Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2015-08-29, 12:21
Do widzenia + wynurzenia
Autor Wiadomość
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2015-01-11, 13:18   

SZCZEROŚĆ LVL SADOL:
Sranie w banie rozczulanie. Serio. Sorry za szczerość ale prawda jest taka, że rozczulanie się nad sobą jest pogłębianiem swoich problemów. Jak widzę kogoś, kto się nad sobą rozczula i robi to tylko po to, żeby inni mu współczuli i tak dalej to mam ochotę wstać i wyjść albo wypłacić soczystego gonga (zależy od mojego humoru i płci rozczulającego). Nie można tak myśleć, czaisz? To jest zwykłe pogarszanie sytuacji. Nie możesz myśleć, że jesteś gorsza, brzydsza, głupsza i chuj wie co jeszcze, NAWET JEŚLI TAK RZECZYWIŚCIE JEST. Piszesz, że miałaś przyjaciółkę, którą TY traktowałaś jak "rzecz". Dlaczego? Takim sposobem sprawiasz, że ona czuje się tak jak ty na co dzień - odrzucona. Mając okazję zawarcia prawdziwej przyjaźni, odrzucasz ją z niewiadomych przyczyn. WTF?
I nie możesz myśleć o spotkaniach ze znajomymi jak o smutnym obowiązku, który trzeba odbębnić. To się mija z celem. Ja sam czasami mam tak, że ktoś mnie gdzieś zaprasza a mi się nie chce iść. Ale ZAWSZE jest tak, że jednak idę i jest zajebiście.
Na problemy z zawieraniem nowych znajomości polecam zakrapiane imprezy. Napijesz się trochę alkoholu i dziwne hamulce puszczą, po paru szotach wszyscy będziecie best friends foreva, gwarantuję, potwierdzone info. Jeszcze nigdy nie żałowałem, że jednak się zgodziłem.
Oczywiście NO OFFENCE z mojej strony. Nawet jeśli uznasz, że jestem zły i niedobry, ale jednak posłuchasz moich rad to kiedyś mi za to podziękujesz ;)
A znajomości internetowe to nic złego moim zdaniem. Oczywiście ZNAJOMOŚCI, a nie miłość online :D
Oczywiście jeśli już postanowiłaś odejście definitywne to nie pozostaje nic innego jak się pożegnać. Może za dobrze się nie poznaliśmy, ale wydajesz się być w porządku. Tak więc powodzenia "w realu" i trzymaj się :bye:
_________________
no trudno
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-11, 13:33   

c1ick, Nawet nie wiesz, jak się z Tobą zgadzam B-)
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-11, 13:44   

c1ick napisał/a:
Sorry za szczerość ale prawda jest taka, że rozczulanie się nad sobą jest pogłębianiem swoich problemów. Jak widzę kogoś, kto się nad sobą rozczula i robi to tylko po to, żeby inni mu współczuli i tak dalej to mam ochotę wstać i wyjść albo wypłacić soczystego gonga (zależy od mojego humoru i płci rozczulającego).


:scared: ^^"


Cóż, dobrze że nie znasz mnie zbyt długo...
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-11, 14:11   

widzu napisał/a:
c1ick napisał/a:
Sorry za szczerość ale prawda jest taka, że rozczulanie się nad sobą jest pogłębianiem swoich problemów. Jak widzę kogoś, kto się nad sobą rozczula i robi to tylko po to, żeby inni mu współczuli i tak dalej to mam ochotę wstać i wyjść albo wypłacić soczystego gonga (zależy od mojego humoru i płci rozczulającego).


:scared: ^^"


Cóż, dobrze że nie znasz mnie zbyt długo...


Nie wiem jak Wy, ale ja czytając ten tekst myślałem o naszym widzu :D
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-11, 14:14   

Ej ale serio ludzie, nie użalajcie się aż tak nad sobą, bo to śmieszne XD
_________________
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2015-01-11, 14:17   

Marcin55522 napisał/a:
widzu napisał/a:
c1ick napisał/a:
Sorry za szczerość ale prawda jest taka, że rozczulanie się nad sobą jest pogłębianiem swoich problemów. Jak widzę kogoś, kto się nad sobą rozczula i robi to tylko po to, żeby inni mu współczuli i tak dalej to mam ochotę wstać i wyjść albo wypłacić soczystego gonga (zależy od mojego humoru i płci rozczulającego).


:scared: ^^"


Cóż, dobrze że nie znasz mnie zbyt długo...


Nie wiem jak Wy, ale ja czytając ten tekst myślałem o naszym widzu :D

A kto by o nim nie pomyślał? :)
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-11, 15:08   

Czasem trzeba się poużalać i zjeść kilo czekolady :P byle to za długo nie trwało, bo potem jakieś bóle egzystencjonalne i inne takie się mnożą.

Aczkolwiek jest to według mnie cecha ludzi myślących za dużo, być może nawet inteligentniejszych. Posiadają zmartwienia nieistotne na dłuższą metę, do tego takie, które da się naprawić.

W sumie to wracaj już, Ascara, nie odpierdalaj ^_^
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2015-01-11, 15:37   

RudaMaupa napisał/a:
Czasem trzeba się poużalać i zjeść kilo czekolady :P byle to za długo nie trwało, bo potem jakieś bóle egzystencjonalne i inne takie się mnożą.

Oczywiście, jest to nawet wskazane, ale nie żalić się komuś, tylko samemu sobie :D Wtedy jak najbardziej. Nie można robić z siebie ofiary losu przed nikim, NIGDY >:< To się później najprawdopodobniej obróci przeciwko tobie, bo ludzie są jacy są, zawsze będą pamiętać twoją słabość ^_^
_________________
no trudno
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-11, 15:42   

c1ick napisał/a:
RudaMaupa napisał/a:
Czasem trzeba się poużalać i zjeść kilo czekolady :P byle to za długo nie trwało, bo potem jakieś bóle egzystencjonalne i inne takie się mnożą.

Oczywiście, jest to nawet wskazane, ale nie żalić się komuś, tylko samemu sobie :D Wtedy jak najbardziej. Nie można robić z siebie ofiary losu przed nikim, NIGDY >:< To się później najprawdopodobniej obróci przeciwko tobie, bo ludzie są jacy są, zawsze będą pamiętać twoją słabość ^_^


:piwo:
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-11, 16:55   

Ja robię z siebie ofiarę losu tylko na forum.
Zawsze to jakieś rozwiązanie, bo na 90% nikogo z was nie zobaczę "w realu" (ani w Tesco), a deprecha mi mimo wszystko wtedy mija. A nikt, kogo znam w realu, nie zna moich "problemów", profit. :P
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-11, 17:42   

Miło było Cię poznać i trzymaj się ciepło :)
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5599

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-11, 18:56   

Nie chce się tutaj rozpisywać w tej kwestii, ale wiedz Ascara, że w pełni rozumiem twoje problemy(i współczuje).

Trzymaj się i do widzenia ;)
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-11, 19:01   

Papa
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
burbonetka 
Nie dość, że ruda, to jeszcze piegowata.


Dołączyła: 13 Gru 2014
Posty: 187

Medale: Brak

Wysłany: 2015-01-11, 20:00   

Oj szkoda szkoda, tak się jakoś rozminęłyśmy. Ja dołączyłam, ty odchodzisz...Mam nadzieję że jeszcze do nas wrócisz kochana i że będziemy miały okazję lepiej się poznać.
_________________
Don't take life too seriously. No one gets out alive anyways.
 
 
narabanydrwal 


Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 75

Medale: Brak

Wysłany: 2015-01-11, 20:33   

W ogóle nie rozumiem twojej decyzji o odejściu z forum, w końcu sama napisałaś, że dzięki niemu byłaś jakiś czas szczęśliwa :| No ale jak wolisz...

Do widzenia i powodzenia. Trzymaj się.
_________________
Let's get ready to rumble!
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-11, 20:47   

Kurczę, szkoda! A tak mi się fajnie o skokach z tobą rozmawiało! :(

No ale cóż, taka twoja decyzja i ciężko nam będzie ciebie przekonać do zmiany.

Trzymaj się! Mam nadzieję, że jednak zmienisz zdanie i jeszcze tu wrócisz!
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-11, 21:04   

Ascara czytasz to w ogóle? Bo sie nie wypowiadasz nie wiem czy już nigdy tego nie przeczytasz czy już nie chcesz wracać i nie wejdziesz czy czo :/
_________________
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-11, 21:12   

I tak wrócisz.
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-11, 21:50   

burbonetka napisał/a:
Oj szkoda szkoda, tak się jakoś rozminęłyśmy. Ja dołączyłam, ty odchodzisz...Mam nadzieję że jeszcze do nas wrócisz kochana i że będziemy miały okazję lepiej się poznać.

Kim ty jesteś? :galy:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-11, 22:10   

icywind napisał/a:
burbonetka napisał/a:
Oj szkoda szkoda, tak się jakoś rozminęłyśmy. Ja dołączyłam, ty odchodzisz...Mam nadzieję że jeszcze do nas wrócisz kochana i że będziemy miały okazję lepiej się poznać.

Kim ty jesteś? :galy:


_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.088 sekundy. Zapytań do SQL: 33