Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2013-10-29, 10:12
mistrzowie-forum zmieniło moje życie
Autor Wiadomość
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-23, 15:55   mistrzowie-forum zmieniło moje życie

Ciekaw jestem Waszych spostrzeżeń...
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-23, 15:57   

przyszłam tu z nudów, a po 3-4 tygodniach zrobiłam nowe forum i zostałam junior adminem.

a tak poza tym kolejna strona na której siedzę godzinami. nie żeby jedyna. gdzie jest moje życie?
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-23, 16:00   

To prawda! Teraz przeprowadzam więcej rozmów wirtualnych niż rzeczywistych :P I nie muszę nawet do tego z domu wychodzić, szał :-D
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-23, 16:27   

Zacząłem kiedyś odchodzić z każdej strony po kolei, bo czasu mi było szkoda. Jeno mistrzów zostawiłem, bo coś się już tam było znanym i trochę było szkoda zostawiać. Siedziałem na mistrzach maxymalnie 30 minut dziennie......a potem przyszło forum i.....i cały misterny plan o zaoszczędzeniu czasu w pizdu :D
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-23, 18:42   

Mi się życie jakoś specjalnie nie zmieniło. Może trochę mniej na reddicie siedzę
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-23, 19:18   

Ja myślę jeszcze że daliśmy się poznać z trochę innej strony...
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-23, 20:07   

Odkąd zacząłem uczęszczać na forum, moje życie całkowicie się zmieniło, poznałem nowe osoby z którymi można rozmawiać, już nie jestem taki samotny jak w szarej, nudnej i przytłaczającej rzeczywistości. Jak większość osób na forum mamy wspólne tematy...

Nie no, miałem taką piękną opowieść w głowie, ale przyszła siostra no i oczywiście popsuła mi wenę twórczą. Także ten, nie wierzcie w "już nie jestem taki samotny " ;) Miało dodać klimatu...
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-23, 20:58   

No cóż, dużo się zmieniło... na lepsze. Ludzie na ulicy zaczęli się ze mną witać. Zacząłem dostawać setki ofert pracy. Pani w szkole mnie pochwaliła. Prezydent zlecił mi misję uratowania świata (znowu). Dostałem Ferrari od Arnolda Schwarzeneggera. I do tego jeszcze karnet na basen. Żyć, nie umierać.
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-23, 22:17   

Dawno dawno temu miałem sporo czasu. Potem spopularyzowano w naszym kraju Internet i ilość czasu drastycznie zmalała. Później odkryłem stronę mistrzowie.org i ledwo dawałem radę wyskrobać chociaż odrobinę czasu dla siebie. No i wreszcie pojawiło się forum mistrzów i o wolnym czasie można już było tylko pomarzyć ;)

Żartuję, nie jest tak źle, przez forum poznałem trochę bliżej sporo osób z mistrzów, które wcześniej były dla mnie tylko nickami, aczkolwiek trzeba przyznać, że forum jest czasożerne :)
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-23, 22:21   

Davos napisał/a:
przez forum poznałem trochę bliżej sporo osób z mistrzów, które wcześniej były dla mnie tylko nickami, aczkolwiek trzeba przyznać, że forum jest czasożerne :)


I o to mi chodziło.... o konkretne przykłady... :-D
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-23, 22:26   

Davos napisał/a:
przez forum poznałem trochę bliżej sporo osób z mistrzów, które wcześniej były dla mnie tylko nickami, aczkolwiek trzeba przyznać, że forum jest czasożerne :)

no, dokładnie to. z tym, że ci moi 'idole' stali się teraz dla mnie 'tylko' kolegami... niby poznałam bliżej i się zżyłam, ale też ten szacun się obniżył. i nie wiem właśnie, czy to lepiej czy gorzej. :-D
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-23, 22:27   

Sharvari napisał/a:
no, dokładnie to. z tym, że ci moi 'idole' stali się teraz dla mnie 'tylko' kolegami... niby poznałam bliżej i się zżyłam, ale też ten szacun się obniżył. i nie wiem właśnie, czy to lepiej czy gorzej. :-D

okazało się, że wszyscy ci idole to normalni ludzi i nawet srają jak wszyscy :D
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-23, 22:32   

AnswersMaster napisał/a:
okazało się, że wszyscy ci idole to normalni ludzi i nawet srają jak wszyscy :D

no właśnie. to takie uczucie, jak podkochiwanie się od lat w jakimś/jakiejś niezwykłym/ej chłopaku/dziewczynie i w końcu awansowanie do przyjaźnienia się z nim/nią i okazuje się, że jest normalny/a i w dodatku też ma wady! no i sra. ale akceptujesz to i jest spoko, dobre friendzone.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-23, 22:37   

Właściwie to mam trochę podobnie :) Ciągle te same mordeczki, to trochę jak guru się ich traktowało. A jaka dumna byłam, kiedy Bartek mnie tak zripostował, że główna była! Mleh :-D A teraz po prostu poznaje się tych ludzi bliżej i się okazuje, że to nie jacyś supermózgowcy debatujący nad ripostami dniami i nocami, tylko ludzie, którzy po prostu potrafią mieć cięte języki i duże poczucie humoru. Czuję się tutaj jak w domu i kiedy mam zły dzień, siadam na SB i np. czytam tylko, co piszecie, a potem sikam ze śmiechu i trzeba sprzątać wykładzinę.

A myślałam, że za stara na fora jestem :)

W każdym razie gadam teraz z facetem i co chwila:"a bo forum, a na forum widziałam taki fajny link, a ostatnio jak Wilk na SB..." ^_^

Odkąd pokazujecie zdjęcia, to już w ogóle czuję się zżyta, bo to zaufania trochę ;)

No zmieniło dużo, zmieniło. Przede wszystkim mam ciągle otwarte ciasteczka na karcie i listę pomysłów na filmowy wieczór. Do tego nie mam za dużo czasu na życie towarzyskie w realu, a jednak w świecie wirtualnym ono istnieje :P
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2013-10-23, 22:55   

AnswersMaster napisał/a:
okazało się, że wszyscy ci idole to normalni ludzi i nawet srają jak wszyscy :D


mów za siebie, ja nie sram!
Ostatnio zmieniony przez Barbra 2015-04-07, 23:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-23, 23:02   

Barbra napisał/a:
nie wiem czy to ze mną coś nie tak ;p

no w sumie to cycki masz jakieś krzywe
_________________
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2013-10-23, 23:03   

jeden mi opadł ale drugi nawet się trzyma
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-23, 23:04   

Cytat:
Ruda, ja bym w życiu nie powiedziała mojemu chłopakowi że komentuję miszczów a już nigdy przenigdy jaki mam nick :D i żeby jeszcze wchodzić na jakieś forum?!


Hihihi, no mojego nie ciągnie w ogóle do internetów, wśród znajomych mam opinię nerda, bo wszystkie głupie obrazki i kawały znam, a do tego ciągle siedzę na kompie. Do tego mam z tym człowiekiem spędzić resztę życia, więc niech się przyzwyczaja. Szczególnie że nie zagląda mi przez ramię, co piszę.

Cytat:
i jak wiem że ktoś może użyć mojego laptopa w najbliższym czasie to się wylogowuję z miszczów u usuwam z listy pierwszy link który pojawia się po wpisaniu liteki "m" w pasku adresu (czyli oczywiście miszczowie/barbra/komentarze)

nie wiem czy to ze mną coś nie tak ;p


Chyba nie, pewnie sporo ludzi tak ma. Może chodzi o to, z jakiej strony dajesz się tu poznać ;) A z drugiej strony trochę szkoda, czasem się zastanawiam, czy nie znamy się w "realu" z przypadku, to by dopiero było!


Z takich rzeczy, w jaki sposób mistrzowie zmieniają nasz świat - mam nadzieję, że kiedyś mimo wszystko dojdzie do spotkania i będzie możliwość spotkania się twarzą w twarz. To by było coś :)
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-23, 23:20   

@Ruda: a pamietasz jak malowalem lazienke i pisalem Ci ze ja po prostu jestem tylko bardziej rozpoznawalny?
Wlasnie o to mi chodziło...
Każdy z nas jest normalny.
A Ty teraz tez chyba jestes z tych bardziej rozpoznawalnych...?
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-23, 23:38   

bartek82r napisał/a:
@Ruda: a pamietasz jak malowalem lazienke i pisalem Ci ze ja po prostu jestem tylko bardziej rozpoznawalny?

Nie czuję się rozpoznawalna, ale zawsze jest nadzieja ;) Tak, pamiętam. Niedługo potem dostałam zaproszenie na forum i dopiero z czasem zaczynam na to patrzeć tak, jak powinnam. I niesamowicie cieszę się, że to forum istnieje. Zżyłam się z Tobą. Z Wami wszystkimi, wiecie? :)
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.082 sekundy. Zapytań do SQL: 33