Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2015-12-02, 12:20
Zaginął kolejny samolot Malezyjskich linii lotniczych
Autor Wiadomość
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-28, 11:45   Zaginął kolejny samolot Malezyjskich linii lotniczych

Samolot malezyjskich linii AirAsia lecący z Surabai w Indonezji do Singapuru utracił kontakt z wieżą kontroli lotów. Jak informuje indonezyjskie ministerstwo transportu na pokładzie Airbus 320-200 znajdują się 162 osoby. Rodziny pasażerów czekają na informacje o zaginionym samolocie. - Musimy być silni - powiedział prezes AirAsia Tony Fernandes

Przedstawiciel ministerstwa transportu Indonezji Hadi Mustofa poinformował lokalne media, że lot QZ 8501 kontakt z wieżą utracił o godzinie 6.17 czasu lokalnego (0.17 czasu polskiego). Tuż przed utratą łączności pilot miał poprosić o zezwolenie na lot na większej niż planowano wysokości. Pilot chciał w ten sposób ominąć chmury.

Według Mustofy do utraty łączności doszło w chwili, gdy samolot znajdował się najprawdopodobniej nad Morzem Jawajskim, między wyspami Borneo i Jawa. W regionie utrzymywało się wówczas zachmurzenie.



Akcja ratownicza rozpoczęta
Samolot miał pojawić się w Singapurze o 8.30 czasu lokalnego (1.30 czasu polskiego). Lotnisko poinformowało, że jak na razie status lotu brzmi "opóźniony".

Mustofa poinformował, że na pokładzie Airbusa 320-200 znajdowało się 155 pasażerów, a także siedmioosobowa załoga.

W oświadczeniu podano, że śród pasażerów było 156 Indonezyjczyków, trzech Koreańczyków oraz po jednej osobie z Singapuru, Francji i Malezji. BBC i Sky News informują natomiast, że na pokładzie był także jeden Brytyjczyk.

Władze lotniska w Surabaya podały, że na pokładzie samolotu było 138 osób dorosłych, 16 dzieci i jedno niemowlę. 23 osoby, które pierwotnie planowały podróż tym samolotem, nie pojawiły się na pokładzie.

Malezyjski przewoźnik podał, że wszczęto operację ratowniczo-poszukiwawczą. W poszukiwania włączył się też singapurski urząd lotnictwa cywilnego oraz dwa samoloty tamtejszych sił powietrznych i marynarki wojennej.

[ Dodano: 2014-12-28, 11:45 ]
Źródło tvn24
_________________
 
 
Antlion 


Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 1407
Skąd: Sopot

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-28, 11:49   

To się zaczyna robić już podejrzane :/
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-28, 11:57   

To się zaczyna robić nudne. :|
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-28, 11:57   

Powiedziałabym Wam, że wybuchnęłam śmiechem, ale boję się, że uznacie mnie za wariatkę. :P

Ile samolotów można zgubić? :/ to już się robi tak nie do uwierzenia, że oczekuję informacji o chorym żarcie...
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Antlion 


Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 1407
Skąd: Sopot

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-28, 11:59   

Za chwilę do wszystkiego "przyzna się" ukochany przywódca Kim Dzong Un :haha:
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-28, 12:05   

Pechowo mają te Malezyjskie Linie Lotnicze.
Za pierwszym razem to była afera, a teraz jest to pewnie zwykłe zaginięcie, jakich w historii było wiele, ale przez tą pierwszą sprawę wszyscy będą mieli na ustach przede wszystkim nazwę przewoźnika.

RudaMaupa napisał/a:
Powiedziałabym Wam, że wybuchnęłam śmiechem, ale boję się, że uznacie mnie za wariatkę. :P

Mi się ciśnie na usta "23 osoby oszukały przeznaczenie", to też nie jest zbyt normalne :P
_________________
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-28, 12:37   

RudaMaupa napisał/a:

Powiedziałabym Wam, że wybuchnęłam śmiechem, ale boję się, że uznacie mnie za wariatkę. :P

Spoko, też się śmiałem :D To jest naprawdę dziwne.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-28, 13:49   

Na WP było rano 11 zdjęć z twarzami zbliżonymi tych osób smutnych co czekają.
Pierdolone WP zarabia na tym. Ktoś kliknie 11 razy, żeby same zdjęcia obejrzeć to hajs za reklamy poleci.
_________________
 
 
Cinereo 
Hagane no renkinjutsushi


Dołączył: 13 Gru 2014
Posty: 306
Skąd: mam wiedzieć?

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-28, 14:10   

No chyba sobie jaja robicie. Przerabiają te samoloty na parówki czy co?
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-28, 15:14   

bez sensu
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-28, 15:14   

Marcin widziałem to na WP niestety. Skurywysyny na śmierci i bólu innych żerują...
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-28, 15:26   

Przeglądacie wp? :patyk:
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-28, 16:41   

Ja wole Onet, ale to i to jest siebie warte. Na telefonie mi Onet nie działa to zostało WP. A akurat wtedy byłem na fonie.
_________________
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-28, 16:44   

Hahahha ile mozna xD
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-28, 17:04   

Kosmici nie lubią Malezji
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-28, 17:14   

Coś czuję, że te linie w niedługim czasie zbankrutują bo nikt z nimi nie będzie chciał latać.
_________________
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-28, 17:16   

Proponuję sprawdzić czy nad Morzem Jawajskim nie ma żadnych brzóz.
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-28, 17:17   

Davos napisał/a:
Coś czuję, że te linie w niedługim czasie zbankrutują bo nikt z nimi nie będzie chciał latać.

Może to będzie nowa atrakcja dla surwiwalowców i innych potrzebujących adrenaliny. Inni będą jeszcze obstawiać zakłady i jakoś to będzie :)
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-28, 18:01   

Ale atrakcja nie ma to jak zostać królikiem doświadczalnym obcych! >:<
Prawda Mors?
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-28, 18:19   

icywind napisał/a:
Ale atrakcja nie ma to jak zostać królikiem doświadczalnym obcych! >:<
Prawda Mors?


Chyba tego nie przeczyta a że najbliżej mu do mojego nicku to ja odpowiem za niego

True
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 33