Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 09:50
Doktor who
Autor Wiadomość
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-31, 19:18   

Antybristler, Nie wszyscy + Dobrzy też takie maja niekiedy.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-31, 19:59   

Dead_Laugh napisał/a:
W ogóle ogląda ktoś nowy sezon?


Ja oglądam. Zawsze na bieżąco <3
_________________
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-01, 16:03   

Powiedzcie mi w takim razie bo skoro tajemnica metalowej puszki została rozwiązana za szybko jak myślicie czy Dominators zostaną tak samo szybko pokonani?

)(nawiązanie do komiksów ✔️) (nie zostali tak nazwani ale w komiksach DC jest taka rasa kosmitów co właśnie podbijają planety)

I czy macie może napisy do 7 odcinka czy po angielsku oglądaliście?
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-12-27, 12:29   




Kurwa serio? -,-


Nie mogli zostać przy tym:

https://media.gq.com/photos/596b9a678e996a4571a391c1/3:2/w_560/doctor.jpg


Albo chociaż coś w stylu Missy? -,-

[ Dodano: 2017-12-27, 12:37 ]
No, chyba że pójdą w "całe życie byłam facetem i nie wiem jak się ubrać" i zrobią z tego wątek humorytyczny, który po pierwszym sezonie zmienią (jak strój 11), wtedy może być.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-12-28, 12:52   

Wygląda mi to jak nawiązanie do starego stylu. Ale średnio pasuje. Ta bluza była całkiem klimatyczna.

Swoją drogą to kiedy ma być w końcu nowy sezon?

I ciekawe jak rozwiążą ten wątek z TARDIS XD Bo wyszło na to, że po regeneracji wcisnęła losowy przycisk i oops - autodestrukcja XD
_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2017-12-28, 14:11   

Ja miałem nadzieję, że pan z wąsami to Hitler i wyszła by ciekawa historia, gdyby musieli współpracować, żeby naprawić czas. Ale widać odwaga tego serialu kończy się na wciskaniu na siłę homo ludzi i tolerancji

Ogólnie ostatnie sezony coraz mniej do mnie trafiają. Serial oglądam w sumie tylko z przyzwyczajenia i nadziei na jakąś poprawę. Drażnią mnie nieścisłości i skupianiu się na pierdołach, rozterkach bohaterów, a nie podróżach w czasie. Historie też dupy nie urywają i są strasznie przewidywalne.

Co mi się jeszcze w tym odcinku nie podobało? Szklana Bill - no kurde, w poprzednim odcinku dołączyła do wodnej laski co równa się z nieśmiertelnością, a pojawia się nagle jako zbiór wspomnień wyekstraktowanych przed śmiercią. Oczywiście można wymyślać teorie, żeby to naprostować, ale widać, że twórcy się nie przykładają.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2017-12-28, 14:28   

Dead_Laugh napisał/a:

Swoją drogą to kiedy ma być w końcu nowy sezon?

Słyszałem, że w 2018r
Pod koniec 2018r ;(
widzu napisał/a:
Kurwa serio? -,-


Nie mogli zostać przy tym:

https://media.gq.com/photos/596b9a678e996a4571a391c1/3:2/w_560/doctor.jpg


Albo chociaż coś w stylu Missy? -,-

Przecież Doktor zawsze ubierała się niedorzecznie. Piąty nosił warzywo a szóstego to nawet nie komentuje. Dlaczego będąc kobietą miałaby nagle dostać gust co do wyboru ubioru? To byłoby seksistowskie :roll:
Antybristler napisał/a:
Ja miałem nadzieję, że pan z wąsami to Hitler i wyszła by ciekawa historia, gdyby musieli współpracować, żeby naprawić czas. Ale widać odwaga tego serialu kończy się na wciskaniu na siłę homo ludzi i tolerancji

Sthraszne. Po co wporawdzać więcej Hitlera? Może jeszcze Hitler jako towarzysz? Hitler niech siedzi w szafie i z niej nie wychodzi
Antybristler napisał/a:
Co mi się jeszcze w tym odcinku nie podobało? Szklana Bill - no kurde, w poprzednim odcinku dołączyła do wodnej laski co równa się z nieśmiertelnością, a pojawia się nagle jako zbiór wspomnień wyekstraktowanych przed śmiercią. Oczywiście można wymyślać teorie, żeby to naprostować, ale widać, że twórcy się nie przykładają.

To jest totalnie niedorzeczne. Tłumaczę to sobie tak, że wyekstraktowali jej wspomnienia tuż zanim przestała być człowiekiem (przynajmniej psychicznie, bo była Cybermanem) i wodna Bill dalej sobie lata w kosmosie. Inaczej to nie ma żadnego sensu bo przecież to ona zaniosła Doktora do Tardis. No i dalej CyberBill płakała więc Heather naprawdę zostawiła jej łzy. Powinni to naprostować.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-12-28, 18:08   

icywind, w sumie to jedynie 5 i 6 byli "dziwnie" ubrani, co do reszty była wcale ok (no dobra, 7 też).

Dead_Laugh napisał/a:
I ciekawe jak rozwiążą ten wątek z TARDIS XD Bo wyszło na to, że po regeneracji wcisnęła losowy przycisk i oops - autodestrukcja XD


a ja widziałem wytłumaczenie, że chciała ją wyrzucić, bo to baba xD
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2017-12-28, 18:24   

I wear a fez now, fezzes are cool
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-12-28, 18:26   

Ale fezy są spoko, sam kiedyś chciałem dla siebie kupić. :I
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2017-12-28, 18:30   

https://youtu.be/rH2QIAkyfCQ

[ Dodano: 2017-12-28, 18:31 ]
widzu napisał/a:
Ale fezy są spoko, sam kiedyś chciałem dla siebie kupić. :I

_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-12-28, 19:06   

icywind napisał/a:
https://youtu.be/rH2QIAkyfCQ


Sugerowanie, że to nie było dla jaj
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2017-12-28, 23:05   

Mnie za to wkurza, że będę się musiał nauczyć jej akcentu bo to jakaś abstrakcja
https://youtu.be/Au2h-otia64
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-11, 16:47   

Antybristler napisał/a:
Ja miałem nadzieję, że pan z wąsami to Hitler i wyszła by ciekawa historia, gdyby musieli współpracować, żeby naprawić czas. Ale widać odwaga tego serialu kończy się na wciskaniu na siłę homo ludzi i tolerancji



1. Nie mógł być Hitlerem, to był Anglik
2. Nawiązanie do rozejmu bożonarodzeniowego akurat było genialne - oczywiście pierdolenie doktora, że to pierwszy taki przypadek w historii w sytuacji gdy kiedyś normą było, że rycerze robili przerwe w Bitwe i razem chlali (to byli możni, prędzej zajebali by swojego chlopa niż od tak innego możnego) a Doktor powiedzial historie znac.
3. Nie przesadzaj z tymi pederastami - można ich policzyc na palcach u jednej ręki.
4. No to, że wciskają trochę lewych wartości to rak w sytuacji, że serial jest juz ponadnarodowy i pewnie spora część widowni ma poglądy bardziej na prawo, a widza łatwiej wkurwić - a wyznacznikiem produkcji filmow, seriali itd. jest to ile pieniedzy zarabiają.

icywind napisał/a:



Przecież Doktor zawsze ubierała się niedorzecznie. Piąty nosił warzywo a szóstego to nawet nie komentuje. Dlaczego będąc kobietą miałaby nagle dostać gust co do wyboru ubioru? To byłoby seksistowskie :roll:
[/quote]

Natura jest seksistowska - i nie sądzę by Doktor ubierał się beznadziejnie, zawsze strój pasował do osoby, a taki jak na zdjęciu nie pasuje do kobiety.

icywind napisał/a:

Sthraszne. Po co wporawdzać więcej Hitlera? Może jeszcze Hitler jako towarzysz? Hitler niech siedzi w szafie i z niej nie wychodzi


Sytuacja w której np. Doktor podróżowalby z kimś kto stracił pamięć i okazalby sie pozniej Hitlerem (którego Doktor odstawil na poczatku lat 20 w Niemczech) była by akurat dość ciekawa.

I ogólnie to Doktor powinien nie powinien (z racjonalnego punktu widzenia) zostawać kobieta - jedyny sens tego, ze wladca czasu zostaje kobietą to rozmnażanie.
O przewadze mężczyzny wskazuje już to, że nie ma okresu i może się odlać na stojąco.

[ Dodano: 2018-01-11, 16:48 ]
P.S. Ten post ewidentnie nieslusznie przeniesiony jako, że odnosi sie wyłącznie do serialu.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-05-23, 21:32   

https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2018/05/CAz9uqymn5R3qTrY.mp4
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5574

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-15, 18:11   

_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-15, 18:25   

Dobre :haha:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.083 sekundy. Zapytań do SQL: 30