Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: SlownikOrtograficzny
2015-08-09, 21:34
Odnośnie oficjalnego forum
Autor Wiadomość
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 14:25   

Wiedziałem, że Jankiel będzie na "nie" dla samej zasady ;) Nie bo nie. Tyle, że historyjka o dziewiczym i nieznanym zakątku, jakkolwiek obrazowo opisana, nie znajduje tu analogii. Bo tak jak już pisał Bartek, zmiany nie będą radykalne. I nie spowodują ani uzależnienia nas od adminów mistrzów ani też wielkiego napływu nowych ludzi (co najwyżej na początek pojawi się kilka, góra kilkanaście osób, z czego większość tylko sprawdzi jak to wygląda i sobie pójdzie).

Bardzo celnie całą sytuację podsumował Szyszek - że część z Was nie chce przenosin, bo boi się zmian. I ja to mogę zrozumieć. Ale pamiętajcie, że już przecież raz zmienialiśmy forum. Też były wtedy głosy, że po co, że lepiej zostawić wszystko tak jak jest. Ale zaryzykowaliśmy, zaczęliśmy od nowa i udało się zbudować o wiele lepsze forum niż poprzednio. A przecież teraz będzie o tyle komfortowa sytuacja, że całą bazę danych możemy zgrać i przenieść na nowy serwer.

[ Dodano: 2014-12-05, 14:27 ]
-Veon- napisał/a:
Łał. Administracja po 6 miesiącach w końcu się odezwała w sprawie jednej z zmian.
Ewentualne przenosiny najpewniej będą więc na wakacje. :P


Ale wiesz, że przyganiał kocioł... :P

Ile razy w ciągu ostatniego półrocza Ty byłeś na forum? :hm?:
_________________
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-05, 14:32   

da się usunąć jakoś wszystkie moje posty? nie przeszkadza mi przeniesienie forum, ale wołałabym żeby na nowym ich nie było
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 14:40   

Można, jest taka opcja. Ale szkoda by była straszna tyle postów usuwać :/
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 14:41   

Ja lubię zmiany i dla takich jakie opisał Fudal jestem na tak. Nawet jeśli wszystkie nasze dotychczasowe posty miałyby zniknąć. To mogłoby być nawet korzystne bo chyba każdy z nas walnął jakąś głupotę w otwartym temacie ;) W każdym razie ja nie widzę przeszkód, ani nie podejrzewam zbyt wielkiego wzrostu populacji. Jedyne o co mogę zabiegać to właśnie jakaś specjalna grupa dla nas - starych wyjadaczy, gdzie moglibyśmy w spokoju popisać w razie ewentualnej apokalipsy trolli lub niespodziewanie dużego napływu nowych ludzi, tematów i postów, oraz gdzie moglibyśmy się umawiać na tc czy pogadać o swoich sprawach :) To tak na początek rzecz jasna. Jak się sytuacja ustabilizuje to można myśleć dalej.
To jest tylko zdanie skromnego hodowcy ryb z małej miejscowości. Wy miastowi lepiej życie znacie, decydujcie :P
Zawsze przecież można też odejść ;)
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 14:41   

Tak, Barbasiu, dałoby się. < 3 Ale bez nich to nie byłoby to samo. :( "A historii tego napletona i tak byś nie zrozumiał!"

Słuchajcie, co do tej jednej rzeczy się nie bójcie, są to uzasadnione obawy. Proszę tylko, byście przemyśleli, czy w razie czego konieczne są aż tak radykalne środki.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 14:42   

ProFace napisał/a:
Te forum


[grammarnazi]TO forum[/grammarnazi]
 
 
-Veon- 
Überszlachta
-Master-


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 727

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 15:00   

Davos napisał/a:

[ Dodano: 2014-12-05, 14:27 ]
-Veon- napisał/a:
Łał. Administracja po 6 miesiącach w końcu się odezwała w sprawie jednej z zmian.
Ewentualne przenosiny najpewniej będą więc na wakacje. :P


Ale wiesz, że przyganiał kocioł... :P

Ile razy w ciągu ostatniego półrocza Ty byłeś na forum? :hm?:

Częściej niż raz na 6 miesięcy. :P
Nie każdy ma tyle wolnego czasu co ty, by móc wrzucać masę screenów na mistrzów i wchodzić często na forum.

Zresztą mnie nie przeszkadza, że przenosiny będą na wakacje. Może wtedy będę miał więcej wolnego czasu. :P
_________________
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 15:12   

A dlaczego sądzisz, że przenosiny będą w wakację?
_________________
 
 
Antlion 


Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 1407
Skąd: Sopot

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-05, 15:37   

Boję się tych zmian. Co jeżeli forum po fuzji zmieni się w jakiegoś chaotycznego molocha pełnego spamerów i głupawych dzieci? Wolę nasze stare forum w niezmienionej formie, nawet jeżeli będzie to oznaczać stagnację.
 
 
matheus3004 
Überszlachta
Niepoprawny optymista


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 734
Skąd: Poznań

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-05, 15:44   

Po przenosinach znikną te cholerne błędy z serwerem. Jestem za! :P
_________________
"Tu, gdzie często wiele chcesz, a mało możesz."
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 15:46   

Antlion napisał/a:
Boję się tych zmian. Co jeżeli forum po fuzji zmieni się w jakiegoś chaotycznego molocha pełnego spamerów i głupawych dzieci? Wolę nasze stare forum w niezmienionej formie, nawet jeżeli będzie to oznaczać stagnację.


A jeżeli któregoś ranka naprawdę będzie pisało, że nie ma naszego forum? A tak będzie bezpiecznie.
_________________
 
 
R - y 
Nobody Girl


Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 2067

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-05, 15:48   

Czy to ważne gdzie? Chyba jest ważne z kim!
Mi to ogólnie rybka czy się przeniesie forum czy nie. Ale skoro ma być stara ekipa to przecież nie ma żadnej różnicy!
Wciąż te same osoby będą rządzić, te same osoby będą przychodzić. Może pojawi się kilka nowych, ale wątpię by jakoś to coś zmieniło. Po prostu będzie inny serwer i nie będzie strachu, że któregoś pięknego dnia wejdziemy na forum, a tu strona z zegarkami (tak się kiedyś stało na jednym forum, na którym byłam zalogowana - odświeżam stronkę, a tu zegarki!).

Piszecie, że mogą być spamerzy. Ale w ogóle to co to za jakieś obawy? Można dać osty, można zbanować w razie czego. Jednak ja i tak uważam, że nie będzie dużo osób zaglądać na forum.
_________________
I'm staying here to end my life, down in the Rising Sun
Make my world go black, hit me like a heart attack, knock me flat on my back, just keep doing that thing you're doing
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 15:54   

Barbra, nie usuwaj swoich postów :( A przynajmniej nie większości... Bo to już nie będzie to samo...

ZróbmySobieKupę napisał/a:
jestem na tak. Nawet jeśli wszystkie nasze dotychczasowe posty miałyby zniknąć.


Nieee, tylko nie to :D Ja chcę dojechać do 10000 postów :D

-Veon- napisał/a:
Nie każdy ma tyle wolnego czasu co ty, by móc wrzucać masę screenów na mistrzów i wchodzić często na forum.


Przecież Ty masz na głównej więcej screenów niż ja :D
A ja czasu wolnego na ogół mam mało, a od jakiegoś czasu praktycznie nie mam go wcale. Tyle, że na forum wchodzę na ogół późnym wieczorem (screeny też wtedy wrzucam) i przez to zarywam nocki...

Marcin55522 napisał/a:
A jeżeli któregoś ranka naprawdę będzie pisało, że nie ma naszego forum? A tak będzie bezpiecznie.


Dokładnie. O tym nie można zapominać.
_________________
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 16:02   

V - r napisał/a:
ProFace napisał/a:
Te forum


[grammarnazi]TO forum[/grammarnazi]

Kuwa zmieniam zasady! Za kilkanaście lat TO już będzie archaizm. I tak pewnie wszyscy zdążą wyjechać i umrzeć.
Nie wiem po co się tak o te posty martwicie. Jest ich tyle, że i tak nikt nie będzie chciał ich czytać od początku wszystkich. >.<
_________________
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 16:22   

Widzę, że sporo moich argumentów zostało obalonych. Jeśli dacie radę powstrzymać falę trolli w pierwszych dniach istnienia forum, to się zastanowię nad zmianą zdania. ;)
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 16:56   

Jak nikomu się nie chce nawet trollować na forum oficjalnym to i na tym nie będą. Z resztą od czego są bany i osty B) No i od czego są moderatorzy B) Mackers, powstrzymywanie trolli to raczej nie Twój problem.
_________________
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 17:07   

Powstrzymywanie ich nie, ale sama ich obecność jest problemem wszystkich.
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-05, 17:08   

monjiczq napisał/a:
jeżeli tak ma być dobrze, to niech już będzie że będę za, ale pewnie tematy po prostu będą musiały być ukryte tylko dla nas, no bo to akurat nic dziwnego.

Yeap, dokładnie.

KicerK napisał/a:
SlownikOrtograficzny napisał/a:
Przekleję wam z piwnicy (ale sekrety):
Cytat:
Tak sobie myślę o wszystkich wrażliwych danych, które miałyby być ukryte w specjalnym dziale. Proponowałbym zrobić grupę Stara gwardia (czy coś :D ) i dać dostęp do tego działu tylko tej grupie i nie przyjmować nikogo nowego. Może nawet wyróżnić grupę specjalnym kolorem, aby "nagrodzić" wszystkich, którzy byli na "starym" forum.

Co o tym myślicie?


Nie bardzo mi przechodzi słowo "dobre" w kontekście przenosin ale próbowałem tak napisać. Takie wyjście jest... powiedzmy, że jeśli już musimy się przenosić to jest to najlepsza opcja.


Ja to bym pierw zamknął ten dział przed innymi na jakiś czas, a potem nałożyć limit postów, dajmy a to... 150. Myślałem nad 500, ale bez przesady. Achhhh,a bo 150 to nie przesada? Dla mnie nie. Może być nawet i 250. Choć, lepsze jednak jest to żebyśmy decydowali o tym kto z nowych by tam wszedł. Tak, to ma sens.

Atmosfera myślę że by się zachowała. Chociaż ci, którzy są tu dłużej, pewnie się nie zgodzą.
Co do kolorku dotyczącym starej gwardii. Hmmm czemu by nie?
Dalej... mamy możliwość bycia oficjalnym forum. No kurde git. Tamte jest po prostu do dupy. pustki, nic więcej.
Ach no i dane. Te forum ma trochę błędów i gdyby coś się grubszego stało, to szkoda żeby jakiekolwiek dane zniknęły. A to właśnie jest głównym problemem, czyż nie? Więc przedstawicielstwo od serwisu by się przydało jak coś by się stało. Bo skoro niezależność zagwarantowana, myślę że będzie ok.

Zatem, co do przenosin nie mówię/piszę nie. Ratować forum trzeba, rozumiem Bartku że to jest główny problem. Ale także i musimy ustalić co i jak by był po tych przenosinach ogar.

Ps. Aaa i Pro, "to" to "to". Język się szanuje. Sam popełniam wiele błędów, ale staram się tego nie robić. Jak ktoś mi wytknie, to przeproszę. A archaizmów będzie więcej, właśnie przez to że nie szanujemy ojczystej mowy.
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 17:13   

Jeśli już mają być jakieś przenosiny, to tylko i wyłącznie polegające na zmianie serwera na stabilny. Sprzeciwiam się jakiejkolwiek ingerencji administracji Mistrzów w to forum. Nadal powinno być niezależne.

decp napisał/a:
Ps. Aaa i Pro, "to" to "to". Język się szanuje. Sam popełniam wiele błędów, ale staram się tego nie robić. Jak ktoś mi wytknie, to przeproszę. A archaizmów będzie więcej, właśnie przez to że nie szanujemy ojczystej mowy.


Otóż to. Jeśli poprawna polszczyzna stanie się archaizmem, to chyba zamorduję wszystkich, którzy się do tego przyczynili.
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 17:14   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Zaknafein napisał/a:
http://www.imdb.com/title/tt0114746/ :-D


Synu! Wiedziałem, że Ty mnie nie zawiedziesz! :piwo: :piwo:



Jeden z lepszych filmów, jakie kiedykolwiek powstały. ;-)

szyszek27 napisał/a:
Wielu ludzi jest na nie, bo po prostu przyzwyczaiło się do tego, co jest i boi się, że nagle coś może się radykalnie zmienić. Przyznam szczerze, że jak na początku przeczytałem, że forum przenosimy na serwer mistrzów, to też miałem obawy, że staniemy się jakby uzależnieni od samej strony i adminów, do których co prawda nic nie mam, ale po prostu rzadko wchodzą i właściwie ich nie znam. Za bardzo przywykłem do obecnej administracji, do której mam pełne zaufanie. Ale skoro wszystko pozostanie, tak jak było do tej pory, tylko że na stabilniejszym technicznie serwerze i z ew. pomocą techniczną ze strony administracji mistrzów, to ja się zgadzam. Szczególnie, że do tej pory na forum występowało troszkę błędów. Oczywiście nie mam do końca zaufania, czy ten nowy serwer będzie aby na pewno lepszy, no ale trzeba mieć nadzieję, że będzie ok.


Zgadzam się w całej rozciągłości!
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.096 sekundy. Zapytań do SQL: 33