Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
AM założył fanpage, szybko, musimy mu polajkować
Autor Wiadomość
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-10, 20:12   AM założył fanpage, szybko, musimy mu polajkować

W sumie mogłem się podzielić tym jak już będzie choć trochę lajków, żeby nie było przypału, a nie parę godzin po założeniu, no ale jak już tu jestem :P
https://www.facebook.com/answersmaster

Opis skopiuje z stronki

"Informacje
Profil polityczno-satyryczno-popierdzielony
Opis
Znajdą się tu moje własne treści, przeważnie polityczne i tylko wtedy gdy będę miał coś do napisania, więc to nie jest jedna z tych wielu stronek jakie macie polajkowane, gdzie jedna stronka udostępnia treści innej i codziennie macie w kółko te same rzeczy na tablicy, od wielu podobnych stron naraz. Czasem będzie poważnie, a czasem będę trollował, będzie prowokująco, będzie mądrze, czasem pewnie i głupio, ale będą jaja. Kto mnie już w internecie poznał ten wie czego się spodziewać. W polityce mam ciągotki ku drodze wolności. Wpisy mają swoje cykle tematyczne, podzielone są na kategorie, tematy, części, które będą co jakiś czas kontynuowane."
_________________
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-10, 20:15   

No to już wiadomo czemu zajrzał na forum. Liczy na darmowe lajki. :P
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-10, 20:17   

Zapisze sobie tego fp do zakladek, ale nie lajkne bo.bym sie zdradzil :P Fajny pomysl :git:
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-10, 20:19   

Wszedłem na forum ,bo jutro mam wolne XD W sumie to dopiero w rozmowie na sb wpadłem na to ,żeby to tu wrzucić :) Tak czy siak myśl;cie co chcecie, ale powinniście się czuć zaszczyceni, że jako pierwsi zostaliście zaproszeni XD
_________________
Ostatnio zmieniony przez AnswersMaster 2014-11-10, 20:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-10, 20:19   

Cytat:

POLUBIONE PRZEZ TĘ STRONĘ

Liberalny Konserwator

Wiedza bezużyteczna

KWEJK.pl


:/
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-10, 20:20   

Mackers no, to tam sie reklamuje takie fanpeage, gdzieś tym musze pokomentować :D
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-10, 20:20   

Cytat:
Prawo-Gwałty(Pedofilie)-Czy ofiary gwałtów, w tym pedofilii, powinny mieć prawo, aby w odwecie zgwałcić oprawcę(oprawczynię)?



O bo naśmiewanie się ze zgwałconych jest takie zabawne, hahaha hihihi :|
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-10, 20:23   

W którym miejscu się tam wyśmiewam z zgwałconych? Pokaż szybko, bo muszę ocenzurowac ,zanim wejdzie mi ABW zabrac komputer.
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-10, 20:24   

Nie udawaj głupiego. Przykro mi, wiem ze inteligentny z Ciebie facet, więc nie uwierzę.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-10, 20:27   

Moim zdaniem pytanie nie obraża, bo nikogo żadnym epitetem nie określiłem. Ale jak widać jest prowokująco i o to mi chodziło :P
_________________
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2014-11-10, 20:29   

Teraz takie czasy, że każdy musi mieć swój FP. No cóż, na co i ja czekam? :v
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-10, 20:32   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Zapisze sobie tego fp do zakladek, ale nie lajkne bo.bym sie zdradzil :P Fajny pomysl :git:


Ja podobnie. Też tylko zakładki, ale bez lajkowania. Nie chcę się ujawniać ;)
Szczególnie, że temat polityki nie do końca mi odpowiada. Ale mimo to zerknę sobie, co tam sobie skrobiesz.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-10, 20:34   

A co w tym kontrowersyjnego? Nie ma w tym nic kontrowersyjnego, to jest tylko w 100% bezczelne. Oczywiście, że nie powinny, sprawiedliwość ma być wymierzana przez sądy. I nikt nie chciałby tego zrobić, gwałt to poważna sprawa która bardzo dotkliwie dotyka te osoby a ty robisz sobie z tego jaja i bagatelizujesz ich cierpienie.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-10, 20:35   

jeśli będzie kiedyś znacznie więcej lajków, to nie mówcie mi kiedy i polakujcie to Was nie odróżnię od pozostałych XD

[ Dodano: 2014-11-10, 20:38 ]
@icywind wchodzisz czasem na chamsko.pl? widocznie nie, no ale ja mam właśni taki typ humoru z chamsko.pl no i...i tak już mam, no co poradzę, czarny humor taki jest. Oczywiście na poważnie, to bym nic takiego nie mówił, ale to nie jest powazna stronka XD Ale to co Ty, nawet kawała o murzynie nie powiesz, żeby nie zranić jego uczuć? No ja nie wiedziałem ,że Ty taki aniołek jak na tej miniaturce jesteś.
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-10, 20:39   

To zaznacz, że to czarny humor a nie poważne rozważania. Myślałem, że to to drugie i stąd moje oburzenie

[ Dodano: 2014-11-10, 20:40 ]
AnswersMaster napisał/a:
Ale to co Ty, nawet kawała o murzynie nie powiesz, żeby nie zranić jego uczuć?

Dokładnie
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-11-10, 20:42   

to wyjasnia twoje odwiedziny na forum
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-10, 20:53   

icywind napisał/a:
To zaznacz, że to czarny humor a nie poważne rozważania. Myślałem, że to to drugie i stąd moje oburzenie

w opisie mam, że to dość różnorodna stronka pod tym względem i wskazują na to różne przymiotniki, ale to dobrze że napisałeś, dla jasności dokładnie wpisałem w opis, że będzie też czarny humor, wiec dzięki.

icywind napisał/a:
[ Dodano: 2014-11-10, 20:40 ]
AnswersMaster napisał/a:
Ale to co Ty, nawet kawała o murzynie nie powiesz, żeby nie zranić jego uczuć?

Dokładnie

o.O

brzozik70043704352251515 napisał/a:
to wyjasnia twoje odwiedziny na forum

uwierz mi, że specjalnie z powodu tego ,że spodziewałem sie takich reakcji, zamierzałem poczekać z tym do większej ilości lajków, szczególnie że tu i tak nikt nie chce lajkowaćw obawie przed zdradzeniem się :) Wtedy chciałem się pochwalić ile to już mam lajków i w razie odwrotnej wersji w ogóle o tym nie wspominać ,żeby nie było przypału, że nikt nie chce tego czytać XD
Po prostu jutro mam wolne, więc planowałem dzisiaj wpaść i akurat dzisiaj dostałem też bana na moje konto, no bana nie planowałem, wiec tej stronki też nie planowałem na dziś XD a skoro już go mam, to drugiego fake konta nie bede zakładał, tylko od razu fanpage. No ale już i tak w sb sie wysypałem, że to dziś robiłem, to już mi wszystko jedno.
_________________
Ostatnio zmieniony przez AnswersMaster 2014-11-10, 21:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-10, 20:56   

Jak będę miał czas, to założę multikonto i zalajkuję. :P
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-11-10, 20:59   

za co bana dostales?
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-10, 21:01   

widzu napisał/a:
Jak będę miał czas, to założę multikonto i zalajkuję. :P

Nie możesz Grześkiem? I tak masz wszystko poblokowane ;_:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.078 sekundy. Zapytań do SQL: 31