Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: SlownikOrtograficzny
2015-08-09, 21:34
Odnośnie oficjalnego forum
Autor Wiadomość
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-04, 22:36   

Dokladnie, przekleje jeszcze Fudala ktory niedawno pisal ze:

Cytat:
Żadnej
ingerencji ze strony administracji by nie było,
jesteśmy dorosłymi ludźmi i potrafimy się
porozumieć, rozumiemy, że to Wy stworzyliście
to forum i macie pełne prawo do niego.
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-04, 22:43   

SlownikOrtograficzny napisał/a:
Przekleję wam z piwnicy (ale sekrety):
Cytat:
Tak sobie myślę o wszystkich wrażliwych danych, które miałyby być ukryte w specjalnym dziale. Proponowałbym zrobić grupę Stara gwardia (czy coś :D ) i dać dostęp do tego działu tylko tej grupie i nie przyjmować nikogo nowego. Może nawet wyróżnić grupę specjalnym kolorem, aby "nagrodzić" wszystkich, którzy byli na "starym" forum.

Co o tym myślicie?


Jestem na tak. Jeżeli to by nie wypaliło to zrobić, tak że ukryty dział jest tylko i wyłącznie nasz i sami byśmy decydowali kto mógłby wejść, bo wtedy zapewne 60 postów to będzie tyle co nic. Sami wiecie, że w mój pierwszy dzień tyle nabiłem.
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-04, 23:05   

Ja na razie jestem tutaj z doskoku, ale widząc co tutaj się dzieje przypomnę Wam tylko mój 1000 post na forum
bartek82r napisał/a:
Czekam od kilku dni na mój 1000 post i postanowiłem sobie że będzie on dotyczył tego tematu.

Dlaczego?

Bo dla mnie osobiście ten temat i pomysł jest w jakiś sposób wyjątkowy, ponieważ dotyczy "mojego dziecka", które spłodzone poprzez wpadkę (bana) przypadkowo przybrało formę forum, które w ciągu 10 miesięcy (prawie co do dnia) przeobraziło się w naprawdę aktywne forum, pomimo niezbyt wielkiej ilości użytkowników. Ale od początku mieliśmy coś co dawało nam siłę - najbardziej aktywnych użytkowników mistrzów. I tak na szczęście pozostało do dziś, choć wielu już niestety nie zagląda na forum.






Cofnijmy się zatem te 10 miesięcy wstecz...




Pierwsze forum
19-07-2013 10:23 na swojej stronie internetowej napisałem
Cytat:
Witam.

Na stronce nastąpiło pare zmian.
Przede wszystkim jak widać powstało forum, co pozwoli na jakiś dodatkowy kontakt


A wszytko to z braku pomysłu na moją stronę, która była już bezużyteczna, ze względu na ściągnięcie mi bana. Więc pomyślałem, że stronę mogę już wykasować... ale w ostatniej chwili stwierdziłem, że skoro na stronie jest opcja utworzenia forum wraz z gotowym szablonem, to można spróbować wykorzystać go do kontaktu pomiędzy użytkownikami mistrzów. I tak też zrobiłem. Pojawiło się forum, na którym był jeden ogólny dział z jednym tematem mówiącym o tym, że na razie jest tylko tyle i że w miarę czasu, w miarę zakładania nowych tematów, będziemy im tworzyć jakieś odpowiednie działy. I tylko tyle było, dlatego, że nie bardzo nawet wiedziałem jak się do tego zabrać, ponieważ nigdy wcześniej nie prowadziłem żadnego forum.
Po założeniu tego tematu wysłałem link do kilku osób z mistrzów. Otwarłem jakiegoś screena z głównej i po kolei kilka osób dostało na mistrzach moje PW z linkiem do forum.

No i ku mojemu niedowierzaniu zarejestrowało się kilka osób: Brzozik, Ruda, AM, Plejer, Chodnikowy, Veon. To my w zasadzie wspólnie zaczęliśmy tworzyć pierwszy szablon działów i tematów na forum. Każdy z nas zaczął również wysyłać kolejne PW na mistrzach z linkiem do forum.


Wśród użytkowników forum pojawił się również niejaki shaggy2501, który napisał coś, co dało mi trochę wiary w to, że może faktycznie to forum ma jakiś sens

shaggy2501 napisał/a:
A myślałem, że po ściągnięciu bana ta stronka zniknie. :P Tymczasem się rozwija. :-D


Minęło trochę czasu a wraz z nim przybywało użytkowników, postów, tematów...
W ciągu zaledwie trzech miesięcy mieliśmy 132 użytkowników, którzy napisali ponad 11,5 tysiąca postów w tematach oraz ponad 6 tysięcy wiadomości w Shoutboxie. Nigdy nie przypuszczałem, że tak się to forum rozkręci. Forum żyło!




Kryzys
I nagle dupa! Okazuje się, że kilka osób urządza sobie zabawę utrudniając działanie forum. Mało tego okazuje się, że forum ma zbyt słabe zabezpieczenia przed spamerami i trzeba znaleźć inny serwer, żeby jakoś działać. Było mi strasznie szkoda opuszczać moją stronkę, bo miałem do niej pewien sentyment. Zresztą do dziś zdarzy mi się powrócić do niej żeby się pośmiać, powspominać...




Drugie forum
20-09-2013 powstało więc drugie forum do tworzenia którego oprócz AM i Rudej przyczynili się również -Veon- Sharvari i Davos. Pomimo tego, że na starym forum zostawiliśmy info o przeniesieniu, niestety (tak jak się spodziewałem) część użytkowników już nie zarejestrowała się na nowym. Raz jeszcze zapraszaliśmy tych którzy nie przeszli tu za nami, a jednocześnie nadal sukcesywnie wysyłaliśmy PW do następnych nowych użytkowników. Weszło również parę screenów forumowych na główną, co powodowało zawsze napływ jakiś nowych userów, o których tak ciężko walczyliśmy.

Przez wszystkie te miesiące, zarówno na starym jak i nowym forum, dużo się zmieniało. Przychodziły nowe osoby, a jednocześnie (czasem bez jakiegokolwiek słowa) odchodziły inni użytkownicy. Było zabawnie, ale bywały również momenty w których ktoś się kłócił i nieraz nie było wesoło. Dragu pokazal nam swoje przysmaki którymi się zajada, a WojtekVanHelsing pokazywał nam jak to wydalić z organizmu...

Przeżyliśmy wspólnie wiele. Wiele nocy zarwaliście siedząc na Shoutboxie. Daliśmy się poznać trochę bliżej niż na mistrzach, ukazaliśmy swoje pasje, upodobania, a nawet swoje zdjęcia. Do naszej grupy osób, które przebywają tu praktycznie codziennie dochodziły i odchodziły przez cały ten czas inni użytkownicy. Ale my byliśmy zawsze...




Spełnienie marzeń?
Przez cały ten czas, od samego początku chcieliśmy, żeby link do naszego forum pojawił się na mistrzach. Zawsze żyliśmy nadzieją, że będziemy takim prawdziwym forum mistrzów a nie tylko "grupką wzajemnej adoracji". Nadzieja ta chwilowo zgasła po ukazaniu się oficjalnego forum. Ale nadal wierzyliśmy, że być może zostaniemy kiedyś wyróżnieni poprzez podlinkowanie nas do mistrzów chociażby jako "forum nieoficjalne". Niestety nie dostaliśmy nigdy nigdy takiej szansy. W zamian za to okazało się, że mamy szansę zastąpić oficjalne forum i być jedynym prawdziwym forum mistrzów.
Udało się? Chyba nie do końca, ponieważ widzę, że większość z Was nie chce takiego rozwiązania i nie potrafię zrozumieć dlaczego.


Rozumiem, że jest fajnie tak jak jest. Mnie również, ale nie można ciągle stać w miejscu. Trzeba się rozwijać. Nikt przecież nie pisał o PRZEJĘCIU naszego forum przez mistrzów. Chcą tylko, żeby skrypt forum "phpBB modified by Przemo" zainstalować na serwerach mistrzów, żeby mieli pewność że z dnia na dzień ktoś nie postanowi zamknąć serwisu aaf.pl i zostaniemy z niczym. W takiej sytuacji siedząc na obcych serwerach NIGDY nie podpiszą się pod naszym forum. A po wgraniu skryptu na ich serwery i po przegraniu całej bazy danych, nie zmieni się nic oprócz adresu www. Forum będzie takie samo, tylko łatwiej dostępne dla nowych użytkowników.

Jeśli chodzi o napływ użytkowników, to myślę, że nie trzeba się niczego bać. Ci którzy najwięcej się udzielają na mistrzach i tak tutaj już są. Natomiast jeśli ktoś ma konto na mistrzach i komentuje raz na miesiąc screena, to mało prawdopodobne, żeby na forum był mega aktywny. Więc to że sukcesywnie dochodzilyby nowe osoby nie oznaczałoby absolutnie wielkiego napływu postów. Poza tym dużo jest osób które są na mistrzach aktywne przez 3, 4 miesiące, a potem przepadają. W ich miejsce pojawiają się natomiast nowi. I taka jest kolej rzeczy. Tak samo mieliśmy na forum. Kilka nowych osób przyszło, kilka w zamian za to się wykruszyło i nie odczuliśmy, że zamiast 30 użytkowników mamy teraz 170. Bo dużo profili jest martwych.

Jeśli natomiast chodzi o ilość pracy to też oczywiście można inaczaj podzielić zajęcia wśród moderatorów, żeby było lżej. Do tej pory, przy takiej ilości postów jeszcze jakoś dajemy radę, żeby większość tematów przeczytać. Jeśli byłoby rzeczywiście więcej postów, to można każdemu moderatorowi dać do wyboru dział, który miałby moderować. Gdyby się oczywiście okazalo, że po pół roku na forum pisane jes 10000 postów na minutę, to przecież nie będzie żadnego problemu, żeby wybrać dodatkowe kilka osób do moderacji.

Oczywiście przypadku wejścia na serwery mistrzów trzeba byłoby przedyskutować na spokojnie pewne aspekty jak np. różnice w regulaminach, albo różnice w banowaniu ale przecież to jest do zrobienia. MUSIMY wziąć pod uwagę jedną rzecz: skoro mamy taką możliwość to powinniśmy się nad nią przynajmiej zastanowic, przedyskutować z adminami mistrzów, a nie skreślać jej od razu, bo jeśli doszli do wniosku, żeby tak to rozwiązać, to może to tylko oznaczać, że mają do nas na tyle duże zaufanie, żeby pozwolić nam prowadzić to forum nadal, tyle że pod szyldem OFICJALNEGO FORUM SERWISU MISTRZOWIE.ORG



I POWINNIŚMY BYĆ Z TEGO DUMNI!


A jutro przed południem napiszę równie obszernego posta i postaram się rozwiać wszystkie Wasze wątpliwości.

Wasze zdrowie :piwo:
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-04, 23:25   

aaa, bo dla niektórych z was "dużo nowych userów na forum" to plus :-D

mi się ciężko teraz wypowiedzieć, jak skończycie te piwnicowe obrady to wtedy się tym zajmiemy

mi forum rzadko wywala błędy a jak już to nie za bardzo mi to przeszkadza bo wystarczy odświeżyć więc to nie jest problem, przynajmniej dla mnie



dlaczego logo RROPP zawiera mój wizerunek? chyba że to tylko wersja Zabka:D

i powiedzcie mi co to za skrót bo tak dziś zaspamowaliście sb że nie mam siły szukać
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-04, 23:27   

To tylko wersja Zabka. RROPP to Radykalny Ruch Oporu Przeciw Przenosinom. Dołącz do nas już teraz!
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-04, 23:39   

i'm not rebel enough
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-04, 23:40   

To nie jest rewolucja. Rewolucją są te przenosiny. My bronimy się przed zagładą!
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-04, 23:42   

Icek zna się na rewolucjach, ale ma jeszcze 2 tygodnie bana. :alucard:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-04, 23:44   

Ehhh... Czy moglibyście sobie zrobić osobny rewolucjonistyczny temat, a tutaj ograniczyć się do "jestem na nie, bo..."? Nie spamować tu.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 00:02   

Mackers napisał/a:
ChodnikowyWilk napisał/a:
Jaka znowu wladze nad nami? Gdzie ty niby to.przeczytales? Bedzie tak jak jest, bedziemy decydowac o wygladzie forum tak jak teraz.

Dałbym sobie rękę uciąć. WLSZ gdzieś pisał, że z naszego forum max 3 osoby miałyby uprawnienia administratorskie.

WLSZ to już wyjaśniał.
wlsz napisał/a:

Odpowiem na poszczególne wypowiedzi jak się obudzę, bo czasem bywa tak jak teraz, że pracuje się do 6:45. Na razie odpowiem tylko na jedną pojawiającą się wątpliwość. W razie zrobienia tego forum oficjalnym - administratorami będą wszyscy, którzy są tutaj - myślałem, że to dwie, max trzy osoby, dlatego tak napisałem.
Proszę o więcej krytycznych uwag :)




Jeśli powstanie, jak zresztą ja też już pisałam, osobna grupa dla nas i będą rzeczy zabezpieczone przed "obcymi" jestem za.
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 00:07   

Tak jak pisałem wcześniej, my w Piwnicy tylko dyskutujemy. Nic więcej. Żadne wiążące decyzje nie zapadły, chcemy wziąć pod uwagę Wasze zdanie więc nie rozumiem, po co spinać poślady. O tym, że jest możliwość przeniesienia się na serwery mistrzów, wiedzieliście już od dawna, Wlsz już o tym wcześniej pisał. A że długo nic się w tym temacie nie działo - czekaliśmy na to, jak rozwinie się sytuacja i jak te przenosiny widzą sami admini mistrzów. Teraz już wiadomo, że nie chcą za bardzo ingerować więc tak naprawdę niewiele się zmieni poza faktem, że zmienimy adres, a do obecnej administracji dołączy kilku adminów mistrzów, którzy będą mieć pieczę głównie nad sprawami technicznymi. Owszem, być może będzie większy ruch, ale nie spodziewałbym się jakiejś wielkiej fali nowych userów. Jeśli zostawimy wymóg posiadania konta na mistrzach przez co najmniej miesiąc, a do tego będziemy zwalczać trolli tak jak dotychczas, to nie powinniśmy odczuć jakiegoś większego dyskomfortu z powodu przenosin. A pomoc adminów mistrzów wręcz taką walkę by ułatwiła.

Ja sam kilka miesięcy temu nie miałem wyrobionego zdania na temat przenosin, widziałem zarówno plusy jak i minusy. Teraz uważam, że byśmy na tym zyskali, a głównym argumentem jest bezpieczeństwo forum, bo aaf jest mocno niepewne. Ostatnio mieliśmy tu sporo różnych errorów, wcześniej zdarzały się różne awarie. Któregoś pięknego razu możemy po wpisaniu adresu forum zobaczyć komunikat, że taka strona nie istnieje. I wtedy nie będzie już kwestii przenosin, bo nie będzie czego przenosić. Posty, sb, cały nasz rok włożony w to forum - wszystko szlag trafi. I będziemy mogli do siebie pisać co najwyżej PW na mistrzach, ewentualnie na gg i fb, jeśli ktoś się powymieniał tymi danymi. A takie kasowanie całych for już się zdarzało, również na aaf. W tej chwili jesteśmy zależni od osób, które mogą wszystko skasować, jeśli będą mieli takie widzimisie. I ryzykujemy, że stracimy też wszystko, jeśli zdarzy się jakaś grubsza awaria. Po przenosinach będziemy zależni tylko od siebie.

Co do różnych danych poufnych - wszystko jest do ustalenia. Wszelkie zdjęcia i inne informacje, których nie chcecie udostępniać na nowym forum - można albo tu zostawić albo przenieść, ale do działu ukrytego na nowym forum, dostępnego tylko dla nas. Wlsz pisał w pierwszym poście tego tematu, że istnieje taka możliwość.

Wątpię też, by na nowe forum trzeba było się logować przez mistrzów - żaden admin o tym nie wspominał, a forum i mistrzowie to nadal będą jednak dwa niezależne byty, tyle że na wspólnym serwerze.

No i jest jeszcze to, o czym wspominał Bartek - fakt, że forum, które sami z takim mozołem budowaliśmy, stało się tak fajnym i unikalnym miejscem, że admini zaproponowali nam, by stało się oficjalnym forum mistrzów mimo tego, że już swoje forum mają - można być z tego dumnym.
_________________
 
 
Fudal 
Überszlachta


Wiek: Fud
Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 141

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-05, 08:30   

Ja zacytuję swoją wcześniejszą odpowiedź, która jest tylko moim zdaniem, ale może kogoś uspokoi:
Cytat:
Moim zdaniem forum śmiało powinno być oficjalnym, a napływ nowych userów miałby miejsce tylko przez pierwsze 2 tygodnie i to znikoma ilość, spora ilość osób przejechało się na tamtym forum, więc nie liczyliby na wiele tutaj. Myślę, że nie zmieniłoby się wiele jeśli to forum stałoby się oficjalne, osobny zamknięty dział dla osób, które teraz są na forum i wszystkie dane, zdjęcia, posty są niedostępne dla osób nieuprawnionych, więc nie mielibyście się o co martwić. Jeśli chodzi o jakiś spam, czy wybryki ze strony Wojtka, to przecież szybko można zbanować i po problemie, jakiekolwiek spamy byłyby szybko likwidowane. My chcemy tylko dać userom forum, raczej nic więcej. Żadnej ingerencji ze strony administracji by nie było, jesteśmy dorosłymi ludźmi i potrafimy się porozumieć, rozumiemy, że to Wy stworzyliście to forum i macie pełne prawo do niego. Widząc jak często forum pada i ma jakieś problemy, a to z mailami, a to z PW, to bez wahania zgodziłbym się na przenosiny. I swoją drogą sądzę, że niewiele osób nowych by dołączyło, a jeśli kilka to może również tak fajne osoby jak Wy i ciekawie by było je poznać, wprowadzić coś nowego (powoli i ostrożnie) do forum.
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 10:47   

Widzę, że dalej jest problem z ogólnym zrozumieniem problemu jaki nas nęka, a mianowicie niestabilność naszych serwerów (a nawet dzisiaj rano aaf.pl znowu nie działało)

No i problem ze zrozumieniem jakie zmiany miałyby nastąpić.


A więc zacznijmy od krótkiego kursu informatycznego, a jako że ja nie jestem informatykiem to powinniście wszystko zrozumieć.

Wyobraźcie sobie, że kupiliście grę komputerową wydaną przez wydawnictwo WVH pod tytułem "Zwal w minutę" wraz z extra dodatkiem jakim jest film erotyczny przedstawiający dwóch gejów.
Instalujecie to na swoim komputerze. Tworzycie sobie specjalny folder na pulpicie i wrzucacie do niego te dwie rzeczy.

Ale film Wam nie odpowiada. Wolicie inny film. Wasz ulubiony z Sashą. Z tego drugiego folderu na pulpicie. Więc oglądacie film z Sashą i gracie w grę "Zwal w minutę". Jakoś to współgra i jest dobrze.

I tak jest właśnie z naszym forum.
Mistrzowie.org pełni rolę wspomnianej gry wraz ze swoim dodatkiem, czyli forum oficjalnym, które Was nie interesuje. Bo przecież wolicie nasze forum, które jest na innym serwerze, czyli w innym folderze.

Więc teraz wyobraźcie sobie sytuacją, w której z tego folderu z grą wywalacie ten gejowski film a w jego miejsce wklejacie swój film z Sashą. I co się okazuje? W jednym folderze macie dwie ulubione rzeczy.

I tym folderem jest oczywiście serwer mistrzów, z którego wywalamy oficjalne forum, a w jego miejsce instalujemy skrypt forum byPrzemo (taki jak mamy obecnie) i przegrywamy całą bazę danych. Można to pewnie zrobić nawet pod odrębnym adresem www. Czyli nie jesteśmy skazani na mistrzowie.org/forum. Równie dobrze może być mistrzowie-forum.pl (bez dopisku aaf) Czyli forum będzie takie samo jak obecnie tylko pod innym adresem. Nie da się przerobić forum byPrzemo tak aby np. było logowanie ze strony mistrzów. Na forum, tak jak obecnie trzeba będzie osobno zakładać sobie konto i osobno się logować.

Co nam to daje?
Nowe stabilne serwery oraz wsparcie techniczne ze strony administracji mistrzów.




Jest oczywiście kilka spraw które trzeba dograć.

To co interesuje nas na chwilę obecną najbardziej to oczywiście niezależność taka jak do tej pory. I to mamy zagwarantowane. Nadal MY tworzymy to forum. Nadal MY nadzorujemy co tutaj się dzieje. Fakt, dołączą do nas ludzie z administracji mistrzów, ale tylko po to aby nas wspierać technicznie, ew żeby coś dopomóc. Są z nami w administracji ale decydujące głosy należeć będą do nas.

Jeśli chodzi o wspomniany wcześniej bałkagan który się pojawi przy większej ilości użytkowników, to pisałem i wyjaśniałem już kiedyś że jeśli będzie taka potrzeba to podzielimy się działami i każdy z nas będzie odpowiadał za jeden dział. Wtedy to będzie do zrobienia. Ale jeśli nadal mielibyśmy się nie wyrabiać (w co wątpię) to ktoś z Was będzie mógł przecież dołączyć do administracji, żeby nam pomóc.

Jeśli chodzi o nasze dane z z działu ukrytego to również jest to do zrobienia. Tworzymy nowy dział ukryty (pusty) dla nowych userów do którego blokujemy dostęp jakąś ilością postów. Ale równocześnie tworzymy drugi dział ukryty, który jest widoczny tylko dla naszej starej ekipy z tego forum. Tego działu nie będzie w ogóle widzieć nikt kto nie ma uprawnień. Czyli że nie będzie on zrobiony tak jak dotychczasowy ukryty, że go widać a nie można wejść, tylko tak jak piwnica. Zobaczą go po zalogowaniu TYLKO osoby uprawnione.

Ważna jest również kwestia odrębnych nie powiązanych banów na mistrzach i na forum. Oraz w drugą stronę - zbanowania kogoś na forum bez banowania na mistrzach.
Inaczej być nie może. Przykładem nie jest CałkiemDobry Chłop. Gdyby nie forum to mógłby się kisić rok z banem czekać na zdjęcie.

No i pewnie jeszcze kilka pytań się pojawi, dlatego tak długo to trwa. Dlatego nie chcę podejmować decyzji bezmyślnie i na szybko. Chcę mieć wszystko dograne. Chcę mieć pewność, że forum nadal będzie takie fajne i przyjazne jak w chwili obecnej, tyle że łatwiejsze do odnalezienia i bardziej otwarte na nowych użytkowników.

Dlatego proszę Was o potraktowanie sprawy poważnie i o zadawanie pytań w kwestii przenosin. Może jest coś o czym zapomnieliśmy?
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-05, 11:34   

Zaknafein napisał/a:
RudaMaupa napisał/a:

O widzisz, Zak, na to pytanie nie znam odpowiedzi.


no jak się okaże, że będzie trzeba wbijać przez konto na mistrzach to będę musiał się zabrać za pisanie jakiejś mowy pożegnalnej ; /

Tak :grimer: byłem przeciwny przenosinom ale teraz jestem najbardziej za!
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 11:45   

Trudny temat na wejście zapodaliście ale ok. Zmierzymy się z nim:

Davos napisał/a:
No i jest jeszcze to, o czym wspominał Bartek - fakt, że forum, które sami z takim mozołem budowaliśmy, stało się tak fajnym i unikalnym miejscem, że admini zaproponowali nam, by stało się oficjalnym forum mistrzów mimo tego, że już swoje forum mają - można być z tego dumnym.


Ja tu nie widze najmniejszych powodów do dumy, Davosie. A nawet jeśli to zupełnie inaczej chciałbym tę dumę zdyskontować. Czy tez inaczej: nie chciałbym jej dyskontować wcale. To jest coś w stylu "syndromu dzikiej plaży". Ktoś gdzieś na wakacjach znajduje kawałek dzikiej przyrody, głuszę, odludzie i spokój i odpoczynek całkiem niedaleko od wielkich kurortów i jest zachwycony tymże spokojem, brakiem ruchu, zgiełku, tłumów itp. I co robi po powrocie? Poleca znajomym. Albo co gorsza w dzisiejszych czasach nakurwia posty na fejsie. Ci co się dowiedzieli jadą i są zachwyceni z tych samych powodów więc polecają dalszym znajomym. I dalszym i dalszym. Fama się roznosi. Portale turystyczne wietrzą deal więc zaczynają sławić "odludność, dzikośc, spokój i dziewczość tego cudownego miejsca". Co powoduje że w poszukiwaniu ciszy i spokoju przyjeżdża tam coraz więcej ludzi zmęczonych wielkimi kurortami. Ktoś szybko wietrzy szanse na biznes. Pojawia się pierwszy motelik, potem nastepny, potem kemping, potem smażalnia chujowej ryby, potem coś tam i jeszcze coś tam. W końcu duży gracz stawia hotel a mali wpieprzają wszędzie na chodnikach te automaty do napierdalania w gruchę żeby sprawdzić jaki z ciebie bokser (dla mnie symbol turystycznej chujowizny). A ludzi coraz więcej. Pojawia się reklama, renoma, splendor i nagle tłumy walą już drzwiami i oknami skuszone "ciszą i niczym niezmąconym spokojem" cudownego miejsca, które odnosi spektakularny sukces. To bez wątpienia. Tylko, że w międzyczasie z ciszy i spokoju została już tylko reklama, mit, który przyciąga coraz więcej i więcej ludzi. Większość miejscowych się cieszy, dobrze zarabia. Większość turystów się cieszy bo są w zajebistym miejscu. Ale część miejscowych uważa, że "tu się tak spokojnie żyło a teraz to chuj strzela od tych hoteli, dyskotek i tłumów", część turystów, tych, którzy to miejsce pierwotnie odkryli, ucieka od niego szukać nowej dziewiczej głuszy, w której cały proces się powtórzy. Jestem wśród nich.

Syndrom dzikiej plaży - wielki sukces osiągnięty kosztem utraty tego, co było przyczyną początku tego sukcesu.

Jestem na nie.

Dziękuję za uwagę.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 11:52   

Ale Wy naprawdę wierzycie, że zrobi się na forum jakiś dużo większy ruch?
Wystarczy wejść na oficjalne i zobaczyć ile osób poza wami przebywa tam w tym czasie.

Tak jak ktoś już pisał ludzie wchodzą na mistrzów pooglądać obrazki.
Zobaczcie ile pod screenami jest komentów? Na taką ilość użytkowników? A pamiętacie ile było tych komentów kiedyś?
Ludzie są leniwi. Pooglądać główną, bo poczekalnia to już ze dużo i spadać dalej na te swoje Fejsbuki itp.

Ja we wzrost ruchu na forum nie wierzę!
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 11:53   

Wzrost ruchu był właściwie metaforą Bartku. Myślę, że każdy wie o co mi chodzi. A jeśli nie no to w niczym mi to nie przeszkadza w byciu na nie. Jak zresztą chyba wszyscy przewidzieli.

bartek82r napisał/a:
Ja we wzrost ruchu na forum nie wierzę!


Ja nie wierze w bakterie. To tylko spisek producentów mydła mający na czelu zwiększyć sprzedaż (zagadka: z jakiego to filmu. Wiem, nikt nie wie, a szkoda bo film świetny) co nie zmienia faktu, ze ludzie z jakiegoś powodu chorują. Dobra, nabijam się. :P
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 11:57   

Więc co się zmieni? To, że nie będziesz dopisywał aaf na końcu adresu www?
Generalnie to będzie to samo forum, tyle ze z innym serwerem będziesz się łączyć
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 11:58   

Ja też jestem zdania, że z początku będzie zwiększony ruch (o ile ktoś uświadomi lud o Wielkich Przenosinach) a potem wszystko wróci jako tako do normy.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 11:59   

JankielKindybalista85 napisał/a:
W

Ja nie wierze w bakterie. To tylko spisek producentów mydła mający na czelu zwiększyć sprzedaż (zagadka: z jakiego to filmu. Wiem, nikt nie wie, a szkoda bo film świetny) co nie zmienia faktu, ze ludzie z jakiegoś powodu chorują. Dobra, nabijam się. :P


http://www.imdb.com/title/tt0114746/ :-D
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.129 sekundy. Zapytań do SQL: 32