Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Davos
2015-02-22, 14:01
Amerykańskie dzieci próbują śniadania z różnych krajów
Autor Wiadomość
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-18, 21:26   

Nie ma słit komci, nie ma żółwi. :P
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-18, 21:37   

Antybristler napisał/a:
A ja nie wiem czemu się wszyscy tak zachwycają, bo filmik słaby.

Racja. Więcej Antka, plox!
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-18, 22:00   

Nie potrzeba Żółwi, aby filmik był żółwiowy.

Tutaj mamy bandę wkurzających dzieciaków "jedzących" rzeczy z różnych krajów. Łohohohoho zajebiście fascynujące.
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2015-02-19, 15:15   

Polskie śniadanie to kanapki, płatki na mleku, i z tego co tam było to jajecznica (jak z kiełbasą no to razem, a nie obok :v). No i jabłko. I tu to się zgadza, fakt, Lecz całe, nie w żadnych plasterkach.
A tamto ostatnie to co to? Że niby placek ziemniaczany? :v O japier... skąd oni to wytrzasnęli?

Davos napisał/a:
Ciekawe. Chociaż zdaje się, że te dzieciaki po raz pierwszy w ogóle usłyszały o krajach, z których potrawy miały na talerzu :P Dla nich przecież Europa jest krajem, a nie kontynentem :P

Od '09 jest krajem. No ale o tym się nie mówi.
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-19, 17:13   

Nie wszystkie kraje europejskie należą do uni.

[ Dodano: 2015-02-19, 17:14 ]
Ale fakt faktem, zdecydowana większość należy, przynajmniej te najbardziej znane.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-19, 20:14   

Ukraina ostatnimi czasy jest najbardziej znana :P
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-20, 04:38   

Ukraina to europejski Meksyk
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-20, 11:48   

ładnie powiedziane, Zak. Zastanawiam się teraz, czym jest Polska poza funkcją naczelnego pucybuta.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2015-02-21, 19:23   

Dupolizem, bez własnych ambicji.
Fakt Mackers, no fakt. Ale chodzilo mi o to coś zaraz napisał.
 
 
burbonetka 
Nie dość, że ruda, to jeszcze piegowata.


Dołączyła: 13 Gru 2014
Posty: 187

Medale: Brak

Wysłany: 2015-02-21, 20:43   

wiecie co, a ja się boję co będzie z Polską. Bo tak wymachujemy szabelką, jesteśmy pierwszym adwokatem ukrainy ale przecież Putin rozdeptałby Polskę jak robala. I jeśli NATO by wkroczyło to po fakcie.
Bo jak na razie ruskie robia co im sie zywnie podoba na Ukrainie, dezinformuja swoich obywateli ze na ukrainie walcza najemcy NATO mowiacy po polsku i flamandzku (ups to chyba ja! bo mowie i po polsku i po fmanadzku), buduja flote, naruszaja przestrzen powietrzna, szpieguja na baltyku a zachod tylko wyraza niepokoj.

Ja nienawidze tego trolla fiutina. Uwazam ze to co robi jest okropne. Gdybym wiedziała że jestem nieuleczalnie chora to pojechalabym na samobójczą misję i sprobowala wpakowac mu kulke w ten łysy, zezchizowany łeb. Kiedys czytalam z Wladek ma raka, szampan juz sie chlodzi. Ale to predzej rak umrze na fiutina niz fiutin na raka.
_________________
Don't take life too seriously. No one gets out alive anyways.
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-21, 20:58   

Sytuacja na wschodzie Ukrainy jest bardzo chujowa. Żadne media nie dadzą tyle informacji, co zwykli ludzie.
Poza tym Putin wysyła tam niedoświadczonych młodziaków.
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-21, 21:51   

Ja Putina nie nienawidzę. W sumie to do gościa nic nie mam. Co więcej go szanuje, bo szanuje dowódców, którzy troszczą się o swój naród i swoich ludzi. Metody ma jakie ma. Tylko Polska mogłaby się uspokoić, bo póki co to było żałosne, gdy Polscy politycy najbardziej krzyczeli na złego Putina i wstawiali się za Ukrainą a jak przyszło do rozmów pokojowych to ilu przedstawicieli z Polszy się pojawiło? 0.
Po za tym jestem pewny, że Łukaszenko z Putinem po tych całych rozmowach wieczorem sobie usiadli przy kieliszku, pogadali, pośmiali się i załatwili więcej niż podczas tych pieprzonych rozmów z chujowym NATO.
Zresztą w Polsce nie macie się co martwić, po rozbiorach będzie lepiej :chill:
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-21, 21:55   

Zaknafein napisał/a:
Zresztą w Polsce nie macie się co martwić, po rozbiorach będzie lepiej :chill:







Serio Zak, dla niektórych jeszcze słowo "Ojczyzna" ma jakieś znaczenie. :kop:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-21, 22:00   

widzu napisał/a:
Zaknafein napisał/a:
Zresztą w Polsce nie macie się co martwić, po rozbiorach będzie lepiej :chill:



Obrazek



Serio Zak, dla niektórych jeszcze słowo "Ojczyzna" ma jakieś znaczenie. :kop:


nie zrozumiałeś przekazu
pizdo : /
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-21, 22:12   

Do Widza: Odezwał się kurwa ten co to widział tej ojczyzny 35km czy ile to tam było. A jak przyjdzie co do czego to będziesz naszą wunderwaffe? Agresor nadejdzie a Ty sam wyjdziesz przed front i zaczniesz im narzekać jaka ogólnie jest chujnia, że powiedzą "Panie! On ma rację! Na cośmy tu przyszli. Przecież tego się nie opłaca podbijać. A w ogóle życie to taka chujnia ze szkoda gadać" i wezmą czołgi wycelują w siebie zamiast w nas i pierdolną zbiorowe samobójstwo na całym froncie. Git.

BEZ BOGOOJCZYŹNIANEGO PIERDOLENIA TERAZ: ZAK MA RACJĘ! Taka prawda. Gdybyśmy nagle utracili niepodległość na rzecz Niemiec a Niemcy nie mieliby tym razem planu wymordowania nas lub zrobienia nas niewolników lecz asymilowania jako zwykłych obywateli to byt ekonomiczny 80% Polaków uległby poprawie, tak samo jak funkcjonowanie instytucji i urzedów. Sorry Winnetou. Proste stwierdzenie faktu i patriotyzm nie ma tu nic do rzeczy. To raz.

Dwa, ta dyskusja ma sens jeśli przyjmiemy że Polska w ogóle jest jeszcze niepodległa. Bo moim zdaniem była do 1704 roku i w latach międzywojnia. XVIII wiek przed rozbiorami, PRL i obecna Rzeczypospolita Dębu Wolności Chuj Tam Ważne Jaki Jej Dać Numer to są co najwyżej autonomie pod mniej lub bardziej wyraźną kuratelą mocniejszych, sprytniejszych i silniejszych, w sumie niewiele się różniąca od Księstwa Warszawskiego 1807-15 i Królestwa Polskiego 1815-30. Więc nie gadajmy ponownie bzdur fetyszyzując słowa "niepodległość" i zwrot "123 lata niewoli" bo ani jedno ani drugie nie ma się tak jak wam wciskają.

Burbonetko, Putina nie ma co nienawidzić. Nie ma go też co szanować. To typowy Car. Taki sam jak dziadowie Iwana Groźnego, taki sam jak Romanowowie, taki sam jak Lenin, STalin, Breżniew, Jelcyn. To wszystko carowie. Nieważne jak się obecnie to stanowisko nazywa i jak nazywa się formalnie ustrój. To zawsze był i zawsze będzie carat. Póki istnieje taka Rosja i tacy Rosjanie. Historia, wielkość i struktura społeczna Rosji od zawsze wymuszała pewną formę rządów. Inaczej się w Rosji nie rządzi. Jeśli nienawidzisz Putnia to równie dobrze możesz powiedzieć, ze nienawidzisz bytu jakim od zrzucenia tatarskiej okupacji jest Rosja. Kryterium oceny ruskiego cara nie ejst to czy jest skurwysynem tylko jak skutecznym jest skurwysynem. Piotr Wielki czy Stalin byli skutecznymi skurwysynami. Mikołaj II czy Jelcyn nieskutecznymi, więc złymi. A Putin? Póki co wygląda na to, że jest usobieniem ostatnich podrygów mocarstwowości Rosji, która moim zdaniem dostanie w tym wieku ciężki wpierdol i się posypie. Ale to dopiero ten proces będzie groźny. Putin jaki jest każdy widzi. Ale jaki byłby ten lubCi którzy go obalą? Może tacy jak Żirinowski? No chyba że naiwnie łudzisz się, ze to będzie jakiś demokrata w zachodnioeuropejskim stylu. Nie będzie.

Ale nienawidzić zupełnie nie ma tu czego. Może czasów bo za naszego życia system wypracowany po 1945 czyli po ostatniej wielkiej wojnie się posypie jak domek z kart i kolejny świat, który się z tego wyłoni będzie tak inny od dnia dzisiejszego jak rok 1913 od 1919go a 1939 od 1946go i potem 1990go. Bo w historii pokój i dobrobyt nie są dane na zawsze, jak nam się to dziś wydaje. nie, to sa raczej incydenty w historii pełnej krwi, biedy, głodu, wojny i rzezi. Putin to naprawdę jeden z mniejszych problemów w układance.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-21, 22:18   

wkurwia mnie ten skośnooki dzieciak

JankielKindybalista85 napisał/a:
A jak przyjdzie co do czego to będziesz naszą wunderwaffe? Agresor nadejdzie a Ty sam wyjdziesz przed front i zaczniesz im narzekać jaka ogólnie jest chujnia, że powiedzą "Panie! On ma rację! Na cośmy tu przyszli. Przecież tego się nie opłaca podbijać. A w ogóle życie to taka chujnia ze szkoda gadać" i wezmą czołgi wycelują w siebie zamiast w nas i pierdolną zbiorowe samobójstwo na całym froncie. Git.


:smile: :smile: :smile: :smile: :smile:
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-21, 22:26   

Jankiel :piwo:
Ale po za tym ja Putina ani nie lubię, ani nie nie lubię. Szacunek mam ze względu na to jak sobie radzi w międzynarodowej polityce, to jak wspierał dobrą stronę konfliktu w Syrii, to jak ukazuje głupotę i niszczy jebanego czarnucha co stoi na czele ju es ej. No i mam też kontakty tu i tam, trochę rusków, pół rusków pół ukraińców się zna, jeżdżą do Rosji, a że mieszkają tutaj, to raczej nie są jakoś strasznie osaczeni propagandą pro rosyjską i oni go bardzo lubią, niektórzy nawet ubóstwiają. Widzisz, masz rację, że Car jak Car, tylko, że ten w porównaniu do takiego Stalina (który nawet ruskiem nie był) nie wyrzyna połowę własnego narodu.
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-21, 23:06   

Putin ma jaja, to trzeba przyznać. W Europie brakuje takiego polityka.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-21, 23:20   

Ale tak poza tym to jest temat o skretyniałych amerykańskich dzieciach a nie o Putinie.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-21, 23:24   

Putin się wszędzie dzisiaj wciska

[suchar]w końcu "Put-in"[/suchar]
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.106 sekundy. Zapytań do SQL: 32