Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: SlownikOrtograficzny
2015-08-09, 22:34
Odnośnie oficjalnego forum
Autor Wiadomość
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 12:10   

Zaknafein napisał/a:
http://www.imdb.com/title/tt0114746/ :-D


Synu! Wiedziałem, że Ty mnie nie zawiedziesz! :piwo: :piwo:

A tak poza tym to z czystej ciekawości. Na tym nowym forum będę jako kto? Jankiel czy OOO? Bo skoro ma być jakieś niby logowanie przez konto na Mistrzach...

W każdym razie ktokolwiek jest na nie, ma mój głos. Acz nie będę płakał jak dojdzie do przenosin. Tylko się trochę wkurwię.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 12:15   

JankielKindybalista85 napisał/a:
A tak poza tym to z czystej ciekawości. Na tym nowym forum będę jako kto? Jankiel czy OOO? Bo skoro ma być jakieś niby logowanie przez konto na Mistrzach...

Przeczytaj jeszcze raz mój post w tym temacie.

Jakie logowanie przez konto?

Tłumaczyłem na zasadzie tych filmów. Robimy "kopiuj" całego forum (wygląd, funkcje, działy, uzytkownicy, posty) i przeklejamy na serwery mistrzów. Wszystko jest takie jak dotychczas. Jedynie odpada końcówka aaf z adresu.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 12:17   

bartek82r napisał/a:
Wszystko jest takie jak dotychczas. Jedynie odpada końcówka aaf z adresu.


Akurat to jest niepoważne sformułowanie. To jakby powiedzieć: "powołujemy Stany Zjednoczone Europy. Wszystko zostaje po staremu, zdejmujemy tylko całkiem biało-czerwoną flagę i wrzucamy wszędzie niebieską z gwiazdkami. Tyle. Poza tym wszystko zostaje po staremu." Niby prawda, ale tak naprawdę zupełnie nieprawda.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 12:24   

JankielKindybalista85 napisał/a:
bartek82r napisał/a:
Wszystko jest takie jak dotychczas. Jedynie odpada końcówka aaf z adresu.


Akurat to jest niepoważne sformułowanie. To jakby powiedzieć: "powołujemy Stany Zjednoczone Europy. Wszystko zostaje po staremu, zdejmujemy tylko całkiem biało-czerwoną flagę i wrzucamy wszędzie niebieską z gwiazdkami. Tyle. Poza tym wszystko zostaje po staremu." Niby prawda, ale tak naprawdę zupełnie nieprawda.


Z punktu widzenia użytkownika nic więcej się nie zmieni. "Wizualnie" tylko to o czym pisałem.
Bo o co jeszcze chodzi? Że nasze posty będa lepiej chronione na serwerach które nie są awaryjne? Bo nie rozumiem.

Napiszcie konkretnie, co Wam przeszkadza, czego się boicie, jakie macie obawy. Bo takie pisanie, "wiecie pewnie będzie gorzej... dlatego że tak mi się wydaje" jest bez sensu.
 
 
-Veon- 
Überszlachta
-Master-


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 727

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 12:29   

Łał. Administracja po 6 miesiącach w końcu się odezwała w sprawie jednej z zmian.
Ewentualne przenosiny najpewniej będą więc na wakacje. :P

bartek82r napisał/a:
Ja we wzrost ruchu na forum nie wierzę!

Ależ będzie wzrost ruchu na forum...
W tematach "Archiwum z dobrą oceną" i "Pochwal się tym, co wrzucasz do poczekalni".

Ciekawi mnie ewentualny serwer. Czy forum po przenosinach ciągle będzie "phpBB by Przemo" czy zmienią strukturę na coś ala forum oficjalne?
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 12:31   

Ja jestem na nie dlatego ponieważ bo gdyż lecz no i właśnie! I tyle. niech będzie że to i bez sensu. Whatever. A wy róbcie co chcecie. Dostosuję się do demokratycznej decyzji większości wyrażonej w jakiejś porządnej sensownej ankiecie zawierającej jedynie dwie opcje: "tak" lub "nie", z tym że "tak" będzie uwzględniać wszelkie merytoryczne obiekcje jakie się tu pojawią (czyli "tak" na naszych warunkach bez negocjacji). Decyzji na "tak" polegającej na tym że "zgadzamy się a ty Wlszu, rób se teraz z nami co chcesz" albo "tak" wykoncypowanemu w piwnicy przez Sanhedryn (tak wiem, czytałem co pisaliście, mówię to tak na zaś) nie podporządkuję się za chuja i chiny ludowe. Dziękuję za uwagę. Idę stąd bo mam jeszcze jakieś 1900 postów do przeczytania.

Ps. Siema Veon. Wieki Cię nie widziałem.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 12:31   

-Veon- napisał/a:
Ciekawi mnie ewentualny serwer. Czy forum po przenosinach ciągle będzie "phpBB by Przemo" czy zmienią strukturę na coś ala forum oficjalne?


Ludzie, czytacie w ogóle ten temat, czy tylko pierwszy i ostatni post z tematu?
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 12:32   

Skoro nie będzie logowanie przez mistrzów to spoko.
Przeniesienie całej bazy na stabilniejszy serwer też ok.
Jeszcze tylko chce wiedzieć co z kwestią władzy. Admini mistrzowie.org będą mieli władzę na naszym forum czy nie? Jeśli tak to ogólnie jestem na nie.
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 12:35   

Zaknafein napisał/a:
Jeszcze tylko chce wiedzieć co z kwestią władzy. Admini mistrzowie.org będą mieli władzę na naszym forum czy nie?


Też już było napisane
bartek82r napisał/a:
To co interesuje nas na chwilę obecną najbardziej to oczywiście niezależność taka jak do tej pory. I to mamy zagwarantowane. Nadal MY tworzymy to forum. Nadal MY nadzorujemy co tutaj się dzieje. Fakt, dołączą do nas ludzie z administracji mistrzów, ale tylko po to aby nas wspierać technicznie, ew żeby coś dopomóc. Są z nami w administracji ale decydujące głosy należeć będą do nas.
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 12:37   

ok
skoro mają być tylko i wyłącznie po to, żeby wspierać nas technicznie to spoko, nie mam już nic przeciwko przenosinom
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-05, 12:39   

Zaknafein napisał/a:
Skoro nie będzie logowanie przez mistrzów to spoko.

:sadangel:
Zmieniam zdanie jestem na nie.
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 12:42   

zamkniesz wreszcie ryj i skończysz sie udzielac gdy nie masz nic do napisania?

Oboje byście mogli się zastosować. To nie miejsce na poszturchiwanki. Do kąta obaj. - Ruda
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
-Veon- 
Überszlachta
-Master-


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 727

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 12:53   

bartek82r napisał/a:
-Veon- napisał/a:
Ciekawi mnie ewentualny serwer. Czy forum po przenosinach ciągle będzie "phpBB by Przemo" czy zmienią strukturę na coś ala forum oficjalne?


Ludzie, czytacie w ogóle ten temat, czy tylko pierwszy i ostatni post z tematu?

Wiesz to nie jest wcale takie pewne. O ile mogą rzeczywiście przenieść wszelkie posty, działy itp. to wcale nie oznacza że skrypt będzie dokładnie taki sam.
Teoretycznie mogą więc dać nawet lepszy skrypt, ale z ich doświadczenia jakoś to nie wynika...

[ Dodano: 2014-12-05, 13:07 ]
Jeszcze dodam, że lepiej by było jednak zmienić skrypt przy ewentualnej przeprowadzce.
Jako że obecne problemy mogą wynikać nie tyle z serwera co z skryptu. Modyfikacja "by Przemo" wprawdzie ułatwia tworzenie forum, ale w zamian obciąża mocno serwery (przez sporą ilość dodatków). Przy dużym napływie nowych użytkowników mogą pojawić się problemy nawet na serwerze mistrzów.
_________________
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-05, 13:13   

Oddam poważny głos w tej sprawie, wydaje się że pomimo jaki głos tu podejmą użytkownicy, to już wszytko zostało ustalone, Forum zostanie przeniesione. Pomimo to jestem na nie. Bo o ile przenosiny pójdą sprawnie i szybko, a nie tak jak się obawiałem, to spowoduje to olbrzymi napływ nowych użytkowników do Forum i spowoduje to że na Forum zaopanuje "burdel".
bartek82r napisał/a:
Ale Wy naprawdę wierzycie, że zrobi się na forum jakiś dużo większy ruch?
Wystarczy wejść na oficjalne i zobaczyć ile osób poza wami przebywa tam w tym czasie.


Ale dlaczego jest mniej?
Wystarczy porównać sobie Forum Oficjalne z tym. Tak czy siak w sprawie przenosi Forum na stronę oficjalną, jestem na nie. Co do reszty zmian jestem na tak.
Ostatnio zmieniony przez K - k 2014-12-05, 13:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 13:18   

Zobaczymy jak wyjdzie. Ciężko mi się określić, więc nie zajmuję stanowiska.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 13:20   

Cytat:
Oddam poważny głos w tej sprawie, wydaje się że pomimo jaki głos tu podejmą użytkownicy, to już wszytko zostało ustalone, Forum zostanie przeniesione


Zadecyduje większość, nic nie zostało ustalone a ten temat naprawdę nie jest dla picu.
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 13:25   

Krokorok napisał/a:
wydaje się że pomimo jaki głos tu podejmą użytkownicy, to już wszytko zostało ustalone, Forum zostanie przeniesione.


Nic jeszcze nie zostalo ustalone.
Ustalane są tylko warunki na jakich zasadach wszystko mogłoby działać w przypadku przenosin.
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 13:38   

Ja tam jestem na tak. Z początku zapewne będzie więcej osób, ale i tak po krótkim czasie nie będą się logować, a dojdzie pewnie do nas garstka ludzi, którzy są podobni do nas.
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 13:42   

Wielu ludzi jest na nie, bo po prostu przyzwyczaiło się do tego, co jest i boi się, że nagle coś może się radykalnie zmienić. Przyznam szczerze, że jak na początku przeczytałem, że forum przenosimy na serwer mistrzów, to też miałem obawy, że staniemy się jakby uzależnieni od samej strony i adminów, do których co prawda nic nie mam, ale po prostu rzadko wchodzą i właściwie ich nie znam. Za bardzo przywykłem do obecnej administracji, do której mam pełne zaufanie. Ale skoro wszystko pozostanie, tak jak było do tej pory, tylko że na stabilniejszym technicznie serwerze i z ew. pomocą techniczną ze strony administracji mistrzów, to ja się zgadzam. Szczególnie, że do tej pory na forum występowało troszkę błędów. Oczywiście nie mam do końca zaufania, czy ten nowy serwer będzie aby na pewno lepszy, no ale trzeba mieć nadzieję, że będzie ok.
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 14:06   

Jestem za przeniesieniem. Te forum ( wygląd) mi się nie podoba, z resztą czego można było się spodziewać po darmowej witrynie :P
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.143 sekundy. Zapytań do SQL: 33