Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Mistrzostwa Świata w siatkówce Polska 2014

Czy Polacy zdobędą złoto?
TAAAAAK! POLSKA MISTRZEM ŚWIATAAA!
76%
 76%  [ 16 ]
Nieeee, Brazylia obroni tytuł i będzie zonk.
4%
 4%  [ 1 ]
Pawoł!
19%
 19%  [ 4 ]
Głosowań: 21
Wszystkich Głosów: 21

Autor Wiadomość
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-01, 22:10   Mistrzostwa Świata w siatkówce Polska 2014

Dziwię się, że jeszcze nikt nie założył tego tematu.

Dość już o aspektach pozasportowych (czyli o zakodowaniu transmisji przez Polszmat), bo o tym już się nagadaliśmy w innym temacie.
Mam nadzieję, że każdy, kto ma zamiar pooglądać turniej, znalazł jakąś transmisję i będzie mógł tutaj się udzielać ;)
Co do meczu Polaków z Serbią: Fantastyczna atmosfera na narodowym i równie świetna gra Polaków. No i na dobry początek wyraźna wygrana z Serbią. Oby nam jutro i w kolejnych meczach również poszło gładko ;)
Udało mi się dzisiejsze mecze obejrzeć i powiem, że było co oglądać ;) Świetna gonitwa Finów, kiedy przegrywali 0:2, a ostatecznie wygrali (3:2 rzecz jasna, jakby ktoś nie wiedział :P )
Również ciekawa końcówka meczu Chiny-Egipt i wynik 33:31 w ostatnim secie na korzyść Chińczyków.
Brazylia, podobnie jak Polska, mocno zaczęła Mundial i Niemcy dostały po tyłku.

A tak poza tym wpadka na Ergo Arenie :P
http://eurosport.onet.pl/...zas-meczu/blejp

Troszkę się rozpisałem na dobry początek. Nie będę jak na razie typował faworytów turnieju. Oby to Polska wygrała! :P
Ostatnio zmieniony przez Szyszek 2014-09-21, 10:50, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-01, 22:14   

szyszek27 napisał/a:

Dziwię się, że jeszcze nikt nie założył tego tematu.



Też bojkotujemy. :P
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-01, 23:22   

szyszek27 napisał/a:
Dziwię się, że jeszcze nikt nie założył tego tematu.


Miałem zamiar założyć, ale dzisiaj mi wyskoczyło kilka spraw i na forum wpadałem przelotem :)

szyszek27 napisał/a:

A tak poza tym wpadka na Ergo Arenie :P
http://eurosport.onet.pl/...zas-meczu/blejp


Czyżby ktoś nie zapłacił rachunku za prąd? :P


Jutro gramy z Australią - w teorii powinniśmy z nimi bez problemów wygrać, ale już nam się z nimi zdarzały wpadki - lepiej być skoncentrowanym od początku do końca. W każdym razie nasi mają za sobą fantastyczną publiczność :)

Mecz na Stadionie Narodowym wyszedł rewelacyjnie - zarówno w aspekcie sportowym jak i organizacyjnym. Szkoda, że już tam nie będziemy grać... Atmosfera była niesamowita, a i rekord pod względem frekwencji na meczach siatkówki został pobity! A miał z tego co gdzieś tam przeczytałem, jakieś 50 lat :)
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-02, 11:55   

To gdzie panowie oglądacie? Chociaż mecze polaków bym sobie oblukał.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-02, 12:36   

Meczyki.pl
Jakość może i taka sobie, bo często ciężko rozszyfrować, jaki jest wynik w secie. Ale najważniejsze, że jest transmisja!
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-02, 14:06   

Dzisiaj mecz z Australia, wbrew pozorom nie jest to latwy rywal, ale 3 punktow nie powinnismy stracic. Na szczescie nie musze sie bawic w streamy.

[ Dodano: 2014-09-02, 16:01 ]
Iran pokonał USA 3:2, wcześniej wygrali z Włochami 3:1 no i jest to na pewno sensacja. Poza Polską bardzo im kibicuję żeby zaszli jak najdalej.
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-02, 15:04   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Dzisiaj mecz z Australia, wbrew pozorom nie jest to latwy rywal, ale 3 punktow nie powinnismy stracic. Na szczescie nie musze sie bawic w streamy.


Już kiedyś pisałeś. Mam nadzieję, że nie będziesz złośliwie pisał cały czas, że MASZ CYFROWY POLSAT.
Prawda?

A więc Serbowie się podnieśli i po porażce z Polakami dokopali Argentynie.
A przed chwilą Iran pokonał USA. Czyżby Irańczycy mieli być czarnym koniem tego turnieju? Już dobrze się prezentowali podczas Ligi Światowej i byli o krok od medalu. A jak tak dalej będą grać, jak teraz, to tym razem medal może być.
A my czekamy na wieczór i kolejne zwycięstwo Polaków! Wiadomo, że łatwo z Australijczykami nie będzie, o czym już pisali Davos i Wilczur. Ale trzeba to wygrać!
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-02, 15:28   

Cytat:
Już kiedyś pisałeś. Mam nadzieję, że nie będziesz złośliwie pisał cały czas, że MASZ CYFROWY POLSAT.
Prawda?


Nie miałem w zamyśle napisanie wam tego na złość, być może już o tym pisałem wcześniej, jeśli odebrałeś to jako złośliwość i próbę wyszydzenia to przepraszam :hug:
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-02, 15:35   

Co ty, nigdy bym tak nie pomyślał! Może to przez brak emotki tego nie widać, ale akurat ten post pisałem z przymrużeniem oka ;)
Nie ma za co przepraszać!
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-02, 18:46   

A ja też miałem CP... Ale doradziłem Tacie zmianę bo TopGeara nie było. A przy okazji chyba liga mistrzów przeszła do n więc Tata był na tak :D

Jak mówicie, dziś gładko pójdzie?
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-02, 21:00   

I jest drugie już zwycięstwo! I drugi raz 3:0!
Polacy dzisiaj się dobrze spisali (choć akurat w tej samej końcówce mieli problemy, by ten mecz zakończyć. Ale w końcu się udało)
No, oby tak dalej!
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-02, 21:02   

No kolejny dobry mecz Polakow, mieli swietne przyjecie, dobra odrzucajaca zagrywke. Jestem zachwycony Mateuszem Mika bo gra fenomenalnie podobnie jak Winiar, Wlazly troche wg mnie od nich odstawal w tym meczu.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-02, 21:08   

Przy okazji zapytam:

Ogarnia ktoś może w jaki sposób działa system zmian zawodników?
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-02, 21:24   

widzu napisał/a:

Ogarnia ktoś może w jaki sposób działa system zmian zawodników?

Klepio się po dupie i wchodzą.


No, a na poważnie to trener zgłasza chyba do jakiegoś technicznego i dany zawodnik bierze tabliczkę z numerem zawodnika na boisku i się zmieniają.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-02, 21:34   

No ale chodzi mi bardziej o częstotliwość.
Na przykład taki Konarski, który w każdym secie wchodził na trzy serwy a potem schodził na rzecz zawodnika którego wcześniej sam zmienił. :???:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-02, 21:44   

Skopiowane z wikipedii:

Zespół może w jednym secie dokonać maksimum 6 zmian. Jeden lub więcej zawodników może być zmienionych w tym samym czasie. Zawodnik ustawienia początkowego może opuścić boisko tylko jeden raz w secie i może powrócić na boisko tylko na miejsce w ustawieniu, które zajmował przed opuszczeniem boiska. Zawodnik rezerwowy może wejść na boisko tylko jeden raz w secie na miejsce zawodnika z ustawienia początkowego i może być zmieniony tylko przez tego zawodnika, którego zastąpił (przepis ten nie dotyczy zmiany narzuconej). Do liczby zmian nie wlicza się libero (patrz wyżej).

Jeśli dokonano zmiany nieregulaminowej, a gra została wznowiona, zespół jest ukarany przegraniem akcji, a zmiana musi być skorygowana. Punkty zdobyte w okresie trwania błędu przez zespół popełniający błąd są anulowane jeśli sędziowie są w stanie określić moment powstania błędu, a punkty zdobyte przez przeciwnika zostają zachowane
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-02, 21:53   

Dobry meczyk dzisiaj :) Na szczęście Australia większych problemów nam nie sprawiła, może nie licząc kilkupunktowej serii przy piłce meczowej, ale to raczej efekt dekoncentracji Polaków, którzy już myślami byli chyba w szatni :)
Ale do tej beczki miodu dodam łyżkę dziegciu - gra dziś była dobra, ale nie porywająca. Popełniliśmy trochę błędów i musimy je na przyszłość wyeliminować, bo w II rundzie czekają nas przeciwnicy, którzy wszelkie błędy będą bezlitośnie wykorzystywać.

A Iran wyrasta na czarnego konia turnieju. Ta drużyna zrobiła ogromny postęp w ostatnich latach i myślę, że można ich już powoli dołączać do grona światowej czołówki - jeśli w Lidze Światowej potrafili dojść do półfinału, a następnie na mistrzostwach świata wygrać z Włochami i USA, to znaczy, że - tak jak wspomniał Szyszek - stać ich na zdobycie medalu.
_________________
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-02, 21:59   

:rofl:
Ostatnio zmieniony przez K - k 2016-06-09, 20:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-03, 13:32   

No z tą halą to dali d*py. Z tego co czytałem na Onecie mogli wybrać halę np. w Krakowie, ale prezes mówił że nie wiadomo czy będzie ukończona i wzięli Wrocław, czy coś takiego.
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-03, 13:35   

:spiew:
Ostatnio zmieniony przez K - k 2016-06-09, 20:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.128 sekundy. Zapytań do SQL: 37