Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: SlownikOrtograficzny
2015-08-09, 21:34
Odnośnie oficjalnego forum
Autor Wiadomość
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-04, 21:11   

Davos napisał/a:
W Piwnicy trwają ostatnio wzmożone dyskusje na ten temat więc bez obaw. Jesteśmy już zdecydowanie bliżej końca niż początku.

RudaMaupa napisał/a:
Słuchajcie, nie ma co się oburzać o debaty w piwnicy, bo musimy przynajmniej mieć jakieś stanowisko, żeby nie było totalnego rozgardiaszu..


Propozycja wlsza wyszla w maju wiec minelo juz troche czasu, ale widze, ze to sa glebsze przemyslenia.

wlsz napisał/a:
Wiadomość jaką dostałem w czerwcu od Szymona.

"Symon
cze-26 07:36
hej
owner forum na aaf.pl musi napisać maila admin@webplus.net.pl z prośbą o backup bazy forum
wspominając o przeniesieniu
jak dostaniemy baze to będzie trzeba zrobić kilka myków i to trochę potrwa
więc później będą musieli zrobić nowy zrzut i zamknąć forum = możesz to przekazać Bartkowi i niech się zdecydują."


wlsz tez musial miec "troche" czasu na przemyslenia, pokazuje wiadomosc z czerwca w grudniu, cyrk sie z tego robi,
mam nadzieje, ze za panienki rownie szybko sie nie zabieracie.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-04, 21:14   

Brzozik, a teraz dla odmiany może powiedz, co o tym myślisz, bo zaczynasz mi przypominać moją siedemdziesięcioletnią sąsiadkę - ponarzekać owszem, ale powiedzieć coś od siebie, to nie.

O widzisz, Zak, na to pytanie nie znam odpowiedzi. Póki co zastanawialiśmy się nad banowym połączeniem.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-04, 21:15   

Bananowa fuzja :D
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-04, 21:18   

Nie rozumiem o co ta spina, po to jest ten temat aby wszyscy sie wypowiedzieli i moca wiekszosci zadecydowali.
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-04, 21:22   

RudaMaupa napisał/a:

O widzisz, Zak, na to pytanie nie znam odpowiedzi.


no jak się okaże, że będzie trzeba wbijać przez konto na mistrzach to będę musiał się zabrać za pisanie jakiejś mowy pożegnalnej ; /
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-04, 21:23   

Zaknafein napisał/a:

no jak się okaże, że będzie trzeba wbijać przez konto na mistrzach to będę musiał się zabrać za pisanie jakiejś mowy pożegnalnej ; /


x2

Według mnie forum i Mistrzowie to mimo wszystko dwa niezależne byty i nie mogą współgrać. Mistrzowie są tylko pretekstem, by znaleźć się tutaj. To forum jest jedną wielką rodziną i niewiele ma z Mistrzami wspólnego.
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-04, 21:24   

ja na mistrzach mam zamknięte konto
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-04, 21:29   

Z tym logowaniem.na bank tez idzie sie dogadac z adminami mistrzow zeby bylo.osobno konto na mistrzach i osobne na forum.

Tu chodzi jedynie o lepsze serwery no i forum z lepszymi bajerami. Do tego.bedzie do nas mozna latwiej dolaczyc bo wiecej osob zauwazy forum.

Tak to wszystko w zasadzie zostanie po staremu.
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-04, 21:46   

jeżeli tak ma być dobrze, to niech już będzie że będę za, ale pewnie tematy po prostu będą musiały być ukryte tylko dla nas, no bo to akurat nic dziwnego.
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-04, 21:57   

RudaMaupa napisał/a:
Brzozik, a teraz dla odmiany może powiedz, co o tym myślisz, bo zaczynasz mi przypominać moją siedemdziesięcioletnią sąsiadkę - ponarzekać owszem, ale powiedzieć coś od siebie, to nie.


dla odmiany nie powiem nic od siebie, poniewaz nie bede sie powtarzal, tutaj juz wszystko napisalem
http://www.mistrzowie-for...52,40.htm#43571
http://www.mistrzowie-for...52,60.htm#43727
i tutaj jest moje ostateczne zdanie ktorego nie zmieniam
http://www.mistrzowie-for...52,80.htm#43847

i nawet ankieta sie znalazla
http://www.mistrzowie-for...t1054.htm#43790
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-04, 22:01   

Ok, czyli nie zmieniłeś zdania. Dzięki za wypowiedź.

Jeśli chodzi o ankietę, pół roku to długo. A i forum miało swoje problemy techniczne przez ten czas, parę nowych ludzi przybyło, kilka kwestii się zmieniło, może inni zmienili zdanie, jak ja. Więc i tak trzeba zrobić na nowo.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-04, 22:04   

Jestem przeciwny przenosinom forum.
Nie podoba mi się już sam fakt, iż administracja mistrzowie.org miałaby przejąć władzę nad nami i nasi moderatorzy zostaliby zdegradowani. Nie mam żadnych osobistych urazów do WLSZ'a, czy Fudala, ale za mało siedzą na naszym forum, żeby zrozumieć atmosferę naszego forum. Poza tym będzie większa szansa na spotkanie trolla. Na mistrzach jest bardzo dużo użytkowników, ogromna część z nich będzie miała nas gdzieś, ale to nie przeszkodzi im w pisaniu pojedynczych głupich postów. Niestety nie mam w posiadaniu statystyk domeny mistrzowie.org, jednak mój przykład wydaje mi się sensowny. Wyobraźcie to sobie, 1 czy 2 posty to nie jest dużo, ale kiedy 500 osób tak zrobi, to będzie ogromna ilość. Dalibyście radę zapanować nad takim chaosem? Większość z nas raczej nie chce, żeby ktoś z "zewnątrz" miał dostęp do naszych danych, chociażby do zdjęć. Nie zostanie po staremu, zmieni się wiele na gorsze. Jeśli ktoś chce do nas dołączyć, to nie widzę problemu. Jednakże jestem całkowicie przeciwko zmianom.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-04, 22:19   

Jaka znowu wladze nad nami? Gdzie ty niby to.przeczytales? Bedzie tak jak jest, bedziemy decydowac o wygladzie forum tak jak teraz.

O zdjeciach i inych danych bylo.mowione ze beda w ukrytym dziale niewidocznym dla nikogo oprocz nas, ewentualnie mozna zawsze usunac.

Nie sadze zeby wielu uzytkownikow dolaczylo na forum, bedzie tak jak w przypadku nowego, nikt tam nie siedzi, forum dla zdecydowanej wiekszosci jest nudne a na mistrzow przychodza tylko ogladac obrazki.
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-04, 22:19   

A przewijają się tutaj co jakiś czas jakieś wspominki o dziale ukrytym przed innymi. Jak to będzie z czymś takim? Będzie jak forum ukryte z marnym limitem 60 postów? Kompletnie zamknięte na nowych? A może zamknięte i sami będziemy decydować kogo wpuszczać? Czy może w ogóle nie będzie? Ciekawi mnie to. Ogólnie utrzymuję swoje stanowisko przeciw, ale kto wie czy mi się nie zmieni.
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-04, 22:20   

Ja też nie wiem, co o tym myśleć. Ogólnie zgadzam się z argumentami Mackersa. Tu już nawet nie chodzi o moje zdjęcia, czy coś w ten deseń, ale... Po prostu atmosfera. Mniej lub więcej, ale znamy się tutaj i lubimy. Są różne scysje, jak wszędzie, ale to są nasze scysje, a nie nagły napływ setek, jeśli nie tysięcy, zupełnie obcych ludzi. Nie mówię, że wśród tych "obcych" nie ma fajnych ludzi, ale jednak...
Jeśli ma być fuzja, to proponuję (i to z naciskiem) utworzenie na tym przeniesionym forum grupy, do której należeliby ci, którzy byli tutaj przed fuzją, tylko my mielibyśmy dostęp do tego, co dziś nazywamy Forum ukrytym. Może powstać jego odpowiednik dla innych, wiążący się z liczbą postów i w ogóle, ale to co znalazło się tam dotychczas powinno być wyłącznie nasze - przynajmniej moim zdaniem.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Ascara 2014-12-04, 22:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-04, 22:23   

Kicerk to jest do ustalenia, na poczatek.moglibysmy calkowicie zamknac dzial dla obcych niezaleznie ile maja postow.
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-04, 22:27   

Przekleję wam z piwnicy (ale sekrety):
Cytat:
Tak sobie myślę o wszystkich wrażliwych danych, które miałyby być ukryte w specjalnym dziale. Proponowałbym zrobić grupę Stara gwardia (czy coś :D ) i dać dostęp do tego działu tylko tej grupie i nie przyjmować nikogo nowego. Może nawet wyróżnić grupę specjalnym kolorem, aby "nagrodzić" wszystkich, którzy byli na "starym" forum.

Co o tym myślicie?
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-04, 22:31   

SlownikOrtograficzny napisał/a:
Przekleję wam z piwnicy (ale sekrety):
Cytat:
Tak sobie myślę o wszystkich wrażliwych danych, które miałyby być ukryte w specjalnym dziale. Proponowałbym zrobić grupę Stara gwardia (czy coś :D ) i dać dostęp do tego działu tylko tej grupie i nie przyjmować nikogo nowego. Może nawet wyróżnić grupę specjalnym kolorem, aby "nagrodzić" wszystkich, którzy byli na "starym" forum.

Co o tym myślicie?


Nie bardzo mi przechodzi słowo "dobre" w kontekście przenosin ale próbowałem tak napisać. Takie wyjście jest... powiedzmy, że jeśli już musimy się przenosić to jest to najlepsza opcja.
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-04, 22:32   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Jaka znowu wladze nad nami? Gdzie ty niby to.przeczytales? Bedzie tak jak jest, bedziemy decydowac o wygladzie forum tak jak teraz.

Dałbym sobie rękę uciąć. WLSZ gdzieś pisał, że z naszego forum max 3 osoby miałyby uprawnienia administratorskie.
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-04, 22:34   

Mackers napisał/a:
ChodnikowyWilk napisał/a:
Jaka znowu wladze nad nami? Gdzie ty niby to.przeczytales? Bedzie tak jak jest, bedziemy decydowac o wygladzie forum tak jak teraz.

Dałbym sobie rękę uciąć. WLSZ gdzieś pisał, że z naszego forum max 3 osoby miałyby uprawnienia administratorskie.

Ale teraz jest inaczej. Będzie całe obecne grono + dojdą admini z Mistrzów.
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.093 sekundy. Zapytań do SQL: 33