Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Davos
2015-02-22, 14:01
Amerykańskie dzieci próbują śniadania z różnych krajów
Autor Wiadomość
ShowMeFlow 


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 10
Skąd: Olsztyn

Medale: Brak

Wysłany: 2015-02-14, 21:25   Amerykańskie dzieci próbują śniadania z różnych krajów

Pewnie większość z was widziała ten filmik ale wklejam dla tych do nie widzieli.

https://www.youtube.com/watch?v=JGjeaHe7GkY

Wgl, wie ktoś co jest w tym śniadaniu z polski?
 
 
burbonetka 
Nie dość, że ruda, to jeszcze piegowata.


Dołączyła: 13 Gru 2014
Posty: 187

Medale: Brak

Wysłany: 2015-02-14, 21:34   Re: Amerykańskie dzieci próbują śniadania z różnych krajów

ShowMeFlow napisał/a:
Pewnie większość z was widziała ten filmik ale wklejam dla tych do nie widzieli.

https://www.youtube.com/watch?v=JGjeaHe7GkY

Wgl, wie ktoś co jest w tym śniadaniu z polski?


jajecznica, smażona kiełbasa, 2 plastry jabłka (?) i coś jeszcze czego nie potrafię zidentyfikować
_________________
Don't take life too seriously. No one gets out alive anyways.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-14, 21:37   

Powinno być podpisane jakoś
_________________
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2015-02-14, 21:55   

nie ten dzial, prawidlowy:
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-14, 22:00   

ShowMeFlow, fajny (?) avatar. :|
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
ShowMeFlow 


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 10
Skąd: Olsztyn

Medale: Brak

Wysłany: 2015-02-14, 22:19   

brzozik70043704352251515 napisał/a:
nie ten dzial, prawidlowy:
Obrazek


Kur, muszę jeszcze trochę ogarnąć bardziej te forum xD

widzu napisał/a:
ShowMeFlow, fajny (?) avatar. :|



Sztuka nowoczesna. Po prostu nie miałem pomysłu co ustawić, a bez avatara te posty wydają się takie małe. To wpisałem w google grafika circle i ustawiłem pierwszy obrazek :P
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-14, 22:23   

Oszukują z polskim bo polskie dzieci nie dojadają. To chore jak traktują moją kochaną kawę >:<

[ Dodano: 2015-02-14, 22:24 ]
kawa moją walentynką <3
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-14, 23:28   

Wkurzał mnie ten murzyn, i jeszcze ten mały wariat ze skośnymi oczami.

A dział akurat jest dobry. Można by było do tego co dał brzozik ale tu też ok.
 
 
Antlion 


Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 1407
Skąd: Sopot

Medale: Brak

Wysłany: 2015-02-14, 23:31   

Yep, ten murzyn był jak chodzący stereotyp, jak uosobienie murzyńskości :|
 
 
burbonetka 
Nie dość, że ruda, to jeszcze piegowata.


Dołączyła: 13 Gru 2014
Posty: 187

Medale: Brak

Wysłany: 2015-02-15, 00:05   

Antlion napisał/a:
Yep, ten murzyn był jak chodzący stereotyp, jak uosobienie murzyńskości :|


no dokladnie! to samo pomyslalam jak to ogladalam. juz mi przeszlo przez mysl ze chyba przedawkowalam internet skoro mam takie rasistowskie mysli ale nie.


no jak wystrzelil przy tej kanapce z wedzonym lososiem 'Africa'... bitch please
_________________
Don't take life too seriously. No one gets out alive anyways.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-15, 01:46   

Ciekawe. Chociaż zdaje się, że te dzieciaki po raz pierwszy w ogóle usłyszały o krajach, z których potrawy miały na talerzu :P Dla nich przecież Europa jest krajem, a nie kontynentem :P
_________________
 
 
d - n
Szlachta


Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 1323

Medale: Brak

Wysłany: 2015-02-15, 02:22   

Film fajny bo można zobaczyć co mają inni do jedzenia(przynajmniej mam taką nadzieje że nie brali randomowych rzeczy) ale wiedza kuleje, zresztą nic nowego :roll:

//Dobrze wiedzieć co się u nas jada bo u mnie nie figuruje takie coś jak śniadanie :P
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-15, 20:34   

Tsa, typowa wiedza dzieci amerykańskich o świecie... Szczególnie ta dziewczynka "Co to Finlandia? Gdzie jest Polska?" I jeszcze ten dred, który mi wygląda na takiego przemądrzałego cwaniaczka, a pokazał, jaką ma wiedzę. Finlandia w Afryce. Nieźle, nieźle.
Jeszcze mnie irytowało to nadpobudliwe azjatyckie dziecko i jego reakcje po spróbowaniu każdego dania. Spokojnie, panie ADHD, nie umrzesz od polskiej jajecznicy.

Co do polskiego śniadania... jajecznica i kiełbasa, spoko. Nie raz takie śniadanko jadałem (tylko że kiełbasa jest wkrojona między jajecznicę, a nie obok niej ;) ). No ale jabłka do tego jakoś nie jadłem. Ani w plasterkach, ani w postaci startej (bo na to mi wygląda ta niezidentyfikowana rzecz). Jeśli już, to te 2 pozostałe elementy jadałem już bardziej w ramach przekąski.
Ogólnie można powiedzieć, że to polskie śniadanko jest dobrze wybrane, bo jednak my, Polacy lubimy jadać jajecznicę, prawda? ;) Także tutaj bez hejtu, że coś u nas wymyślili dziwnego, bo tak w większości to śniadanie się zgadza.
No i z własnego doświadczenia wiem, że w przypadku Holandii też nie wzięli tego śniadania z dupy. Byłem na wymianie w Holandii przez ok. 2 tygodnie i nie raz dostawałem takiego tosta z posypką na śniadanie ;)
 
 
burbonetka 
Nie dość, że ruda, to jeszcze piegowata.


Dołączyła: 13 Gru 2014
Posty: 187

Medale: Brak

Wysłany: 2015-02-15, 21:09   

Szyszek27 napisał/a:
Tsa, typowa wiedza dzieci amerykańskich o świecie... Szczególnie ta dziewczynka "Co to Finlandia? Gdzie jest Polska?" I jeszcze ten dred, który mi wygląda na takiego przemądrzałego cwaniaczka, a pokazał, jaką ma wiedzę. Finlandia w Afryce. Nieźle, nieźle.
Jeszcze mnie irytowało to nadpobudliwe azjatyckie dziecko i jego reakcje po spróbowaniu każdego dania. Spokojnie, panie ADHD, nie umrzesz od polskiej jajecznicy.

Co do polskiego śniadania... jajecznica i kiełbasa, spoko. Nie raz takie śniadanko jadałem (tylko że kiełbasa jest wkrojona między jajecznicę, a nie obok niej ;) ). No ale jabłka do tego jakoś nie jadłem. Ani w plasterkach, ani w postaci startej (bo na to mi wygląda ta niezidentyfikowana rzecz). Jeśli już, to te 2 pozostałe elementy jadałem już bardziej w ramach przekąski.
Ogólnie można powiedzieć, że to polskie śniadanko jest dobrze wybrane, bo jednak my, Polacy lubimy jadać jajecznicę, prawda? ;) Także tutaj bez hejtu, że coś u nas wymyślili dziwnego, bo tak w większości to śniadanie się zgadza.
No i z własnego doświadczenia wiem, że w przypadku Holandii też nie wzięli tego śniadania z dupy. Byłem na wymianie w Holandii przez ok. 2 tygodnie i nie raz dostawałem takiego tosta z posypką na śniadanie ;)


W Belgii tez tak jedza. w sensie w holandii jedza bardzo czesto z taką kolorową posypką jak sie u nas w polsce torty przyozdabia- oni to daja na kanapki do sniadania. W belgii tez z tym ze w Belgii posypka jest czekoloadowa.
Ja jajecznice jem bardziej na kolacje. na sniadanie jak juz to w weekend. To jest dobre kac sniadanie. W tygodniu wole zjesc cos szybkiego np. owsianke.
_________________
Don't take life too seriously. No one gets out alive anyways.
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-15, 22:09   

Ja jakoś bardziej mam w głowie zakodowaną właśnie czekoladową posypkę, a nie kolorową. Nawet teraz jestem w stanie po smaku sobie przypomnieć ;)
U mnie jajecznica też w weekend, jeśli już. Na co dzień tościk (bo w opiekaczu się szybko robią) albo płatki lub kanapka.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-18, 10:51   

Jajecznica spoko, obok, na podstawie odpowiedzi do Polaków w komentarzach samego wrzucającego filmik, jest chyba coś, co miało być plackiem ziemniaczanym... nie byłabym w stanie zjeść go razem z jajecznicą, jakoś nie pasują mi smakowo :haha:

Dosłownie dopiero co usłyszałam, że Wietnamczycy nie posiadają własnej kuchni - i teraz widzę ten filmik, a tam każda jedna rzecz z wietnamskiego śniadania faktycznie jest chińska, i to jeszcze tak typowo, lol :haha:
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-18, 16:54   

Ach, to był placek ziemniaczany. W sumie ma to sens, bo jeden z tych azjatyckich dzieciaków (ten normalny) stwierdził, że to smakuje jak frytki.
Jajecznica + placek ziemniaczany... nigdy nie próbowałem takiego połączenia. Ale może nie byłoby to takie złe? Trzeba kiedyś spróbować takiej kombinacji! ;)
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-18, 19:18   

Chyba nie będę miała zbytnio okazji spróbować, bo zawsze mam jajecznicę na śniadanie a placki na obiad :D
_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-18, 19:54   

A ja nie wiem czemu się wszyscy tak zachwycają, bo filmik słaby.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-18, 21:24   

Na filmiku jest zdecydowanie za mało żółwi jak na gust Antka :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.075 sekundy. Zapytań do SQL: 32