Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
"Magazyn Mistrzowski"
Autor Wiadomość
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-29, 16:18   

Pamiętam jak na pewnym forum Counter Strike, były takie wywiady z użytkownikami forum, które pojawiały się raz na tydzień. Gdyby tutaj było coś podobnego to byłoby ciekawie :D
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-29, 16:29   

Miałam gazetkę na poprzednim forum, to było mega fajne~

Może zobaczcie ile Wam jamie zbieranie materiałów do pierwszego numeru i do kolejnych jednak stwórzcie jakiś deadline, to by trochę motywowało :P

Z doświadczenia z tamtą gazetką polecam publikowanie w PDFie

Ze swojej strony jako element składowy proponuję kącik artystyczny- wierszyki, śmieszne przeróbki graficzne i rysunki
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-29, 16:36   

A ha bym proponował webowe rozwiązanie :

Coś jak to np http://pressmo.pl/

[ Dodano: 2015-01-29, 16:37 ]
Albo coś podobnego
_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-29, 16:37   

Gazetka spoko sprawa :P
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-29, 16:38   

Cytat:
Ze swojej strony jako element składowy proponuję kącik artystyczny- wierszyk

Ja bym proponował Jankiela :P
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-29, 16:49   

No właśnie chciałem napisać o tym co Morys. Są internetowe serwisy umożliwiające publikowanie gazet. Nawet słychać jak się strony przerzuca.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-29, 16:50   

Wg mnie pdf fajniejszy.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-29, 21:55   

Szkoda, że nie ma już z nami Krokoroka. Mógłby prowadzić kącik kulinarny.
_________________
 
 
-Veon- 
Überszlachta
-Master-


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 727

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-30, 20:33   

Dobry pomysł. Gdzieś na początku IN Forum również padł, ale dość szybko słuch o nim zaginął.

Nawet mógłbym pomóc jako grafik, a nawet od czasu do czasu, ale obawiam się jednego.
Tego, że choć wszyscy będą za pomysłem, to nikt nie będzie mieć ciekawych pomysłów na artykuły...
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-30, 21:33   

-Veon- napisał/a:
Tego, że choć wszyscy będą za pomysłem, to nikt nie będzie mieć ciekawych pomysłów na artykuły...


:piwo: :git:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-30, 21:42   

Co szkodzi sprobowac.
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-31, 13:00   

-Veon- napisał/a:
Tego, że choć wszyscy będą za pomysłem, to nikt nie będzie mieć ciekawych pomysłów na artykuły...


Ważne, że Ty jesteś na tyle zajebisty i przyszedłeś łaskawie nas oświecić.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-31, 13:11   

Przede wszystkim kto ma być odbiorcą tej gazetki? Gdzie ktoś miałby się na nią natknąć? Bo jeśli to taka wewnątrzforumowa, to wszyscy tu wszystko wiedzą, sami też to będziecie tworzyć, więc głupio to tworzyć dla samych siebie, zaś poza forum to raczej nikogo nie bedzie interesowało życie mistrzów. Jeśli zaś będzie nie tylko o mistrzach, a różne tematy, to każdy ma raczej lepsze źródła tych różnych tematów niż gazetka mistrzów. Zastanówcie się dobrze nad odbiorcą, do kogo ma trafić i w jaki sposób, nim cokolwiek będziecie działać. Jak dla mnie jedyny sensowny pomysł jest robić to dla społeczności serwisu mistrzów, ale to najlepiej po wciągnięciu tego forum w serwis, dodatkowo ktoś by wtedy mógł linkować na stronie mistrzów do tej gazetki.
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-31, 13:52   

Czy ja wiem... Czasami są okresy przestoju na forum, a taka gazetka to ciekawa rzecz. Juz nawet wymyśliłam dział, którym chciałabym się zajmować - zachowania społeczne na przykładach nam znanych : próba interpretacji. :P a tak serio miałam już kilka pomysłów na artykuły...

Jedni piszą opowiadania, inni czują się lepiej w formach bardziej dziennikarskich. ;) do tego zamiłowanie niektórych do obrazków znalazłoby ujście - komiksy w gazetach zawsze Lubiłam.

Odbiorcy to ci forumowi ludzie, czyli my wszyscy. A dział aktualności nie zajmie całego wydania, zaufaj mi.

Mieliśmy taką minigazetkę szkolną, a było nas ledwie 200os, z czego gazetkę kupowała może 1/5. I był to strzał w dziesiątkę: kącik satyryczny, felietony, ciekawostki, które w innych okolicznościach przeszlyby bez echa.

Niemniej prawdą jest, że potrzebujemy redaktora naczelnego. Love zajmowała się już czymś takim, ale nie wiem, jak by się zqpayrywala. A co z innymi kandydaturami?
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-31, 14:44   

To ja może będę pisał krótkie opowiadania? :muk:
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-01, 01:18   

Ja mogę pisać absurdalne artykuły ( a absurdalny i ciekawy artykuł można zrobić z byle gówna tak jak w fakcie) lub zwyczajne ew komiksy. Pomysł mi się podoba.
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-01, 01:20   

To proponuje osobny temat gdzie każdy się zgłosi co będzie robić i potem można zacząć pracę nad pierwszym wydaniem
_________________
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2015-02-01, 01:44   

Ja mogę na każdy numer podawać kilka oczywistych, a przez to śmiesznych faktów (coś jak "dziadek do orzechów nie ma własnych wnuków") i ponadto kilka fajnych sucharków :D Może to i nic wielkiego, ale zawsze coś na rozluźnienie ;)
_________________
no trudno
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-01, 02:06   

RudaMaupa napisał/a:
Love zajmowała się już czymś takim, ale nie wiem, jak by się zapatrywała.

Ja się nie zajmowałam, tylko cały cas zajmuję i mam po pachy roboty w tym :/ Nie dość, że jestem zastępcą redaktora naczelnego, to jeszcze zarządzam grupą newsową (ponad 20 osób), jestem korektorem tego, co mi nadeślą i sporządzam im grafiki, jestem osobą nadzorującą kandydatury do nowych kadr i wdrażanie ich do redakcji, sama piszę jeszcze newsy i artykuły i właśnie poszerzono nam zawartość o dział "muzyka", od którego jestem rozpatrywana na redaktora nadzorującego w przyszłości (właściwie to dział powstał ze względu na mnie, cieszę się z niego bardzo, czuję się jakbym dostała prezent :D ). Nie mogłabym zarządzać jeszcze tu, choćbym bardzo chciała :/

Co do grupy docelowej - użytkownicy forum. Nie wiem co ma być nie tak w tej grupie docelowej, na moim poprzednim forum na tej zasadzie działało to bardzo sprawnie, zarówno tam, jak i tutaj byłabym jednym z czytelników :) I nie musi to być mega obszerna gazetka przecież, ale i tak macie mnóstwo fajnych pomysłów, więc nie ma co na wstępie ją okrajać :)

Może do niej wrzucać te najlepsze screeny wybierane przez nas w ankiecie, chociażby po to miałoby to sens :P
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-01, 13:17   

Suchejcież Wełona i Ansłersa. Uni wiedzo, uni sie znajo. Jedyn po świecie jeździ to widzi jak to tam jest syćko urządzone, drugi już byznesy właśne kręci, nasz zaścianek dla życia prawdziwego porzucił to wi, czuje i rozumi.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.067 sekundy. Zapytań do SQL: 31