Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: bartek82r
2016-08-12, 14:16
witam
Autor Wiadomość
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-13, 23:40   

:rofl:
Ostatnio zmieniony przez K - k 2016-06-09, 12:10, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-13, 23:43   

aha :chill:
wat?
jeśli napisze coś o jakimś kraju to Ty napiszesz 20 innych faktów o nim?
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-13, 23:45   

Zak, nawet bez google każdy to wie. No, może oprócz znajomości najlepszego klubu, bo nie każdy lubi piłkę nożną.
"miała Mistrzostwa Europy". Domyślam się, o co ci chodzi, no ale ten post strasznie niejasny. Mistrzostwa Europy w czym? Bo przy takim zapisie może być pełna dowolność: w piłce nożnej, siatkówce, wżeraniu hot-dogów na czas, czochraniu chomika a może w ślizganiu się na skórce od banana?

Ale dobra, bo tutaj w końcu pierwszoplanową aktorką ma być Burbonetka ;) Jeszcze raz witam! Liczę na to, że się zadomowisz tutaj. A jak kiedyś będę w Belgii, to liczę na obiecane piwko! :piwo:
Kurde, jeszcze nigdy nie byłem w Belgii. Warto odwiedzić ten kraj twoim zdaniem?
Ostatnio zmieniony przez Szyszek 2014-12-13, 23:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-13, 23:47   

Każdy wie, że Belgia rządzi europą?
To, że mają europarlament, nie znaczy, że mają władzę nad całą europą xD
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
burbonetka 
Nie dość, że ruda, to jeszcze piegowata.


Dołączyła: 13 Gru 2014
Posty: 187

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-13, 23:50   

Jezyki urzędowe są trzy. Flamandzki, francuski i niemiecki. Granica pomiedzy Flandrią (niderlandzkojezyczną) a Walonią (francuskojęzyczną) przechodzi przez Brukselę ale tylko 10% mieszkanców tego miasta mówi po niderlandzku.
Co do klubów to się nie znam. Niedawno był mecz Legii w Lokeren. Nasi rycerze ortalionu dali tak ognia (doslownie), że biedna społeczność Lokeren długo sie nie mogła otrząsnąć z szoku.
_________________
Don't take life too seriously. No one gets out alive anyways.
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-13, 23:50   

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to nie to samo ;) Powiedz to Krokorokowi. Unia Europejska to nie to samo, co cała Europa. A Europarlament nie oznacza władzy. I tyle w temacie.

Dobra, ja już się tu nie udzielam. A Burbonetkę zapraszam do dalszych dyskusji w innych tematach ;)
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-13, 23:53   

Witaj ;)
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-13, 23:53   

A ja zapraszam do edycji profilu, do sekcji "ustaw avatar". ^_^
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-13, 23:53   

btw. u Jankiela masz +100 na wejsciu za sygnaturkę xD
wgl. dla mnie to strasznie za mały kraj. można go w praktycznie chwilę samochodem objechać
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-14, 00:08   

Żółw z Tobą :)
 
 
burbonetka 
Nie dość, że ruda, to jeszcze piegowata.


Dołączyła: 13 Gru 2014
Posty: 187

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-14, 00:22   

szyszek27, jeżeli liczysz na wypoczynek na łonie natury to radze trzymać się Polski. Belgia ma jest mała, ma dużo mieszkańców, którzy miłują się w stawianiu budynków o max 2 piętrach więc jest tu dość napchane tych budyneczków, bo ludzie muszą gdzieś mieszkac. sama w takim domku mieszkam. w klatce są 3 mieszkania, każde na innym piętrze. super sprawa, bo jest tak... rodzinnie :)

Jeśli chodzi o odwiedzenie Belgii to myślę że warto bo jest to kraj bardzo różnorodny. Sama jeszcze go nie ogarnęłam. W walonii (poza brukselą) jeszcze nie byłam. do tej pory odwiedziłam Brukselę (z atomium, annekin pis, najładniejszym rynkiem w europie, przeogromnym muzeum militarnym). Brugge, ktorego centrum znajduje się na liscie UNESCO, Gent do którego mam szczególny sentyment bo tam stawialam moje pierwsze kroki w Belgii. Planuję jeszcze wybrac sie do Antwerpii, stolicy diamentów (podobno dworzec kolejowy w antwerpii jest jednym w najpiekniejszych na świecie) i do Waterlo.

Jeżeli kiedyś przyjedziesz do Belgii to koniecznie musisz zjeść gofra w Brukseli, prawdziwe belgijskie frytki, skosztować belgijskiego KWAKA serwowanego w szklance z kulistym dnem... miernikiem trzeźwości ;) I oczywiście pralinki.
Kulinarnie Belgia jest bardzo interesująca, bo Belgowie bardzo lubią sobie dogadzać dobrym jedzeniem.

co by tu duzo gadac. mi sie tu dobrze żyje B-)
_________________
Don't take life too seriously. No one gets out alive anyways.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-14, 00:23   

Mam rodzinę w Antwerpii. :muk:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-14, 00:28   

a to prawda, że 25% mieszkańców Brukseli to ciapactwo?
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-14, 00:46   

Witaj! Miło widzieć nową twarz. :)
Bywam w Belgii, ale tylko przejazdem, jak wybieram się w trasę z ojcem - jest kierowcą międzynarodowym :D Bardzo mi przypadła do gustu. Co prawda nie znam francuskiego ani flamandzkiego, ale nie zdarzyło się, aby nie udało mi się dogadać po niemiecku lepiej bądź mniej niezależnie od regionu. :)

Zaknafein napisał/a:
a to prawda, że 25% mieszkańców Brukseli to ciapactwo?

Zanim burbonetka się odniesie, może napiszę, że nie wiem, czy 25%, ale z pewnością sporo. Tak na oko, to naprawdę duży problem jest tam z bezdomnymi, śpiącymi pod mostami i żebrającymi cyganami itp., nawet w samym centrum miasta.
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-14, 01:16   

Siemano :) Zawsze fajnie zobaczyć u nas kogoś, kto ma dłuższy staż na mistrzach :) No i forum skolonizowało kolejny kraj :grimer:


Skąd się wziął Twój nick? Czyżby od Burbonu? ;) Chociaż to do Belgii już nie za bardzo pasuje.


Krokorok napisał/a:

-Rządzi Europą;


Nieprawda, Europą rządzą Żydzi i masoni, a nie Belgowie ;)

burbonetka napisał/a:
Jeśli chodzi o odwiedzenie Belgii to myślę że warto bo jest to kraj bardzo różnorodny. Sama jeszcze go nie ogarnęłam. W walonii (poza brukselą) jeszcze nie byłam. do tej pory odwiedziłam Brukselę (z atomium, annekin pis, najładniejszym rynkiem w europie, przeogromnym muzeum militarnym). Brugge, ktorego centrum znajduje się na liscie UNESCO, Gent do którego mam szczególny sentyment bo tam stawialam moje pierwsze kroki w Belgii. Planuję jeszcze wybrac sie do Antwerpii, stolicy diamentów (podobno dworzec kolejowy w antwerpii jest jednym w najpiekniejszych na świecie) i do Waterlo.

Jeżeli kiedyś przyjedziesz do Belgii to koniecznie musisz zjeść gofra w Brukseli, prawdziwe belgijskie frytki, skosztować belgijskiego KWAKA serwowanego w szklance z kulistym dnem... miernikiem trzeźwości ;) I oczywiście pralinki.
Kulinarnie Belgia jest bardzo interesująca, bo Belgowie bardzo lubią sobie dogadzać dobrym jedzeniem.


Zainteresowałaś mnie tym opisem :) Ja co prawda byłem w Belgii, ale tylko 1 dzień - w Brukseli. I potwierdzam, że starówka jest cholernie ładna. No i Atomium bardzo fajne :) Ale niestety nie miałem okazji skosztować miejscowych gofrów, frytek czy pralinek. Będzie trzeba kiedyś nadrobić :) No i Bruggię, Antwerpię czy Waterloo też będzie trzeba zaliczyć.
Faktycznie mały kraj, ale ciekawy :) No i w Belgii robi się też świetne piwa - kolejny powód, żeby tam jechać :)
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-14, 01:18   

Davos napisał/a:
Siemano :) Zawsze fajnie zobaczyć u nas kogoś, kto ma dłuższy staż na mistrzach :)

O, a mną się nie ekscytowałeś :D

Cytat:

Ascara ♀ Młodszy aspirant
Zamieszcza skriny od: 6 stycznia 2011 - 20:32
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-14, 01:20   

Kurczę, nie widziałem, że też długo już jesteś na mistrzach :O Pewnie dlatego, że za rzadko się udzielasz w komentarzach ;) Burbonetkę kojarzyłem, od czasu do czasu pod którymś screenem można było natknąć się na jej komentarz.
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-14, 01:22   

Już się nie pogrążaj, mam ich więcej :haha:
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-14, 01:26   

Zaknafein napisał/a:
btw. u Jankiela masz +100 na wejsciu za sygnaturkę xD


Prawda! Dziewczyna zaliczyła epickie wejście!

Witaj Ruda Piegowata Magdo. Podziękuj w moim imieniu Belgom za frytki. Ale że uważam że na ich wymyśleniu zakończyła się misja dziejowa tego kraju i mógłby on spokojnie przestać istnieć już im nie wspominaj.

Ps. Czy przypadkiem jeden kolega z forum też nie jest rudy, piegowaty, z Opolszczyzny a obecnie za granicą? :P
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-14, 01:32   

Ascara napisał/a:
Już się nie pogrążaj, mam ich więcej :haha:


No, ale mimo wszystko Burbonetkę kojarzyłem, a Ciebie nie... Wybacz :( Może to przez jej komentarz o problemach z rozpoznawaniem kierunków :D

Jankiel, sugerujesz, że oni sa spokrewnieni? ;)
A co do tego, że Belgia przestanie istnieć, nie jest to wcale takie niemożliwe. Tzn. mogą być 2 Belgie bo mieszkańcy Walonii i Flandrii nie pałają do siebie miłością :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.084 sekundy. Zapytań do SQL: 34