27   

Nawet jak wróci nie cały to dalej będzie go dużo :troll:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 17:36   

A to ciekawe. Również życzę powodzenia :-D
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 19:16   

Wojtek jedzie mi wpierdolić. :grimer: Albo zaraz o nim w gazecie lokalnej przeczytam jak to chciał przejść przez przejście graniczne w Dorohusku i nie wrócił cały
_________________
 
 
Malinaa 


Dołączyła: 18 Kwi 2015
Posty: 216
Skąd: ickowe gniazdo

Medale: Brak

Wysłany: 2015-05-18, 21:53   

Wojtek, przywiez z Ukrainy wszystkim krowki, bo te cukierasy czysta zajebistosc
_________________
Karty, wódka, plugawe dowcipy i łobuzerskie wybryki- to się nazywa prawdziwe życie!
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-19, 12:27   

Mistress9 napisał/a:
Obyś wrócił cały i zdrowy


:git:


Wojtek, wróć niedługo. Musisz się jeszcze wiele nauczyć.
_________________
 
 
saRenia 
Sarna w lesie internetów


Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 550

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-20, 09:16   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Takie metody wychowawcze... wiesz, w końcu to Kieleckie. :troll:

:sadangel:
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-20, 17:07   

icywind napisał/a:
JankielKindybalista85 napisał/a:
Pewnie dostał tydzien pierdola na tej rozprawie na której był.

Nie dziwi was w ogóle, że rodzice mu neta nie odcięli? Przecież wypisuje tutaj takie rzeczy, że miał rozprawę w sądzie a ci nic. "Dalej sobie wypisuj dziecinko, jak nam grzywnę karzą zapłacić za ciebie to też spoko będzie, w końcu jesteśmy kapitalistami i libertarianami, wolność słowa."
Tag było.

[ Dodano: 2015-05-18, 12:30 ]
Jakbym ja w wieku 16stu lat miał rozprawę w sądzie za wypisywanie rasizmu czy czegotam w internecie to bym miał w domu piekło a ten koleś się śmieje i dalej siedzi, dalej wypisuje co chce i się jeszcze śmieje z tego :|


Tylko pouczenie, rodzic nie moze za mnie zapłacić grzywny bo nie ponosi odpowiedzialności karnej za drugą osobę, natomiast mnie pozywała prokuratura czy tam ktos, koszty rozprawy pokryło panstwo.

JankielKindybalista85 napisał/a:
Pewnie dostał tydzien pierdola na tej rozprawie na której był.


Nie no, bez jaj, mowilem ze pouczenie dostalme


_____________________________

Byłem w bieszczadach. Opisze ogółem jak było.

1. Dzień

-Jechaliśmy autokarem ponad 6 godzin, rzygać mi się chcialo itd. w końcu dojechaliśmy.

-Bylismy najpierw w Sanoku, na rynku zezarlem kebaba itd.

-Jak wędrowaliśmy po sanoku (bylismy m.in. w kosciele, w jakims zamku itd.) to jakiś zul chodził i gapil sie na moje koleżanki z klasy, wkurwiało mnie to.

-Dojechalismy do hotelu, ogolem dostałem pokój z Wojtkiem (mój kolega), było całkiem ok.

-Byliśmy na rejsie na jeziorze solińskim, było ogółem fajnie itd. calkiem spoko.

-Spożyliśmy kolację, nie była zby ok. no ale...

-Była dyskoteka.. dosc chujowa, nikt sie nie baiwl to nauczyciele przerwali

-W nocy w hotelu oglądaliśmy filmy itd.

-Około 1:00 w nocy dalem koncert moich utworu z balkonu, m.in. Ballada o Krokoroku itd.

-Miałem dośc nieprzyjemna sytuacje, otóż mielismy trochę kondomów do których nalewalismy wody i zrzucalismy na ulice itd. Ogółem nie wszystkie zrzucilismy bo nauczyciel przyszedl, wywalilismy wode z kondomow i rzucilismy byle gdzie, poszedlem spac, co jakis czas przychodzily do mnie dziewczyny pytajac o jakieś pierdoły (jako jedyny miałem program TV...) a rano przyszedł nauczyciel i zobaczyl mnie w łóżku dookola którego leżą kondomy... Ogółem mina nauczyciela byla bezcenna.

2 dzień

-Nie mogłem zasnąć, spałem 3-4, gora 5 godzin, nie pamietam dokładnie, obudziłem sie kulturalnie, zwalilem w kiblu konia itd. poszedłęm na świadanie które też zbyt super nie było.

-Wyruszyliśmy w bieszczady.. Cóz, weszlismy na Połone caryńska.. byłem 19 z okolo 40 osób.. Cóż, grubas o wytrzymalości chinskiego kondoma przeszedl ponad 32 km. nie jest źle.

-Ogółem przekonałem sie, że fauna Polska mnie lubi, tylko do mnie wiły sie padalce, zmiej, zaskronce... Zrobilem zdjecia wszystkiemu oprocz węża eskulapa i niedzwiedza.. eskulapie nie zdążyłem a niedźwiedziowi nie zrobilem głownie dlatego, że oddalilem sie od grupy by sie odlac i ew. zwalic konia, a jak z 50 metrów ode mnie stanal niedźwiedź to zacząłem spierdalac, ogółem podobno tam sie k*rwa nie pokazuja :D Widac tez maja internet i wiedzieli kto przyjezdza

Pojechalismy dalej bo chcielismy zobaczyc przejscie graniczne z Ukraina.. ogolem bylem przerazony, jest slabo chronione, jak ta holota by chciala to mogla by tu wiac calymi stadami.. Ogółem na terenie Ukrainy dokonałem aktu defekacji i walenia konia

-Wrócilismy do hotelu, wzialem prysznic, zwalilem konia, wysralem sie itd.

-Zjadlem kolacje, niezbyt ok.

-Oglądaliśmy w nocy filmy itd. napotkała mnei tutaj jedna przykrośc której nie powiem bo nie i tyle.

-O 3:00 poszedlem spac

3 Dzień.

-Obudziłem sie, poszlem srac i walic, poszłem na śniadanie, teez nie za ok.

-Pojechaliśmy do jakiejs skały, póżniej zwiedzielismy stara synagoge itd. pojechalismy do domu

-Zatrzymalismy sie w Mack Donaldzie, spozylem szejka duzego czekladowego oraz salatke premium...

__________

Teraz konam, bola mnie nogi itd.

[ Dodano: 2015-05-20, 17:07 ]
Później dodam jakies zdjęcia.
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-20, 17:10   

Proszę, nie dodawaj zdjęć walenia z wycieczki.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-20, 17:11   

_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13544
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-20, 17:11   

W skrócie: było walenie, wpieprzanie, prawie rzyganie, sranie, śpiewanie, filmów oglądanie i problemy z zasypianiem.
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-20, 17:23   

Krakers napisał/a:
Proszę, nie dodawaj zdjęć walenia z wycieczki.

^

Icek napisał/a:
Obrazek

Na początku myślałem, że to Widzu wstawił tego gifa. Z przyzwyczajenia :P

WilczyChodnik napisał/a:
W skrócie: było walenie, wpieprzanie, prawie rzyganie, sranie, śpiewanie, filmów oglądanie i problemy z zasypianiem.


W jeszcze większym skrócie: Typowy dzień z życia Wojtka.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-20, 17:30   

Czyli Wojtek postanowił pierdolnąć to wszystko i wyjechać w Bieszczady? :-D
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.082 sekundy. Zapytań do SQL: 29